Postny reset dla kobiet

Autor:

Mindy Pelz

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2024
Ilość stron
352
Wydawnictwo
Nasza cena: 41,34 zł 59,99 zł Taniej o: 31%

"Postny reset dla kobiet" to fascynujący przewodnik autorstwa doktor Mindy Pelz, która nie tylko przekonuje, że post to najszybsza droga do zdrowia, ale również udziela praktycznych wskazówek, jak zastosować post zgodnie z indywidualnymi potrzebami kobiecego ciała. Ta inspirująca książka oferuje skuteczne narzędzia dietetyczne, a także pomaga odkryć uzdrawiającą moc postu, zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.

Doktor Mindy Pelz, poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, dostarcza konkretne porady i triki, które pomagają kobietom skutecznie wprowadzić post do swojego stylu życia. Od prostych technik postu przerywanego po bardziej zaawansowane głodówki, autorka kieruje czytelniczki przez kroki przygotowawcze, uczy, jak dostosować post do cyklu hormonalnego oraz przedstawia, jak post może wpłynąć na regulację hormonów. Książka koncentruje się na korzyściach zdrowotnych, rozwiewa wątpliwości i odpowiada na pytania dotyczące postu. Mindy Pelz prezentuje, jak wspomniany post może być skutecznym narzędziem w regulowaniu hormonalnego równowagi, spalaniu tłuszczu, a także dodawaniu energii.

"Postny reset dla kobiet" to nie tylko poradnik żywieniowy, ale również inspirujący przewodnik dla kobiet, które pragną zdobyć kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem. Dzięki konkretnym wskazówkom, zastosowaniu prostych trików i dostępnym narzędziom dietetycznym, książka staje się kluczowym źródłem informacji dla kobiet, które chcą odkryć potencjał postu i uwolnić wewnętrzną siłę.


Opinie o książce

Bardzo potrzebny zbiór informacji o poście dla kobiet!

Sara Gottfried, lekarz medycyny, autorka bestsellera Sposób na hormony

Post to fantastyczne narzędzie wydłużenia życia i leczenia. Dzięki "Postnemu resetowi" kobiety w końcu mają podręcznik opracowany z uwzględnieniem ich wyjątkowych potrzeb hormonalnych.

John Gray, autor bestsellera Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

O rany! (…) To powinna być lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet na świecie, które chcą wyregulować metabolizm, cieszyć się witalnością i długowiecznością! Pełna rzetelnej wiedzy naukowej, porad i inspiracji, będzie ci przynosić dobro przez długi czas.

Nasha Winters, naturopatka, członkini Amerykańskiej Rady Naturopatii Onkologicznej, współautorka książki The Metabolic Approach to Cancer

Pożegnanie z ciągłym zmęczeniem i głodem jest możliwe. Dzięki "Postnemu resetowi dla kobiet" nauczysz się, jak długo i kiedy pościć, by twoje hormony cię wspierały, zamiast działać przeciwko tobie. Przygotuj się na odzyskanie jasności umysłu!

Dave Asprey, autor czterech bestsellerów „New York Timesa”, w tym Fast This Way

Doktor Mindy Pelz napisała przewodnik nad przewodnikami dla kobiet, które chcą poprawić zdrowie, włączając do życia post. Co najważniejsze, jej plan jest dostrojony do cyklu menstruacyjnego. Jako specjalistka od zdrowia kobiet i endokrynolożka z pełnym przekonaniem polecam tę książkę i cały proces opisany krok po kroku!

Carrie Jones, naturopatka, członkini Stowarzyszenia Endkrynologów Naturopatów, szefowa działu edukacji medycznej Rupa Health

O rety! Co za orzeźwienie! W książce doktor Mindy Pelz znajdziemy zarówno historie pacjentek, jak i pradawną oraz naukową wiedzę o poście, połączone z klarownym planem, jaki mogą zastosować kobiety. Doktor Pelz dzieli się ze światem doskonałymi poradami. Powtarzałam sobie: "Chyba ukradnę ten pomysł!. Świetna lektura!

Annette Bosworth, doktor medycyny, założycielka Dr Boz, właścicielka Meaningful Medicine oraz autorka Anyway You Can i ketoContinuum

"Postny reset dla kobiet" to niezbędny podręcznik, jeśli chcesz zresetować hormony, pięknie się zestarzeć oraz wyglądać i czuć się fantastycznie. Ale co jeszcze ważniejsze, porady doktor Mindy mogą ogromnie wpłynąć na całe przyszłe pokolenia, bo post to najwyższa forma odtruwania. Kup po egzemplarzu dla swoich córek i wnuczek, naucz je pościć po kobiecemu i pomóż zakończyć tę epidemię zaburzeń hormonalnych, niepłodności oraz przewlekłych chorób wśród naszych dzieci.

Donna Gates, pedagożka, Członkini Amerykańskiej Rady Specjalistów Zdrowia w dziedzinie Zapobiegania Starzeniu, autorka bestsellera i założycielka The Body Ecology Diet

Proste tricki na zdrowe nawyki

Recenzje książki Postny reset dla kobiet (7)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  🍋 "Postny reset dla kobiet" autorstwa Dr. Mindy Pelz to świetny poradnik, który opisuje jak pościć zgodnie z potrzebami kobiecego ciała.

  🍋 Nigdy nie byłam na żadnej diecie i postach ponieważ jestem i zawsze byłam szczupła, a od 20 lat ważę wciąż tyle samo. Po tą książkę sięgnęłam z innych powodów.

  Wiem jak ważne jest dbanie o ciało, aby zachować pełnię zdrowia, a ostatnio zmagam się z częstym zmęczeniem i spadkami nastroju, także czytając wiele pozytywnych opinii na temat postów postanowiłam sięgnąć po tą lekturę, i dowiedzieć się więcej na ten temat.

  🍋 Czy wiedzieliście o tym, że post reguluje hormony oraz pomaga pozbyć się z naszego organizmu toksyn?

  Ta książka to skarbnica wiedzy na temat postów u kobiet z uwzględnieniem ich potrzeb hormonalnych.

  Książka podzielona jest na trzy części:

  ● wiedza naukowa.

  ● jak pościć po kobiecemu.

  ● trzydziestodniowy postny reset.

  Autorka w prosty i przystępny sposób tłumaczy czym jest post i jak wielka jest jego lecznicza moc, oraz jak działa postny cykl.

  Mamy tu również przepisy ketobiotyczne, które są naprawdę smaczne i zdrowe, oraz plany postów na konkretne dolegliwości między innymi wypadanie włosów, zaburzenia tarczycy, cukrzycę, ciążę oraz zaburzenia odzywania.

  Autorka daje wskazówki jak sobie radzić z głodem w czasie postu, oraz jak kończyć post i jak często do niego wracać.

  Jest to książka dla kobiet w każdym wieku i bardzo się cieszę, że miałam okazję ją przeczytać oraz dowiedzieć się tylu interesujących rzeczy na temat postu.

  Nie mogę się doczekać, aż wprowadzę w życie te zmiany i zresetuję moje ciało.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest okres postu i dookoła słyszę jak wiele postanowień ludzie zaczynają wprowadzać. Co jeszcze lepsze -faktycznie się ich trzymają. Spotkałam już osoby, które nie piją w tym czasie alkoholu, albo takie, które postanowiły powstrzymać się od słodyczy, czy fast-foodów. Nie jestem osobą, która trzyma się postanowień zbyt długo, jednak w tym przypadku jest to coś więcej, a mianowicie zadbanie o zdrowie ze strony hormonalnej.

  Od samego początku pojawia się problem ze znalezieniem autorki jako faktycznie kogoś, kto tytułuje się stopniem doktora, który ma związek z pracami naukowymi ukierunkowanymi w stronę zdrowia, żywienia, hormonów... no czegokolwiek. Trafiłam na stronę autorki, gdzie pojawia się informacja, że uzyskała ona stopień doktora z chiropraktyki, czym według wikipedii jest dziedzina medycyny niekonwencjonalnej oparta na diagnozie, leczeniu oraz zapobieganiu mechanicznym zaburzeniom i dysfunkcjom narządu ruchu.

  Po tym przydługawym wstępie można zabrać się za samo wnętrze omawianej pozycji.

  .

  Książka jest wypełniona ogromem informacji i nie skupia się na samym poście - może odrobinę. Najwięcej czasu poświęca czemuś, czego funkcjonowanie ma duży wpływ na nasz organizm - na hormonach. Estrogen, testosteron, progesteron... jeśli kiedyś ich działanie było owiane tajemnicą, teraz część z nich zostaje rozwiązana. Bez wątpienia książka nie wyczerpuje tematu, jednak skupia się na tym, co dla nas powinno być najistotniejsze. Do tego przedstawione jest w to łopatologiczny sposób, który nie nastręcza trudności ze zrozumieniem omawianych treści.

  Co również istotne! Jest to pozycja w pełni poświęcona kobietom, która w zależności od działania gospodarki hormonalnej i jej problemami, przedstawia rozwiązania, które mogą zmniejszyć nieprzyjemne dolegliwości i pomóc w poprawie funkcjonowania naszych hormonów i dopasowywanie działań w zależności od naszego indywidualnego cyklu. Podoba mi się to, że autorka podeszła do sprawy w tak zindywidualizowany sposób - w końcu hormony u kobiet i u mężczyzn mogą pełnić różne funkcje jak testosteron, który u mężczyzn odpowiada m in. za rozwój męskich narządów płciowych, rozwój owłosienia, czy choćby przebieg powstawania nasienia, podczas gdy u kobiet odpowiada na popęd seksualny, czy proces rozrodczy.¹

  Autorka rozwiewa też większość wątpliwości (nie daję sobie ręki uciąć, że wszystkie, bo zawsze się jakieś pojawiają) co w przypadku stosowania leków, czy też suplementów. Jest też sporo informacji na temat tego jak przygotować się do poszczenia, w jaki sposób robić to bezpiecznie, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, konsultować się z lekarzem.

  Nie powinno się jednak po poście rzucać na jedzenie, które nie sprzyja naszemu organizmowi, dlatego też prawie 1/4 książki poświęcona jest przepisom. Byłam zdziwiona, gdy zobaczyłam tam ketobiotyczne gofry, zdrowe nuggetsy, czy dyniowe curry. Wszystko brzmi normalnie, tylko niektóre składniki są dość specyficzne i najszybciej dałoby je radę znaleźć w większych marketach. Są oczywiście takie, które brzmią dziwnie, a ich przygotowanie najprawdopodobniej nie będzie szło tak gładko jak można zobaczyć w filmikach kulinarnych - jak steki z kalafiora w nasionach z ciecierzycy w rukolowym chimichurri. Niektóre z nich bez wątpienia warte są spróbowania i nawet jeśli ciężko komuś powstrzymać się od jedzenia przed przynajmniej siedemnaście godzin, to może wypróbowanie zdrowych przepisów zachęci do wprowadzania bardziej racjonalnego żywienia.

  Na ostatnich stronach mamy bibliografię i zabrakło mi tego, aby pojawiły się przypisy do konkretnych informacji, co uważam za dość istotne. Chcąc sprawdzić konkretne dane, mamy kilkadziesiąt pozycji i musimy sprawdzić każdą z nich, żeby coś zweryfikować. Może tytuł nie ma przypominać publikacji naukowej, jednak biorąc pod uwagę, że są tu rzeczy, które mogą mieć wpływ na czyjeś zdrowie, bezpieczniej byłoby mieć jakieś potwierdzenie czarno na białym.

  Książkę od siebie polecam jako pozycję edukacyjną dotyczącą pracy naszego organizmu. Jako książkę kucharską dla osób, które lubią testować nowe smaki lub zdrową kuchnię. Co do postu pozostaję sceptyczna. Nie zachęcam, nie odradzam. Nie mam żadnego wykształcenia medycznego, dlatego przede wszystkim zachęcam do konsultacji z lekarzem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kto z nas nie był chociaż raz na diecie? Ja osobiście nie znam takiej dorosłej osoby, a zwłaszcza kobiety. Każda z nas ma za sobą jakąś nieudaną, męczącą i najczęściej nietrafioną przygodę z dietą. Już nawet nie wspomnę o efektach jo-jo, które zniechęcają do wysiłku. Prawie każda dieta wiąże się z wyrzeczeniami, ograniczeniami pewnych produktów, co nie tylko powoduje podenerwowanie i frustrację, ale także bywa przyczyną niedoboru ważnych składników mineralnych i witamin. Jako osoba aktywna fizycznie, jestem nauczycielką i biegaczką, też zmagałam się z nieznacznym wzrostem wagi, co się przekładało na zmęczenie oraz nieefektywne treningi. Zaczęłam stosować posty warzywno-owocowe, które przynosiły efekty: wracała siła i witalność, waga spadała, ale po kilku miesiącach był efekt jo-jo i dodatkowo brak pewnych składników odżywczych powodował anemię i wypadanie włosów.

  Kiedy zobaczyłam książkę ”Postny reset dla kobiet” dr Mindy Pelz wiedziałam, że to coś, czego szukałam tyle lat. Jaka szkoda, że dopiero teraz ktoś zebrał tak wiele cennej wiedzy w jednym miejscu. Z postem przerywanym spotkałam się już rok wcześniej, mam jedną książkę na ten temat, czerpałam wiedzę z internetu. Stosowałam z mniejszymi lub większymi przerwami IF, ale dopiero ta książka dała mi wiedzę, jak się prawidłowo za to zabrać. Autorka świetnie wyjaśnia, dlaczego post jest taki ważny w naszym życiu. Organizując sobie okienka żywieniowe, w moim przypadku 8/16 ( 8 godzin jem, 16 poszczę), dajemy szansę na uruchomienie się autofagii, czyli uaktywnia się „sprzątanie” w naszym organizmie z różnych patogenów, grzybów, tłuszczy, cyst, mięśniaków itp. Nie tylko tracimy wagę, ale co ważniejsze zdrowiejemy, nabieramy energii, witalności. Bardzo istotne jest również, że w czasie postu uruchamia się hormon wzrostu, który odbudowuje uszkodzone komórki, dlatego nasz wiek biologiczny się nieco zatrzymuje. Autorka świetnie wyjaśnia, jak zacząć post, ile powinien trwać, jak dostosować post do swoich potrzeb, tak by tracić wagę i zdrowieć. Oprócz wiedzy naukowej, rad praktycznych w książce znajdziemy świetne przepisy kulinarne dedykowane kobietom „Przepisy na ucztę dla hormonów”.

  Z pewnością jest to książka, która po przeczytaniu nie trafi na półkę, a będzie mi towarzyszyć na co dzień. Będę tu zaglądać, by znaleźć motywację, gdy jej zabraknie – a wiem, że tak będzie. Zawarte w książce przepisy na świetne zdrowe i pyszne dania zamierzam wykorzystać i wprowadzić do naszego rodzinnego menu. Dla mnie ten poradnik, to strzał w dziesiątkę. Chciałabym, aby mogła go przeczytać każda kobieta, która walczy o zdrowie, dobre samopoczucie i energię do działania. Ta książka ma w sobie to „coś”, czytasz i wiesz, że już nic nie będzie takie same jak kiedyś. Będzie lepiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Post przerywany, o którym ostatnio dużo się mówi, to sposób odżywiania, w którym okresy normalnego jedzenia przeplatają się z dłuższymi lub krótszymi okresami postu. Jak się okazuje, to nie tylko znakomita metoda kontroli wagi, ale także cudowny sposób na uregulowanie gospodarki hormonalnej, odbudowanie mikroflory naszego organizmu, odtrucie go, przywrócenie mu energii. Ważne jest jednak, by zastosowana metoda była w pełni indywidualna, dostosowana do samego zainteresowanego.

  Doktor Mindy Pelz w swojej rewelacyjnej książce nie tylko uzmysławia, jak organizm kobiety różni się od męskiego, ale także wyjaśnia wszelkie korzyści i zasady funkcjonowania w czasie poszczególnych postów oraz rzetelnie analizuje cykl hormonalny, do którego właśnie należy dostosować cały proces. Tylko w ten sposób będzie on skuteczny i nie zaszkodzi. W kobiecych hormonach tkwi siła, a my dzięki tej wybitnej publikacji możemy ją wnieść na jeszcze wyższy szczebel i dumnie kroczyć ścieżką ku lepszemu zdrowiu, jak i samopoczuciu!

  Autorka skutecznie udowadnia, że kolejną dietą cud czy ograniczeniem kalorii nie odzyskamy kontroli nad własnym zdrowiem. Ważne jest to, co jemy i kiedy, a także jak długie towarzyszą temu przerwy. W tej uporządkowanej pozycji znajdziemy informacje, jak w ogóle przygotować się do dłuższego nocnego postu (13-15 godzin), przejść na troszkę wyższy poziom (15–72-godzinny post), a także efektownie go zakończyć. Niezwykle starannie opisana została także każda faza cyklu, dowiemy się, czego wtedy nasz organizm najbardziej potrzebuje, co jeść, by wzmocnić naszą gospodarkę hormonalną i czuć się naprawdę dobrze. Nie mogło oczywiście zabraknąć szczegółowych rozpisek wartościowych produktów, jak i rozmaitych, ciekawych, a przede wszystkim zdrowych przepisów, których szykowanie i kosztowanie będzie czystą przyjemnością, jak i źródłem satysfakcji, że właściwie dbamy o nasz organizm.

  Gwarantuję, że to niesamowite kompendium wiedzy o poście przerywanym, idealnie dostosowanym do każdej kobiety, pozwoli Wam zawalczyć o swoje zdrowie oraz o lepsze samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Nieocenione wsparcie dla każdej z nas! Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Panie, z którymi pracowałam, nauczyły mnie jednego: kiedy kobieta wie, jak dopasować post do swojego cyklu, staje się niepowstrzymaną siłą.”

  O poście przerywanym pierwszy raz słyszałam kilka lat temu, ale nie zainteresowałam się głębiej tematem, bo już samo słowo „post” zadziałało na mnie jak płachta na byka.

  Gdy wydawnictwo Znak JednymSłowem zaproponowało mi możliwość przeczytania książki w tej tematyce, stwierdziłam, że czas się dokształcić.

  Książka została na dwie części zatytułowane: „wiedza naukowa” i „jak pościć po kobiecemu”.

  W części „Wiedza naukowa” autorka przybliża czytelniczkom [Adres usunięty]. podstępną piątkę, czyli dietetyczne pułapki, które w wielu przypadkach, zamiast przynieść upragnioną „talię osy”, spowodowały, albo frustrację, albo efekt jo-jo, albo w najgorszym przypadku jedno i drugie. W części naukowej przeczytamy również o cyklu miesiączkowym i dlaczego u kobiet post powinien przebiegać inaczej. W części „Jak pościć po kobiecemu” przeczytamy o pokarmach, które wspierają hormony, zaplanujemy swój plan postu, przygotujemy się do postu i dowiemy się jak go przeprowadzić. Całość uzupełniona jest przepisami i przykładowymi postami na konkretne dolegliwości.

  „Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii” jest napisany w przystępny sposób. Autorka często zwraca się bezpośrednio do czytelniczki, więc ma się wrażenie, jakby rozmawiało się z koleżanką czy dietetykiem.

  Warto zaznaczyć, że dr Mindy Pelz jest praktykiem, autorką popularnego podcastu oraz dzieli się swoją wiedzą na youtube, gdzie doradza kobietom, jak dzięki postowi zresetować organizm, wyregulować hormony czy nabrać więcej energii.

  Dla mnie ten poradnik to powiew świeżości i jestem pewna, że wykorzystam rady autorki.

  Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą ciekawą i mądrą pozycją.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Powraca klasyka w nowym wydaniu! Wybitne dzieło literatury brazylijskiej Jos Mauro de Vasconcelosa ponownie ma szansę poruszyć kolejne pokolenia czytelników oraz zachęcić do dyskusji na temat odpowiedzialności dorosłych względem dzieci. Bangu, biedna dzielnica Rio de Janeiro, lata 20-ste XX wieku....
dodaj do schowka Do koszyka 61,43 zł
NOWOCZESNY STYL  – Edukacyjna plansza dla dziecka to nie tylko praktyczna  pomoc naukowa, ale także ciekawa dekoracja dziecięcego pokoju! Nowoczesny  design i kolorystyka sprawiają, że plansza komponuje się praktycznie w każdym  wnętrzu. ŚWIETNA POMOC NAUKOWA  – Plansza przedstawia wszystkie...
dodaj do schowka Do koszyka 62,99 zł
Weszli przebojem na szklane ekrany jako zgrany duet przeciwieństw. Teraz opowiadają także o tym, kim są z dala od kamer. Obaj niedawno obchodzili czterdzieste urodziny. Co się zmieniło w ich życiu przez te lata? Czy Hołownia spełnił się wreszcie jako akuszerka, a Prokop poczuł się supermanem? Jak...
dodaj do schowka Do koszyka 29,74 zł
Czy nazwisko Kopernik coś oznacza? Jakie tajemnice skrywała jego pracownia? Czy dziś, patrząc w niebo, widzimy te same gwiazdy, które on widział? Mikołaj Kopernik był wielkim astronomem. To prawda, ale nie wszyscy wiedzą, że był również powszechnie szanowanym lekarzem i duchownym, znał się na...
dodaj do schowka Do koszyka 26,11 zł
Poziom 3 - 1200 słów.My Fair Lady to historia biednej kwiaciarki i profesora, który nie lubi kobiet. Profesor postanawia nauczyć kwiaciarkę piękniej się wyrażać i zmienić ją w damę. Czego on nauczy się od niej?
dodaj do schowka Do koszyka 32,80 zł
Śpij wśród gwiazd z walizką Camping Adventure. Można spędzić dzień pływając kajakiem po rzece lub zatrzymać się, aby złowić rybę na kolację. Zanim pójdziesz spać, podziel się ekscytującymi historiami przy ognisku. Po zakończeniu zabawy po prostu przechowuj elementy w pudełku na następny raz!
dodaj do schowka Do koszyka 82,03 zł

Bestsellery z kategorii Kuchnia i diety >>

Wybrane bestsellery
Przedstawiamy książeczkę, którą pokocha każdy trzylatek! Nowoczesna i kolorowa grafika przykuje oko dziecka, a zadania idealnie dopasowane do poziomu rozwoju trzyletniego malucha sprawią, że sięgnie po nie chętnie i będzie się dobrze bawić. Ćwiczenia pomagają rozwinąć koncentrację, nauczyć się...
dodaj do schowka Do koszyka 4,53 zł
Kontynuacja doskonałego, wciągającego i pełnego namiętności cyklu „Z ciała i ognia”. Bohaterowie, uniwersum i magia, które oczarowały miliony czytelników na całym świecie. Jedyną osobą zdolną ocalić teraz Serę jest ten, którego przez całe życie pragnęła zgładzić. Prawda o planie Serapheny wyszła na...
dodaj do schowka Do koszyka 41,42 zł
Jaki piękny kolorowy motyl! Pucio nie posiada się z zachwytu! Ale co to? Hej, motylku, zaczekaj! Pucio biegnie za umykającym motylem, poznając przy tym kolory w swoim otoczeniu. Naucz się ich razem z Puciem i poszukaj na ilustracjach! Przy okazji odkryj różne dźwięki, które możesz usłyszeć w parku,...
dodaj do schowka Do koszyka 20,31 zł
W świecie rządzonym przez obdarzonych mocami Elitarnych Zwyczajna dziewczyna ze slumsów staje przed wyzwaniem, jak przetrwać. W królestwie Ilyii Zwyczajni skazani są na banicję lub śmierć. Ich niedobitki ściga Kai, brat następcy tronu, od dziecka szkolony na Egzekutora. W czasie jednej z takich...
dodaj do schowka Do koszyka 47,63 zł
Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie Allena Carra to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem nikotynowym bez bólu, żalu i poczucia straty usuwa psychiczną potrzebę palenia.   Publikacja prezentuje wyjątkowo prosty sposób skończenia z nałogiem, który wymaga jedynie...
dodaj do schowka Do koszyka 27,05 zł
IV tom cyklu „Kroniki Diuny” Doskonały towar… Wręcz uderzający do głowy. - „Los Angeles Times” Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie ród Corrinów, Leto II objął rządy w Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak. Trzy i pół tysiąca lat narzuconego spokoju zmieniło niewiele. Bene Gesserit,...
dodaj do schowka Do koszyka 58,96 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula