Tylko nie on

Autor:

Kennedy Fox

Średnia: 3.6 Ilość ocen: 29
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.0 x 20.5 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Ilość stron
320
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,78 zł
Nasza cena: 28,33 zł 42,00 zł Taniej o: 33%

Gdy świat ogarnia pandemia, w kwarantannie rodzi się miłość

Cameron to dwudziestodwulatka z wyższych sfer, wychowana w posiadłości St. Jamesów, dziedziczka imperium modowego wartego miliard dolarów. Gdy wybucha epidemia i zostaje ogłoszony lockdown, opuszcza Nowy Jork i zaszywa się eleganckiej górskiej willi, by zdalnie dokończyć ostatni semestr uniwersyteckich studiów. Za kilka dni ma do niej dołączyć jej chłopak Zane. Tymczasem jednak, ku swojemu zaskoczeniu, Cameron na miejscu zastaje Elijaha, dawnego znajomego z dzieciństwa. Chłopak z biednej rodziny chce w tym ustroniu całkowicie poświęcić się zdalnej pracy, by zasłużyć na awans. A klucze do rezydencji w górach dostał od swojego kumpla Ryana, brata dziewczyny – znał zresztą wszystkich St. Jamesów, bo jego matka była u nich gosposią.

Cameron jako dziecko skrycie podkochiwała się w Elim, a ON durzył się w niej bez pamięci. Nigdy jednak sobie tego nie wyjawili. Później, gdy dorastali, wręcz się nie znosili, były spięcia, kłótnie, ciągła wymiana złośliwości.

Teraz są zdani tylko na siebie. Ona – rozpieszczona młoda kobieta, właśnie porzucona, bo Zane nie dojechał, okazał się dupkiem i zerwał z nią esemesowo! I ON – ledwo wiążący koniec z końcem, młody, ambitny mężczyzna marzący o karierze. Wspólne wieczory, spędzane przy kominku i obficie podlewane alkoholem, zbliżają ich do siebie. Skrywane uczucia sprzed lat odżywają ze zdwojoną siłą. I choć tak wiele ich różni, Cameron i Elijah lgną do siebie coraz bardziej. Czy z tych skrajności uda się zbudować związek? Czy śmiercionośny wirus nie pokrzyżuje im planów?

“Tylko nie on” to romantyczna opowieść o miłości, nadziei i przełamywaniu stereotypów osadzona we współczesnych pandemicznych realiach.

Recenzje (29)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kennedy Fox jest autorką, która dobrze mi się kojarzy. Może ze względu na jej serię o braciach Bishop. Czytałam wszystkie wydane w Polsce tomy i dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy pojawiła się zapowiedź jej nowej książki.

  „Tylko nie on” to historia dwójki osób, których życie bardzo się zmieniło przez pandemię. Cameron jest kobietą z bogatego domu. Od zawsze miała pieniędzy pod dostatkiem i nie przejmowała się przyszłością. Młoda, kapryśna i zapatrzona w siebie. Elijah nie należy do grona osób, które mogły pozwolić sobie na dostatnie życie. Został wychowany w rodzinie, w której szanowało się każdy grosz. Po wybuchu epidemii, dostaje propozycję od przyjaciela. Może spędzić lockdown w górskiej willi. Nie zostaje jednak poinformowany, że wybiera się tam ktoś jeszcze..

  Kennedy Fox zauroczyła mnie swoimi książkami i sięgając po „Tylko nie on” miałam duże oczekiwania. Nie ukrywam, że bardzo się rozczarowałam. Miałam wrażenie, że ta książka to jakiś nieśmieszny żart. Autorka postanowiła napisać o miłości w czasie zarazy. Zrozumiałym jest, że nawiązywała do sytuacji, która dzieje się na świecie ze względu na pandemię. Spodziewałam się, że historia Cameron oraz Elijaha będzie nieco inna. Liczyłam na fajny romans, który pozwoli mi spędzić miły wieczór, a dostałam historię tak nudną, że aż trudno to było czytać.

  Miałam wrażenie, że bohaterowie nie robią niczego innego poza gotowaniem, pracą i nauką. Można do tego jeszcze dodać oglądanie telewizji i w tych kilku słowach scharakteryzować całą książkę. Zdaję sobie sprawę z tego, że podczas pandemii nie można liczyć na wiele rozrywki ale w tej książce kompletnie nic się nie działo. Nie wiem dlaczego autorka zdecydowała się na napisanie takiej historii skoro ewidentnie nie miała na nią pomysłu.

  Z zakończenia wynika, że pojawi się drugi tom. Wydaje mi się, że będzie ciekawszy niż pierwszy i zastanawiam się czy po niego sięgnąć. Niekiedy bywa tak, że kolejne części podobają się czytelnikowi bardziej niż pierwsza. Do tej książki na pewno nie wrócę i mam nadzieję, że szybko o niej zapomnę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Słów kilka... książkę czytało się błyskawicznie (dwa dni i było po), bohaterowie jak dla mnie byli świetnie dobrani. Cameron i Elijah byli przeciwieństwem siebie, a pandemia umożliwiła im na nowo odbudować przyjaźń, która kiedyś istniała... Ah, przecież nie tylko przyjaźń, bo dzięki mieszkaniu pod jednym dachem mogli ze sobą porozmawiać i wyrzucić swoje żale z młodości i jak się okazało, obydwoje coś do siebie czuli. Ale każde z nich żyło w przekonaniu, że jedno na drugie nie zasługuje. 😅

  Ta historia jest odzwierciedleniem tego co działo się u nas na początku tamtego roku - panika, strach, zamknięcie się w domach. Jednak to było tylko otoczką, główna rola przypadła na uczucia, gdy bohaterowie zostali zamknięci ze sobą nie mieli wyjścia i chcąc, nie chcąc byli zdani na swoje towarzystwo, wtedy każdego dnia poznawali się na nowo, przypominali sobie dzieciństwo i mogli otwarcie rozmawiać o uczuciach. Po pewnej chwili, każde z nich przyznało się do tego co czuje. Gdy zaczyna się wszystko układać, Cameron zaczyna chorować, więc nie będzie tylko słodko w tej historii, pojawi się również strzelanina, w której ucierpi Elijah. 🤯

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Tylko nie ON"

  Miłość rodząca się w trakcie pandemii. Temat powieści bardzo na czasie i chociaż mogłoby się wydawać, że już mamy dość wirusa to jednak ta książka bardzo przypadła mi do gustu. Bohaterowie którzy znajdą się z dzieciństwa, zaszywają się w górskiej willi St.Jamesow, czyli rodziców bohaterki Cameron. Chcę ona przeczekać lockdown w ustronnym miejscu, jednocześnie dokończyć zdalnie studia. Nie spodziewa się że zamiast jej chłopaka, dołączył do niej Elijah. Facet który od zawsze jej się podoba, jednak ona Pani z wyższych sfer a ON syn gosposi nie jest zbyt dobra partia. Jednak wspólne spędzone dni na odludziu, a także choroba, zbliża ich do siebie. Czy ten lockdown zakończy się szczęśliwie? Czy dawne ukryte uczucia odżyją na nowo?

  Książkę czytało mi się świetnie. Tak jak wspomniałam temat na czasie, lockdown, istne szaleństwo, paniczny starach przed wirusem. Bohaterzy od początku przypadli mi do gustu, było zabawnie z dużą dawką humoru a także momenty grozy, które podkręcały atmosfere. Przyjemny styl autorki sprawił że czytało się szybko, więc to książka na jeden wieczór. Ogólnie bardzo pozytywną książka mimo panoszącej się wokół pandemii.

  Polecam ten a jakże gorący romans ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  𝑰 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒏𝒐 𝒊𝒅𝒆𝒂 𝒉𝒐𝒘 𝒍𝒐𝒏𝒈 𝒕𝒉𝒆 𝒑𝒂𝒏𝒅𝒆𝒎𝒊𝒄 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒍𝒂𝒔𝒕, 𝒃𝒖𝒕 𝑪𝒂𝒎𝒆𝒓𝒐𝒏 𝑺𝒕. 𝑱𝒂𝒎𝒆𝒔 𝒄𝒂𝒏 𝒇𝒊𝒏𝒊𝒔𝒉 𝒎𝒆 𝒐𝒇𝒇 𝒃𝒆𝒇𝒐𝒓𝒆 𝒊𝒕'𝒔 𝒐𝒗𝒆𝒓.

  🌄 Cameron to dziedziczka imperium modowego. Gdy wybucha epidemia i zostaje ogłoszony lockdown, zaszywa się w górskiej willi. Za kilka dni ma do niej dołączyć jej chłopak. Tymczasem, Cameron na miejscu zastaje Elijaha, znajomego z dzieciństwa. Klucze do rezydencji dostał od Ryana, brata dziewczyny – chłopak zna wszystkich St. Jamesów, bo jego matka była u nich gosposią. Cameron jako dziecko skrycie podkochiwała się w Elim, a ON durzył się w niej bez pamięci. Nigdy jednak sobie tego nie wyjawili. Później, gdy dorastali, wręcz się nie znosili. Teraz są zdani tylko na siebie.

  🌄 Przyznaję, nie spodziewałam się, że tak trudno będzie mi czytać historię osadzoną w czasach pandemii. Myślałam, że będę to odczuwać w stylu 'a ja tam byłam, miód i wino piłam' - trochę zmieniając na 'a ja tam byłam, papier toaletowy i drożdże kupowałam'. Jednak nic z tego. Może, gdyby bohaterowie i ich relacja bardziej by mi przypadły do gustu, to nie zesłałabym książki do krainy zapomnienia na okrągły tydzień🤣 Bo o tej całej nienawiści zapomina się bardzo szybko...

  🌄 Co to była za przygoda... Cameron irytowała mnie przez całą książkę, niektóre sytuacje były tak absurdalne, że tylko przewracałam oczami i wyczekiwałam końca. Przykład? Dziewczyna chwali się, że jest inna niż jej krewni, ponieważ nie chce przejąć rodzinnej fortuny bez skończonych studiów - wszystko fajnie, tylko te przemyślenia nachodzą ją podczas nalewania kotu do miseczki wody z lodowca🙈

  🌄 Takich kwiatków jest więcej, zwłaszcza że bohaterowie zostali ze sobą sparowani na zasadzie 'przeciwieństwa się przyciągają'. Momentami przypominało to marną parodię lub słaby kabaret. Cameron jest bogata, więc nie umie gotować. Co mogło się stać? Hm... Dziewczyna przypala omlet🤷🏻‍♀️

  🌄 Miałam wrażenie, że pisarski duet nie wie, co wcisnąć między sceny seksu, a tych w pewnym momencie było za dużo🤷🏻‍♀️ Szok i niedowierzanie, ale nawet w erotykach nie chodzi tylko o to🤦🏻‍♀️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zaczynając tę książkę byłam jej bardzo ciekawa, ponieważ dwie poprzednie tego duetu uwielbiam i czytałam dużo negatywnych opinii. Dwie poprzednie były takie dobre, a ta taka słaba?

  Nie według mnie. Seria #bishopbrothers jest świetna, ale ta książka też była fajna.

  Bardzo szybko się czytało. Autorki mają lekki i przyjemny styl co tylko ułatwia czytanie. W niektórych momentach dialogi między bohaterami były troszkę żałosne i dziecinne, naprawdę miałam wrażenie jakby ze sobą rozmawiała dwójka dzieciaków, a nie dorosłych ludzi. Jednak główni bohaterowie potrafili sobie też dogryźć. Nienawiść od miłości dzieli cienka linia, a w tym przypadku była bardzo cienka. Teoretycznie Cam i Eli się nienawidzili, ale gołym okiem było widać, że coś ich do siebie ciągnie i nie mogą się sobie nawzajem oprzeć. Relacja między nimi rozwija się bardzo powoli, Elijah nie chcę naciskać i wychodzi im to na dobre.

  Polubiłam tych bohaterów, choć Cameron była czasami troszkę wkurzająca. Dziewczyna z wyższych sfer, nigdy niczego jej nie brakowało,  ale autorki chyba trochę przesadziły z jej brakiem umiejętności. Bez przesady, żeby dziewczyna nie potrafiła zrobić najprostszej rzeczy. Tak samo przydałby się bardziej obszerny research na temat choroby Elijaha. Eli zażywał sobie inhalator jak mu się podobało, po kilkanaście dawek dziennie (no chyba, że to jakaś inna odmiana astmy i tak trzeba) lub dzielił się z dziewczyną, bo miała problemy z oddychaniem. Bardzo dobry pomysł podać komuś leki, kto nawet nie choruje na to samo, nie mówiąc już o jakimkolwiek podawaniu własnych leków.

  Jednak mimo tych wszystkich niedociągnięć książkę czytało się naprawdę dobrze i bardzo szybko. Pierwsza książka z wątkiem kwarantanny/wirusa jaką czytałam i nie było tak źle jak się spodziewałam. W końcu od dłuższego czasu świat żyje tylko tym.

  Na koniec najważniejsze pytanie, czy będzie druga część o kolejnych bohaterach? Fajnie byłoby przeczytać historię Kendall i Ryana.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 24 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Tylko nie on
 • Autor: Kennedy Fox
 • Wydawnictwo Muza
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 320
 • Format: 13.0 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328717718
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Two of Us
 • Tłumacz: Stańczyk Karolina
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328717718
 • EAN: 9788328717718
 • Wymiary: 13x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Ten, którego szukam 4/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, którego szukam

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny. Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do...
Ten, którego pragnę 4/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat i został lekarzem na oddziale ratunkowym. Dobrze sobie radzi w życiu, inteligentny, szarmancki południowiec, dla kobiet jest niedostępny. Randkowanie...
Audiobook Ten, którego szukam (t.2) mp3 0/5 Nasza cena:
33,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Ten, którego szukam (t.2) mp3

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny.Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do łóżka...
eBook Ten, którego pragnę mobi epub 5/5 Nasza cena:
26,41 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ten, którego pragnę mobi epub

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat i został lekarzem na oddziale ratunkowym. Dobrze sobie radzi w życiu, inteligentny, szarmancki południowiec, dla kobiet jest niedostępny. Randkowanie...
Audiobook Ten, którego pragnę mp3 0/5 Nasza cena:
33,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Ten, którego pragnę mp3

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat i został lekarzem na oddziale ratunkowym. Dobrze sobie radzi w życiu, inteligentny, szarmancki południowiec, dla kobiet jest niedostępny. Randkowanie...
eBook Ten, którego szukam (t.2) mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,41 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ten, którego szukam (t.2) mobi epub

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny.Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do łóżka...
Pakiet Game On. Tomy 1-2: Na jedną noc, Więcej niż przyjaciel 0/5 Nasza cena:
54,75 zł 84,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Game On. Tomy 1-2: Na jedną noc, Więcej niż przyjaciel

Na jedną noc. Game On. Tom 1 Zasady: nie całować w usta, nie zostawać na noc, nie mówić nikomu, a przede wszystkim... Nie zakochiwać się. Anna Jones po prostu chce skończyć studia i postanowić, co chciałaby robić w życiu. Zakochiwanie się w Drew Baylorze, futbolowej gwieździe z drużyny...
Zakochać się 5/5 Nasza cena:
37,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochać się

Losy Adama Basila i Christine Rose splatają się pewnej nocy, kiedy na dublińskim moście Christine powstrzymuje Adama przed popełnieniem samobójstwa. Zawierają szaloną umowę: Adam na zawsze zrezygnuje z samobójczych zamiarów, jeśli przed jego trzydziestymi piątymi urodzinami Christine zdoła go...
Love rosie 5/5 Nasza cena:
29,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Love rosie

Jedna z tych powieści, którą czyta się z zapasem chusteczek higienicznych. Autorka bestselerowego “PS Kocham Cię" znów poddaje próbie wrażliwość swoich czytelników. Wzruszająca opowieść o prawdziwej miłości z czasów dzieciństwa, która ma wielką szansę przetrwać próbę czasu i próbę odległości.
Lupo 5/5 Nasza cena:
24,70 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lupo

Pierwsza część trzy tomowej sagi o bezwzględnych, nowojorskich gangsterach Trzymająca w napięciu powieść o mafii i wzruszająca historia miłosna Książka, którą czyta się z wypiekami na twarzy (USA Today) Był diabelsko przystojny. Był samotnikiem. W Nowym Jorku miał opinię krwiożerczego i...
Ps kocham cię 0/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ps kocham cię

Zekranizowana powieść Cecelii Ahern z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. Holly i Gerry byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Bratnie dusze, które się odnalazły. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Dopóki nie stało się coś...
Miłość ma twoje imię 5/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość ma twoje imię

Nowa powieść bestsellerowej autorki! Potrzeba bycia kochanym określa nasze życia. Błądzimy, szukamy, wciąż mamy nadzieję, że obok nas pojawi się ten ktoś najważniejszy. Ale „serce nie sługa”, nie zawsze postępuje zgodnie z rozumem i potrafi pokochać człowieka, który niszczy siebie, bliskich i swoje...
Wybrane bestsellery
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,75 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula