Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1. Wydanie serialowe

Autor:

Julia Quinn

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 29
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Inne wersje (1)
Audiobook CD
za 30,36 zł
Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

"Mój książę" autorstwa Julii Quinn to według relacji "The New York Timesa" absolutny bestseller!

Czy istnieje miłosny plan doskonały? Książę Simon i Daphne Bridgerton byli przekonani, że stworzyli idealny i wygodny dla siebie układ. Szybko okaże się jednak, że nie wszystko układa się po ich myśli.

Daphne Bridgerton nie może pochwalić się zbyt dużym szczęściem w miłości i powodzeniem wśród płci przeciwnej. Od pewnego czasu zastanawia się, w jaki sposób przekonać do siebie mężczyzn. W końcu cały czas słyszy zewsząd, że niczego jej nie brakuje - jest inteligentna, delikatna i urzekająca. Dlaczego więc żaden facet nie poprosił jej jeszcze o rękę?

Książę Simon boryka się natomiast z wprost przeciwnym problemem - nie może opędzić się od kobiet, chociaż sam nie ma najmniejszego zamiaru decydować się na jakikolwiek związek. A gdyby tak odważyć się na mały podstęp i upozorować związek pomiędzy nim a uroczą Daphne? Ona dzięki tej relacji wzbudziłaby w końcu uwagę męskiego grona, a ON mógłby cieszyć się po prostu świętym spokojem. Początkowo wszystko układa się po ich myśli, jednak z biegiem czasu oboje zaczynają dostrzegać w ich znajomości coś więcej...

Czy Daphne i księcia Simona połączy uczucie? Jedno jest pewne - czytelników powieści "Mój książę" czeka wiele zaskoczeń!


O autorce

Julia Quinn jest autorką literatury kobiecej, której bestsellerowe romanse historyczne cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Powieść “Mój książę” stanowi tom 1 serii “Bridgertonowie”, w skład której wchodzą również:

Obok bestsellerowego cyklu do najpopularniejszych powieści Quinn możemy zaliczyć m.in. "Rejs ku miłości" czy "Taniec w świetle księżyca".

Recenzje (29)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Bridgertonowie. Mój książę"

  Oglądając serial na Netflix, nie mogłam oprzeć się książce. Dzięki @zysk_wydawnictwo mam okazje ją przeczytać jak i zrecenować.

  Historia miłosna Daphne Bridgerton i księcia Hastings, Simona, w czasach to panujących elit i reguł pełnego blichtru, plotek i intryg Londyńskiej socjety.

  Dla Daphne to kolejny sezon "polowania na męża" i mimo, że jest wspaniała osobą każdy młody mężczyzna traktuje ją jak przyjaciółkę. A ona przecież potrzebuje męża!

  Książę Simon, człowiek dla którego dzieciństwo nie było usłane różami, a wręcz został odrzucony przez ojca, nie zamierza nigdy się ożenić a tym bardziej mieć dzieci. Pojawiając się na balu, przystojny książę nie może się uwolnić od natrętnych matek i córek na wydaniu.

  Zawiera układ z Daphne korzystna dla obu stron. On- będzie udawał jej adoratora, dzięki czemu uwolni się od podbojów innych panien, ona- zyska zainteresowanie innych mężczyzn, aby starali się o jej rękę.

  I jeszcze tajemnicza Lady Whistledown, która opisuje gorące smaczki z wydarzeń londyńskiej socjety podsycajac plotki.

  Historia pełna zawirowań, intryg i tajemnic, ale również namiętnych uniesień, zakazanego przyciągnia oraz sytuacji w której wyjście bez plamy na honorze jest niemożliwe. Misterny plan bohaterów, który przez ich uczucia i nieuwagę zostaje zrujnowany i muszę zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.

  Ahh jak dobrze mi się czytało, te książkę. Oglądałam najpierw serial, a dopiero niedawno sięgnęłam po książkę. Czy to jest dobra kolejność? Wydaje mi się, że nie ma znaczenia. W książce odnalazłam to co umknęło mi w filmie, wiele rzeczy zostało wyjaśnionych, bardziej rozwiniętych. I chociaż nie lubię sama sobie spojlerować bo przecież wiedziałam jak cię ta historia skończy. To jednak czytałam tę książkę z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy w sytuacjach komicznych, ale również przeżywałam każdy element dramatu sytuacji w jakich znajdowali się bohaterowie.

  Cudowna książka, jeśli chce się oderwać od współczesnych czasów i wejść do świata balów, konwenansów i historycznych obyczajów panujących w Anglii.

  Z wielką przyjemnością sięgnę po kolejne tomy tej serii, aby poznać historię reszty rodzeństwa Daphne Bridgerton ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Łudziła się samolubnie, że potrafi go uzdrowić, wyleczyć jego duszę”.

  Daphne to pełna wewnętrznego uroku, serdeczna, inteligentna, pozytywnie nastawiona do życia dziewczyna. Bardzo chciałaby kochać i być kochaną. Jest najstarszą z córek i czwartą z ośmiorga rodzeństwa. Niestety nie ma szczęścia w miłości. Mężczyźni z jej otoczenia traktują ją jak dobrą koleżankę, a nie kobietę, z którą chcieliby spędzić życie. W jej życiu dużo zmienia po poznaniu księcia Simona. Książę w najbliższej przyszłości nie zamierza się żenić. Niestety natarczywe mamuśki, podsuwające mu panny na wydaniu bardzo uprzykrzają mu życie. Daphne zawiera układ z księciem. Mają być parą na pokaz. On będzie jej adoratorem, a ona przez jego obecność ma zwrócić na siebie uwagę potencjalnych kandydatów na męża. Plan wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla obojga. Wszystko przebiega zgodnie z planem, do czasu…

  Londyn XIX wiek, świat pełen przepychu, wyższa sfera w pełnej krasie. Gdzie na porządku dziennym panują intrygi, plotki, flirty. Losy arystokratycznej rodziny Bridgertonów. Autorka umiejętnie i z wyczuciem potrafi oddać klimat tamtych czasów. Jest żartobliwie, lekko i przyjemnie. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam losy naszej pary, znajdziemy tu całkiem sporo gorących scen. Oczyma wyobraźnie widziałam piękne sale balowe, oszałamiające kreacje pięknych pań. Miłość, namiętność, radości i smutki. Wyższe sfery i ich specyficzny, dumny sposób bycia. Kłamstwa, intrygi, targowisko próżności, zaloty. Miłość i zemsta, co okaże się silniejsze? Pięknie ukazana, serdeczna relacja między rodzeństwem.

  Bardzo dobrze opowiedziana historia miłosna osadzona w ciekawych realiach. Może i jest dość przewidywalna, lekka, jednak czytanie jej od początku do końca była ogromną przyjemnością i skuteczną odskocznią od codzienności. Dobrze było mi w tym tak zupełnie innym, wręcz nierealnym świecie. Jestem ciekawa kolejnych tomów, polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Londyn rok 1813.Główna bohaterka Daphne Bridgerton jest piękną, przesympatyczną i bardzo inteligentną kobietą, która osiągnęła idealny wiek jako panna na wydaniu.Kobieta od najmłodszych lat została przygotowywana do roli żony, dlatego też jej największym marzeniem jest znaleźć męża, aby stworzyć idealną rodzinę taką jaką stworzyła jej matka!

  Niestety z jakiegoś powodu mężczyźni traktują Dapne tylko jako koleżankę bądź po prostu dobrą przyjaciółkę niż obiekt westchnień.

  Żaden z kawalerów nie miał jeszcze odwagi poprosić jej o rękę...

  I nagle do Londynu powraca Simon Hastings(dawny przyjaciel najstarszego z braci Daphne), który stroni o jakiejkolwiek próby spoufalania się z pannami na wydaniu.Mężczyzna nie zamierza się żenić z żadną kobieta!Chce być "wolnym mężczyzną".

  Natomiast namolne matki wszystkich panien na wydaniu, nie ustają w próbach nakłonienia go do zmiany zdania.

  Książe Simon wraz z Daphne postanawiają zawrzeć układ idealny!On będzie udawał jej adoratora, dzięki czemu uwolni się od natrętnych matek i ich córek, a ona zyska zainteresowanie wśród innych mężczyzn, co przyczyni się do znalezienia odpowiedniego kandydata na męża.

  Plan wydaje sie niemal doskonały pod warunkiem, że oboje utrzymają go w sekrecie!

  Czy obojgu uda się dotrwać w obiecanym postanowieniu?

  Czy umowa pozostanie tylko tajemnicą?

  Co się stanie jeśli jedno z nich złamie warunek umowy?

  Na samym początku pragnę zaznaczyć, że "Mój książę" jest pierwszym tomem z cyklu "Bridgertonowie" więc na pewno kolejne części zostaną poświęcone rodzeństwu Dephne, które przeczytam z wielką przyjemnością.

  Będąc już po lekturze jak i po ekranizacji serialowej z wielkim smutkiem stwierdzam, że przeczytana przeze mnie treść różni się bardzo od fabuły serialowej.Książka podobała mi się dużo bardziej!

  Dlatego też jeśli macie możliwość nalegam na zapoznanie się najpierw z tekstem pisanym, aby później móc porównać ekranizacje na Netfixie.

  Zdradzić wam za dużo nie mogę, gdyż sami musicie ocenić jakie niejasności zostały popełnione i co nie zgadza się z fabułą książki.A takich smaczków na pewno znajdziecie wiele.

  Powieść "Mój Książe" to bardzo leciutki romans historyczny uwieczniony w klimacie XIX wieku.

  Piękne długie suknie, wykwitne bale, królowa, etykieta dworska oraz brytyjska arystokracja to tylko część tego o czym zaczytamy się w książce.

  Więc z racji tego, że lubię czytać o "starych czasach" książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron.

  Fantastyczni, wyraziści bohaterowie oraz możliwość poznania ich dotychczasowego życia wraz z przeszłością, wzbudziły tylko moją dalszą coraz to większą ciekawość.

  Każda z przedstawionych postaci była wyjątkowa i miała swój charakter, który wielokrotnie ujawniła w sposobach wypowiedzi.

  Świetnie poprowadzone dialogi, niejednokrotnie wywoływały u mnie ogromne zaciekawienie ale również rozbawiały mnie do łez.Nie raz miałam ubaw po pachy, także obiecuje dawka humoru gwarantowana!

  Jeśli lubicie przeczytać czasem coś lekkiego i innego, co pozwoli oderwać się wam od szarej rzeczywistości to będzie to idealna pozycja dla Ciebie.Gorąco polecam!

  Ja na pewno sięgnę po kolejne tomy, aby poznać głębiej perypetie tej wspaniałej licznej rodzinki Daphne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam, :) Dziś mam dla was recenzję książkę Bridgertonowie Mój Książę autorki Julii Quinn.

  Na rodzinę Bridgertonów trafiłam na Netflixie, długo zbierałam się, by obejrzeć ten serial. Jednak kiedy zaczęłam oglądać, ciężko było od niego odejść.

  Kiedy zobaczyłam, że jest książka skakałam z radości. Bardzo lubię takie powieści, od których nie można oderwać wzroku.

  Autorka pokazuję nam czasy w 1813 roku gdzie rodzice wybierali partnerów swoim dzieciom. Właśnie tutaj mamy do czynienia z naszą główną bohaterką, która szuka dla siebie dobrego męża. Brat jako głowa rodziny obiecuję siostrę jednemu z mężczyzn. Nasza bohaterka szuka miłości, chociażby przyjaźni, by łączyły ja chociażby takie relacje z przyszłym mężem. Nie chce wychodzić za mąż z przymusu, brat jednak pozwala jej na wybory jakie ona dokonuję.

  Pokazane jest to, iż dla kogoś, kto pochodzi z takich rodzin w tamtych czasach najważniejsze jest spłodzić syna, by przejął po nim majątek. Przykre jest to, że tak traktowało się własne dziecko, tylko dlatego, że ten się jąkał.

  Podoba mi się osoba Lejdi Whistledown, która pokazuję wszystkim co o nich myśli. Zdradza co róż inne tajemnice bohaterów, oraz pokazuję jak widzi ich w różnych sytuacjach które się wydarzyły. Po prostu jest szczera w tym, co pisze. W tamtych czasach kobieta nie miała prawa głosu, nie mówiąc już o pisaniu artykułów do gazety. Właśnie to mi się w niej podobało nie bała się konsekwencji jakie czekały na nią kiedy ktoś odkryłby kim naprawdę jest. Bardzo mnie cieszy wieść o tym kim naprawdę jest kobieta, która pisze artykuły o ludziach z miasteczka, myślałam jednak, że autorka będzie trzymała nas w niepewności do następnych części książki.

  Polecam jeśli lubicie cofnąć się do innych czasów, byśmy mogli dowiedzieć się co czuli i jak zachowywali się wtedy inni ludzie.

  Tekst został sprawdzony przez iKorektor – [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś recenzja książki „Mój książę”, pierwszego tomu serii Bridgertonowie!

  Był okres kiedy ta książka opanowała bookstagram, dopełnieniem wszystkiego był serial na platformie Netflix. Nie oglądałam, ale na pewno nadrobię jak tylko skończę wszystkie książki serii 😁

  Gdybym miała określić tą książkę jednym słowem, byłoby to słowo : urocza 😍 tak dobrze, tak przyjemnie i tak lekko, nie czytało mi się dawno, dawno żadnej książki. A i owszem, ostatnio królują u mnie moje ulubione gatunki, ale postanowiłam przeczytać coś innego, co również mi się zdarza i myśle, że ta seria będzie jedną z moich ulubionych 😉

  Cudowna, piękna historia, mająca wzloty i upadki miłość, a przede wszystkim ukazująca życie wyższych sfer, etykiety i samotnego życia, ale także determinacji, zmiany i niekiedy napięciu zasad.

  Daphne, pochodząca z szanowanej rodziny dziewczyna na wydaniu. Bo któż sprzeciwi się jej matce, która szuka dla córki odpowiedniego kandydata? Problem w tym, że dziewczyny nie interesują potencjalni kandydaci, a większość mężczyzn uważa ją za dobrego kompana do rozmów, jednak o małżeństwie nie ma mowy.

  Książę Hastings po latach dziecięcych rozczarowań i młodzieńczych wojaży wraca do jednej z posiadłości swego ojca, którą odziedziczył po jego śmierci. Życie pełne rozczarowań sprawiło, że mężczyzna trzyma się określonych wcześniej celów, a jednym z nich jest właśnie trzymanie się jak najdalej od małżeństwa.

  I chociaż etykieta nie pozwala, a młodej pannie nie przystoi samotnie nawiązywać i przebywać z mężczyzną sam na sam, w wyniku zdarzeń na jednym z przyjęć, tak właśnie na siebie trafiają.

  Zupełne przeciwieństwa, ale czy na pewno?

  Czy zdeterminowana kobieta będzie w stanie pokonać i przezwyciężyć przeciwności, a na dodatek przekonać mężczyznę czy niektóre z zasad wymaga złamać?

  Wszystko to, podsycane plotkarskim piśmidłem, którego autorkę/autora prawdziwą tożsamość poznamy już niedługo, mam nadzieję bo nie ukrywam, nie brakuje jej/mu polotu 😉 (dlatego jeszcze nie oglądałam serialu aby sobie nie spojlerować😂)

  Koniecznie przeczytajcie ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 24 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5 5/5 Nasza cena:
17,40 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oświadczyny. Bridgertonowie. Tom 5

Bestsellerowa seria o rodzie Bridgertonów. Na jej motywach powstał serial Netlixa. W każdym tomie śledzimy życiowe i miłosne perypetie jednego z rodzeństwa. Droga Panno Bridgerton! Pisujemy do siebie już od pewnego czasu i choć nigdy oficjalnie się nie poznaliśmy, odnoszę wrażenie, jakbym dobrze...
Małżeństwo ze snu 5/5 Nasza cena:
37,41 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małżeństwo ze snu

Najnowszy cykl Rokesby, poprzedzający cykl Bridgertonowie, filmowany jako serial przez NETFLIX Błyskotliwe, pełne wdzięku i uczuć. - „Romantic Times” Cecilia Harcourt jest sierotą, a jej brat został ranny podczas wojny w koloniach. Teraz ma dwa wyjścia: oba nie do przyjęcia – zamieszkać z...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,10 zł 42,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4

Bestsellerowa seria o rodzie Bridgertonów. Na jej motywach powstał serial Netlixa. W każdym tomie śledzimy życiowe i miłosne perypetie jednego z rodzeństwa. Penelopa Featherington kocha się potajemnie i od zawsze w Colinie Bridgertonie, trzecim synu wicehrabiego. Ale jak może zwrócić uwagę tak...
eBook Małżeństwo ze snu mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,74 zł 29,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Małżeństwo ze snu mobi epub

Cecilia Harcourt jest sierotą, a jej brat został ranny podczas wojny w koloniach. Teraz ma dwa wyjścia: oba nie do przyjęcia - zamieszkać z nielubianą ciotką lub wyjść za mąż za podstępnego kuzyna. Wybiera... trzeci wariant: podróż przez Atlantyk, by pielęgnować brata, dopóki nie wróci do zdrowia....
eBook Taniec w świetle księżyca mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,52 zł 32,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Taniec w świetle księżyca mobi epub

Lady Arabella Blydon jest obdarzona urodą i inteligencją, ma dość mężczyzn, którzy widzą tylko to pierwsze, nie dostrzegając drugiego. Kiedy jeden z adoratorów mówi Belli, że przez wzgląd na urodę i majątek jest gotów przymknąć oko na jej niedopuszczalne intelektualne zapędy, Arabella postanawia...
Ktoś, kogo znamy 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ktoś, kogo znamy

Porywający thriller, pokazujący niespodziewane konsekwencje, jakie powstają, kiedy ludzie zbyt intensywnie zaczynają się interesować sprawami swoich sąsiadów… "Bardzo trudno jest mi napisać ten list. Mam nadzieję, że zanadto nas nie znienawidzicie… Ostatnio, kiedy nie było państwa na miejscu, mój...
Małgośka 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małgośka

W trudnych sytuacjach zaskakujemy brawurą i inwencją, o które nigdy byśmy siebie nie podejrzewali Pisarka Eliza zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką Gretą. O nowej przyjaciółce wie niewiele ponad to, że wcześniej nazywała się Małgorzata Rutkowska. Ciekawa przeszłości Grety zachęca ją do zwierzeń....
Odrodzone królestwo. Tom 3. Płomienna korona 0/5 Nasza cena:
46,91 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzone królestwo. Tom 3. Płomienna korona

Książę Władysław powrócił z banicji i Kraków odtworzył przed nim swe bramy. Ale Królestwo wciąż jest podzielone, w Starszej Polsce władają książęta Głogowa, w Czechach trwają zawirowania tronowe, a na północy Krzyżacy zaczynają swą grę o Pomorze. Grę, która rozpętała gdańskie piekło. Władysław znów...
Zapisane w gwiazdach 5/5 Nasza cena:
38,25 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapisane w gwiazdach

Wcześniejsze losy bohaterów znakomitej powieści Żniwo gniewu W swojej kolejnej książce Lucy Di Angeli-Ilovan wraca do historii rodziny Góreckich na Kresach Wschodnich, opisując wcześniejsze dzieje dwóch sióstr, Kaszmiry i Maruszki, oraz ich młodszego brata Józefa. Ukazuje ich młodość, pierwsze...
Uprzywilejowani 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uprzywilejowani

Wędrówka przez nowy, niepojęty świat Najniższy świat to gleba, na której dorodnie pleni się przeróżnego rodzaju zielsko. Żałosna lichota, pełzająca przy samej ziemi. My, Uprzywilejowani, uprawiamy ją w sposób niezauważalny i taktowny. Pilnujemy, by pełzaki nie zniszczyli świata i nie ulegli...
Terapia żałoby elfie pogotowie 0/5 Nasza cena:
14,69 zł 19,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia żałoby elfie pogotowie

Światowy bestseller, który odmienił życie milionów ludzi! Strata ukochanej osoby ma ogromny wpływ na nasze życie. Terapia żałoby ukazuje drogę wyjścia ze smutku. Tylko wtedy, gdy pozwolimy sobie przeżyć żałobę, możemy ruszyć naprzód. Naprzód - nie powracając do rozgoryczenia i zaciekłości. Naprzód...
Wydział dochodzeń specjalnych 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wydział dochodzeń specjalnych

W ekskluzywnej dzielnicy Filadelfii grasuje seryjny gwałciciel. Mimo wysiłków różnych służb nie udaje się go złapać. Burmistrz powołuje nowy wydział w departamencie policji - wydział dochodzeń specjalnych, a jego dowódcą mianuje inspektora sztabowego Petera Wohla. Funkcjonariusze muszą nie tylko...
Wybrane bestsellery
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,18 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
51,79 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula