Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
Nasza cena: 28,73 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

"Uleczę Twe serce" to wciągająca powieść opowiadająca o miłości dwóch osób z różnych światów.

Delilah jest niesamowicie piękna, jednak opętana przez swoją religię, a właściwie sektę, do której należy. Kiedy dostaje szansę na rozpoczęcie nowego życia, podjęcie decyzji okazuje się trudne. "Uleczę Twe serce" to wciągająca opowieść o zakazanej miłości, która jest pełna sprzeczności i różnorodności.

Delilah wychowała się w sekcie. Uwierzyła w to, że jest przeklęta, że ocalić ją może tylko posłuszeństwo i oddanie prorokowi. Podobno mężczyzna objawiał wolę samego Boga i to od niego dowiedział się, że Delilah musi spłacić dług, żeby przeżyć.

Kiedy dziewczyna (nie z własnej woli) znajduje się wśród gangsterów, zakazanych uroków życia i wolności, pragnie jak najszybciej wrócić do dobrze znanej jej społeczności. Jej życie odmienia jedna, początkowo przelotna znajomość.

Kyler jest niesamowicie przystojny, na dodatek pełni funkcję wiceprezesa przestępczego klubu motocyklowego. Uwielbia alkohol, łatwe dziewczyny, szybką jazdę, kluby. Na widok Delilah jego serce od razu zabije szybciej, a i ona nie pozostanie mu obojętna.

Czy Kyler będzie stanie zmienić dla tej kobiety całe swoje życie? I czy ona odważy się wyjść ze swojej strefy komfortu, żeby poczuć wolność? Jak zareaguje na to sekta i czy pozwoli jej odejść bez konsekwencji?

"Uleczę Twe serce" to powieść pełna namiętności i trudnych decyzji. Kyler i Delilah pochodzą z zupełnie innych światów. Ich związek od początku nie będzie łatwy. Wiadomo jednak, że czasem warto zaryzykować i nie bać się nowego życia.

Tillie Cole jest amerykańską autorką, która wielokrotnie była wyróżniana przez Amazon i "USA Today". Autorka po ukończeniu studiów przez dziesięć lat podróżowała po świecie ze swoim mężem. Obecnie mieszka w Teksasie i zajmuje się pisaniem.
Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Delilah jest jedną z przeklętych. Stworzoną przez szatana, by wabić niewinnych mężczyzn i zmuszać ich do grzechu oraz kraść ich dusze. Czarownicą, kusicielką, Nierządnicą Hadesa, kobietą od urodzenia splamioną złem. Od dwudziestu czterech lat żyła w zamkniętej społeczności Zakonu, który został zmieciony w pył przez Katów Hadesa. Lilah jest zdruzgotana tym co wydarzyło się w jej życiu. Została wyrwana z jedynego miejsca jakie znała i nie umie przyzwyczaić się do nowych warunków. Czuje się jakby wrzucono ją do jaskini zła. Wciąż wierzy w to, co wpajał jej Zakon i nauki proroka. nienawidzi życia w klubie Katów, rozpusty, przemocy i broni. Musi nauczyć się innego życia i jest tym przerażona. Ky jest głosem Styxa, jego najlepszym przyjacielem. Ma za zadanie zaopiekować się Li, ochraniać ją lecz nie może jej tknąć. Ma jej pomóc wrócić do normalności, jednak to zadanie jest piekielnie trudne. Lilah kurczowo trzyma się swojej wiary. Ky jest jej zakazanym owocem, przy nim traci panowanie nad sobą. Budzą w sobie uczucia, o których nie wiedzieli, że je mają. Ky lgnie do niej jak ćma do ognia. Nikt wcześniej nie uderzył mu tak do głowy. Tymczasem nadciąga kolejna wojna. Przywództwo nad odradzającą się sektą obejmuje prorok Kain. Nie odpuszcza i planuje zemstę na Katach Hadesa.

  Lilah znała tylko świat za ogrodzeniem. Ślepo wierzyła w to, co wpajał jej Zakon i nigdy nie kwestionowała nauk proroka. Robiła wszystko czego od niej oczekiwano chcąc osiągnąć zbawienie. Zakon zrobił jej prawdziwą wodę z mózgu. Zniszczona, zastraszona dziewczyna żyła w strasznych warunkach. Przerażające jest to czego doświadczyła już będąc małym dzieckiem. Trudno jej się dziwić, że wręcz niemożliwym stało się aby z dnia na dzień zmieniła swoje zachowanie i przystosowała się do nowych warunków. Zagubionej dziewczynie ma pomóc Ky. Stoi przed nim bardzo trudne zadanie. Mae uciekła ale Lilah chciała zostać i wciąż wierzy, że po nią wrócą. Życie Ky skupiało się na dziwkach, alkoholu, walce i motocyklach. Kiedy obejmuje opiekę nad Li wie, że będzie ciężko. Odkąd zobaczył ją po raz pierwszy nie może o niej przestać myśleć. Nóż mu się otwiera w kieszeni gdy pomyśli przez co ona przeszła. Lilah od początku nie była mu obojętna i wie, że zrobi wszystko by uleczyć jej poranione serce. Mają na siebie ogromny wpływ i całkowicie zmieniają swoje życie.

  Sądzę, że przed sięgnięciem po każdą kolejną część serii należy zachować obiektywizm, zwłaszcza kiedy dotyczy tego samego świata. W "To nie ja kochanie" poznaliśmy już środowisko w jakim żyją Kaci oraz Zakon a skoro fabuła dotyczy wciąż tych dwóch światów to ciężko spodziewać się czegoś nowego. Jestem przerażona ... "Uleczę twe serce" to dużo mroczniejsza część, nie ukrywajmy. Sekta, wykorzystywanie seksualne dzieci i kobiet oraz co najgorsze robienie wody z mózgu ludziom, których wykorzystuje się do swoich celów jest straszne. Kaci to wręcz aniołki w porównaniu do "świętych" proroków. Autorka skupiła się tutaj na zabiegu "prania mózgu" u Delilah. Takich jak ona były tysiące i przerażające jest to, przez co przechodziły przez całe swoje życie. Łzy polały mi się nie raz a wyobraźnia szalała na najwyższych obrotach. Powieść przerażająca, szokująca a zarazem genialna w swym wykonaniu. Książka nieziemska, kontrowersyjna i bardzo mroczna. Nie brakuje dużej dawki adrenaliny i niebezpieczeństwa. Opisy pewnych wydarzeń wywołują szok i niedowierzanie. Powieść torpeda, która kolejny raz połamała moje serce. Uwielbiam!!!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam Tillie Cole i jej książki a Kaci Hadesu jest jedna z moich ulubionych serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie szukaj wymówek tylko po to, żeby wieść gówniane życie. To nie jest żadna filozofia. Jeśli czegoś nie lubisz, znajdź coś, co lubisz. Jeśli nie lubisz przebywać w czyimś towarzystwie, trzymaj się, k**wa, od niego z daleka. Chcesz zmienić swoje życie, to rusz dupę i je, k**wa, zmień.”

  Przepadłam. Po raz kolejny. Drugi tom Kaci Hadesa był niemal tak dobry jak pierwszy tom.

  Ciężko jest je porównywać, ponieważ w tej części mamy dwoie innych bohaterów. Ta część należy do Kylera i Lilah. Są to dwie tak różne osobowości od Styxa i Mea. Dlatego ich historię opiszę osobno.

  Niech Wam się nie wydaje, że będziemy powtarzać historię z tomu pierwszego. Nic bardziej mylnego. Historia toczy się dalej. Jesteśmy cztery tygodnie po ataku na sektę i odbiciu Mea, Lilah i Maddie.

  Ważna informacją jest tu fakt, że Lilah i Maddie nie chciały same, dobrowolnie opuścić społeczności, w której żyły. Mea chciała uciec, impulsem do tego była śmierć jej starszej siostry Belli. Żeby uciec Mea była poświęcić bardzo wiele. Jednak Lilah i Maddie nie chciały być nigdzie indziej, nie znały innego życia poza tym, które wiodły w społeczności, tam czuły się „bezpieczne”. Nawet jeżeli były krzywdzone.

  W tej części duży nacisk autorka położyła na pranie mózgu. Pokazuje nam jak jedna osoba o specjalnym darze oratoryjnym, specjalna izolacja i brak kontaktu ze światem zewnętrznym może owinąć sobie tysiące ludzi i kierować nimi według własnych upodobań. Lilah bardzo chciała być „zbawiona", była pokorna, bezproblemowa, zawsze zgadzała się na wszystko zgodnie z wolą mężczyzn.

  Więcej na na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To, co wpaja się nam od najmłodszych lat idzie za nami przez całe życie. Bardzo trudno jest zmienić swoje przekonania nawet wtedy, gdy są złe. Dowodem na to są losy Lilah – głównej bohaterki książki Uleczę Twe serce autorstwa Tillie Cole drugiej części serii Kaci Hadesa. W Polsce powieść została wydana przez wydawnictwo Editio. To nie ja, kochanie, tj. pierwsza część, bardzo mi się podobała, dlatego też z wielką chęcią sięgnęłam po następną, która jeszcze bardziej złamała mi serce. Byłam przerażona tym, jakich okrutnych, wręcz nieludzkich czynów dokonywano z rzekomej miłości do Boga.

  Deliah to kolejna Przeklęta, siostra Mae. Podobnie jak bohaterka pierwszej części, dziewczyna spędziła całe swoje życie w murach pseudoreligijnej sekty, gdzie była nieustannie gwałcona i poniżana w imię Boga, co miało ją przybliżyć do zbawienia i zmyć z niej grzech. Po wydarzeniach z pierwszej części, dziewczyna wbrew swojej woli zostaje przewieziona do siedziby klubu motocyklowego. Nie może patrzeć na życie gangu, w którym aż roi się od alkoholu, seksu i wszystkiego, co w jej mniemaniu jest zakazane. Sytuacja zaczyna się zmieniać, gdy jej opiekunem zostaje Kyler najbliższy przyjaciel Styxa, czyli partnera Mae. Czy Lilah uda się pokonać demony przeszłości i pozwoli na rozwinięcie rodzącego się w niej uczucia?

  W powieści mamy do czynienia z nowym, zupełnie innym spojrzeniem na życie niż w pierwszej części. W porównaniu do Mae, Lilah to postać, która nie może pogodzić się z tym, że to co wpajano jej od dziecka jest kłamstwem. Nie może w to uwierzyć. Bohaterka nie zna innego życia, niż to, które poznała w społeczności, dlatego też zmierzenie się z inną codziennością jest dla niej ogromnym wstrząsem. Lilah po raz pierwszy ma okazję zjeść naleśniki czy usiąść przy stole wraz z mężczyznami. Do tej pory było to zakazane. Gdy zaczyna się jej to podobać, dziewczyna czuje, że grzeszy.

  Przyznaję, że postępowanie Lilah doprowadza czytelnika do białej gorączki. Dziewczyna tak bardzo uwierzyła, że została zrodzona, aby kusić mężczyzn, że nikt nie może jej przemówić do rozsądku. Uroda stała się dla niej przekleństwem.

  Interesującą postacią jest Kyler, którego mamy okazję poznać już w pierwszej części – nie jest ON jednak tą samą osobą. Miłość do Lilah zmieniła go – na lepsze. Pomimo tego, że Lilah zachowuje się w sposób, który trudno zrozumieć, to i tak darzyłam ją sympatią. Takie same uczucia żywiłam w stosunku do Kylera, który wykazał się dużą cierpliwością oraz poświęceniem.

  W książce znajdziemy kolejne drastyczne opisy poczynań Zakonu, w którym wychowywały się Przeklęte. To przez co musiała przejść Lilah jest straszne. Uleczę Twe serce to nie jest słodki romans, tylko mocna, niekiedy okrutna historia dziewczyny, która po trudnej przeszłości – przetrzymywaniu oraz wykorzystywaniu próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Uczy się kochać drugiego człowieka, a co najważniejsze – uczy się być kochaną.

  Tillie Cole stworzyła kolejną dobrą powieść w stylu dark romance. Uleczę Twe serce jest zdecydowanie mocniejsza i jeszcze bardziej wstrząsająca niż To nie ja, kochanie. Nie jest to historia dla osób, które oczekują słodkiego romansu. Ta powieść łamie serce, wzrusza – wzbudza wiele emocji. Autorka utrzymała poziom pierwszej części, czym zachęciła do sięgnięcia po kolejny tom cyklu, czyli Uleczone dusze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeszcze żadne książki mnie tak nie zaintrygowały oczywiście pozytywnie jak Kaci hadesa

  Jestem po przeczytaniu trzeciej części i czekam na dalsze

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Kaci Hadesa
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 376
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328339613
 • Język: polski
 • Podtytuł: Kaci Hadesa
 • Tłumacz: Rejs Grzegorz
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328339613
 • EAN: 9788328339613
 • Wymiary: 14.0x21.0x2.3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3

Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame - morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami...
Przebaczenie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebaczenie. Kaci Hadesa

Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności dziewczyna zostaje podarowana w prezencie...
Nasze życzenie 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze życzenie

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur. Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej...
Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reap. Seria Poranione dusze. Tom 2

Krew za krew... Życie za życie... Dusza za poranioną duszę. Drugi tom serii PORANIONE DUSZE . Przetrzymywany przez gruzińskich gangsterów i faszerowany nowym narkotykiem, zmuszającym do posłuszeństwa, 221 nie potrafi już myśleć, działać i żyć samodzielnie. Jest posłuszną marionetką swojego pana,...
Słodki Romeo 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki Romeo

Molly Shakespeare i Romeo Prince. Tych dwoje ludzi z zupełnie innych światów połączyło uczucie, które nigdy nie powinno się między nimi pojawić. Średniozamożna Angielka, zbyt wcześnie osierocona i od zawsze samotna, pochłonięta studiowaniem filozofii, kompletnie nie pasuje do rozchwytywanego...
Odkupienie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkupienie. Kaci Hadesa

Prorok Kain słucha tylko objawień Boga. Jego przeznaczeniem jest przewodzić swojemu ludowi. Dla niego i w imię swojej wiary opuścił dom, by przeniknąć do Katów Hadesa - motocyklowego gangu handlarzy bronią, najbardziej przestępczego klubu w USA. Żył z nimi, służył im swą wiedzą i stał się zaufanym...
eBook Nasze życzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nasze życzenie mobi epub

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur.Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej Karolinie...
Życiowi bohaterowie. Tom 1. W kajdankach miłości 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życiowi bohaterowie. Tom 1. W kajdankach miłości

Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie, kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich, Grant, od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie "Emmy" była jego najlepszą przyjaciółką, z...
Napij się i zadzwoń do mnie 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Napij się i zadzwoń do mnie

Po wypiciu butelki dobrego wina wiele może się zdarzyć - szczególnie jeśli w zasięgu ręki ma się telefon, a szlachetny trunek posłużył do wskrzeszenia wspomnień z czasów, kiedy się było zakochaną smarkulą. Rana Saloomi, śliczna i bystra tancerka brzucha, najwidoczniej o tym zapomniała. Pamiętała...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula