Ślub od pierwszego kliknięcia

Autor:

Claire Frost

Średnia: 3.0 Ilość ocen: 12
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Do zakochania jedno… kliknięcie!

Hannah żyje w ciągłym pędzie. Zmieniała prace, facetów i kontynenty. Nie ma czasu na miłość. Kiedy jednak jej przyjaciółka Jess, potrzebuje pomocy ze swoją aplikacją randkową Hannah rusza z odsieczą.

Save The Date to coś wyjątkowego. Docelowo ma połączyć ze sobą dwie bratnie dusze. Takie jak Jess i jej mąż Tom, z którym jest od dwudziestu lat. Nawet jeżeli mają gorszy okres, to wciąż są ze sobą blisko, prawda?

Jednak od jakiegoś czasu firma Jess ma problemy. Hannah wpada na genialny pomysł. Ona szuka sposobu na ustatkowanie się, a Save The Date potrzebuje porządnej reklamy.

Plan jest prosty: Jess i jej aplikacja znajdują idealnego faceta, którego Hannah pozna dopiero na pierwszej randce. Przy ołtarzu. Podczas ich ślubu.

"Ślub od pierwszego kliknięcia" to zwariowana, ciepła komedia romantyczna, która przywraca wiarę, że w dobie mediów społecznościowych wciąż można znaleźć prawdziwą miłość.

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy kiedykolwiek powierzylibyście swojej najlepszej przyjaciółce wybór męża dla siebie? Nie mówiąc już o poznaniu go dopiero przed ołtarzem? W dzisiejszych czasach oczywiście wydaje to się mniej szokujące niż jeszcze parę lat temu, a wszystko za sprawą popularnego programu telewizyjnego „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

  Ta książka jest w podobnej konwencji. Główne bohaterki Hannah i Jess są przyjaciółkami od dzieciństwa. Hannah to typowy wolny duch, przemierza kontynenty w poszukiwaniu nowych doznań, zmienia pracę i facetów. Żyje chwilą. Jess jest ustatkowaną mężatką z dwójką dzieci. Jest też bizneswoman, której aplikacja randkowa stoi na skraju bankructwa. Hannah, żeby pomóc przyjaciółce w kłopotach z firmą wpada na pomysł, żeby to Jess wybrała dla niej męża przez swoją aplikację, a ona pozna go dopiero przed ołtarzem.

  Co do samej powieści jest lekka, przyjemna. Czyta się ją dobrze. Jednak w moim odczuciu mogło się tam dziać więcej, akcja trochę wolno się rozwijała. Miejscami dialogi były dla mnie przydługie. Sam pomysł na książkę uważam za bardzo dobry, naprawdę interesujący, tylko wykonanie trochę mi kulało. W trakcie czytania nie byłam na tyle zainteresowana, że nie mogłam odłożyć tej książki, właśnie przez wolne tempo akcji. Autorka starała się również, żeby książka nie była zbyt przesłodzona i to jej się udało. Jest słodko-gorzka, ale na tyle na ile powinna być komedia romantyczna. Bo jak dla mnie ta książka to komedia romantyczna. Było parę momentów, że się zaśmiałam. Książka jest zabawna.

  Postaci da się lubić, choć bardziej polubiłam Jess niż Hannah. Hannah miejscami wydawała mi się pogubiona i czytając tylko czekałam, aż coś nawyprawia. Takie miałam odczucie. Plus za to, że postaci drugoplanowe są różnorodne. Jest ich sporo i każda jest zupełnie inna od pozostałych. Dzięki temu powieść robi się ciekawsza.

  Podsumowując, książka nie jest zła, dla mnie była dobra, choć czytałam lepsze z tego gatunku. Na wieczór będzie dobrym wyborem, ponieważ jest to czysta rozrywka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  𝐓𝐨 𝐬𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐢𝐭 𝐢𝐬 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐩𝐨𝐬𝐬𝐢𝐛𝐥𝐞 𝐭𝐨 𝐟𝐢𝐧𝐝 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞, 𝐰𝐞 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐞𝐝 𝐚𝐧 𝐚𝐦𝐚𝐳𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐨𝐮𝐫 𝐚𝐩𝐩𝐥𝐢𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: 𝐨𝐧𝐞 𝐠𝐢𝐫𝐥, 𝐨𝐧𝐞 𝐛𝐨𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐨𝐧𝐞 "𝐥𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐡𝐚𝐩𝐩𝐢𝐥𝐲 𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫".

  💒 Hannah żyje w ciągłym pędzie. Zmienia prace, facetów i kontynenty. Nie ma czasu na miłość. Jednak, gdy jej przyjaciółka potrzebuje pomocy ze swoją aplikacją randkową, dziewczyna rusza z odsieczą. Od pewnego czasu firma Jess ma problemy. Hannah wpada na genialny pomysł. Ona szuka sposobu na ustatkowanie się, a Save The Date potrzebuje porządnej reklamy. Bratnie dusze nie potrzebują się widzieć przed ślubem, prawda?

  💒 Takiej marnacji dobrego potencjału dawno nie widziałam. Brak opisu wesela i podróży poślubej to moje dwa, największe zarzuty. Czysto teoretycznie podczas tych dwóch wydarzeń dzieją się najciekawsze i najbardziej nieprzewidywalne rzeczy - zwłaszcza, gdy państwo młodzi praktycznie się nie znają.

  💒 Powiedzmy sobie szczerze - co może bardziej zaangażować romansoholika *choć romansu tam to jak kot napłakał* niż przeczytanie o pierwszych dniach małżeństwa dwójki ludzi, którzy znają się z kilku wpisów bloga należącego do aplikacji randkowej? Chyba poranek po weselu, gdzie panna młoda mówi, że film jej się urwał🤦🏻‍♀️

  💒 Miałam wrażenie, że wszystkie najciekawsze momenty zostały pominięte przez frazę 'kilka tygodni później'🤷🏻‍♀️ To było tak frustrujące doświadczenie, że miałam ochotę krzyczeć. Ślub bez ślubu - na otarcie łez są tylko 'marne' retrospekcje.

  💒 Zamiast tego, autorka opisuje losy małżeństwa właścicielki aplikacji Save The Date. Ich codzienność czy narastające problemy nie były tym, czego się spodziewałam. W pewnym momencie wątek drugoplanowy stał się tym wiodącym. Nie zrekopensowało mi to braku ukazania reakcji podczas pierwszego spotkania Toby'ego i Hannah.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Podobno aranżowane małżeństwa są trwalsze niż te "naturalne". Tak gdzieś przeczytałam. Autorka powieści też chyba o tym wiedziała, bo właśnie na podstawie tej informacji oparła fabułę swojej powieści. A każdy kto oglądał "Ślub od pierwszego wejrzenia" wie, jak takie sytuacje mogą się skończyć.

  Główne bohaterki są przyjaciółkami, jednak bardzo różnią się od siebie. Jedna jest w szcześliwym małżeństwie, wymyśliła randkową aplikację i na niej zarabia. Ta druga, to wolny duch, niby dorosła, ale ciągle nastolatka (po trzydziestce). I właśnie Hannah bierze udział w eksperymencie - pozna swojego męża dopiero na ślubie.

  Pomysł był fajny, spodziewałam się lekkiej, przyjemnej komedii romantycznej, ale okazało się, że to ani komedia, ani romantyczna. Było trochę topornie, a zarazem bardzo poważnie. Dużo czytamy o przemyśleniach przyjaciółek, a mało tu akcji. Najważniejsze wydarzenia autorka trochę pomijała, nie mamy z nich relacji, a wspomnienia dziewczyn po czasie.

  Musiałam się trochę zmuszać do czytania, a skończyłam ją po prostu z poczucia obowiązku, bo nie sprawiała mi żadnej przyjemności. Szkoda, bo był tu ogromny potencjał.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam szczerze, że sięgając po nią spodziewałam się lekkiej i zabawnej historii. Tymczasem dostałam coś bardziej poważnego. Owszem książkę ze względu na styl pisania autorki czyta się szybko, jednak nie jest to historia jedynie do śmiechu.

  Spodobało mi się to, że fabuła obejmowała czas przed ślubem w ciemno, a także i po nim. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, jak rozwinęły się relacje między naszymi małżonkami, którzy przed ślubem nawet się nie znali.

  Ta książka przedstawia dwa spojrzenia, na dwa różne małżeństwa. Z jednej strony to świeżo upieczone, gdzie poznawanie siebie dopiero przed nimi. Z drugiej strony małżeństwo z dziesięcioletnim stażem i dwójką dzieci. Nie trudno się domyślić, że jedno jak i drugie mierzy się z własnymi problemami i nie zawsze szczere uczucie wystarcza w pokonywaniu codziennych przeciwności.

  Cieszę się, że nie była to zbyt przekoloryzowana historia. Cenię ja za to, że pokazała codzienność, ale też to w jak różny sposób można sobie z nią radzić. Myślę, że jest to ciekawa pozycja, opowiadająca nie tylko o szalonym pomyślę wzięcia ślubu w ciemno. I warto na to zwrócić uwagę, gdy będziecie po nią sięgać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś krótko opowiem o książce Claire Frost pt."Ślub od pierwszego kliknięcia". Uważam, że jest to książka adekwatna do naszych czasów i w zasadzie różni się jedną rzeczą od programu, który od jakiegoś czasu możemy oglądać w tv "Ślub od pierwszego wejrzenia". A mianowicie: w programie Ci ludzie poznają się w dniu ślubu, a w książce poznawali siebie wcześniej poprzez aplikację randkową. Wiedzieli, że mają się pobrać i wymieniali różne wiadomości. Ich "czat" był śledzony przez innych użytkowników aplikacji...

  Jess pracuje nad aplikacją randkową. Kiedy potrzebuje pomocy by ją zareklamować na pomoc przychodzi jej przyjaciółka Hannah. Dziewczyna nie ma szczęścia w miłości ani w pracy. Kocha podróże i ma nadzieję, że kiedyś się zakocha... Kiedy pada propozycja znalezienia jej odpowiedniego partnera przez aplikacje i zawarcie z nim związku małżeńskiego Hannah się zgadza.

  Kobieta ma zobaczyć swojego męża dopiero przy ołtarzu...

  Kiedy Jess dała ogłoszenie - do tego eksperymentu zgłosiło się wielu kandydatów... Czy uda jej się znaleźć tego jedynego dla swojej przyjaciółki? A co jak aplikacja się pomyli?

  Jeżeli jesteście ciekawi jakiego kandydata znalazła aplikacja dla Hannah i jak potoczyły się ich losy to sięgnijcie po tę zwariowaną książkę!

  Wg mnie było to bardzo ciekawe doświadczenie. Historia jest zabawna, szybko się ją czyta, jest wiele dialogów i myślę, że ma bardzo ciekawy pomysł na fabułę! Uważam również, że temat jak najbardziej pasuje do współczesnych czasów, kiedy ludzie chodzą z nosami w telefonach... to rzeczywiście był ślub od pierwszego kliknięcia!

  Poznajcie bohaterów, bo warto :-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Ślub od pierwszego kliknięcia
 • Autor: Claire Frost
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 320
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366967182
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Married At The First Swipe
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366967182
 • EAN: 9788366967182
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Od pierwszego wejrzenia 0/5 Nasza cena:
26,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od pierwszego wejrzenia

Dla miłości człowiek gotów jest poświęcić wszystko. Ale czy zakochani potrafią być zawsze wobec siebie szczerzy? Dla miłości człowiek gotów jest poświęcić wszystko. Jeremy Marsh porzuca prestiżową pracę dziennikarską w Nowym Jorku i przenosi się z tętniącego życiem miasta do Boone Creek,...
Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od pierwszego wejrzenia. Rock Chick. Tom 3

Roxanne Giselle Logan, zwana Roxie, miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość koleżanek. Niestety, dorosłość, w której obudziła się dziesięć lat po skończeniu...
Od pierwszego wejrzenia 4/5 Nasza cena:
24,91 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od pierwszego wejrzenia

Dalszy ciąg losów bohaterów powieści Prawdziwy cud Dla miłości człowiek gotów jest poświęcić wszystko. Jeremy Marsh porzuca prestiżową pracę dziennikarską w Nowym Jorku i przenosi się z tętniącego życiem miasta do Boone Creek, niewielkiej miejscowości w Karolinie Południowej. Wraz ze swoją...
Free Birds 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Free Birds

Skromna pisarka, zblazowany gwiazdor, hipnotyzujące Los Angeles i namiętność, która wywróci wszystko do góry nogami. Życie Karoliny Nawrockiej nabiera rumieńców. Prawa do ekranizacji jednej z jej powieści zostały właśnie sprzedane, a ona leci aż do Los Angeles, by wziąć udział w pracach nad filmem....
Pod przykrywką. Bromance. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pod przykrywką. Bromance. Tom 2

Klub Książki musi ponownie wkroczyć na scenę! Liv Papandreas ma najlepszą pracę na świecie w najpopularniejszej restauracji w Nashville. Jej życie jednak nie jest tak słodkie jak to, co wychodzi spod jej palców. Ma szefa – gwiazdę cukiernictwa, tyrana i kłamcę. Kiedy Liv przyłapuje go na gorącym...
Ucieczka z nieznajomym 4/5 Nasza cena:
16,45 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ucieczka z nieznajomym

Kiedy chcesz wydostać się z pułapki, możesz stracić czujność i… zmysły. Ucieczka z nieznajomym nie wydaje się rozsądna, ale Hannah nie ma wyboru. Czy właśnie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty? Powrót nie wchodzi w grę. Hannah musi uciekać, kryć się przed mężem i oprawcą w jednej osobie. Jeśli...
Miłosna ruletka. Cztery wesela. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosna ruletka. Cztery wesela. Tom 3

Libby St. Clair ufa przeznaczeniu. Wierzy w magię i przepowiednie. Szczególnie w tę jedną, którą przed laty ona i jej przyjaciółki usłyszały od wróżki. Według niej każda z przyjaciółek miała wyjść za mąż przed trzydziestką, przeżyć weselną katastrofę oraz skończyć z mężczyzną innym niż pierwotny...
Elita. Eagle Elite. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elita. Eagle Elite. Tom 1

Uzależnij się od porywającego romansu, współczesnej wersji Romea i Julii! Stypendium staje się dla Tracey Rooks przepustką do innego świata. Rozpoczyna naukę w Eagle Elite, szkole, która jest uosobieniem przepychu, luksusu i bogactwa. Poznaje ludzi, jakich dotąd nie znała, rzeczywistość pełną...
Świąteczne nieporozumienie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne nieporozumienie

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy, bo to zawsze wychodzi jej najlepiej. Lekceważąc świąteczny klimat, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Jednak w wyniku nieporozumienia Harper ląduje w jednym...
Zimna S 4/5 Nasza cena:
18,45 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zimna S

Życie nauczyło ją, że nie może sobie pozwolić na słabość. Jednak gdy rodzi się namiętność, złamanie zasad staje się cholernie kuszące. Malwina jest typem silnej kobiety, która wie, czego chce i jak ma to osiągnąć. Prowadzi własną firmę, jest wyrachowana i skuteczna. Nie ma czasu i ochoty na miłosne...
Dom. Fallen Crest. Tom 6 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom. Fallen Crest. Tom 6

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
Chaos zmysłów. Potwory z ciemności. Tom 3 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chaos zmysłów. Potwory z ciemności. Tom 3

Połączył ich mrok, który powraca, by upomnieć się o swoje. Tess nie może pozbyć się potworów, które wciąż kryją się w jej myślach. Brutalne wydarzenia z Rio nie pozwalają jej wrócić do wspólnego życia z ukochanym. Q nie może znieść widoku cierpiącej Tess, której dał wolność i obdarzył miłością....
Wybrane bestsellery
Pierwsza miłość 5/5 Nasza cena:
22,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Anka i Rozalia to dwie kobiety z tego samego rodu. Dzielą je dziesiątki lat. Jedna mieszka we współczesnej Warszawie, druga w starym dworze w dziewiętnastym wieku. Pozornie dzieli je wszystko. Realia, problemy, ludzie, czasy. Ale niespodzianie okazuje się, że bardzo wiele łączy. Czy to prawda, że...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,44 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula