Mix liniatur

Bestsellery - Zeszyty

Nowości - Artykuły papiernicze

Zeszyty o różnych liniaturach to praktyczne artykuły papiernicze znajdujące bogate zastosowanie. Mix liniatur obejmuje między innymi zestawy zeszytów przedmiotowych w formacie A5, liniuszki w linie i kratkę przydatne do gładkich kajetów, a także kołozeszyty oraz nietypowe notatniki w kropki o różnych rozmiarach. Znajdziesz tu również bruliony typu 2w1, zawierające strony zarówno z liniami, jak i kratkami oraz komplety w formacie A5 i A6 z pasującymi okładkami.


Zeszyty z grupy mix liniatur będą świetne dla uczniów, studentów, nauczycieli oraz wykładowców. Można sporządzać w nich notatki, rozwiązywać zadania, przygotowywać plany i konspekty. Znajdą również zastosowanie w domu i biurze, firmie w roli praktycznych notatników. Kołozeszyt to świetne miejsce do prowadzenia domowego budżetu czy przygotowywania planów.


Dużą popularnością cieszą się zestawy zeszytów marki Elanders oraz bruliony Moleskine. Chętnie kupowane są również notatniki z firmy MakeNotes, a także kołobruliony Olesiejuk. Dla uczniów piszących w zeszytach gładkich nieodłącznym akcesorium są natomiast liniuszki marki Interdruk w odpowiednim formacie.


Bruliony o różnych liniaturach mają zarówno standardowe, jak i nietypowe, ciekawe okładki. W przypadku zestawów zeszytów do różnych przedmiotów okładki mogą być tematyczne, z zasłużonymi postaciami albo interesującymi grafikami. Mamy także autorskie kolekcje brulionów "z charakterem" albo modne zeszyty z okładką w kratkę. Dla osób lubiących neutralny wygląd sprawdzą się zeszyty z monochromatyczną tekturową okładką, którą można samodzielnie ozdobić.