Najlepsze kalendarze na 2023 rok

Najlepsze kalendarze na 2023 rok

Najlepsze kalendarze na 2023

📅 Pod stopami czuć lekkie drżenie ziemi. Rok 2022 nieubłaganie biegnie ku końcowi. 📅

Tym samym coraz mniej pustych kartek pozostało w kalendarzach, które spoczywają na biurkach, chowają się w torbach i szufladach lub leżą na nocnej szafce. Pora zatem przygotować się na nowy rozdział, który przyjdzie wraz z pierwszym dniem stycznia. Gdzieś przecież będzie trzeba zapisać postanowienia noworoczne, a potem rozpisać kolejne etapy ich realizacji. 

Planuj w swoim stylu! Przeglądaj najlepsze kalendarze na 2023 rok na TaniaKsiazka.pl i wybierz ten, który najbardziej z Tobą rezonuje. Mamy mnóstwo kalendarzy, które nie tylko dzielą czas na miesiące, dni i godziny. Na naszej liście znajdziesz ciekawe pozycje ścienne, biurkowe i książkowe, wśród których na pewno odszukasz tę, zgodną z Twoimi zainteresowaniami. 

Nie masz jeszcze prezentu pod choinkę dla bliskiej osoby? Podaruj jej kalendarz! Narzędzie do zarządzania swoim czasem i życiem to jeden z najpiękniejszych upominków świątecznych.

>> Najlepsze kalendarze na 2023 rok <<CzaroMarownik 2023


CzaroMarownik 2023


"CzaroMarownik 2023" to już kolejna edycja kultowego kalendarza księżycowego w nowej, przepięknej szacie graficznej, wypełniona magicznymi treściami.

Znajdziesz tu horoskop dla każdego znaku zodiaku, prognozę astrologiczną na nadchodzący rok, kalendarz księżycowy wraz z informacją o pustych biegach Księżyca, kalendarium świąt ezoterycznych oraz artykuły między innymi o zielarstwie, praktycznych rytuałach, ćwiczeniach, medytacjach, pojęciach astrologicznych (minisłownik), najsłynniejszych miejscach mocy w Polsce, charakterystyce symboli ochronnych, sposobach skutecznego manifestowania, magii żywiołów, magii kwiatów, magii ochronnej.

Sprawdź >>


Kalendarz 2023 Ptaszek Staszek, Staszek Ptaszek 


Kalendarz 2023 Ptaszek Staszek


Na półkach księgarni po raz kolejny pojawiło się nieco luksusu i higieny psychicznej zarazem – przewspaniały "Kalendarz 2023 z Ptaszkiem Staszkiem"! Warto zaplanować w nim i wydatki, i uciechy (wiadomka, że w większości to drugie), plany biznesowe i ważne spotkania. A jeśli ktoś ma wywalone na plany biznesowe, to niech chociaż wiersze pisze albo rysuje – a nóż widelec przysłuży się czymś ludzkości. Aha! Można też przy okazji oglądać obrazki – hity z internetów oraz kilka nowych, niepublikowanych wcześniej w sieci.

W środku znajduje się: - kalendarz na 2023 rok – jeden dzień na jednej stronie, - kalendarium 2022 i 2024 roku, - praktyczny rozkład i dużo miejsca na notatki, - kolorową wstążkę, którą można zaznaczyć, jaki dzisiaj dzień.

Sprawdź >>


Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy


Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy


W tym wyjątkowym poradniku, będącym jednocześnie kalendarzem księżycowym, znajdziesz nie tylko opis poszczególnych faz Księżyca i jego oddziaływania podczas przechodzenia przez kolejne znaki Zodiaku, ale także dowiesz się, czym są puste kursy Księżyca i poznasz pomyślne i niepomyślne dni w 2023 roku. A dzięki kalendarzowi biodynamicznemu dla działkowiczów, rolników, sadowników, ogrodników najskuteczniej zaplanujesz wszelkiego rodzaju prace ogrodowe.

Zawarto tu porady na każdy dzień roku wspierające cię w takich dziedzinach jak: zdrowie i uroda, uczucia, związki, rodzina, praca, biznes, finanse, sprawy domowe. Przejdź 2023 rok w księżycowym rytmie!

Sprawdź >>


Kalendarz 2023 Słynne koty, Agata Łuksza 


Kalendarz 2023 Słynne koty


Koty chodzą swoimi drogami, nawet jeśli są to drogi popkultury. Kalendarz przedstawia najsłynniejsze koty: od Kota z Cheshire po Behemota z Mistrza i Małgorzaty oraz kota Schroedingera.

Zachwycający i oryginalny, a jednocześnie praktyczny kalendarz książkowy na rok 2023. Zawiera: skrócone kalendarium całoroczne - wygodne do planowania na cały rok, rozkładówki kalendarzowe w układzie tygodniowym, miejsce na notatki - wygodne kropki, piękne autorskie ilustracje i cytaty z klasycznych dzieł literatury.

Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać