Przekazaliśmy już ponad 500 tysięcy złotych Fundacji Pomóż Im

Przekazaliśmy już ponad 500 tysięcy złotych Fundacji Pomóż Im

Dzięki Wam przekazaliśmy już ponad 500 tysięcy złotych Fundacji "Pomóż Im"!

Na początku była książka. Z niej zrodziła się pasja do czytania. Ta z kolei wydała na świat owoc w postaci księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. Owoc ten posmakował ogromnej ilości ludzi. Ogromny apetyt czytelniczy połączyliśmy z miłością do drugiego człowieka i tak powstała idea pomagania przez czytanie. Dzięki niej mogliśmy zebrać ponad 500 tysięcy złotych na podopiecznych Fundacji "Pomóż Im"!

Już od siedmiu lat wspieramy Fundację "Pomóż Im". Tym samym włączamy się w pomoc chorym dzieciom i ich rodzinom. Jednak nie jesteśmy w tym sami. Dlaczego? Bo razem z nami pomagają nasi Klienci, których też zaangażowaliśmy w czynienie dobra. Jak to możliwe, żeby skrzyknąć taką liczbę osób z różnych zakątków Polski? Nie musieliśmy tego robić!

Naszą księgarnię uczyniliśmy pośrednią platformą pomocy. Każdy, kto złoży zamówienie na książki lub inne produkty, wspiera Fundację "Pomóż Im". Niektórzy nawet nie mają o tym pojęcia, a plusik za dobry uczynek i tak zostaje odnotowany. Jak to osiągnęliśmy? Część zysków z każdej transakcji przeznaczamy na konto Fundacji. Tym samym każdy nasz Klient Pomaga Im! Dzięki temu przekazaliśmy potrzebującym dzieciom aż 500 tys. złotych!

Jaki mamy z tego zysk? A czy jest większa nagroda niż radość chorych dzieci? Czy istnieje coś, co przebije świadomość, że nasza pomoc daje szansę na zminimalizowanie ich codziennego cierpienia? Nie ma. A my nie mamy najmniejszego pojęcia o tym bólu, który towarzyszy na co dzień dzielnym podopiecznym Fundacji. Sama myśl, że możemy wspierać ich w codziennym bohaterstwie, sprawia, że chcemy sprzedawać jeszcze więcej książek! Serce roście, patrząc również na uśmiechy i nadzieję w oczach rodziców i opiekunów. Nie, zdecydowanie nie ma lepszych nagród.

Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz: pomaganie jest łatwe i każdy ma wystarczającą ilość środków, by pomagać. Jedna złotówka może nie jest dużą kwotą, ale jeśli wiele osób podaruje choćby złotówkę, to zebrana kwota może uszczęśliwić wiele osób. TaniaKsiazka.pl daje możliwość zebrania takich pojedynczych złotówek w prawdziwy garniec złota. Bez czekania na pojawienie się tęczy!

Załoga księgarni TaniaKsiazka.pl


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać