Roztapiamy ceny! Zimowa wyprzedaż do -80%!

Zimowa wyprzedaż do -80%. Sprawdź >

Zimowa wyprzedaż do -80% - tylko do końca lutego!

Gdy za oknem kropelka po kropelce topnieją sople, to znaczy, że nadszedł czas na cenowe roztopy. Nasze ceny topnieją ogrzewane grzejniczkiem promocji i maleją o nawet 80%!

Tak jak zima ma się ku końcowi, tak i ku końcowi zmierza nasza zimowa wyprzedaż. Tylko do końca lutego możesz złapać przecenione produkty. Pamiętaj, że luty ma zaledwie 28 dni.

Czekają na Ciebie książki, gry i zabawki do -80% tańsze. Lepiej nie zwlekaj dłużej, bo liczba produktów objętych promocją jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Zimowa wyprzedaż do -80% >
Tylko spójrz, co możesz złapać ze zniżką:

Precedens. Sprawdź >Precedens (Joanna Chyłka. Tom 12)
Autor: Remigiusz Mróz

"Precedens" to prawdziwie zabójcza dawka zagadek i tajemniczych śledztw. Joanna Chyłka w swojej pracy nigdy nie traci czasu - jako prawniczka co chwilę podejmuje się spraw, w których głównymi zainteresowanymi są ludzie z różnych branży i grup społecznych. Tym razem Chyłce przyjdzie zmierzyć się z oczekiwaniami słynnej, niezwykle popularnej aktorki polskiego kina.

Kup książkę w promocji >
Jadzia Pętelka. Sprawdź > Jadzia Pętelka. Nie odda łopatki
Autor: Barbara Supeł

Twoja pociecha nie lubi dzielić się zabawkami z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie, podczas pobytu w przedszkolu lub na placu zabaw stale zabiera rówieśnikom ich rzeczy? Przeczytajcie razem książkę o Jadzi Pętelce. Ta historyjka nauczy Twoje dziecko dzielenia się z innymi, a jednocześnie przekona każdego malucha o potrzebie szanowania cudzej własności.

"Jadzia Pętelka" polskiej pisarki Barbary Supeł to seria książeczek przeznaczonych dla przedszkolaków.

Kup książkę w promocji >Puzzle Pucio. Sprawdź >Puzzle Pucio. Rodzinna sobota
Marta Galewska-Kustra

"Pucio. Rodzinna sobota", której autorem jest Marta Galewska-Kustra, to edukacyjne puzzle dla dzieci, skierowane do maluszków, które ukończyły drugi rok życia. Puzzle składają się z 15 elementów, a każdy z nich prezentuje inną sytuację wykonywaną przez rodzinę sympatycznego chłopca imieniem Pucio. Po złożeniu wszystkich elementów otrzymamy przebieg całej rodzinnej soboty. 


Kup puzzle w promocji >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać