TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Zajęliśmy 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl w kategorii książki.

To znaczy, że jesteśmy w czołówce najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce! To dla nas ważne wyróżnienie, bo opiera się na opiniach wystawionych przez Klienów, którzy zrobili u nas zakupy.

Ocenialiście nas pod kątem szybkości realizacji zamówień, poziomu obsługi Klientów i jakości zapakowania tanioksiążkowych paczek. Odpowiadaliście też na pytanie, czy polecilibyście zakupy w TaniaKsiazka.pl swoim znajomym.

W zeszłym roku wystawiliście nam aż 18922 opinie, w których średnia ocen to 4,85 (5 to ocena maksymalna)! Tym samym mimo tego, że zajęliśmy 3. miejsce, to jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych księgarni w Polsce.

Przy sporządzaniu rankingu - poza Waszymi ocenami - brano też pod uwagę m.in. działalność charytatywną sklepu oraz reakcje sprzedawców w sytuacjach kryzysowych i komunikację z Klientami. 

3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl dla naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl, to wielki powód do dumy. Cieszymy się, że tak wysoko nas oceniacie i dziękujemy za każdą opinię. Jednocześnie chcemy Was zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy się starać, żebyście byli zadowoleni.

Szczegóły rankingu możecie znaleźć w tym miejscu.


TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl - Dziękujemy!Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać