Seria Super Powers

Seria podręczników i zeszytów ćwiczeń "Super Powers" to nowoczesny kurs, przeznaczony do nauki języka angielskiego w szkołach podstawowych. Publikacje, spełniające wymagania podstawy programowej, pozwalają odpowiednio przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Podręczniki "Super Powers" umożliwia skupienie się uczniów na powtórce materiału, co ułatwia przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty. W publikacjach znajdują się również ćwiczenia w formacie egzaminacyjnym, które można odnaleźć po każdej lekcji. Treści gramatyczne w tym kursie zostały rozłożone na dwie lekcje w rozdziale, a w dodatku posiadają również polskie wyjaśnienia. Przydatnym elementem okazują się ponadto filmy gramatyczne.

Podręczniki "Super Powers" dają możliwość pracy z grupami o zróżnicowanym poziomie. Posiadają podział na słownictwo podstawowe, a także rozszerzone, a także posiadają oznaczenia ćwiczeń według stopnia trudności.

Urozmaiceniem, pozwalającym bardziej zaangażować uczniów w zajęcia są różne gry, lekcje z udziałem videoblogów, jak i projekty edukacyjne. W publikacjach znajdują się także dodatkowe sekcje Writing Bank i Grammar Bank, umożliwiające pomoc w dziedzinach, mogących sprawiać uczniom największą trudność, czyli w pisaniu i gramatyce.

Zeszyty ćwiczeń "Super Powers" stanowią uzupełnienie treści z podręczników. Dzięki nim uczniowie mogą ćwiczyć umiejętności językowe, niezbędnych podczas rozmów w codziennym życiu. Przejrzyste zeszyty ćwiczeń posiadają także miejsce na własne notatki, a znajdujące się w nich zadania się zróżnicowane pod względem stopnia trudności, jak i treści.