Roztapiamy ceny! Zimowa wyprzedaż


Zimowa wyprzedaż

Gdy za oknem kropelka po kropelce topnieją sople, to znaczy, że nadszedł czas na cenowe roztopy. Nasze ceny topnieją ogrzewane grzejniczkiem promocji!

Tak jak zima ma się ku końcowi, tak i ku końcowi zmierza nasza zimowa wyprzedaż. Tylko do końca lutego możesz złapać przecenione produkty. Pamiętaj, że luty ma zaledwie 28 dni.

Czekają na Ciebie książki, gry i zabawki. Lepiej nie zwlekaj dłużej, bo liczba produktów objętych promocją jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Zimowa wyprzedaż
Tylko spójrz, co możesz złapać ze zniżką:

Precedens. Sprawdź >Precedens (Joanna Chyłka. Tom 12)
Autor: Remigiusz Mróz

"Precedens" to prawdziwie zabójcza dawka zagadek i tajemniczych śledztw. Joanna Chyłka w swojej pracy nigdy nie traci czasu - jako prawniczka co chwilę podejmuje się spraw, w których głównymi zainteresowanymi są ludzie z różnych branży i grup społecznych. Tym razem Chyłce przyjdzie zmierzyć się z oczekiwaniami słynnej, niezwykle popularnej aktorki polskiego kina.

Kup książkę w promocji >
Jadzia Pętelka. Sprawdź > Jadzia Pętelka. Nie odda łopatki
Autor: Barbara Supeł

Twoja pociecha nie lubi dzielić się zabawkami z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie, podczas pobytu w przedszkolu lub na placu zabaw stale zabiera rówieśnikom ich rzeczy? Przeczytajcie razem książkę o Jadzi Pętelce. Ta historyjka nauczy Twoje dziecko dzielenia się z innymi, a jednocześnie przekona każdego malucha o potrzebie szanowania cudzej własności.

"Jadzia Pętelka" polskiej pisarki Barbary Supeł to seria książeczek przeznaczonych dla przedszkolaków.

Kup książkę w promocji >Puzzle Pucio. Sprawdź >Puzzle Pucio. Rodzinna sobota
Marta Galewska-Kustra

"Pucio. Rodzinna sobota", której autorem jest Marta Galewska-Kustra, to edukacyjne puzzle dla dzieci, skierowane do maluszków, które ukończyły drugi rok życia. Puzzle składają się z 15 elementów, a każdy z nich prezentuje inną sytuację wykonywaną przez rodzinę sympatycznego chłopca imieniem Pucio. Po złożeniu wszystkich elementów otrzymamy przebieg całej rodzinnej soboty. 


Kup puzzle w promocji 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać