Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku!

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku!

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku! Będziemy mieć dla Was specjalne promocje ;-)


W dniach 12-14 kwietnia odbędą się  już 8. Międzynarodowe Targi w Białymstoku! Ta największa książkowa impreza w północno-wschodniej Polsce po raz kolejny przyciągnie tłumy książkoholików do Opery i Filharmonii Podlaskiej. My, załoga TaniaKsiazka.pl, też będziemy tam dla Was z mnóstwem ciekawych książek i specjalnych, targowych promocji.

Co roku Targom Książki w Białymstoku towarzyszy Festiwal literacki “Na pod pograniczu kultur”. To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do tego, żeby spotkać się i porozmawiać z wieloma pisarzami. W tym roku Białystok odwiedzą: laureat zeszłorocznej Nagrody Literackiej “Nike” - Marcin Wicha oraz Mariusz Szczygieł, Jacek Hugo-Bader, Wojciech Chmielarz, Jerzy Bralczyk, Adam Wajrak, Tomasz Samojlik, Grzegorz Kasdepke, Joanna Bator i wielu innych.

Naszą uśmiechniętą, kochającą książki i pomocną ekipę znajdziecie na stoisku numer 54-55. To właśnie tam będzie na Was czekać mnóstwo książek. Uprzedzamy, żaden książkoholik nie wyjdzie od nas z pustymi rękami. Wybraliśmy tak ciekawe i różnorodne tytuły, że z pewnością znajdziecie wśród nich książki, które skradną Wasze czytelnicze serduszka. Na Targi zabieramy też mnóstwo gadżetów dla książkoholików i oczywiście naszych tanioksiążkowych zakładek. Tak, dobrze wiemy, jak bardzo je kochacie. Możecie się spodziewać specjalnego targowego rabatu, ale ciii - bo to na razie tajemnica ;-).

Mało tego, w sobotę (13 kwietnia) w godzinach 12-14 na naszym tanioksiążkowym stoisku będziecie mieć okazję, żeby spotkać się z autorem, którego bestsellerowa książka nieźle namieszała w środowisku Polskiej Policji - Norbertem Grzegorzem Kościeszą, autorem głośnych “Psów Prewencji”.

Pewnie nie zdziwi Was, że to jeszcze nie wszystko. W związku z tym, że zbliżają się 13 urodziny TaniaKsiazka.pl, będziemy mieć dla Was przedurodzinowe niespodzianki.

Więcej nie zdradzimy. ;-)


Do zobaczenia na Targach Książki w Białymstoku!

***
Ważne informacje:

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku i Festiwal literacki “Na pograniczu kultur”

12-14 kwietnia 2019
Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki
ul. Odeska 1
stoisko nr 54-55


Szczegółowy program Festiwalu literackiego >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać