Seria Maybe - Colleen Hoover

Dwoje ludzi rozdartych pomiędzy tym, czego chcą, a tym, co powinni zrobić. Pomiędzy teraźniejszością a niepewną przyszłością. Książki pełne muzyki, przyjaźni i... niepożądanych uczuć. Seria "Maybe" opowiada o skomplikowanej naturze ludzkich emocji oraz wyborach, które należy podjąć w sytuacjach, w których do głosu dochodzą pragnienia. Jej autorka, Colleen Hoover, stworzyła wraz z muzykiem Griffinem Petersonem playlistę utworów, których można słuchać podczas czytania i związanych z historią tekstów, pomagających wczuć się w rolę bohaterów i z nimi utożsamić.

Co zrobisz, jeśli będziesz musiał wybierać, wobec której z dwóch najbliższych ci osób być lojalnym? Kogo wybierzesz? I na co postawisz: rozsądek czy przeczucie? Wejdź w świat pełen muzyki, która sączy się przez struny, łączy dusze i serca oraz nie wymaga słuchu, by ją usłyszeć.

"Maybe someday" to historia walki pomiędzy rozumem a sercem. Sydney to studentka muzyki i pisarka tekstów. Ridge to chłopak mieszkający naprzeciwko, który zawsze gra na gitarze na balkonie. Jednak w jednym momencie kobieta traci wszystko, co dotąd miała za pewne: pracę, chłopaka, a co za tym idzie - mieszkanie. Szczęśliwym trafem losu, Ridge wyciąga do niej pomocną dłoń, a w zamian Sydney musi jedynie pomóc mu przełamać jego blokadę artystyczną. Mężczyzna jest wyjątkowy; nie słyszy od dzieciństwa, nie mówi, ale to nigdy nie przeszkadzało mu w spełnianiu swoich marzeń. Jednak wspólny czas sprawia, że Ridge i Sydney niebezpiecznie zbliżają się do siebie. I może wszystko byłoby w porządku, gdyby w kadrze nie stała jeszcze jedna osoba: ukochana dziewczyna Ridge'a. W końcu to nie ona jest tą trzecią - to Sydney nią jest.

W cyklu ukazały się również krótkie nowelki "Maybe Now. Maybe not" wydane razem i opowiadające perypetie miłosne najbliższych przyjaciół bohaterów głównego cyklu, Maggie oraz Warenna, którzy poznają na swojej drodze nowych ludzi i muszą podjąć decyzje, czy dać tym znajomościom szansę, czy też mniej bolesne będzie ich odrzucenie. Czy teraz jest odpowiednim moment, czy może "kiedyś" okaże się lepsze? Tłumione uczucia, dylematy moralne i zwroty akcji. Och, będzie się działo!

Colleen Hoover jest bardzo chwaloną dziennikarką "New York Timesa", a jej książki są jednymi z najczęściej wybieranych przez czytelniczki na całym świecie. Jej inne znane i wzruszające romanse to między innymi: "Hopeless", "Pułapka uczuć", "Wszystkie nasze obietnice" i "Too late".
 • Maybe Someday

  Bestseller "New York Timesa" Ridge gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Sydney ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to...
  Książka, op. miękka
  38,09 zł
  w magazynie
 • Maybe Someday

  Nowa książka autorki powieści HopelessBestseller „New York Timesa”Drugie miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards 2014 w kategorii RomansOn, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki,...
  Książka, op. miękka
  30,64 zł
  produkt niedostępny