Maybe Now. Maybe Not

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
464
Inne wersje (1)
Książka, op. miękka
za 31,92 zł
Nasza cena: 29,29 zł 39,99 zł Taniej o: 27%

Produkt niedostępny

Pełna emocji opowieść o miłości, przyjaźni i zrozumieniu. Sprawdź, jak potoczą się losy bohaterów, których zdążyłaś poznać w "Maybe Someday".

"Maybe Now. Maybe Not" to zbiorcze wydanie dwóch tekstów o charakterze romansu z silnym zabarwieniem erotycznym. Pierwszy z nich opowiada losy postaci, które Czytelniczki miały okazję poznać we wcześniejszym tomie serii "Maybe" zatytułowanym "Maybe Someday". Ridge jest bardzo szczęśliwy u boku Sydney, do której pasuje wprost idealnie. Ma jednak zadanie do wykonania: oto jego przyjaciółka, a zarazem była dziewczyna, potrzebuje pomocy. Teraz, gdy jest sama, stara się jak najwięcej korzystać z życia. Gdy jednak skacze ze spadochronem, przypadkiem wpada na mądrego, a zarazem niezwykle przystojnego Jake’a. Czy zdecyduje się poznać go bliżej, czy jednak będzie wolała dalej unikać rozczarowań?

"Maybe Not" to z kolei opowiadanie o innej dwójce bohaterów. Tym razem pojawia się przebojowy i całkiem dowcipny Warren. Sytuacja zmusza go do tego, by zamieszkać z Bridgette, która wszystkich odpycha, a złośliwość to jej drugie imię. Warren zrobi wszystko, by pokazać jej, że nie wszyscy wokół są okropni, że czasem warto zdjąć maskę, za którą wciąż się chowa.


O autorce

Colleen Hoover jest amerykańską pisarką, która tworzy w gatunku New Adult oraz Young Adult. Urodziła się jedenastego grudnia 1979 roku. Jej książki często trafiały na listę bestsellerów "New York Timesa". Choć najpierw pisała hobbystycznie, porzuciła zawód pracownika socjalnego na rzecz tego zajęcia.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Sidney Blake, musisz wybaczyć sobie to, że się we mnie zakochałaś. W naszej książce jest mnóstwo rozdziałów, których nie wyrwiemy tylko dlatego, że coś ci się w nich nie spodobało. To część naszej historii. każde zdarzenie przybliża nas do szczęśliwego zakończenia.”

  Kolejna książka, która wyszła w pod pióra mojej najukochańszej, najbardziej realnej i jednej z nielicznych autorek, która tworzy historie, które się chłonie, przeżywając razem z bohaterami wszystkie wzloty i upadki. Tym razem jest to kontynuacja historii, która wyszła już jakiś czas temu, a mianowicie „Maybe someday”.

  „Maybe Now” opowiada historię całej gromadki przyjaciół, z którymi się bardzo zżyłam, a mianowicie Ridge, Sidney, Warrena, Maggie oraz Bridgette. Pierwsza część książki to historia „maybe not”, czyli odrębna historia Warrena i Bridgette. Ta dwójka jest dosyć specyficzną i wybuchową mieszanką. Warren jest bardzo zdeterminowany by dotrzeć do Bridgette już od pierwszych chwil, gdy tylko ją zobaczył poczuł coś więcej, czego nigdy nie przepuszczał czuć. Bridgette działała mu na nerwy, ale również rozpalała wszystkie zmysły. W tej krótkiej historii jest trochę humoru oraz wzruszenia, ale co najważniejsze, że czasem dwie wybuchowe osoby stanowią świetnie zgraną parę i pomimo złego pierwszego wrażenia mogą być naprawdę oddanymi przyjaciółmi.

  „Jedna różnica między byciem w kimś zakochanym, a miłością do kogoś, polega na tym, że w tym pierwszym wypadku twoje serce wie już to, czego umysł jeszcze nie przyznał.”

  Druga część rusza od momentu gdzie skończyła się „maybe someday”, ci co czytali doskonale wiedzą, a ci którzy nie to zdecydowanie odsyłam do części pierwszej.

  Życie Sidney i Ridge toczy się dalej. Pomimo wielu zakrętów, próbują żyć z bagażem doświadczeń jaki już mają. Na pozór wszystko wydawało być normalne, rany zaczęły w końcu się goić, ale to tylko pozory.

  „Znaleźć coś, co się kocha, to jedno. Zupełnie czymś innym jest dzielenie się tą miłością z kimś, kogo się kocha.”

  Uważam, że w tej części autorka miała potrzebę wykrzyczeć emocje jakie nosili w sercu wszyscy bohaterowie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak autorka przedstawiła postaci i ile serca włożyła, aby przedstawić ich lęki, rozterki i momenty radności. Szczególnie postawa Sidney jest tutaj godną podziwu. Kilka razy próbowałam analizować, co bym zrobiła na jej miejscu. Nie potrafiłabym mieć tyle cierpliwości i zrozumienia. Jestem pod ważeniem jak przedstawiała sytuacje i tłumaczyła zachowania.

  I postać Maggie w tę część są też wplecione jej losy i tak jak autorka sama napisała, „że była jej coś winna”. Maggie to dziewczyna, która wie, że nie ma zbyt dużo czasu, ale próbuje żyć, a na jej drodze pojawia się nowe uczucie, którego się wypiera do ostatnich chwil. Nie chce potem cierpieć i nie chce, żeby ktoś przez nią cierpiał. Pomimo swojej odwagi jest wewnątrz małą, przerażona dziewczynką, która pragnie miłości i troski.

  Colleen Hoover uwielbiam za to, że nikogo nie uzdrawia, że czasem nie ma szczęśliwych zakończeń i że kreuje bohaterów tak, że zostają w sercu na długo. Jej książki wstrząsają tobą na różne sposoby i za cholere nie odpuścisz ani jednej. I co najważniejsze nie są to ckliwe, płytkie romanse, każda jej kolejna książka, PRZYCHODZI do nas z przesłaniem jak iść przez życie, żeby nie patrzeć tylko na czubek własnego nosa, ale troszczyć się o najbliższych przyjaciół, ale i wrogów.

  „Właśnie takie drobnostki, które robimy dla innych świadczą o tym, jakimi jesteśmy ludźmi.”

  Jeżeli jeszcze nie znasz tej autorki, zdecydowanie wiele tracisz, ale jeżeli poznasz, gwarantuje, że zakochasz się w jej słowach i sercu, które jest widoczne w każdej książce, każdym rozdziale i każdym słowie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,, W naszej książce jest mnóstwo rozdziałów, których nie wyrwiemy tylko dlatego, że coś ci się w nich nie spodobało. To cześć naszej historii”

  Cała historia jest bardzo poruszająca, pokazuje żeby nie oceniać ludzi po wyglądzie czy chwili, nie znając ich naprawdę. Warto dać sobie chwile na zapoznanie niż z góry zakładać jakie coś jest.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od kilkunastu miesięcy jestem wierną fanką Colleen Hoover, śledzę na bieżąco zapowiedzi wydawnicze, bo wiem że na kryzys czytelniczy jej książki są wspaniałym, złotym środkiem. Nie skojarzyłam, że książka Maybe Now. Maybe Not, to druga część książki która była już bestsellerem a mianowicie Maybe Someday, akurat ta powieść nie przypadła mi do gustu i dobrze, że tego nie połączyłam razem. Ta powieść wołała do mnie. Mamy tu najpierw krótkie opowiadanie, a później właściwą powieść. Warto znać część wcześniejszą, ja mniej więcej coś kojarzyłam, a że czytałam chyba w 2018 roku to detale umknęły mi z pamięci. Jeśli jednak chcecie poznać tę serię, zalecam prawidłową kolejność.

  Zaczynamy od Warrena, którego czeka ciężka próba, gdy do mieszkania które dzieli z Ridgem i jego bratem wprowadza się nowa lokatorka, od początku zwraca uwagę na jej atrakcyjny wygląd, równie dobrze widać jej ostry język i mocny charakter. Okazuje się, że Bridgette ma swoje słabe strony nie jest taka niezłomna jak mogłoby się wydawać, chociaż swiat zwykle widzi jej wredne wydanie. To opowiadanie to właśnie ich historia. Następnie wracamy do historii, która zaczęła się w pierwszym tomie, Ridge wiedzie udany związek z Sydney, a Maggie próbuje się pozbierać, skacząc ze spadochronem poznaje pewnego mężczyznę, który wkrada się jej w serce, ale dziewczyna obiecała sobie, że już nikomu nie będzie ciężarem, a mukowiscydoza dla niej to odroczony wyrok śmierci

  Jak to u Hoover będzie działo się wiele i emocji będzie sporo, niestety – to moje prywatne rozczarowanie, to nie sprawa Jacka i Maggie jest na pierwszym planie. Ta książka wciąż opowiada o paczce przyjaciół, która wiele przeszła i przeżyła niedawno kryzys związany ze zdradą, dokonały się pewne roszady, ale ci młodzi ludzie czują się za siebie odpowiedzialni, wspierają siebie. Może nieco utopijne ale piękne. Tutaj tak naprawdę na pierwszym planie jest Ridge i Sydney ich sposób na bycie razem w związku który zaczął się w sposób, którego większość romantyczek nie pochwali, związek w cieniu byłej dziewczyny, która tak wrosła w to środowisko że nie da się jej odłączyć od tego zestawu. Niby wiedziałam jak to się skończy ale była jednak we mnie ciekawość no i autorka mnie absolutnie nie zawiodła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nawet w najbardziej romantycznym związku jaki dane nam było poznać pojawiają się burzowe chmury. To czy zostaną rozwiane zależy tylko od determinacji.

  Od "Maybe Someday", czyli pierwszego tomu serii Maybe wszystko się zaczęło. To przy tej książce spędziłam niezapomniane chwile, śmiałam się i płakałam wraz z bohaterami mówiąc sobie jednocześnie, że Colleen Hoover to najlepsza autorka jaką do tej pory poznałam. W dodatku do projektu zaproszono piosenkarza Griffina Petersona, który skomponował piosenki wpisując je w styl artystyczny głównego bohatera i przyznaję, że przepadłam. Cała historia tak mocno na mnie wpłynęła, że po latach, gdy pojawiła się kontynuacja wiedziałam, że muszę ją poznać. Pojawiły się oczywiście obawy, czy drugi tom dorówna pierwszemu, ale zupełnie nie słusznie.

  "Maybe Now" to ścisła kontynuacja "Maybe Someday", więc nie polecam czytać bez znajomości wcześniejszych wydarzeń. Dowiadujemy się zatem jak dalej potoczyło się życie naszych ulubionych bohaterów, którzy zdecydowali się na wspólne życie mimo dzielących ich barier. Sydney i Ridge byli moją ulubioną książkową parą, szczerą, wiarygodną, nie pozbawioną wad i przy tym bardzo ludzką, więc z przyjemnością ponownie wkroczyłam do ich świata pełnego miłości choć jednocześnie po raz kolejny wystawionego na próbę. Nawet największe uczucie zawaha się pod naporem powrotu byłej dziewczyny, więc gdy Maggie upomniała się o uwagę a Ridge zdecydował się jej pomóc, nic dziwnego, że Sydney poczuła się zdradzona. Tylko, że okoliczności są wyjątkowe. Więc może można to zrozumieć? Zaakceptować?

  Hoover po raz kolejny otwiera przed nami całą paletę przeróżnych emocji, tym silniejszych, że już od dawna czułam się mocno związana z głównymi bohaterami. Nie chciałam kontynuacji, bo uważałam ją za kompletnie niepotrzebną a jednak po lekturze cieszę się, że powstała, ponieważ wypełniły się wszystkie moje luki z domysłami. W dodatku otrzymałam szereg wspaniałych motywów, będących dla mnie lekcją pokory i zrozumienia, gdy patrzyłam na cierpienie Maggie i jej walkę z mukowiscydozą. Ridge nauczył mnie oddania, zrozumienia i bezinteresowności a Sydney pokazała, że w obliczu trudnych spraw mimo wszystko warto zachować człowieczeństwo. Każdy z tych bohaterów reprezentuje sobą inną postawę a jednak uczą tego samego - otwartości na świat oraz różnych odcieni miłości.

  Jestem zachwycona tą lekturą, ponieważ płynie z niej prawda, szczerość oraz otwartość. Podobała mi się kreacja bohaterów, tempo akcji oraz zwroty w fabule. Uważam także, że dołączony do lektury dodatek "Maybe Not" to miły ukłon w stronę fanów, nie przesadzony a uroczy i przywołujący uśmiech na twarz. Wszystko jest zatem w tej książce na plus, przede wszystkim emocje stojące na równi z głównymi bohaterami, bo chociaż fabuła sama w sobie jest prosta i nie ma w niej większych komplikacji to jednak potrzeba chwili, by zrozumieć co czują i myślę bohaterowie w tej konkretnej sytuacji.

  Jestem pewna, że Colleen Hoover jeszcze nie raz nas zaskoczy i zachwyci, ale teraz jest czas by powrócić wspomnieniami do serii Maybe, odświeżyć sobie pierwszy tom i koniecznie przeczytać wspaniałą kontynuację. "Maybe Now" otwiera przed czytelnikiem świat problemów z którymi i my radzimy sobie na co dzień, więc to historia z życia wzięta, realna i możliwa do zrozumienia choć jednocześnie bolesna. Przygotujcie pudełko chusteczek i przeczytajcie, koniecznie! Takie powieści zasługują na to, by stać na półce, gdzie inne bestsellery.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Najnowsza książka Hoover opisuje dwie historie - Warrena i jego drugiej połówki oraz drugą część "Maybe someday".

  Szczerze, nie jest to moja ulubiona pozycja Hoover. Lekka, przyjemna... Jak to romanse tej autorki. Nic nie wnosi, nic nie zabiera. Miła lektura, ale nie zapada w pamięć. Romans, ot co.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Colleen Hoover
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Seria Maybe
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 464
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381350211
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Maybe not Maybe now
 • Tłumacz: Piotr Grzegorzewski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381350211
 • EAN: 9788381350211
 • Wymiary: 135x205
Najczęściej kupowane razem
 • -27%
  Wszystkie nasze obietnice

  Wszystkie nasze obietnice

  Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Stażystka

  Stażystka

  “Stażystka" łączy w sobie elementy romansu i thrillera psychologicznego. Młoda stażystka zostaje uwiedziona przez własnego szefa. Tyle że jej dwie poprzedniczki zaginęły, a ciało jednej z nich właśnie znaleziono. Klaudia Neter aplikuje na staż w firmie Marka Skalskiego. Doskonale wie, że może się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Położna z Auschwitz

  Położna z Auschwitz

  Przejmująca opowieść o Stanisławie Leszczyńskiej W piekle obozu koncentracyjnego ocaliła tysiące dzieci. Do KL Auschwitz trafia kolejny transport więźniarek. Wśród nich jest położna z Łodzi, która na własną prośbę zaczyna pracę w nieludzkich warunkach: bez wody, podstawowych narzędzi medycznych i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 26,55 zł 46,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  O krok za daleko

  O krok za daleko

  Sekrety nie umierają nigdy Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,49 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Zniszcz mnie

  Zniszcz mnie

  Fascynują Cię tajemnice i zagadki? Chętnie sięgasz po książki o miłości przekraczającej granice, pełne odważnych scen namiętności? Lubisz wyrazistych, targanych sprzecznymi emocjami bohaterów? W takim razie z pewnością nie zawiedziesz się, czytając najnowszą książkę Anny Langner, “Zniszcz mnie”....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -29%
  Maybe Someday

  Maybe Someday

  Bestseller ?New York Timesa? Ridge gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Sydney ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,86 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -45%
  Seks, nie miłość

  Seks, nie miłość

  Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość? Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,91 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -22%
  Podróż Cilki

  Podróż Cilki

  Kontynuacja bestsellera Tatuażysta z Auschwitz Historia młodziutkiej Cilki, zesłanej po wyzwoleniu na Sybir. Opowieść o cierpieniu i odwadze. O człowieczeństwie i nadziei – nawet w najgłębszych ciemnościach. Kiedy w styczniu 1945 roku, po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,62 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby. Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,06 zł 38,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Dylemat

  Dylemat

  Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała... Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,25 zł 37,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Maybe Someday 5/5 Nasza cena:
31,86 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Someday

Bestseller ?New York Timesa? Ridge gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Sydney ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to...
Nagie serca 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Maybe Now. Maybe Not 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Now. Maybe Not

Maybe now Ridge najchętniej nie rozstawałby się z Sydney, jednak musi pomóc swojej byłej, z którą się przyjaźni. Po rozstaniu z nim Maggie postanowiła żyć pełnią życia i zrobić to wszystko, na co wcześniej nie miała odwagi. Kiedy skacze ze spadochronem, poznaje niezwykle inteligentnego i...
Layla 5/5 Nasza cena:
32,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Layla

Nowa powieść autorki bestsellerów Hopeless i Ugly Love Layla oczarowała Leedsa swoją szczerością i bezpośredniością. Znany muzyk już od pierwszej chwili czuł, że łączy ich wyjątkowa więź. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy oboje byli pewni, że są bratnimi duszami, że będą razem już do końca...
It Ends with Us 5/5 Nasza cena:
28,50 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

It Ends with Us

Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które… nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle’a Kincaida i rodzi się między nimi...
Ugly Love 5/5 Nasza cena:
30,03 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ugly Love

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje...
Wszystkie nasze obietnice 5/5 Nasza cena:
29,21 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze obietnice

Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem...
eBook Slammed. Tom 2. Point of Retreat. Nieprzekraczalna granica mobi epub 4/5 Nasza cena:
25,19 zł 27,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Slammed. Tom 2. Point of Retreat. Nieprzekraczalna granica mobi epub

Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodszego rodzeństwa.Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni.Ich związek rozpada się jednak, gdy na drodze Willa pojawia się jego...
eBook Slammed mobi epub 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 27,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Slammed mobi epub

Layken skończyła właśnie osiemnaście lat. Kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciła ojca.Wraz z kochającą matką i młodszym bratem postanawiają zostawić za sobą przeszłość w Teksasie, by móc rozpocząć nowe życie w Michigan.Sprzedają dom, pakują rodzinne pamiątki i wyruszają na północ. Każde...
Matrioszka 5/5 Nasza cena:
29,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matrioszka

Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina, o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle, w którym się znalazła, słowo „rodzina” ma inne znaczenie. Trafiła do rosyjskiej bratwy, w sam środek brutalnego mafijnego świata, gdzie panują...
Matnia 5/5 Nasza cena:
29,02 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matnia

Los nie jest dla Marty łaskawy. Wszystko wskazuje na to, że na zawsze będzie musiała pożegnać się ze swoją polską tożsamością, a imię i nazwisko Marta Małecka zobaczy ostatni raz na dokumentach podpisywanych przed ślubem, do którego została zmuszona. Przetrzymywana i pilnowana przez Rzeźnika,...
Kłamstwa od serca 5/5 Nasza cena:
32,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłamstwa od serca

Druga nad ranem. Nowy Jork. Bar. Dwudziestoośmioletnia Cecily topi smutki w alkoholu. Zastanawia się, czy popełniła błąd, zrywając z Matthew, swoim wieloletnim chłopakiem. W chwili słabości sięga po telefon, żeby do niego zadzwonić, ale siedzący obok mężczyzna radzi jej: „Nie rób tego. Będziesz...
Wybrane bestsellery
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Nic wam nie jestem winna 5/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
LEGO Creator Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Creator Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Agla. Alef 5/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,36 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
LEGO Friends Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Friends Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 5/5 Nasza cena:
27,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula