Słuchaj głosu serca

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 23,25 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

Niekiedy znajomości mogą okazać się niebezpieczne. Na własnej skórze przekonała się o tym Jagna, główna bohaterka książki pod tytułem “Słuchaj głosu serca” autorstwa Natalii Sońskiej.

Sięgnij po tę pozycję i przekonaj się, czy warto podjąć ryzyko związane z życiem uczuciowym!

Odnalezienie swojej drugiej połówki to cel życia wielu ludzi. Chcą oni mieć kogoś, z kim będą mogli dzielić codzienne radości, troski i problemy, kogoś, kto będzie ich rozumiał i z kim będą mogli wspólnie budować przyszłość wprost z marzeń. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem każdy potrzebuje w swoim życiu odrobiny czułości i motyli w brzuchu, które towarzyszą zakochaniu i miłosnym uniesieniom.

Jagna to młoda kobieta, która z zawodu jest psychologiem i na takim stanowisku pracuje w poradni leczenia i rehabilitacji zaburzeń psychicznych zlokalizowanej przy jednym ze szpitali w Katowicach. To zajęcie, w którym się spełnia i które przynosi jej satysfakcję. Do szczęścia brakuje jej jedynie wymarzonego partnera, o którego niecierpliwie wypytuje również rodzina. Niespodziewanie taki mężczyzna pojawia się na drodze Jagny, która nawiązuje z nim relację na tyle poważną, że wkrótce potem decyduje się na zabranie go w rodzinne strony i przedstawienie najbliższym. Reakcje nie są takie, jakich się spodziewała. Zwłaszcza matka Jagny z nieufnością i niechęcią spogląda na jej wybranka. Czy Jagna pomyliła się w swoim osądzie? A może to jej mama jest przewrażliwiona i kobieta powinna zawalczyć o tę miłość, nie zważając na zdanie innych?


O autorce

Natalia Sońska to młoda polska pisarka, która zdążyła już zaskarbić sobie sympatię wielu czytelników. Specjalizuje się w książkach z takich gatunków literackich, jak romans, literatura kobieca oraz obyczajowa. Opublikowała już wiele pozycji, np. “Zacznijmy jeszcze raz”, “Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?”, “Pierwsza miłość” czy “Uwierz w miłość, Calineczko”.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zakopiańskie książki ze świętami w tle od Natalia Sońska Czwarta Strona

  OBUDŹ SIĘ KOPCIUSZKU (2016)– opowiadająca historię Alicji i nawiązująca do bajki o Kopciuszku.

  ZAKOCHAJ SIĘ JULIO (2017)- książka dla której inspiracją była bajka o Księżniczce na ziarnku grochu.

  UWIERZ W MIŁOŚĆ CALINECZKO (2018) – czyli historia Mai i bajkowa Calineczka.

  SŁUCHAJ GŁOSU SERCA (2019) – perypetie Jagny i nawiązania do bajki o Czerwonym Kapturku.

  Moją świąteczną tradycją stało się czytanie zimowych tytułów od Natalii Sońskiej. Co roku w okolicach świąt, a najczęściej w styczniu sięgam po premierową propozycję. Chociaż książki nie są oficjalnie nazwane serią to jednak Czytelnicy traktują je jako Zakopiańską Serię Autorki. Książki pełne zimowego klimatu, świątecznej atmosfery, romantycznych uniesień, miłości oraz… Zakopanego – zwyczaje, tradycje, gościnność, górskie wędrówki i krajobrazy oraz jedzenie – tego znajdziemy tam mnóstwo. Jeśli ktoś jest pasjonatem gór i Zakopanego, zna szlaki i miejsca z pewnością będzie zachwycony. Każda książka to nowa historia i nowa główna bohaterka, ale pojawiają się też nawiązania do bohaterów poprzednich tytułów, w wersji „co słychać?”, a nie szerokiego rozbudowania dalszych losów. Obowiązkowo też we wszystkich czterech pojawia się Pani Aniela.

  Główną bohaterką SŁUCHAJ GŁOSU SERCA jest Jagna, dwudziestopięciolatka mieszkająca w Katowicach, ale całym sercem związana z górami. To właśnie w Zakopanym mieszka jej babcia Aniela, u której jako mała dziewczynka spędzała każde wakacje. Z domem babci wiąże piękne wspomnienia i wiele szczęśliwych chwil: beztroskie dzieciństwo, czas zabawy, pyszne smakołyki, pierwsze przyjaźnie i zauroczenia. Teraz jako dorosła kobieta, kiedy ma jakiś problem, złe samopoczucie lub chce pobyć trochę sama jedzie do Zakopanego i tam ładuje swoje akumulatory. Aktualnie Jagna pracuje jako psycholog w jednej z Katowickich Przychodni. To właśnie tam poznała swoją najlepszą przyjaciółkę Adelę z którą często spędza przerwy między przyjmowaniem pacjentów. W Katowicach mieszkają również rodzice Jagny. Mama jest córką Pani Anieli i to ona przed laty przeniosła się do stolicy Śląska za miłością swojego życia. Jagna ma również starszego brata. Często pomaga mu w opiece nad dziećmi. Jagna stara się prowadzić aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiać. Dużo jeździ rowerem, ale myśli też o kupnie samochodu. Coraz częściej czuje jednak, że doskwiera jej samotność i chciałaby w końcu poznać tego jedynego mężczyznę. Pytania cioć i babci „Kiedy ślub?” utwierdzają ją w przekonaniu, że najwyższy czas o tym pomyśleć.

  Pewnego dnia w pracy poznaje Piotra, przedstawiciela medycznego i od razu jej serce zaczyna bić mocniej. Jednak na start ich znajomości Jagna ma już zaplanowany urlop, który postanawia spędzić u babci. Piotr postanawia kuć żelazo póki gorące i proponuje dziewczynie odwiezienie ją do Zakopanego. Jagna początkowo zmieszana tą propozycją w końcu zgadza się. Czas podróży mija im szybko, nie brakuje tematów do rozmowy, ukradkowych spojrzeń i uśmiechu. W Zakopanym czeka na nią stęskniona babcia z całą masą smakołyków i góralskich pyszność. Obie kobiety dużo rozmawiają, wspominają czasy dzieciństwa Jagny i chwil spędzonych na Podhalu. Jednak Jagna coraz częściej rozmyśla o Piotrze i mimowolnie uśmiecha się. Podczas pobytu udaje jej się także odnowić znajomość z najlepszy przyjacielem i jednocześnie pierwszą miłością – Jankiem. Wspólnie spędzony czas, rozmowy i wędrówki po górskich szlakach zbliżają ich do siebie. Wydaje się, że w Janku odżywa dawne uczucie, jednak Jagna wciąż myśli o Piotrze, który wysyła jej troskliwe smsy i … niespodziewanie odwiedza w domu babci. Ich znajomość zaczyna się rozwijać. Janek staje się tylko przyjacielem, a uczucie do Piotra z każdą kolejną chwilą staje się coraz większe. Po powrocie do Katowic para regularnie się spotyka, chociaż praca Piotra wymaga od niego częstych wyjazdów w delegacje, to jednak zakochani starają się spędzić ze sobą każda wolną chwilę. Jagna opowiada Piotrowi coraz więcej o sobie, zaprasza go nawet na rodzinną uroczystość. Miłość kwitnie, oboje są bardzo szczęśliwi i zakochani.

  Jagna jest jak bajkowy Czerwony Kopciuszek, który odwiedza swoją babcie z koszyczkiem wypełnionym nie smakołykami, ale sercem pełnym miłości i tęsknotą. W bajce pojawia się również postać Wilka i Gajowego, kto okaże się jednym i drugim w książce – musicie przekonać się sami.

  Książka oceniam jako dobrą. Myślę, że początkowo Czytelnika może denerwować idealność głównej bohaterki, mimo to, kibicowałam jej do samego końca w drodze do szczęścia. Ważną bohaterka jest też Babcia Aniela, jej mądre rady i wskazówki, piękne rozmowy z wnuczką, brak nacisku, duża dawka życiowego doświadczenia, miłość i wielkie serce. W książce spotykamy również bohaterów poprzedniej części czyli Maję i Wojtka, a także Alicję i Michała. Słuchaj głosu serca to nie jest typowo świąteczna książka. Akcja dzieje się od sierpnia do końca grudnia, a dopiero finał to Święta Bożego Narodzenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jagna od zawsze kochała góry – tę miłość ma we krwi, bo z Zakopanego pochodzą jej mama i babcia. Choć rodzina wypytuje o potencjalnego narzeczonego, Jagna jest samotna. Ma tylko pracę i codzienne obowiązki w oddalonym od przepięknego południa Polski dużym mieście.

  Gdy wreszcie poznaje wymarzonego mężczyznę, zaprasza go na święta do rodzinnego domu, by poznał jej bliskich. Jednak mama Jagny, rodowita góralka z charakterem, niechętnie patrzy na jej nowego wybranka. Czy kobieca intuicja dobrze jej podpowiada? Jagna jest przecież tak szczęśliwie zakochana…

  "Człowiek tylko gdy jest zadowolony z tego, co robi na co dzień, potrafi cieszyć się z życia."

  Muszę przyznać, iż spodziewałam się sporej ilości świątecznego klimatu. Jednak było go tu zaskakująco mało i pojawił się dopiero pod koniec książki. Ale to w żadnym razie nie jest dla mnie minusem. Wręcz przeciwnie, historia to okazała się być bardzo interesująca, skłaniająca do wysunięcia wielu wniosków. Czy nie jest tak, że często to, czego pragniemy, o czym marzymy, szukamy daleko, a nie zauważamy tego, co na wyciągnięcie ręki? Sami komplikujemy sobie życie, wybierając niewłaściwe ścieżki. I co najważniejsze, nie powinniśmy patrzeć na to, co inni powiedzą czy pomyślą, a sami brać za nie odpowiedzialność.

  "- Dziecko, ja zawsze ci powtarzałam i powtarzać będę, idź za głosem serca, ale swojego serca. Nie zważaj na to, co mówią inni, czego od ciebie oczekują, czego dla ciebie chcą. Ty sama od siebie oczekuj, oczekuj najlepszego, a przede wszystkim tego, co pozwoli ci żyć w zgodzie z samą sobą, a nie w zgodzie z otoczeniem. A błędy... Każdy z nas je popełnia. Tylko dzięki nim wyciągamy wnioski, to na nich przecież najwięcej się uczymy! Nie ma ludzi nieomylnych, każdy potrzebuje czasem kopniaka od losu, by stanąć na nogi."

  Autorka przypomina jak ważna w naszym życiu jest rodzina i jej wsparcie, gdy tego potrzebujemy. Okazywanie sobie miłości, czułości, troska o siebie nawzajem czy nieszczędzenie drobnych gestów - tyle i aż tyle.

  Natalia Sońska stworzyła bohaterów, których z miejsca polubiłam. Zwłaszcza babcię Jagny - charyzmatyczną Anielę, a jednocześnie każdemu życzliwą, o pogodnym usposobieniu kobietę, która wzbudziła we mnie ciepłe uczucia. Powieść niejako nawiązuje do bajki o "Czerwonym Kapturku". Bowiem jest Kapturek-Jagna z Katowic, babcia z Zakopanego, a i zły wilk oraz dzielny leśniczy też się znajdzie. W tym kontekście widzimy, że nie zawsze druga osoba jest tym, za kogo się podaje... Udało mi się Was zaintrygować? Mam taką nadzieję.

  To niewątpliwie pełna ciepła i uroku, lekka, wzruszająca oraz przesycona romantyzmem powieść, dająca chwilę oddechu od codziennej gonitwy. Wybierzcie się śladami bohaterów książki w wędrówkę po Tatrach czy na spacer uliczkami Zakopanego. Cała ta historia jest dość przewidywalna, jednak pod koniec już niczego nie będziecie pewni. Dajcie się zaskoczyć!

  "Słuchaj głosu serca" to powieść, która jest przykładem tego, że szczęście możne nas spotkać w najmniej spodziewanym momencie. Warto wówczas kierować się sercem, by nie przegapić czegoś naprawdę pięknego. To książka o różnych odcieniach miłości, przyjaźni, a przede wszystkim rodzinie. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jagna wiedzie spokojne życie. Jest psychologiem, a jej serce nie zajmuje nic prócz ukochanych gór. Skrycie marzy o tym, by się zakochać i założyć rodzinę. Jest to dla niej drażliwy temat, zwłaszcza że rodzina coraz bardziej naciska oraz zadaje niewygodne pytania. Pewnego dnia na jej drodze staje przystojny przedstawiciel medyczny, jednak mama bohaterki jest do niego nastawiona dość sceptycznie. Czy Jagna w końcu odnajdzie szczęście?

  Sięgając po tę książkę, doskonale wiedziałam, jak będzie wyglądał jej schemat, ponieważ wszystkie powieści autorki wyglądają tak samo. Główne bohaterki jakby były jedną i tą samą osobą. Zawsze jest to pozornie samodzielna, odważna, silna kobieta, a tak naprawdę jest ona bojaźliwą sarenką, która rzuca rumieńcem na lewo i prawo, nie potrafi normalnie funkcjonować bez męskiego oparcia, a to oparcie musi oczywiście być silne oraz przystojne. Nie ma w całym świecie literackim chyba postaci, które by mnie tak bardzo irytowały, jak te wykreowane przez Natalię Sońską.

  Kolejnym minusem jest dla mnie ilość słodkości przypadającej na każdą stronę książki. Świat nie wygląda tak pięknie, jak w oczach autorki, ludzie nie są tak mili, bezinteresowni i uroczy. Ilość zdrobnień doprowadzała mnie do szału, myślałam, że zaraz z nieba sfruną aniołki i będą rzucać w bohaterów serduszkami. Podczas lektury zdecydowanie można zrezygnować z łakoci, ponieważ „Słuchaj głodu serca” na pewno podniesie Wam cukier.

  Sama fabuła opiera się na tym, że Jagna odwiedza babcię w górach, a większość jej rozmyśleń oraz rozmów kręci się albo wokół tego, że jest samotna, albo wokół poznanego przez nią Piotra. W zasadzie można by cały środek z tej pozycji wyciągnąć, a i tak nic znaczącego by czytelnika nie ominęło. Mam wrażenie, że autorce zabrakło pomysłu na tę powieść, choć czytając inne jej książki, wnioskuję, że taki po prostu ma styl. Raczej będę omijać jej dalszą twórczość z daleka, ponieważ żaden polski pisarz nie męczy mnie tak bardzo, jak Natalia Sońska.

  „Słuchaj głosu serca” jest przewidywalną historią. Tak, jak napisałam na początku, zanim w ogóle ją otworzyłam, wiedziałam, jaki będzie jej schemat. Nieszczęśliwa dziewczyna szukająca miłości, w końcu kogoś pozna, po drodze zdarzy się jakiś wypadek, jakieś nieporozumienie, a summa summarum wszystko się ułoży. Dobrze, że autorka nie tworzy thrillerów, ponieważ morderca by zabijał chyba swoją miłością.

  Cóż, polecam tę książkę tylko osobom, które lubią romanse, książki obyczajowe i mają dużą tolerancję wobec słodkości wylewanej na papier. Jest to lektura na jeden raz, która raczej nie zostanie w pamięci na długo. Nie rozumiem, dlaczego została umieszczona w kanonie świątecznych powieści, jej akcja toczy się latem, wzmianka o Bożym Narodzeniu pojawia się jedynie na samym końcu. Także, jeśli oczekujecie zimowej opowieści, to w tej pozycji jej nie znajdziecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jagna na swojej drodze nadal nie spotkała tego jedynego, który zawładnąłby jej sercem. Jedyne co ma to pracę i dużo obowiązków związanych z pewnym miejscem na południu Polski.

  Wymarzony mężczyzna staje niespodziewanie na jej drodze. Zauroczona Jagna zaprasza go na rodzinne święta.

  Jednak poza główną bohaterką.... nikt za nim jakoś specjalnie nie przepada.

  Czy Jagna postawi na rodzinę, czy na miłość życia?

  Czy rodzina będzie próbowała ich rozdzielić?

  Czy będą to wyjątkowo białe święta?

  Autorka po raz kolejny zabrała mnie w cudowny świat bohaterów, w którym nic nie idzie tak gładko jakby mogło się wydawać. Jest to bardzo lekka lektura, która skradła moje serce już na samym początku. Dodatkowo autorka zabiera nas w przepiękny, górski, świąteczny klimat, za którym wzdychałam po zakończeniu książki. Ta powieść ma w sobie to coś i nie jest taka jak wszystkie znane mi świąteczne powieści. Autorka w chwilę przekona cię do bohaterów i "przekupi" zimowo- świąteczną aurą górskiego miasteczka ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Natalia Sońska powraca z kolejnym zimowym tomem, którego akcja dzieje się w Zakopanem.

  Jagna miała dopiero 25 lat, jednak przez babcię i stare ciotki była traktowana jako stara panna. Dziewczyna nie czuła się w obowiązku z nikim wiązać, jednak gdy poznała lepiej pewnego przedstawiciela medycznego poczuła, że to może być to. Czy faktycznie było?

  Czytałam kilka wcześniejszych książek Natalii Sońskiej. Nie są to pozycje bardzo wymagające, bywają infantylne i naiwne, pisane bardzo prostym językiem. Takie publikacje jednak także są potrzebne na polskim rynku.

  Cała zimowa akcja dzieje się w Zakopanem, Świąt jest tutaj naprawdę tylko niewielki kawałeczek. Akcja zaczyna dziać się w letnie miesiące, a następnie szybko przemienia się w zimowe krajobrazy. Jest to pozycja idealna na jedno dłuższe czytanie.

  ,,Słuchaj głosu serca" Natalii Sońskiej to publikacja, z którą warto się zapoznać. Nie jest wymagająca, ale jednak niesie ze sobą piękny widok gór i jakieś przesłanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Za głosem serca 4/5 Nasza cena:
28,04 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za głosem serca

Kiedy myślisz, że wszystko już stracone, na twojej drodze staje miłość.Życie lubi płatać figle i niespodziewanie komplikować to, co z pozoru proste. Marta i Piotr są małżeństwem prawie doskonałym. Ale „prawie” robi przecież ogromną różnicę. Do szczęścia brakuje im tylko roześmianych maluchów. Po...
Niespokojne serca. Dwór w Zaleszycach. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,08 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespokojne serca. Dwór w Zaleszycach. Tom 1

Julianna wiedzie spokojne, poukładane życie, ale nie jest szczęśliwa. Studiuje kierunek, który wybrali dla niej rodzice, i spotyka się z chłopakiem, którego nie kocha. Kiedy zostaje wyrzucona ze studiów, a jej związek się kończy, postanawia pójść za głosem serca i zacząć spełniać swoje marzenia....
Pieśń serca 5/5 Nasza cena:
26,71 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń serca

To nie droga się zmienia, tylko podróżny - Richard Paul Evans Charles James pragnie tylko jednego: spotkać się z kobietą swojego życia i poprosić ją o wybaczenie. Przeżył wstrząs, gdy samolot, którym miał lecieć, rozbił się – wszyscy uznali mężczyznę za zmarłego. Zrozumiał wtedy, że w jego życiu...
Bez serca 5/5 Nasza cena:
31,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez serca

Na początku słowa, które wypowiadał, były szorstkie, a dotyk wywoływał chłód. Nie chciałam przebywać w jego obecności dłużej niż to konieczne. Wiedziałam, że jest niebezpieczny i że gdyby tylko chciał, mógłby mnie zniszczyć. Nie tego jednak pragnął. I nie tego ja potrzebowałam. Tak łatwo zatracić...
Łopatą do serca 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łopatą do serca

Mężczyzna potraktowany łopatą, wino otwierane młotkiem i dobra kuchnia – komedia kryminalna Marty Obuch to gwarancja doskonałej zabawy! Michalina jest żoną mafijnego bosa. Problem w tym, że jako jedyna nie ma o tym pojęcia. Pewnego dnia wraca do domu i stwierdza, że mąż grzeje celę w areszcie, a...
Pakiet: Wędrowne ptaki, Zamarznięte serca, Dotyk słońca 0/5 Nasza cena:
67,64 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Wędrowne ptaki, Zamarznięte serca, Dotyk słońca

Pory roku przy ulicy Kwiatowej zmieniają się bardzo szybko. A to za sprawą czterech przyjaciółek: Malwiny, Liliany, Roży i Wioletty. Choć często stają w obliczu wyzwań, które stawia przed nimi życie, to razem są w stanie przezwyciężyć wszystko! Rok na Kwiatowej. Tom 1. "Wędrowne ptaki" Wszyscy...
Dwadzieścia jeden uderzeń serca 0/5 Nasza cena:
20,04 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwadzieścia jeden uderzeń serca

Nagroda Literacka Unii Europejskiej, najlepszy debiut według Guardiana, zdobywca Irish Book Awards dla Książki Roku. Efekty irlandzkiego kryzysu ekonomicznego docierają też na prowincję. Upada miejscowa firma budowlana, a wraz z nią rozpada się złudzenie stabilizacji i wspólnoty. Pojawiają się akty...
Kuracja dla serca 4/5 Nasza cena:
29,58 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kuracja dla serca

Myślisz, że porywy serca są tylko dla młodych? Nigdy nie jest za późno na KURACJĘ DLA SERCA! Ta historia o dojrzałej miłości, urzeknie Cię i przekona, że na miłość i szczęście zawsze jest pora! Ewa przyjeżdża do uzdrowiska w Nałęczowie. Ma zdiagnozowane nadciśnienie, więc by podreperować zdrowie po...
Dzikość serca 4/5 Nasza cena:
21,39 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikość serca

Saylor Ripley i Lula Pace Fortune to zakochana po uszy para. On – były więzień, skazany za morderstwo, ona – wrażliwa i sentymentalna dziewczyna, marząca o szczęściu we dwoje. Kiedy wskakują do białego kabrioletu i uciekają na południe Stanów Zjednoczonych, nie spodziewają się, z jakimi...
Prosto z serca 0/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prosto z serca

Charlie Finn musiał szybko dorosnąć, w wieku szesnastu lat został zupełnie sam. Dzięki wyjątkowej inteligencji zdobył prestiżowe stypendium na Harvardzie, które pozwoliło mu przetrwać, a nawet doskonale funkcjonować na obrzeżach uprzywilejowanego społeczeństwa. Umiejętność ta zapewniła mu sukcesy w...
Dzikie serca 5/5 Nasza cena:
24,26 zł 36,75 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikie serca

Powieść o dziewczynie o żarliwym sercu i dziejach jej rodu, który wywodził się od samego Czyngis-chana. Akcja toczy się na terenie Azji i wschodniej Europy. Jak splatały się tatarskie losy z polskimi dziejami? Czy Klara znajdzie swoje szczęście? Czy będzie miała dość siły, by zrealizować swój...
Słuchaj pieśni wiatru. Flipper roku 1973 0/5 Nasza cena:
26,59 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słuchaj pieśni wiatru. Flipper roku 1973

"Słuchaj pieśni wiatru" i "Flipper roku 1973" to dwie najwcześniejsze powieści Harukiego Murakamiego nigdy niepublikowane dotąd w Europie ani Stanach Zjednoczonych. Są to również dwie pierwsze części tak zwanej "Tetralogii Szczura", do której należą "Przygoda z owcą" i "Tańcz, tańcz, tańcz"....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula