Propozycje prezentów po 19,90 zł

Mamy dla Was propozycje prezentów świątecznych po 19,90 zł!

Wiemy o tym, że okres świąteczny i przedświąteczny jest ciężki dla portfela. Każdy z nas uwielbia obdarowywać bliskich, a my postanowiliśmy obradować Was wielką, przedświąteczną promocją. Wybraliśmy mnóstwo książek i teraz każdą z nich możesz kupić za 19,90. Dzięki temu zrobisz prezenty, które Cię nie zrujnują. Możesz też zrobić prezent sobie.

Propozycje prezentów po 19,90. Sprawdź >>


Polecamy:

Psiego najlepszego Bruce Cameron

Josh Michaels z oburzeniem odkrywa, że sąsiad podrzucił mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi i chociaż nigdy nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka.

Kiedy na świat przychodzi pięć niesfornych szczeniaczków, Josh zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska. Tam poznaje uroczą i kochającą zwierzęta Kerri, która z zapałem uczy go, jak dbać o psią rodzinkę. Wspólnie przygotowują szczeniaki do adopcji w ramach świątecznego programu szukania nowych domów psiakom ze schroniska.

Kup książkę za 19,90 zł >> Zapytaj astronautę Tim Peake

Wielu z nas zastanawia się, jak wygląda życie w kosmosie, jak to jest być astronautą i czy to, co widzimy na filmach bardzo mija się z prawdą. Niewielu będzie miało okazję się o tym przekonać, dlatego najprościej byłoby porozmawiać z astronautą i zapytać go o to wszystko, czego chcielibyśmy się dowiedzieć. Skąd wziąć takiego astronautę?

Z pomocą przychodzi nam Tim Peake, który spędził blisko pół roku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ponieważ od chwili powrotu na ziemię wiele osób zasypywało go najrozmaitszymi pytaniami na temat jego wyprawy, życia w kosmosie i szczegółów zawodu astronauty, postanowił te pytania zebrać, uporządkować i udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi. A wszystko to w książce ”Zapytaj astronautę. Wszystko co powinieneś wiedzieć o podróżach i życiu w kosmosie”.

Kup książkę za 19,90 zł >>


Dyskretne szaleństwo Mindy McGinnis

"Dyskretne szaleństwo" autorstwa Mindy McGinnis to przerażający obraz dziewiętnastowiecznego domu dla obłąkanych, w którym przetrzymywano zdrowych pacjentów.

Bostoński przytułek dla obłąkanych z pewnością nie zasługuje na miano szpitala, jest to raczej miejsce gdzie pod koniec XIX wieku leczyło się ludzi brutalnością i przemocą. Personel pacjentów traktuje nieludzko i nie można w tym miejscu liczyć na współczucie czy zrozumienie. Trafiają tu ludzie niechciani, niewygodni dla społeczeństwa.

Kup książkę za 19,90 zł >>
Sprawdź wszystkie propozycje prezentów po 19,90 >>

Promocja trwa do 16 grudnia.Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać