Miłosna ruletka. Cztery wesela. Tom 3

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 11
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
408
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Libby St. Clair ufa przeznaczeniu. Wierzy w magię i przepowiednie.

Szczególnie w tę jedną, którą przed laty ona i jej przyjaciółki usłyszały od wróżki. Według niej każda z przyjaciółek miała wyjść za mąż przed trzydziestką, przeżyć weselną katastrofę oraz skończyć z mężczyzną innym niż pierwotny narzeczony.

Libby w odróżnieniu od przyjaciółek wierzy w słowa przepowiedni. Jednak termin ślubu z człowiekiem, którego nie kocha, zbliża się wielkim krokami, a księcia na białym koniu nigdzie nie widać. Czy przez wiarę we wróżbę Libby popełni największy błąd w swoim życiu?

Noah McMillan całe życie unikał odpowiedzialności i zobowiązań. Poznał Libby na ślubie Josha i od razu zostali przyjaciółmi. Świetnie się dogadywali do momentu, kiedy Libby ogłosiła, że jest zaręczona. Noah nie mógł zrozumieć, dlaczego ten fakt tak go denerwuje. Aż do dnia ślubu, kiedy uświadomił sobie, że nie może pozwolić Libby wyjść za innego mężczyznę, ponieważ to ON ją kocha. Kiedy zdeterminowany, by przerwać ślub, leci do Kansas City, spotyka uciekającą pannę młodą – Libby.

Para rusza w szaloną podróż samochodową do Las Vegas. Noah zrobi naprawdę wiele, aby przekonać Libby, że mogą być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Tymczasem w mieście grzechu im więcej ryzykujesz, tym więcej możesz zyskać lub… stracić. Libby i Noah stawiają wszystko na jedną kartę. W tej rozgrywce stawką jest miłość.

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Libby to trzecia i ostatnia z przyjaciółek występujących w tej serii. Głęboko wierzy w klątwę, którą rzuciła na nie w dzieciństwie wróżka. Podobno każda z nich miała wyjść za mąż przed ukończeniem trzydziestego roku życia, ale nie z osobą, z którą planowały owy ślub wziąć. W przypadku Blair i Megan przepowiednia się spełniła. Libby wpadła w panikę w momencie, gdy dosłownie za moment miała wziąć ślub z człowiekiem, którego nie kocha, ale nigdzie w pobliżu nie było nikogo, kto odwołałby ślub, więc uciekła sprzed ołtarza, a w samochodzie pod kościołem czekał na nią Noah.

  Tę parę znam z poprzednich tomów tej serii i to im najbardziej kibicowałam. Mimo że cały czas utrzymywali, że są jedynie przyjaciółmi, to od początku między nimi iskrzyło. Bardzo polubiłam Noah, to typ człowieka, który dobrze sprawdzi się w roli męża, kochanka i przyjaciela. Chciałabym, by ktoś opiekował się tak mną tak jak ON Libby. Jednocześnie było mi go żal, gdyż utknął we friendzonie, a z niego niełatwo się uwolnić.

  Tę powieść czyta się lekko, jest ciekawa i zabawna. W poprzednich częściach miałam pewne zastrzeżenia, w tej natomiast wszystko mi się podobało. No może te gry w kotka i myszkę nieco mnie irytowały, ale ja już jestem z natury takim człowiekiem, który lubi, gdy stawia się kawę na ławę. No i nie mogę pominąć tego, że my czytelnicy znamy myśli głównych bohaterów, gdyż narracja jest naprzemienna, prowadzona z perspektywy obojga, ale oni nie znają swoich rozważań.

  Mimo że powieść jest zabawna, to nie zabrakło w niej poważnych rozmyśleń. Noah był bawidamkiem, zmieniał kobiety jak rękawiczki, zawalał obowiązki, ale to tak naprawdę był jedynie pancerz ochronny. Libby też w przeszłości popełniła wiele nierozsądnych czynów, podejmowała decyzje, które źle się dla niej kończyły. W którymś momencie coś się w nich zmieniło i okazało się, że za ich zachowaniem kryje się coś więcej, niż tylko zabawa.

  Podoba mi się styl autorki i jej kreacja bohaterów. Jeśli podobały Wam się poprzednie części, to ta na pewno również przypadnie Wam do gustu. Zawsze zachęcam do zaczęcia od pierwszego tomu serii, ale nie jest to koniecznie. Każda z książek opowiada historię innej przyjaciółki i mogą być one czytane osobno. Gwarantuję, że z Libby i Noah spędzicie miło czas. Zwłaszcza że w tej części nie zabrakło rezolutnej starszej pani, która przewija się od samego początku. Ta postać ubarwia tę serię, jeśli ją przeczytacie, to przyznacie mi rację.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To już trzecia część cyklu, trzecie spotkanie z przyjaciółkami, które w dzieciństwie obiecały sobie zamążpójście przed 30 urodzinami. Jak możecie się domyślić, nic nie idzie tak jak trzeba i ta obietnica ciąży każdej z nich.

  Ta część dotyczy Libby, najbardziej niespokojnego ducha wśród dziewczyn i to przysparza jej najwiecej problemów. Dlatego ta część jest według mnie najzabawniejsza (chociaż robi się też smutno i nostalgicznie), przez co podobała mi się najbardziej. Co prawda domyśliłam się, jak potoczą się ślubne plany naszej bohaterki, jednak nie przeszkadzało mi to w odbiorze.

  Jest to lekka i przyjemna powieść, typowa komedia romantyczna, ale w dobrym stylu i z ciekawym pomysłem. Bohaterów łatwo polubić, chociaż są trochę postrzeleni trochę mało poważni.  A wątek wycieczki babć do Vegas - no musicie to przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Libby, Megan i Blair złożyły w dzieciństwie uroczystą przysięgę, że wyjdą za mąż przed trzydziestką. Dziewczyny dowiedziały się jednak że nad ich życiem ciąży klątwa. O ile dwie z nich zupełnie się tym nie przejęły, to Libby podporządkowała swoje życie przysiędze i słowom wypowiedzianym przez wróżkę.

  Libby to piękna, inteligentna kobieta. Mężczyźni jednak widzą w niej tylko to pierwsze i nie dążą do trwałego związku. Libby też na to nie naciska ciągle szuka bowiem tego jedynego. Od kilku miesięcy spotyka się jednak z Mitchem i to za niego postanawia wyjść za mąż. Data ślubu zaplanowana jest na dwa dni przed urodzinami kobiety. Przygotowania do uroczystości przebiegały bez zarzutu, Libby w drodze do ołtarza liczy że klątwa zadziała, że pojawi się mężczyzna którego pokocha i który pokocha ją. Zły los nie chciał jednak zadziałać więc Libby ucieka z kościoła, prosto w ramiona Noaha.

  Noah najlepszy przyjaciel Libby... Mężczyzna wie, że nie może ujawnić swoich prawdziwych uczuć, bo straci to co jest dla niego najcenniejsze - przyjaźń tej kobiety. Czas jednak postawić wszystko na jedną kartę. A jeśli o kartach mowa, to najlepiej wybrać się do Vegas.

  Humor sytuacyjny genialny! Dawno się tak nie uśmiałam. Jest lekko, przyjemnie i zabawnie, chociaż pojawiają się też poważniejsze momenty. Zarówno Libby jak i Noah mają swój bagaż z przeszłości, zarówno ON jak i ona toczą walkę wewnętrzną. Zaryzykować przyjaźń by zyskać miłość?

  Pomysł na klątwę i przywiązanie Libbi do słów z przeszłości doskonale się sprawdził. W poprzednich tomach przeczytamy jak wróżba oddziaływała na pozostałe przyjaciółki, ze wzmianek w tym tomie domyślam się, że sporo się działo.

  Sporo dialogów, ale też i rozmyślań bohaterów. Na prawdę podobał mi się dylemat przed którym stanęli. Moment kulminacyjny rozegrany po mistrzowsku. Mnie ta historia kupiła, polećcie ją swoim przyjaciółkom

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyjemnie jest wejść w dany cykl w dowolnym momencie. Nie lubię konieczności poznania poprzednich tomów, zanim uda mi się dojść do konkretnej historii. Czasami zainteresuje mnie dana fabuła i musiałabym nadrabiać kilka poprzednich tytułów, by do niej dotrzeć. W tym przypadku na szczęście nie ma to miejsca. Każdy tom poświęcony jest jednej z trzech przyjaciółek i możemy je czytać jako oddzielne całości. Wiele się nie traci, zawsze można też się cofnąć do poprzednich wydań, by dowiedzieć się o losach poprzednich dwóch kobiet. Cała seria Cztery wesela składa się tak naprawdę z czterech tomów. Trzy są pełnowymiarowe, a ostatni, dostępny na razie w e-booku, jest dodatkiem do serii i opowiada dalsze losy przyjaciółki prawniczki.

  Klątwa, którą dziewczynki usłyszały jako 9-latki miała wpłynąć na ich dalsze życie. To własnie wtedy dowiedziały się od wróżki, że muszą wyjść za maż przed 30-stką i że za każdym razem nie będzie to ten mężczyzna, którego same sobie wybiorą w pierwszej kolejności. Dla dwóch kobiet była to dziecięca igraszka, jednak nie dla Libby. Ona święcie wierzyła w to, że przepowiednia się ziści. Z tego powodu poszła do ślubu z kolegą, ale nadszedł moment złożenia przysięgi i nic się nie działo. Libby postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce, a konkretnie w nogi i uciec sprzed ołtarza. Co działo się potem? Na pewno było bardzo ciekawie.

  Denise Grover Swank stworzyła interesującą, wzruszającą i wciągającą serię, od której nie sposób się oderwać. Każdy tom jest poświęcony jednej z przyjaciółek, dzięki czemu nie trzeba czytać ich po kolei. Jedna z kobiet miała udawanego narzeczonego, druga wychodziła za mąż z powodu pracy, a trzecia klątwy. Cały cykl jest utrzymany w dość humorystycznym stylu, nie można narzekać na brak wrażeń. Bardzo odpowiadała mi postać babci nudystki, która wnosiła kolorytu. Dodatkowo nie ma zbyt wielu bohaterów, są oni znajomymi/krewnymi, więc wszystko zostaje w rodzinie. Jeżeli szukasz wciągającego cyklu lub oddzielnej lektury na wolny dzień to twórczość tej autorki powinna Cię przekonać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli kochasz romantyczne historie, w których nie brakuje humoru, to ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli masz gorszy humor, też polecam po nią sięgnąć!❤️

  Uwielbiam takie historie, które wciągają i bawią. I dokładnie taką książka jest trzeci tom cyklu #czterywesela Podczas jej czytania bawiłam się rewelacyjnie. Wróciłam do bohaterów, których miałam okazję poznać już w poprzednich tomach. Tyle, że tym razem mogłam poznać historię ostatniej z przyjaciółek czyli Libby. W końcu to ona najbardziej wierzyła w pakt i przepowiednie. Gdzie ją to zaprowadziło? Oczywiście przed ołtarz. Pytanie tylko czy wszytko było tak jak powinno? No cóż musicie sięgnąć po tę książkę żeby się o tym przekonać.

  Cała historia jest stworzona tak, żeby zająć czytelnika, zabawić go i wciągnąć w fabułę. Motyw przepowiedni jest tu znaczący i tak jak poprzednio na nim opiera się cała fabuła. Wątek romantyczny i humorystycznych jest świetnie połączony. Nie tylko główni bohaterowie, ale nawet Ci drugoplanowi są wykreowani tak świetnie, że na długo zostają w pamięci czytelnika.

  Gwarantuje Wam dużo uśmiechu. Mały spojler. Moja ukochana babcia znowu się tu pojawia i jak sami możecie się domyślić, będzie się działo! (Swoją drogą, czy można byłoby poprosić o książkę tylko o babci Mega?) 💖

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Miłosna ruletka. Cztery wesela. Tom 3
 • Autor: Denise Grover Swank
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Cztery wesela
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 408
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366890732
 • Język: polski
 • Podtytuł: Cztery wesela Tom 3
 • Oryginalny tytuł: The gambler
 • Tłumacz: Lucyna Wierzbowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366890732
 • EAN: 9788366890732
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Stara miłość nie rdzewieje. Cztery wesela. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stara miłość nie rdzewieje. Cztery wesela. Tom 2

Ślub musi być, pozostaje tylko wybrać pana młodego! Adwokatka rozwodowa Blair Hansen jest przekonana, że małżeństwo powinno być oparte na praktyczności, a nie namiętności. Kiedy czeka na własny ślub, niespodziewanie w jej życiu pojawia się Garrett, kolega ze szkoły prawniczej i jednocześnie jedyny...
Przypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1

Pełna humoru i ciepła opowieść o przypadkowym spotkaniu dwojga ludzi, które wywraca ich życie do góry nogami. Megan rozstała się z narzeczonym, kiedy odkryła, że ukochany ją zdradził. Fakt ten ukryła przed rodziną z obawy o ich reakcję. Na kilka dni przed planowanym ślubem dziewczyna leci jednak do...
eBook Przypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1 mobi epub

Pełna humoru i ciepła opowieść o przypadkowym spotkaniu dwojga ludzi, które wywraca ich życie do góry nogami. Megan rozstała się z narzeczonym, kiedy odkryła, że ukochany ją zdradził. Fakt ten ukryła przed rodziną z obawy o ich reakcję. Na kilka dni przed planowanym ślubem dziewczyna leci jednak do...
eBook Stara miłość nie rdzewieje. Cztery wesela. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Stara miłość nie rdzewieje. Cztery wesela. Tom 2 mobi epub

Ślub musi być, pozostaje tylko wybrać pana młodego! Adwokatka rozwodowa Blair Hansen jest przekonana, że małżeństwo powinno być oparte na praktyczności, a nie namiętności. Kiedy czeka na własny ślub, niespodziewanie w jej życiu pojawia się Garrett, kolega ze szkoły prawniczej i jednocześnie jedyny...
Świąteczne nieporozumienie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne nieporozumienie

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy, bo to zawsze wychodzi jej najlepiej. Lekceważąc świąteczny klimat, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Jednak w wyniku nieporozumienia Harper ląduje w jednym...
Free Birds 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Free Birds

Skromna pisarka, zblazowany gwiazdor, hipnotyzujące Los Angeles i namiętność, która wywróci wszystko do góry nogami. Życie Karoliny Nawrockiej nabiera rumieńców. Prawa do ekranizacji jednej z jej powieści zostały właśnie sprzedane, a ona leci aż do Los Angeles, by wziąć udział w pracach nad filmem....
Piękne zapomnienie. Bracia Maddox. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękne zapomnienie. Bracia Maddox. Tom 1

Życie podsuwa pokusy w najmniej oczekiwanym momencie… Camille „Cami” Camlin szybko musiała się usamodzielnić. Jest barmanką i poza pracą oraz zajęciami na uczelni ma czas tylko na spotkania ze swoim chłopakiem. Jednak najbliższy weekend zapowiada się inaczej – pierwszy raz od ponad roku spędzi czas...
Łzy Tess. Potwory z ciemności. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łzy Tess. Potwory z ciemności. Tom 1

Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej...
Z widokiem na miłość 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z widokiem na miłość

W architekturze można zaplanować prawie wszystko. W miłości niczego nie da się przewidzieć. Holly Ashton nie obchodzi urodzin od czasu, gdy zmarła jej matka. Zamiast tego w ten jeden dzień w roku pozwala sobie na żałobę. Resztę roku spędza na udawaniu silnej i niezależnej kobiety, którą bardzo chce...
Bardzo cicha noc 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bardzo cicha noc

Wybuchowy duet charakternych pisarek, który tej zimy przyspieszy bicie serca i rozpali policzki! Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z byłym więźniem, możesz być pewna, że to będą niezapomniane święta. Małżeństwo Igi nigdy nie było idealne. Mężowi zależy tylko na jej pieniądzach, bywa wobec...
Dom. Fallen Crest. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom. Fallen Crest. Tom 6

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
Zamruczę Ci 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zamruczę Ci

Zabawna romantyczna historia, w której nie tylko nieszczęścia chodzą parami! Pod kołami samochodu Pauli ginie czarny kot, któremu niechcący odebrała ostatnie – siódme  – życie. Właścicielka kota, stara cyganka, rzuca na dziewczynę klątwę. Z początku ta nic sobie z niej nie robi, jednak po roku ma...
Wybrane bestsellery
Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad

Nowe wydanie świątecznego bestsellera Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym. Dzielę się tutaj nie...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
44,14 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Podpalaczka 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podpalaczka

Charlie McGee jest dzieckiem wyjątkowym, obdarzonym nadludzkim darem, zdolnością pirokinezy: potrafi siłą woli zdalnie rozniecić ogień. Rodzice dziewczynki, Vicky i Andy, uczestniczyli kiedyś jako ochotnicy w tajemniczym eksperymencie sponsorowanym przez tajną amerykańską agencję rządową,...
Singielka 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty...
Nie dla mnie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Upiory XX wieku 5/5 Nasza cena:
30,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upiory XX wieku

Książka, która przyniosła Joemu Hillowi sławę. Uhonorowana Bram Stoker Award – najważniejszą nagrodą z dziedziny literatury grozy. Czternaście opowiadań, które udowadniają, że ich autor jest jednym z najważniejszych pisarzy literatury grozy XXI wieku. Koszmary, obsesje i niespełnione sny, które...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
39,59 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

W podręczniku Oblicza epok dla klasy 2, część 1 znajdują się teksty wczesnego romantyzmu, m.in. wiersze poetów jezior (zakres rozszerzony), Giaur Byrona, Cierpienia młodego Wertera oraz Faust Goethego, opowiadania Edgara Allana Poego (zakres rozszerzony), a także twórczość dwóch największych poetów...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula