TANIAKSIAZKA.PL MARKĄ DEKADYTaniaKsiazka.pl MARKA DEKADY


TANIAKSIAZKA.PL MARKĄ DEKADY


Z okazji jubileuszowej edycji programu Dobra Marka, przyznane zostało wyróżnienie specjalne – Marka Dekady. To docenienie marek, które wyróżniają się z jednej strony ugruntowaną pozycją na rynku  i systematycznie rosnącą rozpoznawalnością, a z drugiej - najwyższą jakością produktów. 

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziesięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Decyzję o przyznaniu wyróżnień podejmuje Organizator Programu na podstawie wyników przeprowadzonych badań. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. 

Jako jedna z największych księgarni internetowych w Polsce zostaliśmy ponownie docenieni! Jesteśmy tym bardziej dumni, że w gronie laureatów znajdują się marki, które - podobnie jak my - nieustannie dążą do tego, żeby się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dzięki temu wyróżnieniu wiemy, że podążamy w dobrym kierunku. 

Zapraszamy do lektury artykułu opublikowanego z tej okazji: KLIKNIJ


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać