Ostatni świadek

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Producent
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 21,74 zł
Nasza cena: 30,02 zł 38,99 zł Taniej o: 23%

Dr Kate English ma wszystko. Nie tylko jest dziedziczką wielkiej fortuny; ma wspaniałego męża i córkę, świetną karierę, piękny, godny pozazdroszczenia dom. Ale wszystko zmienia się jednej nocy. Matka Kate, Lily, zostaje znaleziona martwa, brutalnie zamordowana we własnym domu. Zrozpaczona Kate kontaktuje się ze swoją długo niewidzianą, niegdyś najlepszą przyjaciółką, Blair Barrington, aby wsparła ją w tym trudnym czasie. Wieczorem po pogrzebie żal Kate ustępuje przerażeniu, gdy odczytuje anonimowy list: Jeśli czujesz dziś smutek i ból, poczekaj. Zanim skończę z tobą, będziesz żałować, że to ty dziś nie zostałaś pochowana. Zszokowana Kate bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pomocy charyzmatycznej przyjaciółki z dawnych lat. Gdy Blaire postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko odkrywa grę pozorów śmietanki społecznej Baltimore. Niewierność, kłamstwa i zdrady wychodzą na jaw, a napięcie w społeczności rośnie. Przyjaciele i krewni Kate czują się urażeni nieustępliwymi, oskarżycielskimi pytaniami Blair. Mordercą może być każdy - przyjaciel, sąsiad, ukochana osoba. Ale kimkolwiek jest, to jasne, że Kate jest następna na jego liście.
Ostatni świadek Liv Constantine to wartka akcja oraz sukcesywnie budujący napięcie i wciągający psychologiczny suspens, w którym niewinneistnieniai zdrowiepsychicznebohaterkiwisząnawłosku.
Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Liv Constantine to tak naprawdę duet sióstr Lynn oraz Valerie Constantine. Pod tym pseudonimem kryje się duet, których książki są bestsellerami. Ich debiutem oraz trzecią książką zainteresował się polski rynek, więc i my możemy poznać ich pióro. Przyznam, że zaciekawił mnie zarówno opis, jak i przyciągająca (przynajmniej moje) oko okładka.

  Jak to jest czuć na karku oddech, a za sobą obecność mordercy? Nie wiesz? Bohaterka tej książki wie aż za dobrze.

  Doktor Kate English jest ustawiona życiowo. Wydaje się, że ma wszystko, co może jej być potrzebne, a sukcesy, jakie odniosła zarówno na polu zawodowym czyli rozwijającą się karierę, jak i osobistym kochający mąż, urocza córeczka i przepiękny duży dom tylko to potwierdzają. Jednak idylla pewnego dnia się kończy. Umiera matka Kate, która jak się okazało została zamordowana. Kobieta nie potrafi się z tym pogodzić i na własną rękę stara się rozwikłać tę sprawę. Ku jej ogromnej radości na pogrzeb przyjeżdża jej dawna przyjaciółka, z którą rozstały się po jednej z kłótni na temat męża Kate. Przyjaźń odżywa na nowo, a Blair nie waha się pomóc i dowiedzieć się kto winny jest śmierci kobiety, która i dla niej była jak matka.

  Nie mija jednak wiele czasu, gdy śmierć rodzicielki schodzi na boczne tory. W wieczór po pogrzebie doktor English dostaje anonimowy list: „Jeśli czujesz dziś smutek i ból, poczekaj. Zanim skończę z tobą, będziesz żałować, że to ty dziś nie zostałaś pochowana". Kobieta bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebuje pomocy i do niej wybiera Blair, która jako współautorka kryminałów dobrze wie jak poruszać się po takich tematach. Charyzmatyczna przyjaciółka nie widzi problemu w odkrywaniu kolejnych pozorów, jakie tworzy wokół siebie śmietanka społeczna Baltimore. Zdrady, niewierność czy kłamstwa to codzienność, a napięcie wśród przyjaciół i krewnych Kate narasta pod wpływem oskarżycielskich i nietaktownych pytań Blair. Sama Kate dobrze wie, że mordercą może być każdy - ojciec, sąsiad, przyjaciel, a nawet mąż. Nieważne jest jednak kim ON jest - jasne jest to, że następna będzie Kate.

  "Ostatni świadek" to thriller psychologiczny odkrywający złe strony charakteru i mroczne zakątki duszy. Fabuła powieści jest interesująca i wciąga praktycznie od pierwszych stron co powoduje, że "niestety" książka starcza na bardzo krótko, gdyż objętość ma skromną. Dynamika w książce jest na wysokim poziomie, bo praktycznie cały czas coś się dzieje i gdy już czytelnik liczy na chwilkę odsapnięcia wyskakuje coś nowego. Opisy są krótkie i nie nużą co na pewno spodoba się tym, którzy ich nie tolerują w nadmiarze. Troszkę zawiodłam się na intrydze, bo szybko udało mi się rozgryźć zagadkę, ale nie specjalnie przeszkodziło mi to przeczytaniu do końca. Szczególnie że sama końcówka była interesująca. Trzeba przyznać, że duet dwóch sióstr ma niezwykle lekkie pióro i łatwość w tworzeniu intryg. Warsztat można troszkę dopracować, ale nie zmieniałabym stylu, bo ma w sobie "to coś".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Liv Constantine to pseudonim literacki dwóch sióstr, które stworzyły tę powieść.

  Lily została brutalnie zamordowana. Jej córka, mąż nie potrafią sobie z tym poradzić. Na stypie dom odwiedza dawna przyjaciółka córki, z którą pokłóciła się przed kilkunastoma laty. Czy ta tragedia ma je połączyć?

  Wiązałam z tą książką chyba zbyt duże nadzieje, w rezultacie czego niestety się zawiodłam. Powieść w moim odczuciu jest przewidywalna i jej lektura tak naprawdę niewiele nowego wniosła do mojego życia. Niemniej, nie żałuję, że się z nią zapoznałam. Jej lektura zajęła mi tylko kilka godzin.

  ,,Ostatni świadek" Liv Constantine to kryminał, który pokazuje, do jakiej tragedii mogą doprowadzić niewyjaśnione swady i tajemnice sprzed lat.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zaskakujące zdarzenia zaczynają wymykać się spod kontroli. Do tej pory sądzono, że życie jest proste. A jednak nie mogło się bardziej skomplikować.

  Nie miałam okazji czytać wcześniejszej książki Liv Constantine, ale nie ukrywam, że zdecydowałam się na jej najnowszą lekturę właśnie przez liczne pochwały, które dotyczyły "Zostać panią Parrish". Lubię wyzwania, chętnie sięgam po nowych autorów, więc z otwartym umysłem i sporymi oczekiwaniami wybrałam "Ostatniego świadka". Czy słusznie? Myślę, że tak.

  Lektura okazała się ciekawa i wciągająca do ostatniej strony. To mocno bazujący na wątku psychologicznym thriller z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji. Musiałam trochę pogłówkować podczas lektury, wraz z bohaterkami odkrywałam nowe fakty i naprawdę dobrze się bawiłam - co prawda nie zaangażowałam się w fabułę jakość szczególnie mocno, nie pochłonęła mnie intensywność emocji, które były raczej stonowane a jednak cieszę się, że dałam jej szansę, ponieważ spędziłam miłe chwile na odkryciu prawdy tajemniczej śmierci.

  Dr Kate English do niedawna sądziła, że szczęście jej sprzyja. Wiele osiągnęła, dorobiła się majątku i założyła wspaniałą rodzinę. Jednak pewnej nocy wszystko się zmieniło. Śmierć jej matki okazała się czymś więcej niż tylko rodzinną tragedią. Lily została brutalnie zamordowana we własnym domu i nikt nie jest w stanie powiedzieć kto mógł dopuścić się tej zbrodni. Kate angażuje więc w prywatne śledztwo swoją przyjaciółkę sprzed lat i razem z Blair próbują zrozumieć co wydarzyło się tej jednej nocy. I dlaczego teraz to Kate jest zagrożona.

  Dużo tajemnic, luk i ślepych zaułków. Tak mniej więcej wygląda fabuła. Kate po śmierci matki otrzymuje tajemniczą pogróżkę wskazującą, że będzie następną ofiarą, więc ściga się z czasem by dowieść kto za tym wszystkim stoi. Jej przyjaciółka zadaje nieprzyjemne pytania najbliższym osobom z otoczenia a oni wyraźnie nie są zadowoleni z tych przesłuchań. Pojawia się więc misternie utkana sieć kłamstw, którą uwielbiam w tego typu historiach a która i tym razem zaangażowała mnie w śledztwo.

  Co wydarzyło się naprawdę? Kto stoi za morderstwem kobiety? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w bardzo intrygującej powieści. "Ostatni świadek" to interesujący thriller psychologiczny idealny na leniwe, późne popołudnie. Lekkie pióro autorki i jej obrazowy styl sprawiły, że spędziłam kilka przyjemnych godzin przy lekturze, którą teraz polecam fanom zawiłych opowieści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zamknęła powieki, poczuła, że odpływa. Po chwili całkiem otoczyła ją ciemność”, czyli zagadki i tajemnice według sióstr Constantine.

  Ostatni świadek to thriller psychologiczny z dość dużym wątkiem kryminalnym. Co mnie oczywiście bardzo ucieszyło. Jako wielka fanka obu tych gatunków spodziewałam się dobrej książki.

  Dr Kate English ma wszystko. Nie tylko jest dziedziczką wielkiej fortuny; ma wspaniałego męża i córkę, świetną karierę, piękny, godny pozazdroszczenia dom. Ale wszystko zmienia się jednej nocy. Matka Kate, Lily, zostaje znaleziona martwa, brutalnie zamordowana we własnym domu. Zrozpaczona Kate kontaktuje się ze swoją długo niewidzianą, niegdyś najlepszą przyjaciółką, Blair Barrington, aby wsparła ją w tym trudnym czasie. Wieczorem po pogrzebie żal Kate ustępuje przerażeniu, gdy odczytuje anonimowy list: „Jeśli czujesz dziś smutek i ból, poczekaj. Zanim skończę z tobą, będziesz żałować, że to ty dziś nie zostałaś pochowana”. Zszokowana Kate bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pomocy charyzmatycznej przyjaciółki z dawnych lat. Gdy Blaire postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko odkrywa grę pozorów śmietanki społecznej Baltimore. Niewierność, kłamstwa i zdrady wychodzą na jaw, a napięcie w społeczności rośnie. Przyjaciele i krewni Kate czują się urażeni nieustępliwymi, oskarżycielskimi pytaniami Blair. Mordercą może być każdy — przyjaciel, sąsiad, ukochana osoba. Ale kimkolwiek jest, to jasne, że Kate jest następna na jego liście.

  Ostatni świadek to lektura pełna zagadek i tajemnic, które czytelnik może sam rozwiązywać podczas czytania. Zawsze podczas lektury staram się wytypować, kto zabił. Tutaj też tak zrobiłam i trafiłam, ale nie odebrało mi oto przyjemności z czytania. Liv Constantine (pseudonim literacki sióstr Lynne Constantine i Valerie Constantine) stworzyły świetny thriller psychologiczny, który ukazuje, jak słaba jest psychika człowieka i jak łatwo można nią manipulować.

  Śledzimy przemianę głównej bohaterki doktor Kate English, która z perfekcyjnego lekarza, który na sali operacyjnej jest niezwykle skuteczny, staje się jednym wielkim kłębkiem nerwów i powoli traci zmysły i popada w paranoję. Wydaje jej się, że ciągle ktoś ją śledzi, a pogrążona w żałobie nie jest w stanie sama sobie z tym poradzić. I tutaj wkracza dawna koleżanka, Blair Barrington. Blair bierze sprawy w swoje ręce i postanawia pomóc zrozpaczonej Kate.

  Język jest prosty i przyjemny, więc książkę czyta się dość szybko. Sporo dialogów, wartka akcja i dużo zagadek. Lektura idealna na jeden wieczór.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Liv Constantine to pseudonim dwóch sióstr – Lynne Constantine i Valerie Constantine, które są oddzielone od siebie aż o trzy stany, lecz to nie przeszkadza im w spędzaniu długich godzin na plotkowaniu przez Skype'a i mailowaniu ze sobą, a także w wymyślaniu mrocznych fabuł.

  Lynne jest uzależnioną od kawy i Twittera autorką dwóch książek i kilku opowiadań. Valerie zawsze kochała książki i wiele nocy zarwała na czytaniu przy świetle swojej nocnej lampki aż do trzeciej nad ranem. „Zostać panią Parrish” to ich debiutancka powieść, którą miałam okazję recenzować dwa lata temu. W październiku bieżącego roku nakładem wydawnictwa Harper Collins Polska ukazała się kolejna książka obu pań „Ostatni świadek”.

  Kate English wiedzie z mężem Simonem i pięcioletnią córką Anabelle dostatnie życie. On jest architektem, a ona chirurgiem kardiologiem. Mają wszystko, czego dusza zapragnie i czego inni mogą im pozazdrościć, piękny dom w Worthington Valley, służbę, pracę, którą lubią i która sprawia im satysfakcję, mnóstwo pieniędzy. Do tego wydają się naprawdę szczęśliwą rodziną. Niestety to tylko pozory. Od jakiegoś czasu ich małżeństwo przechodzi kryzys. Ale prawdziwa lawina nieszczęść spada na Kate wtedy, gdy jej matka, Lily Michaels, pada ofiarą morderstwa. Sprawca pozostaje nieznany, motyw jego działania również. Trudno mówić o morderstwie na tle rabunkowym, ponieważ jedyną rzeczą, jaka ginie po napaści, jest pamiątkowa bransoletka. Jedynie rozbite okno budzi wątpliwości śledczych, ale wszystko wskazuje na to, że szyba została stłuczona dla upozorowania włamania. W końcu w domu było znacznie więcej cenniejszych przedmiotów.

  Do pogrążonej w żałobie Kate przyjeżdża Blair – jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą English zerwała kontakt piętnaście lat temu w wyniku poważnej kłótni. Kobiety godzą się. Odtąd wszystko powinno zmierzać ku dobremu. Niestety anonimowy SMS, który otrzymuje Kate ponownie burzy jej spokój. Wszystko wskazuje na to, że jego nadawcą jest morderca Lily, który jasno daje kobiecie do zrozumienia, że wkrótce podzieli los swojej matki. Groźby to jednak nie wszystko. Kate zaczyna otrzymywać budzące przerażenie przesyłki, a w jej własnym domu dzieją się rzeczy, które wprawiają ją w obłęd. Podejrzenia padają to na ojca Kate, to na jej męża. W końcu obaj panowie kręcą się po obstawionym ochroniarzami domu, do którego nie ma dostępu nikt z zewnątrz. Tylko dlaczego któryś z nich miałby zabijać Lily? A może za jej śmiercią stoi zupełnie ktoś inny?

  „Ostatni świadek” to jedna z tych książek, które trzymają w napięciu do ostatnich stron. Autorki wodzą czytelnika za nos, podrzucają fałszywe tropy, wplątują swoich bohaterów w intrygi i zaskakują z każdym następnym rozdziałem. Powieść przeczytałam jednym tchem i nie mogłam uwierzyć, że tak szybko przez nią przebrnęłam, że to już koniec. Ilekroć myślałam, że rozwiązanie zagadki kryminalnej jest już blisko, tylekroć następował nagły zwrot akcji albo pojawiały się nowe fakty, które zmieniały bieg historii. Ta książka jest nieprzewidywalna, tak samo jak jej zakończenie.

  Kiedy Kate otrzymuje pierwszego SMSa z pogróżkami w dniu pogrzebu matki, jej najlepsza przyjaciółka, a zarazem autorka poczytnych kryminałów, jest tuż obok niej. Blair postanawia podjąć własne śledztwo, by znaleźć mordercę Lily – kobiety, którą traktowała jak własną matkę. Małżeństwo Englishów wisi na włosku, w dodatku firma Simona ma kłopoty finansowe, a Kate podejrzewa go o romans. Śmierć teściowej, a później żony i pokaźny spadek po niej byłby mu jak najbardziej na rękę. Za groźbami oraz podrzucaniem zmaltretowanych martwych ptaków i myszy może stać również prawnik rodziny, który na punkcie Kate miał obsesję w czasach szkoły średniej. Podejrzenia padają też na opiekunkę Anabelle i mnóstwo innych osób związanych choćby w najmniejszym stopniu z rodziną Englishów. Najmniej winny wydaje się jednak mąż Lily – Harrison. Nieprofesjonalne śledztwo Blair pozwoli jej odkryć mroczne sekrety i tajemnice, które Lily Michaels ukrywała przed całym światem niemalże do samej śmierci.

  Dalsza część na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Świadek ostatniej sceny. Aurora Teagarden 0/5 Nasza cena:
20,24 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świadek ostatniej sceny. Aurora Teagarden

Minął już przeszło rok od śmierci jej męża Martina, a Roe Teagarden wciąż jest w żałobie. Pragnie tylko jednego - zostać sama ze swoim żalem. Okazuje się to jednak niemożliwe, bowiem do Lawrenceton przyjeżdża ekipa filmowa. Na podstawie książki dawnego chłopaka Roe, Robina Crusoe, w której opisane...
Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy

Jak rozpoznać chwilę, której konsekwencje rzucą mroczny cień na dalsze życie? Carla Reid planowała spokojny wieczór. Chciała świętować rocznicę ślubu z mężem Kevinem i dorosłym synem Jackiem. Od dawna nie czuła się tak dobrze w ich domu. Nie spodziewała się, że obcy mężczyzna brutalnie przerwie...
Świadek oskarżenia 3/5 Nasza cena:
19,92 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świadek oskarżenia

Zbiór dwunastu ulubionych przez Agatę Christie historii, w których pisarka "zagląda do innego świata". Tropi tajemnice zjawisk nadprzyrodzonych i głosy z zaświatów, zajmuje się szaleństwem oraz intuicją. Zaświaty używają do komunikacji radia, błękitnej wazy albo kostiumu. Pisarka demaskuje ludzki...
Świadek mimo woli 0/5 Nasza cena:
17,50 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świadek mimo woli

Pasjonujący thriller prawniczy, w sam raz dla miłośników Gardnera i Grishama! Południowe Włochy, schyłek XX wieku. W nadmorskiej miejscowości zostaje zamordowany dziewięcioletni chłopiec, prawdopodobnie zbrodni dokonano na tle seksualnym. Dla prokuratury jedynym podejrzanym jest Senegalczyk Thiam...
Ostatni templariusz 5/5 Nasza cena:
19,00 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni templariusz

Powieść była na szczytach większości międzynarodowych list bestsellerów, a pierwsze miejsce w zestawieniu najlepiej sprzedających się książek w twardej okładce „The New York Timesa” okupowała przez ponad trzy miesiące. Akka, rok 1291. Zaciekłe walki o Ziemię Świętą kończą się zwycięstwem wojsk...
Ostatni na liście wyd. 2 0/5 Nasza cena:
19,90 zł 39,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni na liście wyd. 2

Policjant i adwokat. Bracia i rywale.Muszą wybrać pomiędzy prawem a rodziną,żeby nie powtórzyła się tragedia sprzed lat.Joe Parker to najbardziej błyskotliwy obrońca w Manchesterze.Sam Parker – najbardziej nieustępliwy detektyw manchesterskiegowydziału zabójstw.Na obu ciąży nierozwikłane morderstwo...
Niemy świadek 0/5 Nasza cena:
19,92 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niemy świadek

Herkules otrzymuje intrygujący list, a jego nadawca, panna Arundell, żegna się z życiem. Wszyscy są zaskoczeni nowym testamentem zmarłej. Rodzina zostaje wydziedziczona, a spadek otrzymuje dama do towarzystwa. Detektyw, wbrew faktom i plotkom, jest przekonany, że wypadek Emilii Arundell był...
Świadek Tom 4 0/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świadek Tom 4

Czwarta część bestsellerowego cyklu o filadelfijskich policjantach obfituje w niespodziewane zdarzenia i zwroty akcji. Napad i morderstwo dokonane przez czarnoskórych muzułmanów, być może terrorystów, i tylko jeden jedyny świadek skłonny zeznawać. Świadkowi trzeba zapewnić ochronę, lecz okazuje...
Ostatni na liście wyd. 2 0/5 Nasza cena:
27,86 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni na liście wyd. 2

Policjant i adwokat. Bracia i rywale.Muszą wybrać pomiędzy prawem a rodziną,żeby nie powtórzyła się tragedia sprzed lat.Joe Parker to najbardziej błyskotliwy obrońca w Manchesterze.Sam Parker – najbardziej nieustępliwy detektyw manchesterskiegowydziału zabójstw.Na obu ciąży nierozwikłane morderstwo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula