Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Wybraliśmy najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Te święta będziemy obchodzić kolejno 21 i 22 stycznia. To świetna okazja do tego, żeby na chwilę się zatrzymać i poświęcić chwilę naszym dziadkom. Warto ich docenić za bezinteresowną miłość i wsparcie, które nam okazują. W tych dniach możemy za pomocą wyjątkowego upominku pokazać im to, jak bardzo są dla nas ważni.

Przejrzeliśmy nasze TanioKsiążkowe zasoby i wybraliśmy mnóstwo produktów, które świetnie sprawdzą się w roli prezentów dla babci i dziadka. To przede wszystkim mnóstwo ciekawych książek z różnych gatunków literackich, ale nie tylko. Wybraliśmy też dla Was gadżety, dzięki którym na twarzach obdarowanych zagości uśmiech. ;) To między innymi: dedykowane kubki, poduszki, długopisy czy etui na okulary. Jesteśmy pewni, że w tym miejscu znajdziesz idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka.


Sprawdź prezenty na Dzień Babci i Dziadka >>


Polecamy:

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka Danuta Szaflarska. Jej czas Gabriel Michalik

Książka Gabriela Michalika to pierwsza biografia najdłużej żyjącej i najdłużej pracującej polskiej aktorki. Autor przedstawia Danutę Szaflarską zarówno jako wspaniałą kobietę, jak i niesamowitą aktorkę, opisuje jej długie życie oraz legendarną pogodę ducha i chęć życia. Nie ukrywa swojej fascynacji wewnętrzną i zewnętrzną młodością aktorki, którą zachwycała do końca swych dni.

Autor zabiera Czytelnika w niezwykłą podróż. Zaprasza do Piwnicznej Zdroju i Nowego Sącza by opowiedzieć o dzieciństwie i młodzieńczych latach aktorki. Przedstawia przy tym wiele nietuzinkowych i barwnych postaci, które miały wpływ na zainteresowania Danuty Szaflarskiej oraz ukształtowały jej charakter. Opisuje budzącą się w przyszłej aktorce miłość do teatru, jej aktorskie początki i studia teatralne w Warszawie, wspominając również o trudnym okresie okupacji podczas II Wojny Światowej.

Kup książkę! >>

Prezenty na Dzień Babci i DziadkaCzaroMarownik 2019

Siódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W tegorocznym wydaniu znajdziesz jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mogła wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii.

Kup książkę! >>

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka Dziecko wspomnień Steena Holmes

Gdy Diane zachodzi w ciążę, jej mąż Brian jest w siódmym niebie. Nie jest to jednak dobry czas na dziecko – Diane awansuje, zaś Brian musi wyjechać do Londynu, by tam koordynować otwarcie filii przedsiębiorstwa, w którym pracuje.
Mija rok. Diane jest bardzo szczęśliwa i spełnia się w nowej roli, a córeczka Grace to jej oczko w głowie. A jednak coś jest nie tak…
Pobyt Briana w Londynie przedłuża się w nieskończoność, Diane natomiast drży o dziecko, nie chcąc zostawić go choćby na moment z kimś innym. Wokół Diane mają też miejsce niepokojące zmiany, które sugerują, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda…

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać