TaniaKsiazka.pl zaufanym sklepem

Opinie o sklepie i bezpieczeństwo w TaniaKsiazka.pl

Księgarnia TaniaKsiazka.pl ma już 17 lat! Każdego dnia, cegiełka po cegiełce, budujemy zaufanie naszych Klientów, z którego jesteśmy najbardziej dumni. Wasze zaufanie to skarb, który pielęgnujemy i na który każdego dnia chcemy od nowa zasłużyć.


W ciągu minionych 17 lat otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród, które świadczą o tym, że droga, którą obraliśmy była właściwa. Stawiamy na jakość usług przy możliwie najniższej cenie. Chcemy być dla Was nie tylko sklepem internetowym, w którym znajdziecie kilkaset tysięcy produktów ale także prawdziwym towarzyszem w tej cudownej przygodzie jaką jest... czytanie książki. W końcu jak powiedział Umberto Eco:

"Kto czyta książki, żyje podwójnie"
Zapraszamy do zapoznania się z wyróżnieniami i nagrodami, które w ostatnim czasie otrzymała TaniaKsiazka.pl.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami od 17 lat!


Nagrody, które otrzymaliśmy:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TaniaKsiazka.pl na drugim miejscu  Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2023 w kategorii Multimedia

W tegorocznym plebiscycie rywalizowały sklepy, które uzyskały najlepsze wyniki w ankiecie pozakupowej, wypełnianej przez Klientów. To właśnie ich opinie były podstawą oceny każdego sklepu i decydowały o miejscu na podium. Jest to dla naszego zespołu ogromna satysfakcja, że Klienci mają tak wysokie zaufanie do księgarni TaniaKsiazka.pl, bo ich zadowolenie jest naszym priorytetem!
Dziękujemy wszystkim Klientom! 

TaniaKsiazka.pl najlepsza w kategorii ”Książki i Multimedia” wg Opineo

1. miejsce OpineoKsięgarnia TaniaKsiazka.pl znalazła się na szczycie 14. edycji prestiżowego Rankingu Opineo 2023 w kategorii „Książki i Multimedia”. Przez ostatni rok Taniaksiazka.pl zebrała na Opineo ponad 6,6 tys. opinii ze średnią oceną aż 4,89 (na 5,0). W sumie na platformie ma ponad 133 tys. ocen klientów. 

Dziękujemy wszystkim Klientom za rzetelne opinie! 4. miejsce w województwie podlaskim w rankingu Diamenty Forbesa 2023!

Redakcja „Forbes” opublikowała zestawienie diamentów, czyli najprężniej rozwijających się firm w Polsce, już po raz piętnasty. Znaleźliśmy się na 4. miejscu w województwie podlaskim oraz na 98. miejscu w Polsce w kategorii dużych firm! 🏆

Znalezienie się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa, motywuje nas do dalszej pracy i rozwijania naszych działalności 🧡 Dziękujemy! Kariatyda Czytelnictwa 2023 od Fundacji Powszechnego Czytania! 

Fundacja wręcza je ludziom, instytucjom i firmom, które działają na rzecz upowszechniania czytania i w znaczący sposób wspierają projekty fundacji. Księgarnia TaniaKsiazka.pl w tym roku była partnerem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Tata też czyta”, którą m.in. organizowała Fundacja. Celem kampanii było zachęcenie mężczyzn, w szczególności ojców, do czytania książek dzieciom. Dziękujemy za docenienie! 🧡
Złoty Medal “Konsumencki Lider Jakości 2023”

Redakcja Strefy Gospodarki wyróżniła nas 1. miejscem w kategorii „Internetowe księgarnie wysyłkowe” przyznając Złoty Medal “Konsumencki Lider Jakości 2023”.

Celem programu Konsumencki Lider Jakości jest wyłonienie najlepszych firm funkcjonujących na polskim rynku według opinii konsumentów. 100% wyników to rzeczywiste głosy klientów uzyskane w toku ogólnopolskich badań. W 2023 roku udział w badaniu wzięło 15 000 respondentów. Dziękujemy wszystkim klientom za głosy! 2 nagrody w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2023! 

Zdobyliśmy 🥇1. miejsce w kategorii "Kultura i Rozrywka" oraz 🥈 2. miejsce w kategorii "Najlepszy Sprzedawca w Kup Teraz". To Wasze opinie pozwoliły nam znów świętować zwycięstwo! Dziękujemy za każde kliknięcie oraz wystawioną ocenę 🧡

2. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2022!

Po raz kolejny stanęliśmy na 🥈 podium w kategorii "Książki i Multimedia"! To dla nas ogromne wyróżnienie - dziękujemy za zaufanie 🧡4. miejsce w województwie podlaskim w Rankingu Gazele Biznesu 2022!

Już piąty rok z rzędu znaleźliśmy się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu wśród najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Tym razem zajęliśmy 4. miejsce w województwie podlaskim oraz 259. miejsce w Polsce. Wyróżnienie w konkursie e-Commerce Polska Awards 2022! 

Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Best Campaign, w której został doceniony WyCzytOn, czyli Wyprawa Czytelników Online. Nasze czytelnicze wydarzenie przyciągnęło prawie 2 miliony uczestników! Gazele Biznesu 20211. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2021 w woj. podlaskim!

Spółka Glosel, właściciel marki TaniaKsiazka.pl, zajęła 1. miejsce w tegorocznym rankingu Gazele Biznesu w województwie podlaskim i 54. miejsce w Polsce! To najstarszy i najważniejszy ranking małych i średnich polskich przedsiębiorstw od 21 lat organizowany przez "Puls Biznesu". W tym roku w rankingu znalazło się ponad 4 tys. firm.


3 laury w rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2021!

🥈2. miejsce w kategorii Kultura i Rozrywka, 🥉 3. miejsce w kategorii Wybór Użytkownika,🥉3. miejsce w kategorii Najlepszy Sprzedawca w Kup Teraz! Kolejny ranking w którym znaleźliśmy się na podium i to aż trzykrotnie! Bardzo się cieszymy i dziękujemy za każdą opinię.


2 nagrody w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2021!

🥇 1. miejsce w kategorii Książki, 🥉 3. miejsce w kategorii Najlepsze Sklepy Internetowe! To ogromny zaszczyt być kolejny rok z rzędu na podium. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza!
3. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2020 w województwie podlaskim!

Gazele Biznesu to ranking małych i średnich firm w Polsce organizowany przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 roku. Po raz kolejny firma Glosel, która jest właścicielem księgarni TaniaKsiazka.pl znalazła się wśród grona laureatów. Niezmiernie cieszymy się, że nasz rozwój został doceniony. Dziękujemy za wsparcie i za to, że jesteście z nami drodzy Klienci! 


Dwa laury w rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2020!

🥇 1. miejsce w kategorii Kultura i rozrywka, 🥈2. miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz. Kolejny wspaniały sukces, którego miernikiem są właśnie Wasze opinie! Tegoroczny Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl to już 11. edycja jednego z najważniejszych wyróżnień w branży e-commerce. Dlaczego jednego z najważniejszych? Bo o tym, jakie firmy znajdą się na podium, decydują klienci na podstawie swoich doświadczeń transakcyjnych. Dziękujemy, że jesteście z nami i doceniacie naszą ciężką pracę!


 1. miejsce w kategorii Książki w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2020

TaniaKsiazka.pl po raz kolejny okazała się najlepszą księgarnią internetową w Polsce! Ogromnie nas to cieszy, zwłaszcza, że to Wasze głosy i opinie zdecydowały o tym wyróżnieniu. Jak już wspominaliśmy nie raz, Wasze opinie cenimy najbardziej. Dziękujemy za zaufanie!


TaniaKsiazka.pl Podlaską Marką Konsumentów 2019

<span style="font-family: " times="" new="" roman",="" times,="" serif;"="">TaniaKsiazka.pl zdobyła pierwsze miejsce w głosowaniu internautów i została wybrana Podlaską Marką Konsumentów 2019!<span style="font-size: 18px;" times="" new="" roman",="" times,="" serif;"=""> 🏆W sumie w głosowaniu wzięło udział ponad 12 tysięcy osób, z czego ponad 3,5 tysiąca oddało swój głos na TaniaKsiazka.pl. W plebiscycie wzięło udział łącznie 26 firm i inicjatyw z Podlasia. Dziękujemy za każdy głos! 1. miejsce w województwie podlaskim w Rankingu e-Gazele Biznesu 2019!

TaniaKsiazka.pl w Rankingu e-Gazele BiznesuW ranking e-Gazele Biznesu zostały uwzględnione małe i średnie firmy z branży e-commerce, które najdynamiczniej się rozwijają. Zestawienie już od 2014 roku publikuje "Puls Biznesu". W województwie podlaskim zajęliśmy  🏆 1. miejsce. Podczas sporządzania rankingu wzięto pod uwagę przychody firm z lat 2017-2018.Zajęliśmy aż dwa 1. miejsca w Rankingu Ceneo.pl 2019!Zajęliśmy aż dwa pierwsze miejsca w Rankingu e-sklepów Ceneo.pl 2019!

🥇 1. miejsce w kategorii Multimedia,🥇 1. miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz. A to jeszcze nie koniec wyróżnień, które dostaliśmy dzięki Wam i Waszym opiniom. Nasza Ksiegarnia, TaniaKsiazka.pl, zajęła też 🥉 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika!

Nagrody w rankingu e-sklepów Ceneo.pl są dla nas bardzo ważne. To dlatego, że to właśnie Wy, drodzy TanioKsiążkowi Klienci, przyznajecie je swoimi opiniami. Dzięki Wam wyłaniane są najlepsze i najbardziej wiarygodne sklepy internetowe w Polsce. Jesteśmy szczęśliwi, że ponownie udało nam się znaleźć gronie wyróżnionych firm. Dziękujemy za każdy głos i każdą ocenę. To dla Was codziennie staramy się być jeszcze lepsi!


1. miejsce w Rankingu Opineo.pl dla TaniaKsiazka.pl!1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019!

W tegorocznym Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl ponownie znaleźliśmy się na podium w kategorii Książki. Tym razem zajęliśmy 1. miejsce! Okazało się, że spośród wszystkich księgarni internetowych to właśnie TaniaKsiazka.pl była najczęściej oceniana. Nasi Klienci doceniają nas nie tylko za to, że mamy szeroką ofertę i szybką wysyłkę, ale też za to, że angażujemy się w akcje charytatywne. Część zysków z każdego zamówienia przekazujemy na konto Fundacji “Pomóż Im” prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Według tegorocznego rankingu zajęliśmy też 6. miejsce na liście najlepszych sklepów internetowych w Polsce!

Dziękujemy, że jesteście z nami!


TaniaKsiazka.pl Marką Dekady 2009 - 2019!

Marka dekady 2009-2019Marka Dekady to wyróżnienie specjalne z okazji jubileuszowej edycji programu Dobra Marka. Aby firma mogła zostać określona tym mianem, zostaje poddana badaniom ekspertów i opinii konsumentów. Pod lupę wzięto m.in.: pozycję rynkową marki i jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę, a także stopień zaufania konsumentów. Badanie przeprowadziła Redakcja Forum Biznesu i Biznes Trendy. Redakcja określiła wartość, aktywność i rozpoznawalność brandów w poszczególnych kategoriach. Takim właśnie badaniom zostaliśmy poddani i my - księgarnia TaniaKsiazka.pl, w efekcie otrzymując tytuł Marki Dekady 2009-2019.

W tym roku wraz z księgarnią TaniaKsiazka.pl w szranki o tytuł Marki Dekady stanęły 24 marki, w tym między innymi Martes, Monnari, Santander Consumer Bank oraz Pepco. Dziękujemy za docenienie! 


Złoto dla Księgarni TaniaKsiazka.pl w programie Konsumencki Lider Jakości 2019!Konsumencki Lider Jakości 2019


W tym roku ponownie doceniono naszą księgarnię w programie Konsumencki Lider Jakości 2019 i to podwójnie. TaniaKsiazka.pl zajęła  pierwsze miejsce w kategorii "Internetowe księgarnie wysyłkowe" oraz "Sklepy z tanimi książkami", uzyskując tym samym złoty medal. Badanie przeprowadzone w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości co roku wyłania Liderów Jakości usług i produktów dostępnych w Polsce. 

To niezwykłe ważna dla nas nagroda, ponieważ w badaniu głosują tylko konsumenci, którzy wybierają ich zdaniem produkty najlepszej jakości, kierując się subiektywnymi kryteriami.

Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku ponownie doceniliście Księgarnię TaniaKsiazka.pl. To wszystko dzięki Wam, drodzy Klienci!1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim

Gazele Biznesu to najstarsze i jednocześnie najpopularniejsze zestawienie małych i średnich firm, które dynamicznie się rozwijają. W tegorocznej, dziewiętnastej już edycji tego rankingu firma Glosel sp. z o.o. sp.k (właściciel marki TaniaKsiazka.pl) znalazła się na 1. miejscu wśród przedsiębiorstw z województwa podlaskiego. Zestawienie ukazało się 31 grudnia na łamach "Pulsu Biznesu", który jest organizatorem rankingu. 11 marca - podczas uroczystej gali - rozdano drewniane, grawerowane dyplomy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bez uznania naszych wspaniałych Klientów nie zdobylibyśmy tego wyróżnienia. Serdecznie dziękujemy!


TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

W Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl w kategorii "Książki" zajęliśmy 3. miejsce! To wyróżnienie, które zostało przyznane na podstawie opinii Klientów, którzy zrobili zakupy w naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl, zatem zdobyliśmy je dzięki Wam! To, że lubicie robić u nas zakupy i dobrze nas oceniacie napawa nas wielką radością. Bo to dla Was staramy się być coraz lepsi.

W zeszłym roku za pośrednictwem Opineo.pl oceniliście nas aż 18922 razy, a średnia wszystkich waszych opinii to 4,85 (na maksymalnie 5) punktów! Dzięki tak wysokim ocenom - mimo tego, że zajęliśmy 3. miejsce - jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce. Serdecznie dziękujemy!


1. miejsce w kategorii Wybór Użytkownika i 3. w kategorii Multimedia w Rankingu e-sklepów Ceneo 2018

TaniaKsiazka aż dwa razy na podium rankingu Ceneo 2018!W tegorocznym rankingu e-sklepów Ceneo.pl zdobyliśmy aż dwa wyróżnienia. Jesteśmy szczęśliwi, bo to Wy Waszymi głosami i opiniami zdecydowaliście o przyznaniu nam tych nagród. W rankingu wyłaniane są najlepsze i najbardziej wiarygodne sklepy internetowe w Polsce. Konkrecja jest bardzo duża, dlatego ta nagroda tak wiele dla nas znaczy. Drodzy Klienci dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!


Doceniono naszą księgarnię także w programie Konsumencki Lider Jakości 2018. TaniaKsiazka.pl została wyróżniona w kategorii "Internetowe księgarnie wysyłkowe". Badanie przeprowadzone w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości co roku wyłania Liderów Jakości usług i produktów dostępnych w Polsce. Jest przeprowadzane przez Redakcję "Strefy Gospodarki", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".

Konsumencki Lider Jakości jest dla nas ważnym wyróżnieniem, bo bazuje na opiniach klientów i konsumentów. Serdecznie dziękujemy!

 

1 miejsce Koszyk Roku 20181. miejsce Koszyk Roku 2018!

W ramach badania Koszyk Roku 2018 eksperci szczegółowo sprawdzili 100 największych sklepów internetowych w Polsce. Badano proces zakupowy i najlepsze praktyki w jego tworzeniu. Sprawdzono też jakie emocje w każdym ze sklepów towarzyszą Klientom dokonującym zakupów.

Eksperci stwierdzili, że jesteśmy najlepsi! Jesteśmy bardzo dumni, że zdobyliśmy 1. miejsce! Wszystko, co robimy, robimy dla Was, drodzy Klienci! Cały czas się doskonalimy, żebyście byli zadowoleni. Badanie Koszyk Roku 2018 zostało przeprowadzone przez firmę Twisto.Podsumowanie ostatnich 12 miesięcy w TaniaKsiazka.pl:

TaniaKsiazka.pl w liczbachNagrody, jakie TaniaKsiazka.pl otrzymała w poprzednich latach


Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu Ceneo!Laur Ceneo 2017 - Zaufane opinie


Radość, duma, szczęście – te emocje wciąż w nas buzują po ogłoszeniu tegorocznych wyników rankingu Ceneo, wyłaniającego najlepiej oceniane przez Klientów sklepy internetowe. TaniaKsiazka.pl rok temu zdobyła drugie miejsce na podium w dodatkowej kategorii, jaką jest Wybór Użytkownika. W tym roku ponownie otrzymaliśmy tę nagrodę, a także zdobyliśmy drugie miejsce w kategorii Multimedia! To ogromny sukces, który zawdzięczamy Wam, drodzy Klienci i za to serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

Otrzymaliśmy Brązowe Godło Konsumencki Lider Jakości 2017!Konsumencki Lider Jakości 2017

TaniaKsiazka.pl została laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2017, otrzymując Brązowe Godło w kategorii ”Internetowe księgarnie wysyłkowe”. Badanie jest przeprowadzane na próbie 12 tysięcy respondentów z całej Polski. Program ma na celu wyłonienie najlepszych firm na rynku! Dziękujemy, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie! Wybierając naszą firmę, zwracaliście uwagę na: szybką dostawę, szeroki zakres materiałów, niskie ceny, szybką wysyłkę i różnorodność. Dziękujemy za Wasze opinie i głosy!


e-gazele Biznesu 2016Kolejny rok z rzędu TaniaKsiazka.pl zajęła zaszczytne miejsce wsród najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce! Mamy e-Gazelę Biznesu 2016! Cieszymy się, że jesteśmy częścią dynamicznie rosnącego handlu internetowego w Polsce. Podążamy za światowymi trendami, które jednoznacznie wskazują na to, że handel w dużej mierze przenosi się do świata wirtualnego.

Dziękujemy Wam nasi Drodzy Klienci za każdą pojedynczą książkę, którą u nas zamawiacie, za zaufanie, którym obdarzacie nas od 12 lat. To dzięki Wam, nasz asortyment z każdym rokiem jest coraz większy, a my uczymy się także od Was, jak doskonalić to, co już zbudowaliśmy.Podium w rankingu e-sklepów 2016!Jesteśmy w najlepszej trójce Rankingu e-sklepów Ceneo 2016 w kategorii Wybór użytkownika! To wspaniałe, niezwykle cenne wyróżnienie i ogromny kredyt zaufania na przyszłość, który przyjmujemy bez wahania! Jesteśmy tym bardziej dumni, biorąc pod uwagę, że “rywalizowaliśmy’ nie tylko ze sklepami branżowymi ale ze wszystkimi sklepami internetowymi w sieci. Wyróżnienie przyznają e-sklepom użytkownicy, którzy w ciągu dwóch tygodni mogą oddać głos na ulubiony sklep.

Ranking e-sklepów to jeden z trzech, autorskich zestawień przygotowywach corocznie przez Ceneo, na podstawie systemu Zaufanych opinii. Tegoroczna edycja została rozszerzona o głosowanie klientów “Wybór użytkownika”, w którym można oddać głos na konkretny e-sklep. Dziękujemy, że w głosowaliście tak licznie i wskazywaliście właśnie naszą księgarnię. Dzięki temu otrzymaliśmy w głosowaniu “Srebrny Laur”. Wyróżnione e-sklepy to nie tylko dowód na sympatię Klientów i miłe wspomnienia z dokonanych zakupów, ale także potwierdzenie bezpieczeństwa dokonywanych transakcji i wiarygodności sprzedawców.

 


TaniaKsiazka.pl kolejny raz na podium wśród najlepiej ocenianych branżowych sklepów internetowych w Polsce!Ranking Opineo 2016Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie wystawione naszej księgarni! Dzięki nim, zajęliśmy 3 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016 w Kategorii "Książki i Edukacja"!

Dumą napawa nas fakt, że po raz kolejny rok po roku, jesteśmy w najlepszej trójce! Jeszcze raz dziękujemy! W rankingu brana jest pod uwagę ogólna liczba opinii otrzymanych w analizowanym okresie oraz średnia ocena punktowa uzyskana przez e-sklep. O wynikach rankingu decydują tylko i wyłącznie oceny Klientów sklepów internetowych, dlatego jest to dla nas tym cenniejsze wyróżnienie. Klienci oceniali: szybkość realizacji zamówienia, jakość zapakowania przesyłki i poziom obsługi oraz deklarowali czy poleciliby daną księgarnię znajomym. Dziękujemy za wysokie oceny i obiecujemy, że będziemy starać się jeszcze bardziej, pracować jeszcze ciężej aby zakupy w naszej księgarni były czystą przyjemnością.


Najlepszy sklep internetowy w rankingu money.pl!TaniaKsiazka.pl najlepszym sklepem internetowym 2015 w prestiżowym rankingu Money.pl w kategorii Kultura! Otrzymaliśmy aż 78,5 punktów w zestawieniu, pokonując tym samym największych gigantów branży! Ufff :) E-sklepy były oceniane na podstawie 45 kryteriów w 10 kategoriach. Autorzy rankingu zwracają uwagę na fakt, iż przyjazne ceny i szeroki wybór produktów to zdecydowanie za mało aby być najlepszym w tej kategorii. Liczy się także atrakcyjna polityka promocyjna i wysoka jakość obsługi Klienta.Aż dwa wyróżnienia w konkursie e-COMMERCE POLSKA awards 2015!Z dumą informujemy, że nasz sklep otrzymał 2 wyróżnienia
w konkursie e-Commerce Polska awards 2015! Zostaliśmy docenieni w kategoriach: Najlepsza Obsługa Klienta oraz Innowacja Roku w grupie średnich i dużych sklepów. Konkurs jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, a uroczysta gala przyznania nagród odbyła się 18 listopada 2015 roku w Warszawie, w kinie Praha.TaniaKsiazka.pl e-gazelą biznesu 2015!Nasza firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce! Otrzymaliśmy prestiżową e-Gazele Biznesu 2015! Ranking jest prowadzony przez firmę badawczą ARC Rynek i Opinia, specjalizującą się w realizacji projektów dla firm działających w branży handlu elektronicznego. Celem jest wyróżnienie i nagrodzenie osób, stojących za sukcesem najdynamiczniej rozwijających się podmiotów gospodarczych z branży e-commerce. 
1. miejsce w konkursie Ekomersy 2015!Zdobyliśmy Ekomersy 2015 , jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży handlu elektronicznego! Statuetkę i pierwsze miejsce w kategorii Akcja promocyjna sklepu internetowego otrzymaliśmy za kampanię „Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl”, wspierającą honorowe krwiodawstwo. Jesteśmy tym bardziej dumni z tej nagrody, iż wiemy jak wiele dobrego udało nam się zrobić podczas kilkumiesięcznej akcji zachęcającej do oddawania krwi. Nominowanych do udziału w konkursie wyłaniają w pierwszym etapie Internauci, następnie o wyborze laureatów decyduje Jury i certyfikowani Profesjonaliści z branży e-commerce.

 

2. miejsce w rankingu Opineo 2015! Znowu to zrobiliśmy! Po raz kolejny znaleźliśmy się wśród najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce. Tym razem wskoczyliśmy na podium zajmując 2 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 w kategorii "Książki i Edukacja"! Jest to tym cenniejsze dla nas wyróżnienie, iż laureaci są wyłaniani na podstawie opinii uzyskanych od Klientów. Tak wysoką pozycję zawdzięczamy wysokiej liczbie 4341 opinii z łączną oceną konsumencką na poziomie 9.1. Klienci e-sklepów wystawiając swoją opinię brali pod uwagę między innymi: szybkość realizacji zamówienia, jakość zapakowania przesyłki i poziom obsługi.

 
 
TaniaKsiazka.pl laureatem konkursu e-Commerce Polska awards 2014! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Kategorii Najlepsza Obsługa Klienta. Nagrodę zawdzięczamy e-konsumentom, którzy brali udział w glosowaniu online! W rywalizacji konkursowej pokonaliśmy jedne z największych sklepów w branży e-Commerce: Empik i Smyk! Uroczysta gala przyznania nagród odbyła się w warszawskim kinie Praha 5 listopada 2014 roku. Przyznano w sumie 12 nagród, w tym w pięciu kategoriach głównych i w dwóch kategoriach, gdzie o zwycięstwie decydowali e-konsumenci. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na naszą księgarnię i postaramy się być jeszcze lepsi niż dotychczas. Dziękujemy!

 
Możemy pochwalić się ponad 10.000 Zaufanych Opinii Ceneo! Ankiety będące bazą do wystawiania Zaufanych Opinii są wypełniane przez prawdziwych Klientów e-sklepów, dzięki temu wpływają na zwiększone bezpieczeństwo zakupów i dostarczają prawdziwą informację o jakości usług świadczonych przez konkretny sklep internetowy. Dziękujemy za pozytywne opinie, aż 98% Klientów poleca naszą księgarnię, a 99% konsumentów otrzymało towar w dobrym stanie.


 
Posiadamy Certyfikat „Słucham Swoich Klientów”. Jesteśmy otwarci zarówno na pozytywne jak i negatywne opinie o naszym sklepie, czytamy wszystkie bez wyjątku i dokładnie je analizujemy. Każda informacja pochodząca od naszych Klientów jest dla nas niezwykle cenna i stanowi bazę do wdrażania coraz lepszych rozwiązań, poprawiania świadczonych przez nas usług, tak abyśmy z każdym rokiem byli coraz lepsi. Dziękujemy za Wasze opinie!


Zostaliśmy wyróżnieni spośród 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2011, 2012 i 2014 zajmując czołowe miejsca w zestawieniach, wśród najlepszych i największych sklepów e-commerce w branży w kategorii “Kultura i rozrywka”. Organizatorem rankingu jest Money.pl, we współpracy z Gazetą Wyborczą i serwisem Wyborcza.biz. Autorzy przyznając punkty w zestawieniu oceniają sklepy pod kątem 60 kryteriów w tym istotny jest zarówno asortyment sklepu, funkcjonalność witryny internetowej, sposoby dostawy i płatności, promocje i bonusy oferowane dla Klientów jak również jakość obsługi Klienta w tym czas i sposób odpowiedzi na zapytanie.


 
Miło nam poinformować, że TaniaKsiazka.pl jest także Laureatem Rankingu Sklepów Internetowych 2009, którego organizatorem jest Money.pl i tygodnik "Wprost”. W rankingu z 2009 roku zajęliśmy wysokie 4 miejsce w kategorii “Książki”, plasując się wśród liderów branży. Organizatorzy zwrócili szczególną uwagę na opisy produktów oraz na obsługę Klienta w tym czas odpowiedzi na zapytanie. Doceniono także oferowane rabaty i zniżki oraz program partnerski .


 
Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów w TaniaKsiazka.pl!. Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa SSL (ang. Secure Socket Layer), który zapewnia bezpieczną wymianę poufnych danych podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym. SSL chroni informacje przed podsłuchem w Internecie, kradzieżą danych, modyfikacją i programami wirusowymi. Protokół odpowiada za uwierzytelnienie danych, zapewnia ich poufność oraz integralność. Dzięki działaniu protokołu SSL możesz mieć pewność, iż zakupy w naszym sklepie będą całkowicie bezpieczne.


 
TaniaKsiazka.pl jest objęta programem POK (Program Ochrony Kupujących)! Dzięki temu w sytuacji gdy nie otrzymasz zakupionego towaru lub zakupiony towar jest niezgodny z tym, jaki został przedstawiony w ofercie na stronie internetowej, masz prawo do rekompensaty. Wysokość kwoty, do której możliwy jest zwrot poniesionych kosztów to 10 000 zł. Ciężar finansowy kosztów związanych z nieprawidłowościami przy zakupie produktów ponosi Ceneo, dlatego aby skorzystać z programu POK należy dokonać zakupu za pośrednictwem strony Ceneo.pl (przeniesienie ze strony Ceneo, na stronę sklepu, w którym ostatecznie dokonuje się zakupu). W przypadku nieotrzymania zamówionego towaru, Klientowi przysługuje zwrot w wysokości 100% zapłaconej kwoty, natomiast w sytuacji, kiedy przedmiot jest niezgodny z opisem, wtedy można odzyskać 50% kosztów związanych z zakupem danego przedmiotu.


 
W razie pytań, wątpliwości skontaktuj się z nami! Czekamy na Wasze pytania i opinie. Nie ukrywamy naszych danych kontaktowych. Można swobodnie do nas dzwonić pod numerem infolinii: 801 011 078, telefonu stacjonarnego: +48 85 674 36 19 (z telefonów komórkowych i zagranicy) lub pisać sklep@taniaksiazka.pl . Biuro Obsługi Klienta jest czynne w godzinach od 9-17 od poniedziałku do piątku. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania! Do usłyszenia!

 

TaniaKsiazka.pl oferuje możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza metod płatności i dostawy. Wybieraj taki sposób płatności, który jest dla ciebie najwygodniejszy i budzi Twoje największe zaufanie. Udostępniamy możliwość płacenia za zakupy zarówno przy odbiorze przesyłki u kuriera, listonosza lub w kiosku Ruch, płatność kartą kredytową, płatność elektroniczną przy wykorzystaniu popularnych systemów transakcyjnych takich jak Przelewy24, PayPal, PayByNet. oraz dla tradycjonalistów - możliwość opłaty za zakupy w przelewem bankowym lub na poczcie. Wybierz w jaki sposób mamy dostarczyć Twoją przesyłkę. Oferujemy możliwość przesyłki kurierem, za pośrednictwem Paczkomatów, Paczki w Ruchu i Poczty Polskiej.

 


Opinie o TaniaKsiazka.pl


Przeczytaj opinie o naszym sklepie i dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie naszą księgarnię:

Realizacja szybka i sprawna, bardzo dobrze zapakowana paczka. Książki w bardzo dobrym stanie, nowe. Przesyłka nadana pocztą w poniedziałek, w środę była już u mnie w domu. Polecam.
- Asia

Jestem bardzo zadowolony, bardzo szybko i sprawnie wszystko poszło. Świetny kontakt i powiadomienie o każdym kroku. Pozytywnie.
- Adrian

Szybka i miła obsługa. Brak opłaty za przesyłkę (akurat była taka opcja promocyjna) i niższa w porównaniu z innymi księgarniami cena książki, skłoniły mnie do zakupu w tej księgarni. Polecam.
- agamedpol

Sklep spełnia moje oczekiwania, więc jest solidny i wiarygodny, kontakt bardzo dobry, czas realizacji zamówienia zgodny z opisem, POLECAM !!!
- Patrycja

Moja opinia o sklepie jest jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja jest tym, co cenię najbardziej. Dostępność i duży wybór - to chyba stawia sklep TaniaKsiazka.pl na wysokim miejscu wśród innych oferujących podobne usługi. Ja jestem bardzo zadowolona i polecę sklep moim znajomym.
- Renata

Kolejny raz dokonałam zakupów w TaniejKsiążce i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Jakość obsługi, kontakt ze sklepem i szybkość wysyłania towaru na szóstkę!
- Violetta

Bardzo pozytywna. Obsługa sklepu jest bardzo uprzejma, a co najważniejsze, asortyment, który sklep posiada, jest naprawdę godny polecenia.
- Arkadiusz

Szybko i tanio! Gorąco polecam zakupy, gwarancja zadowolenia. Przekopałam pół Internetu w poszukiwaniu księgarni, gdzie znajdą się wszystkie potrzebne mi materiały do matury, i tylko tutaj to znalazłam!
- Dominika

Jest to pierwsza księgarnia internetowa, z której korzystam, biorąc pod uwagę wysyłkę za granicę (Dania). Pierwsza dostawa odbyła się bardzo sprawnie bez żadnych przeszkód. Zamówiłam już następną książkę i mam zamiar korzystać z usług księgarni także w przyszłości - Serdecznie pozdrawiam.
- Mariola

 

Zalety TaniaKsiazka.pl


Zakupy w sklepie TaniaKsiazka.pl to gwarancja najwyższej jakości produktów i obsługi oraz zadowolenia z zakupów! Dlaczego właśnie my?

  • Wysoka jakość obsługi: TaniaKsiazka.pl była wielokrotnie wyróżniania w prestiżowych rankingach za wysoką jakość komunikacji z Klientem
  • Szybka i bezpieczna dostawa: Zapewniamy szybką wysyłkę i towar w idealnym stanie, zabezpieczony solidnym opakowaniem.
  • Doskonała komunikacja ze sklepem na różnych etapach realizacji zamówienia: Szczegółowo informujemy o postępie realizacji zamówienia i na każdym kroku jesteśmy do Twojej dyspozycji. Można się z nami skontaktować, wysyłając wiadomość e-mail oraz telefonicznie.
  • Rzetelność w informowaniu o dostępności produktów: nasi Klienci dokładnie wiedzą, ile czasu będą czekać na zamówiony towar. O czasie oczekiwania informujemy na kartach produktów.
  • TaniaKsiazka.pl jest sprawdzoną, legalnie działającą firmą, która oferuje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego zamówionych produktów.
  • Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów - jesteśmy w gronie dziesięciu najchętniej polecanych sklepów w całej Polsce.
  • Respektujemy postanowienia polskiego prawa, respektujemy prawo do zwrotu i reklamacji.
  • Jesteśmy laureatami licznych wyróżnień i nagród, zajmujemy czołowe miejsca wśród najpopularniejszych i największych sklepów internetowych w naszej branży

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać