TaniaKsiazka.pl otrzymała Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu CENEO!

TaniaKsiazka.pl otrzymała Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu CENEO!

Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu najlepiej ocenianych przez Klientów sklepów internetowych CENEO!

Radość, duma, szczęście – te emocje wciąż w nas buzują po ogłoszeniu tegorocznych wyników rankingu CENEO, wyłaniającego najlepiej oceniane przez Klientów sklepy internetowe. TaniaKsiazka.pl rok temu zdobyła drugie miejsce na podium w dodatkowej kategorii, jaką jest Wybór Użytkownika. W tym roku ponownie otrzymaliśmy tę nagrodę, a także zdobyliśmy drugie miejsce w kategorii Multimedia! To ogromny sukces, który zawdzięczamy Wam, drodzy Klienci i za to serdecznie DZIĘKUJEMY!

TaniaKsiazka.pl otrzymała Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu CENEO!

Ranking e-SKLEPÓW CENEO.pl odbył się już po raz ósmy, a jego celem jest wyłonienie najlepszych i zaufanych sklepów internetowych. Dzięki temu inni Klienci wiedzą, którym podmiotom działającym w sieci mogą zaufać i gdzie warto robić zakupy. Użytkownicy serwisu Ceneo dzięki systemowi Zaufanych Opinii oddają głosy na najlepsze sklepy przez cały rok. Są one wyłanianie w 14 kategoriach. Klienci dokonując wyboru kierują się przede wszystkim ceną produktów, jakością obsługi, asortymentem i ogólnym wrażeniem z robionych zakupów. W tym roku po raz pierwszy w jednej z kategorii: Multimedia została wyróżniona także TaniaKsiazka.pl! W tej kategorii najczęściej nagradzane są właśnie księgarnie internetowe, a konkurencja jest ogromna! Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak prestiżowe wyróżnienie! Dziękujemy, że po raz kolejny z rzędu zasłużyliśmy na Wasze uznanie!

Kategoria Wybór Użytkownika pojawiła się po raz pierwszy w zeszłorocznym rankingu CENEO i wtedy zajęliśmy w niej podobnie jak w tym roku drugie miejsce. Jest to kategoria szczególna, ponieważ głosowanie trwa przez krótki okres czasu, a biorą w nim udział wszyscy Internauci, wskazując swoje ulubione sklepy.

Dwa “Srebrne Laury” to wspaniała wiadomość, ogromny zaszczyt i wielka motywacja na przyszłość. Dziękujemy!

Ranking e-SKLEPÓW CENEO.pl został przeprowadzony po raz ósmy, a najlepsze e-sklepy zostały wyłonione na podstawie 2,5 mln ankiet użytkowników. W sumie nagrodzono 42 sklepy internetowe, a o miejsca na podium rywalizowało aż 3500 podmiotów działających w sieci. Najważniejsze kryteria podczas wyłaniania najlepszych e-sklepów to: średnia liczba opinii, średnia ocena uzyskana w opiniach, udział procentowy opinii pozytywnych (co najmniej 90%), udział procentowy opinii zablokowanych za nadużycia (poniżej 10%).

Jeszcze raz dziękujemy za każdy, pojedynczy głos oddany na naszą księgarnię, za Wasze cenne opinie i ogólne wrażenia z zakupów dokonywanych w naszej księgarni. Cały czas staramy się być jeszcze lepsi!

Więcej informacji o samym rankingu i o innych wyróżnionych sklepach internetowych znajdziecie w tym miejscu >>>

TaniaKsiazka.pl otrzymała Dwa Srebrne Laury 2017 w rankingu CENEO!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać