Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl

Najwyższy czas, żeby wybrać najlepszy prezent na Mikołajki!

Kochamy Mikołajki! Ten dzień jest świetną okazją do tego, żeby obdarować upominkami swoich najbliższych. Dzieciaki (i bądźmy szczerzy, nie tylko dzieciaki...) już zacierają ręce! Ponadto nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość sprawienia przyjemności komuś, to jest dla nas ważny.

Wybraliśmy dla Was mnóstwo książek i innych produktów, które świetnie sprawdzą się w roli najlepszego prezentu na Mikołajki. Wśród nich znajdziesz książki ze świętami w tle, bestselerowe tytuły dla dzieci i młodzieży, rodzinne gry i wiele innych.

Najlepszy prezent na Mikołajki. Wybierz tutaj! >>


Warto zwrócić uwagę naNajlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl Miłość zimową porą Carrie Elks

Chociaż na zewnątrz pada śnieg, to w zacisznej górskiej chatce atmosfera robi się bardzo gorąca.


Kitty Shakespeare ma nadzieję, że odniesie sukces w branży filmowej w Los Angeles. Zamiast wymarzonego stażu dostaje na czas świąt posadę niani u producenta filmowego. Całe szczęście, że dziewczyna uwielbia mróz i dzieci, kiedy wyrusza w podróż do zasypanej śniegiem Wirginii.


Dziewczyna nie przewidziała, że na miejscu znajdzie się w centrum rodzinnej intrygi nowego szefa, a jego młodszy brat Adam okaże się bardzo pociągający. Niepokorny drań nie ułatwia życia Kitty i dogryza jej na każdym kroku. Poza tym ukrywa się w górskiej chacie, dzięki czemu unika brata, który zniszczył mu życie.

Kup książkę! >>Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl Bob Wendy Mass, Rebecca Stead 

“Bob” to zachwycająca opowieść o sile prawdziwej przyjaźni. Jedenastoletnia Livy próbuje odkryć, kim jest tajemniczy stworek imieniem Bob i gdzie podziała się jego rodzina.

Babcia Livy mieszka w odległej Australii. Ostatni raz dziewczynka była u niej pięć lat temu. Dlatego teraz Livy, jej rodzice i młodsza siostrzyczka postanawiają znowu odwiedzić staruszkę. Coś nieustannie niepokoi myśli dziewczynki. Livy nie może oprzeć się wrażeniu, że podczas ostatniej wizyty zostawiła w domu babci coś bardzo, ale to bardzo ważnego. I tak jest w samej rzeczy! W domu babci jest pokój, który kiedyś należał do mamy Livy. W pokoju zaś jest szafa, a w niej od pięciu lat czeka on. Ma na imię Bob i wygląda jak zombie przebrane za kurczaka.

Kup książkę! >>Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl Magiczne Drzewo. Tom 10. Czas robotów Andrzej Maleszka

Kolejna powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo.


Android stworzył stalowe osy. Każdy, kogo użądlą, zmienia się w robota. Na całym świecie ludzie przeistaczają się w maszyny. Tylko Idalia, Alik, Budyń i mała Julka uciekają przed inwazją os. Muszą odnaleźć magiczny przedmiot, który zmieni roboty z powrotem w ludzi. W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi słoń-robot walczy w ich obronie.


Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać