TaniaKsiazka.pl na Festiwalu Literackim Patrząc na Wschód

Jesteśmy mecenasem festiwalu literackiego Patrząc na Wschód!

Już po raz trzeci TaniaKsiazka.pl dołączyła do grona mecenasów Festiwalu Patrząc na Wschód, którzy odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia 2020 r. w Budzie Ruskiej. Dołącz do nas!

Obcowanie z literaturą na łonie natury - czy może być coś piękniejszego? Dla nas to istny raj na ziemi, dlatego nie mogło zabraknąć nas podczas 6. edycji festiwalu literackiego Patrząc na Wschód. Niezwykłe miejsce otoczone zielenią, stare, drewniane gospodarstwo z duszą, a w nim wybitni pisarze, dziennikarze, miłośnicy książek i artyści. A to wszystko w małej wsi nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego, zwanej Budą Ruską.

W programie tegorocznej edycji przewidziano rozmowy z pisarzami, warsztaty przyrodnicze i ceramiczne dla dzieci i dorosłych, spacer ornitologiczno-literacki, pokazy filmowe czy nocne nasłuchiwanie przyrody. Wszyscy goście będą mogli również spotkać tanioksiążkową ekipę na specjalnym stoisku oraz zakupić książki, do czego serdecznie zapraszamy!


Kogo będzie można spotkać podczas festiwalu Patrząc na Wschód? Oczywiście Piotra Malczewskiego, Krzysztofa Snarskiego , Lecha Pileckiego, Marka Pióro czy Jacka Milewskiego . Podczas literackiej uczty będzie miała również miejsce premiera kilku książek obecnych na wydarzeniu autorów.


Szczegółowy harmonogram festiwalu znajduje się na Facebooku.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać