Seria Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać

Książki z serii "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać" zostały stworzone dla najmłodszych dzieci i nie ma wątpliwości, że są doskonałą propozycją dla maluchów, które dopiero co zaczynają niezwykłą przygodę w świecie porozumiewania się. Nie zapominajmy jakie to dla nich ważne, ponieważ poprzez odpowiednią komunikację dzieci we właściwy sposób określają swoje potrzeby, własne myśli i pragnienia. Zatem jeżeli i Twoje dziecko dopiero uczy się wypowiadać swoje pierwsze głoski, nie czekaj i już dziś sięgnij po rewelacyjną serię dla dzieci napisaną przez Martę Galewską-Kustrę, której główny bohater - Mały Pucio, jak nikt innych utożsamia się z naszymi maluchami, wprowadzając je w magiczny świat pierwszych słówek, a wszystko na zasadzie wspaniałej zabawy, w którą wdroży się cała rodzina, dbająca o właściwy rozwój mowy swojej pociechy.

Cała seria "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać" to nie tylko przygody sympatycznego Pucia lecz także ćwiczenia uzupełniające, wspomagające wymowę trudniejszych głosek, a także stymulujące prawidłową artykulację. Zeszyty ćwiczeń, takie jak "Zeszyt treningowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci" skierowane są zarówno dla samych jej najmłodszych odbiorców, jak i rodziców, a także lekarzy logopedów i pedagogów, którzy uczą dzieci trudnej, a zarazem ważnej sztuki jaką jest porozumiewanie się. Zacznijmy jednak od małego Pucia. W książce "Pucio mówi pierwsze słowa" poznajemy tytułowego bohatera jak i jego zwariowaną rodzinkę. Spędzamy z nim cały dzień, a uroczy chłopiec z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem zabaw naszego dziecka. Ta praktyczna propozycja przystosowana jest do wieku dzieci, które dopiero wkraczają w świat swoich pierwszych słówek oraz skoncentrowana jest w szczególności na typowych dla maluchów w tym wieku wyzwaniach, które je czekają. Zabawa z Puciem pomaga dzieciom w doborze odpowiednich słów, w posługiwaniu się pełnymi zdaniami oraz ich poprawną wymową.

Seria "Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać" składa się z książek o małym Puciu, takich jak: "Pucio mówi pierwsze słowa", "Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych", a także zeszytów uzupełniających, w których znajdziemy mnóstwo ćwiczeń dla naszych dzieci, wspomagających wymowę trudnych głosek, takich jak: ź, ć, sz, ćwiczących poprawność wymowy poprzez narządy artykulacyjne, na przykład warg, języka i podniebienia. To również całe mnóstwo zabawnych wierszyków, które staną się rozrywką dla całej rodziny. Zatem jeżeli uczymy nasze dziecko posługiwać się poprawną polszczyzną, powinniśmy również sięgnąć po zeszytu ćwiczeń: "Wierszyki ćwiczące języki", "Zeszytowy trening mowy", oraz " "Z muchą na luzie ćwiczymy buzię" od wydawnictwa "Nasza Księgarnia".

Produkty z serii Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać

Może zainteresują Cię również