Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
155 x 215 mm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Inne wersje (1)
Książka, op. twarda
za 53,12 zł
Nasza cena: 45,71 zł 59,99 zł Taniej o: 24%

Produkt niedostępny

Czujesz się niepewnie i poszukujesz wewnętrznej siły i energii? Brakuje Ci mocy w tych trudnych czasach?

Koniecznie zajrzyj do książki "Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach" autorstwa Agnieszki Maciąg i odszukaj siebie!

Agnieszka Maciąg - polska modelka, dziennikarka i pisarka, zabiera czytelnika w podróż do poznania wewnętrznej mocy, którą każdy z nas posiada. Moc dzięki, której można zmienić bardzo dużo we własnym życiu. Książka polecana jest dla wszystkich, którzy chcą odkryć ukrytą głęboko w sobie siłę do przezwyciężania wyzwań, jakie niesie ze sobą otaczający nas świat.

Książka "Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach" opowiada o sztuce odkrywania skarbów, które są głęboko ukryte pod maskami lęków, wyzwań, cierpienia, bólu, czy strat. Człowiek jest w stanie zmienić wszystko, bowiem nic na świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma jakiś sens. We współczesnym świecie nie żyje się łatwo, jest ON niepewny i niesie wiele rozczarowań. Jednak pamiętaj o tym, że w momencie, gdy pada deszcz - niekoniecznie musisz zmoknąć!

Wyposaż się w parasol Twojej wewnętrznej mocy, która będzie Cię chroniła przed złem zewnętrznego świata. Publikacja przybliży czytelnikowi, w jaki sposób podejmować ryzyko, jak radzić sobie z lękiem oraz, jak poradzić sobie z wyzwaniami, które niesie ze sobą rzeczywistość. Przemieniajmy się każdego dnia, aby odkryć naszą wewnętrzną moc!


Od autorki

Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z Twoim planem. To, że pada deszcz, nie oznacza, że musisz zmoknąć! Pragnę wyposażyć Cię w parasol Twojej własnej mocy, która będzie chroniła Cię przed wszelkimi nawałnicami zewnętrznego świata. Pragnę, byś zrozumiała i uwierzyła, że jesteś wielką twórczynią swojego życia. Pragnę, byś była zdrowa, spokojna, silna i szczęśliwa - niezależnie od tego, co przyniesie los. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebna Ci jest Twoja wewnętrzna moc.

W tej książce opowiem Ci o sztuce odkrywania skarbów ukrytych pod maską wyzwań, lęków, strat, trudów, cierpienia, a czasem bólu. Pokażę Ci, jak możesz to wszystko przemienić w bezcenne dary. Nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma przyczynę, cel i głębszy sens.

Przechodzimy teraz czas globalnych przemian. Wierzę, że mimo iż są dla nas trudne, dzieją się po to, aby nam pomóc. Pokażę Ci, jak wykorzystać te zmiany, by spełnić swoje marzenia o lepszym, piękniejszym i bardziej sprawiedliwym życiu. Z mojej książki dowiesz się:

 • jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte w sobie skarby,
 • jak zarządzać swoim lękiem lub dbać o osobę, która jest w trudnej sytuacji,
 • jak zmieniać wyzwania na wezwania do rozwoju.

Chociaż nieustannie się rozwijamy, jestem przekonana, że nie odkryliśmy jeszcze pełni naszego potencjału. Przeczuwam, że możliwości każdej z nas wykraczają daleko poza nasze wyobrażenia. Otwierajmy się więc na nowe - codziennie. Przemieniajmy się, aby odkryć naszą wewnętrzną moc.
Z radością i bez lęku ruszajmy w nową podróż!

Z miłością

Agnieszka


O autorce

Autorką “Twojej wewnętrznej mocy” jest jedna z najbardziej znanych polskich modelek, która gra również w filmach i pracuje w branży dziennikarskiej. Ponadto jest autorką poradników dla kobiet, książek kulinarnych oraz tomów poezji. Agnieszka Maciąg inspiruje wiele osób, uczy jak żyć w zgodzie ze sobą oraz jak kochać życie. Jej publikacje, takie jak "Pełnia życia" czy "Menopauza. Podróż do esencji kobiecości", zyskały wielką popularność w Polsce.

Bestsellery z kategorii Rozwój osobisty >>

Recenzje książki Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach (13)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Trafiłem na tę książkę zupełnie przypadkiem - przeglądając polecane książki i nowości w internetowej księgarni. Książka przyciąga bardzo interesującym tytułem oraz stonowaną okładką w niebieskich barwach. Choć interesuje się psychologią to zazwyczaj stronię od tego typu poradników, ponieważ często pisane są dziwnym językiem oraz nie wnoszą w życie nic odkrywczego. W tym przypadku jestem jednak pozytywnie zaskoczony! Książkę czyta się bardzo szybko i rzeczywiście skłania do refleksji na temat swojej codzienności. Myślę, że doskonale sprawdzi się jako lektura dla osób dla których ważny jest samorozwój oraz potrzebują motywacji do zmian w swoim życiu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio miałam okazję przeczytać najnowszą książkę Agnieszki Maciąg.

  "Twoja wewnętrzna moc" to bardzo wartościowa książka. Mądre i wartościowe słowa.

  Autorka w swojej książce napisała, że największa przemiana w jej życiu zaczęła się od potężnego kryzysu, który dotyczył wszystkich aspektów jej życia. Za ten kryzys jest wdzięczna, bo gdyby nie ten kryzys to nie odkryłaby swojego potencjału i tego kim jest. Poznała interesujących ludzi i otworzyła się na nowe doświadczenia. Kryzys przebudził ją z koszmarnego snu, w którym trwała, doświadczając izolacji i samotności nawet wśród bliskich jej osób.

  Kryzys pomógł jej odbić się od jej osobistego dna. Zmusił ją do całkowitej przemiany. Każdy z nas ma swój własny sposób i własne tempo i nawet, gdy widzimy tylko ciemność i zło, które nas otacza to ten proces jest dobry. Ludzkie możliwości wykraczają poza naszą wyobraźnię. Codziennie otwieramy się na nowe doświadczenia i podążamy nowym szlakiem.

  Wydarzenia, które dzieją się w naszym życiu nie zawsze potrafimy zrozumieć ich sens. Dostrzegamy go dopiero z pewnej perspektywy. Życie poprzez różnego rodzaju kryzysy i trudności zachęca nas do działania. W codziennej pogoni, zmagając się z nadmiarem obowiązków, nietrudno przeoczyć coś bardzo ważnego.

  "Nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma przyczynę, cel i głębszy sens"

  Książka jest dobra dla każdego czytelnika. Szczególnie dla osób, które są w ciężkiej sytuacji życiowej. Pomaga wyciągnąć wnioski i odzyskać spokój duszy.

  Idealna książka, która pokazuje nam czytelnikom jak podnieść się z dna.

  Dzięki tej książce spojrzycie na świat z różnych perspektyw.

  Bardzo podobała mi się ta cudowna książka. Wniosła do mojego życia wiele nowych wartości. Po przeczytaniu tej książki patrzę inaczej na świat i na to co mnie w życiu spotkało.

  Piękna, mądra, inspirująca lektura na te trudne czasy.

  Będę do niej często zaglądała, bo takie książki doładowują mnie pozytywnie.

  Idealna książka na prezent.

  Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach to książka, która idealnie wpasowuje się w panującą obecnie sytuacją na świecie. Pandemia wirusa pokazała, że nie ma co nastawiać się na to, że wszystko będzie szło zgodnie z planem i warto przygotować się na różnego rodzaju sytuacje. Książka pozwoliła mi inaczej spojrzeć na niektóre zagadnienia, dzięki czemu, los już tak łatwo mnie nie zaskoczy. Dzięki zawartym w niej poradom jestem nieco bardziej otwarty na świat i ludzi i nie przyjmuję już wyzwań z takim przerażeniem na twarzy. Choć wiele rzeczy, które znajdują się w treści, jest dość oczywistych, tak, muszę przyznać, pomagają poradzić sobie z samym sobą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agnieszka Maciąg jest jedną z moich ulubionych autorek książek, wszystkie jej pozycje czytam  dużą dozą zaciekawienia i otwartym umysłem. Książ pod tytułem ''Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach'' szczególnie przykuła moją uwagę. Jest to pozycja, która motywuje do działania. Autorka rzuca światło na wiele wewnętrznych dylematów i naprowadza na rozwiązania. Jest to książka, która daje do myślenia i jest krokiem ku zmianie swojego życia na lepsze, pełne świadomości i  zadowolenia. 

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka pomogła mi w zrozumieniu, że nie na wszystko mam wpływ i muszę dostosować się oraz przede wszystkim zaakceptować pojawiające się zmiany. Życie bywa nieprzewidywalne, nigdy nie wiemy co się stanie, lecz te zmiany możemy wykorzystywać na swoją korzyść i rozwijać się. Chodzi o to, żeby cały czas iść dalej i nie poddawać się... Pięknie napisana lektura, od której ciężko było mi się oderwać, pełna mądrych stwierdzeń, skłaniająca do istotnych przemyśleń, które pomagają poukładać sobie wszystko w głowie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
W swej kolejnej książce, ukazującej się na polskim rynku, Louise L. Hay zwraca się głównie do kobiet: żon, matek, kobiet samotnych, młodych i starszych. Dodaje im otuchy, uświadamiając, że każda kobieta - niezależnie od sytuacji i wieku - może wybrać swoją drogę życiową, czuć się osobą wartościową...
dodaj do schowka Do koszyka 20,70 zł
KOCHAJ. ŻYJ MIŁOŚCIĄ. BĄDŹ MIŁOŚCIĄ. Od 24 lat jestem w szczęśliwym związku. Jego punktem zwrotnym był kryzys, który przeżyliśmy trzynaście lat temu. Mogliśmy wtedy oddalić się od siebie, rozstać się, stworzyć nowe związki, ale wybraliśmy inaczej – weszliśmy na drogę rozwoju i głębszej miłości....
dodaj do schowka Do koszyka 45,64 zł
Od autorki Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z twoim planem. To, że pada deszcz, nie oznacza, że musisz zmoknąć! Pragnę wyposażyć cię w parasol twojej własnej mocy, która będzie...
dodaj do schowka Do koszyka 53,12 zł
Książka Smak życia powstała dokładnie 10 lat temu i była efektem zmiany… mojego życia. W 2006 roku nastąpił mój osobisty przełom, gdy „przebudziłam się” do życia świadomego, dobrego, pełnego wdzięczności i celebracji prostych radości w zgodzie z naturą. Ta książka jest wyrazem czystej radości,...
dodaj do schowka Do koszyka 60,71 zł
Nowe wydanie bestsellera! Prawdziwe piękno tkwi w nas, ale trzeba znaleźć spokojny moment, aby je odkryć. To książka, do której zawsze możesz wracać. Opisuję w niej metody, które uczyniły moje życie prostszym, pełniejszym i szczęśliwszym. Opowiadam Ci o diecie dającej zdrowie, siłę i energię,...
dodaj do schowka Do koszyka 39,52 zł
To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym.Dzielę się tutaj nie tylko przepisami, ale również pomysłami na ocieplenie i upiększenie domu. Podaję proste, naturalne sposoby na zdrowie i urodę w...
dodaj do schowka Do koszyka 39,52 zł
Wybrane bestsellery
Tom z serii "Franklin. Historyjka z telewizji" Franklin i miś bardzo się przyjaźnią. Pewnego dnia żółwik przekonał się o tym, jak ważne jest słowo "przepraszam". Gdyby nie ono, przyjaźń z misiem zawisłaby na włosku. Seria opowieści o Franklinie opartych na odcinkach popularnej serii filmów...
dodaj do schowka Do koszyka 8,51 zł
W książce Rozproszone umysły autor obala mit genetycznego podłoża ADD i daje nadzieję oraz porady żyjącym z tym zespołem dzieciom i dorosłym. Dzięki potraktowaniu ADD nie jako dziedzictwa genetycznego, lecz odwracalnego zaburzenia i opóźnienia rozwojowego, książka ta ułatwia rodzicom zrozumienie...
dodaj do schowka Do koszyka 40,99 zł
Piąty tom serii "Hellish"! Tę historię można czytać, nie znając poprzednich tomów. Pierwszy tom dylogii „Agony”, historii najmłodszego z braci Scott. „A kiedy twoja dusza zostanie pożarta, pamiętaj, że cię przed tym ostrzegałem”. Aiden Scott wraz z rodzeństwem odziedziczył wielki spadek, w tym...
dodaj do schowka Do koszyka 30,45 zł
Kontynuacja historii bohaterów z The Science of Temptation. Zawartość pendrive'a, który wpadł w ręce Reeda, wprowadza grę między nim i Brianą na zupełnie nowy poziom. Niemoralna zabawa będąca źródłem wielu skrajnych emocji szybko kończy się wzajemną nieufnością i rosnącymi obawami. Reed chce...
dodaj do schowka Do koszyka 34,43 zł
Kiedy twoje wszystko zamienia się w nic, nie uznajesz kompromisów. A pomoc przychodzi czasem ze strony, z której najmniej się jej spodziewasz. Minął miesiąc od koszmarnego tsunami, które wywróciło do góry nogami życie mieszkańców Bali. W tym czasie Sydney i Elvis zdążyli się w sobie zakochać,...
dodaj do schowka Do koszyka 26,67 zł
Wiele zabawnych pytań i ciekawostek z całego świata! Odkryj co jest prawdą, a co nie! Jak dużo wiesz o życiu na różnych kontynentach, zwierzętach i zwyczajach, a co Cię jeszcze zaskoczy? Zagraj w quiz i się przekonaj! Zawartość pudełka: 24 obustronne karty, 96 pytań, instrukcja.
dodaj do schowka Do koszyka 6,84 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula