Szukasz najlepszych prezentów od Zajączka?


Szukasz wielkanocnych upominków? Zajęczamy, że mamy najlepsze prezenty od Zajączka!

Wielkanoc tuż-tuż. Przed nami malowanie pisanek, ozdabianie bab i mazurków i oczekiwanie na prezenty od Zajączka! To najwyższy czas, żeby rozejrzeć się za wielkanocnymi upominkami dla najmłodszych. Dlatego przygotowaliśmy miejsce, w którym nie tylko znajdziesz najlepsze upominki dla dzieci: książki i książeczki, gry, klocki i zabawki, ale też złapiesz je z tanioksiążkową zniżką !

Sprawdź najlepsze prezenty od zajączka

Nie zwlekaj, bo żeby złapać wielkanocne upominki z rabatem masz czas do 30 marca 2021!


Te prezenty od zajączka polecamy:

Pucio w mieście. Sprawdź >Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!

Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Sprawdź książkę >


Feluś i Gucio grają w sylaby. Sprawdź >Feluś i Gucio grają w sylaby

Feluś i Gucio to bohaterowie serii książek dla dzieci. Feluś jest małym chłopcem a Gucio - misiem i jego przyjacielem. Razem przeżywają różne przygody, a tym razem zapraszają do wspólnej gry. "Feluś i Gucio grają w sylaby" to zabawa, dzięki której dzieci nauczą się układać dwu i trzysylabowe słowa.

Zasady gry są proste. Kładziemy przed dzieckiem planszę i układamy na niej kafelki z ilustracjami. Zadaniem dziecka jest dopasować odpowiednie karty z sylabami, by stworzyć słowo odpowiadające obrazkowi.

Sprawdź grę >


Obłoczki. Sprawdź >Obłoczki Fox

Czy znajdziesz dwie pasujące połówki obrazu jako pierwszy? W Obłoczkach liczy się prędkość oraz spostrzegawczość, a bujanie w obłokach naprawdę nabiera nowego znaczenia.

Do wyboru jest także wariant kooperacyjny, w którym chmurki muszą zostać utworzone w jak najkrótszym czasie.

Sprawdź grę >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać