Seria Slammed - Colleen Hoover

"Slammed" to miłosna trylogia o losach dwojga nastolatków, Layken Cohen i Willa Coopera. Bestsellerowa autorka New Adult, Colleen Hoover stworzyła ciepłą i poruszającą opowieść, w której trudne przeżycia przeplatają się z doświadczeniem pierwszej miłości. Layken i Willa połączyło bowiem nie tylko piękne uczucie, ale także strata rodziców oraz obowiązki, daleko wykraczające poza siły tych młodych ludzi. "Slammed" to wzruszająca opowieść o odpowiedzialności, miłości oraz poezji, nierozerwalnie związanej z życiem.

"Pułapka uczuć" to pierwsza część serii "Slammed". Główną bohaterką powieści jest Layken, która za namową mamy wyprowadza się wraz z nią i młodszym bratem do dalekiego Michigan. Tam poznaje wrażliwego Willa. Chłopak szybko kradnie serce doświadczonej przez los nastolatki. Jednak na ich wspólnej drodze stanie kilka problemów, a jednym z nich będą sekrety mamy Layken.

"Nieprzekraczalna granica" to kolejny tom serii. Laynen i Will żyją razem, ale jednak osobno. Każde z nich stara się pogodzić przedwczesne obowiązki dorosłości z planowaniem wspólnego jutra. Na drodze pary stanie jednak pewna osoba, która zburzy ich spokój. Czy Willowi uda się naprawić błędy i zatrzymać przy sobie kobietę swojego życia?

"Ta dziewczyna" to trzeci tom serii. Miesiąc miodowy Layken i Willa trwa w najlepsze. Will wolałby nie wracać do bolesnych wspomnień z przeszłości, jednak nie ma wyjścia. Pod wpływem Layken zdradza kilka sekretów z początków ich znajomości. Ta emocjonalna podróż przyniesie parze nową perspektywę i pozwoli zamknąć za sobą pewien rozdział.