Repetytorium ósmoklasisty 2024

Jeżeli będziesz zdawać w 2024 roku egzamin ósmoklasisty, koniecznie zadbaj o to, żeby się do niego porządnie przygotować, ponieważ dostanie się do upragnionej szkoły, może być trudniejsze niż w przypadku absolwentów z poprzednich lat.
 
W tym miejscu znajdziesz materiały, dzięki którym usystematyzujesz wiedzę potrzebną do zdobycia jak najlepszego wyniku. Wśród nich są: podręczniki, arkusze egzaminacyjne, repetytoria i inne pomoce naukowe. Dzięki nim egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka obcego nie sprawi Ci większych trudności.
 

Sprawdź:

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - dlaczego repetytorium jest nieocenioną pomocą?

Repetytoria ósmoklasisty to praktyczne narzędzia, które mogą być wykorzystywane do różnych celów edukacyjnych. Publikacja tego typu może posłużyć uczniom oraz nauczycielom jako materiał ćwiczeniowy, który będzie uzupełniał wiedzę podręcznikową podczas zajęć lekcyjnych, pozwalając rozszerzyć umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa oraz potwierdzić znajomość środków językowych. Co więcej, repetytorium ósmoklasisty to także solidny materiał treningowy do samodzielnej pracy ucznia w domu, dzięki któremu może stopniowo przygotować się do egzaminu ósmoklasisty pod koniec szkoły.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie wydawnictwa pod kątem zadań i formy odpowiadają najnowszej podstawie programowej oraz są zgodne z wytycznymi CKE, dzięki czemu stanowią profesjonalną pomoc dydaktyczną dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty.

Jakie repetytoria ósmoklasisty znajdziesz w Taniej Książce?

W naszej księgarni znajdziesz szeroki wybór materiałów dydaktycznych, jakim jest repetytorium przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty autorstwa wiodących wydawnictw na rynku edukacyjnym w Polsce. Dostępne repetytoria ósmoklasisty mogą dzięki temu być skorelowane z podręcznikami i zeszytami ćwiczeń, które dana szkoła podstawowa przewiduje w programie nauczania. Oto przykładowe kompendium wiedzy, jakie przygotowaliśmy w ofercie naszych repetytoriów dla uczniów klasy ósmej.

Repetytorium ósmoklasisty Nowa Era

Nakładem wydawnictwa Nowa Ewa ukazały się wznowione repetytoria dla ósmoklasistów z serii "Teraz egzamin ósmoklasisty”. Zawierają one zadania oraz ćwiczenia, a dużym ułatwieniem do samodzielnej nauki ucznia są zawarte w nich przykładowe próbne arkusze egzaminacyjne. Seria służy do przygotowania do egzaminu z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego.

Repetytorium ósmoklasisty Macmillan

Wydawca podręczników, kursów językowych oraz podręczników akademickich przygotował również materiały dydaktyczne dla egzaminu z języka angielskiego, jaki przewiduje szkoła podstawowa na koniec 8 klasy. Ta innowacyjna publikacja to repetytorium ósmoklasisty, w zakres którego wchodzi podręcznik, pełniący funkcję książki ucznia, oraz osobny zeszyt ćwiczeń umożliwiający samodzielną powtórkę teoretyczną i praktyczną.

Repetytorium ósmoklasisty Oxford University Press

Oxford Repetytorium Ósmoklasisty to dwuczęściowy zestaw, który z powodzeniem może zastąpić podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla uczniów klasy 8. Publikacja zawiera poradnik egzaminacyjny, zadania sprawdzające wiedzę wymaganą na egzaminie ósmoklasisty, a także kod dostępu do interaktywnej sekcji Online Practice, gdzie uczeń ma możliwość wykonywana egzaminacyjnych zadań otwartych.

Repetytorium ósmoklasisty WSiP

Wydawnictwo WSiP przygotowało rozbudowaną ofertę pomocy i materiałów, które mają pomóc uczniom z nauką przed egzaminem ósmoklasisty ze wszystkich przedmiotów. Dla wybranych przedmiotów dostępne są także dodatkowe publikacje jak "Trening przed egzaminem" czy "Arkusze egzaminacyjne dla ósmoklasisty", które uzupełniają treści repetytorium.

Pozostałe repetytoria

Nasza oferta materiałów niezbędnych, żeby wypaść wzorowo na egzaminie ósmoklasisty, jest sukcesywnie uzupełniana o nowe pozycje. Poza wymienionymi wyżej repetytoriami oferujemy także kompendium wiedzy znanych wydawnictw jak PWN, Aksjomat, Greg oraz publikacje językowe Express Publishing, HandyBooks czy Lingo. Zachęcamy do zapóźniania się z pełną ofertą naszych repetytoriów do egzaminu ósmoklasisty.

Powodzenia na egzaminie!