W kratkę

Bestsellery - W kratkę

Nowości - Artykuły papiernicze

Zeszyt w kratkę to niezbędny element wyposażenia w plecaku każdego ucznia. Z jego pomocą możliwe jest stworzenie praktycznych notatek z przedmiotów szkolnych takich, jak matematyka, chemia czy fizyka. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą mieć łatwy wgląd do zagadnień i cennych wiadomości poznanych podczas poprzednich lekcji. Ponadto zeszyty w kratkę sprawdzą się również podczas sporządzania różnych zapisek i tekstów. Będą pomocne w pracy, domu oraz na studiach.


Wśród prezentowanych rodzajów produktu można wyróżnić zeszyty w kratkę oraz poręczne kołobruliony dostępne w twardej i miękkiej oprawce. Wiele z nich posiada zabezpieczenie w postaci elastycznej gumki, która chroni wnętrze notatnika przed przypadkowym otwarciem.


Zeszyty posiadają zróżnicowaną ilość kartek w przedziale od 16 do 200 stron. Aby lepiej dopasować produkty do poziomu nauczania oraz indywidualnych potrzeb ucznia w ofercie znalazły się bruliony w wymiarach A4 - A7, a także w rozmiarze B5.


Na szczególną uwagę zasługują notatniki od znanych i cenionych marek takich, jak Top-2000, Beniamin, Patio, Pilot, Interdruk, Prime oraz Oxford. Producenci ci charakteryzują się starannym wykonaniem zeszytów wraz z doborem wysokiej jakości papieru. Dzięki temu ich produkty posiadają licznych zwolenników.


Dostępne wzory i motywy okładek dopasowane są do oczekiwań wszystkich użytkowników. Przedstawiane artykuły posiadają zróżnicowaną kolorystykę, która przypadnie do gustu każdemu uczniowi. Do najbardziej interesujących serii zeszytów w kratkę można zaliczyć: By Nature - Forest inspired By Japan, Patio Gradient, Oxford Touch Pastel oraz Interdruk One Color.