Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
224
Rok wydania
2021
Nasza cena: 25,23 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Współczesny świat jest dla wielu z nas szalonym, zabieganym miejscem, w którym ledwo potrafimy złapać oddech. Musimy ciągle biec za kolejnym awansem, nowym wyzwaniem, do kolejki w supermarkecie, a czasem i nawet za swoim dzieckiem. Jeśli Ty również dostajesz już zadyszki od takich codziennych maratonów, to musisz sięgnąć po "Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania"!

Książka dr Katarzyny Czyż porusza problem, który obecnie dotyka prawie każdego z nas ? dążenie do perfekcjonizmu. Ciągle myślimy, że mogliśmy zrobić coś lepiej, szybciej, więcej. Natłok obowiązków i zadań do wykonania w połączeniu z mitem bycia idealnym wzbudza w nas ogromną frustrację. Przestajemy cieszyć się dniem codziennym, a zastanawiamy się tylko, jak sprostać czyimś oczekiwaniom.

Autorka poradnika opowiada o swoich doświadczeniach w dążeniu do bycia idealną - żoną, matką, córką, pracownikiem, oraz o tym, jak odnalazła spokój ducha. Przedstawia różne metody i techniki, które pozwolą Ci w niektórych sytuacjach po prostu odpuścić i odetchnąć wreszcie pełną piersią. Narzędzia zaprezentowane przez Katarzynę Czyż pomagają w poukładaniu własnych myśli, ustaleniu priorytetów oraz postawieniu swojej osoby na pierwszym miejscu. Badania, na których opiera się autorka, są poparte licznymi przykładami oraz jej osobistymi refleksjami, dzięki czemu czytelnik łatwiej przyswoi przydatną wiedzę.


O autorce

Dr Katarzyna Czyż — doktor nauk prawnych, absolwentka MBA oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach ICF, studentka psychologii w pięcioletnim systemie dziennym. Psychoterapeutka w trakcie akredytacji WIP oraz praktykująca od dziesięciu lat joginka.

Recenzje (4)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W książce tej autorka fantastycznie ujęła problematykę przejmowania się i odpuszczania. Podaje również pomysły jak sobie z tym radzić. Czyta się łatwo i przyjemnie. Tytuł zaintrygował mnie i od dziś jest to moje motto życiowe!

  Korzystam z usług platformy juz kilka lat i oceniam go na bardzo dobry, wszystko na 5+.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W mojej ocenie książka jest skarbnicą wiedzy dla ludzi z problemem nadmiernego przejmowania się. Ja mam ogromny problem z odpuszczaniem i ogólnie z nieprzejmowaniem się wszystkim, a w tej książce znalazłam ciekawe rozwiązana, które z całą pewnością wcielę w życie. Napisana w sposób łopatologiczny, dzięki czemu czyta się ją z przyjemnością, a ponadto otrzymuje się kompendium wiedzy jak w końcu przestać się wszystkim przejmować, a zacząć żyć pełną piersią. Bardzo polecam tę książkę, myślę, że każdy znajdzie w niej odniesienie do swoich codziennych problemów i zarazem rozwiązanie jak sobie z nimi radzić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Sztuka odpuszczania.

  Dzisiejsze
  czasy i całokształt naszej codzienności stawia przed każdym z nas - i to każdego dnia - szereg wyzwań, zadań i obowiązków, które wynikają z pełnionych przez nas ról (zarówno tych na gruncie prywatnym, jak i służbowym). Mit bycia idealnym i oczekiwanie od każdego perfekcji sprawiają, że owe wyzwania, zadania i obowiązki mogą z biegiem czasu stać się nieznośnym ciężarem, z którym coraz trudniej jest sobie poradzić. Jak to wszystko ogarnąć? Jaką postawę i strategię życiową przyjąć, aby dać sobie z tym wszystkim radę? Katarzyna Czyż ma w tej materii szereg konstruktywnych porad, z którymi warto się zapoznać.

  Czym w swej istocie jest niniejsza książka? Najprościej będzie powiedzieć, że jest to zbiór doświadczeń autorki, zebranych na płaszczyźnie takich dziedzin jak klasyczny coaching, psychologia, psychoterapia, NLP, hipnoza, reiki, ho'oponopono, czy thetahealing. To książkowa prezentacja siedmiu kroków odpuszczania, które powstały po przetestowaniu przez autorkę na samej sobie przeróżnych sposobów na to, jak naprawdę sobie samemu odpuścić i złapać upragniony dystans. Bo to właśnie jest treścią i właściwym tematem tej pozycji: dystans i umiejętność złapania go w swoim życiu. Zarówno względem samego siebie, jak i wszystkich innych w naszym otoczeniu.

  Konieczność nabrania owego dystansu wynika według Katarzyny Czyż z tego, że znakomita większość z nas staje się w swoim życiu niewolnikiem oczekiwań, które wiążą z nami inni. W efekcie bardzo często staramy się we wspomnianym pędzie codzienności realizować cudze oczekiwania, ambicje oraz wizje tego, kim jesteśmy. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy my sami? No właśnie - nasze "ja" oraz nasze potrzeby bardzo często się w takim podejściu po prostu gubią.

  Autorka książki proponuje nam zmianę podejścia do własnego życia oraz jego przewartościowanie w sposób, który to właśnie nas postawi w centrum wydarzeń - nas, a nie innych ludzi i ich oczekiwania wobec nas. Aby ten stan osiągnąć (co łatwe niestety może nie być) konieczne jest nabranie przez nas dystansu do otaczających nas spraw i ludzi - w tym tkwi właśnie sedno postawy, w której mamy na wiele rzeczy po prostu wyje**ne :)

  Czy to wszystko to dobry pomysł? Jak najbardziej! Ciągłe egzystowanie w niewoli obcych nam samym wartości i nieznoszącej niedoskonałości kultury ideałów prowadzi na dłuższą metę do stresu, utraty poczucia własnej wartości, do zaniżania samooceny oraz do całego szeregu zjawisk, które mogą być dla nas mentalną destrukcją. Dobrze by było przerwać ten zaklęty krąg - podejście zaprezentowane przez Katarzynę Czyż nadaje się do tego wręcz idealnie.

  Gorąco polecam!

  #bloggujezTK #taniaksiążka #miejwyjebanebędziecidane #katarzynaczyż

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Miej wyje**ne, będzie Ci dane - moje motto od wielu lat! Czasami nie sposób się nie zgodzić z tymi słowami. Zauważyłam, że sztuka odpuszczania jest bardzo dobra i korzystnie wpływa na życie. Przede wszystkim dzieje się to za sprawą dystansu, który nabieramy do sprawy.

  Bardzo chętnie sięgnęłam po książkę o jakże pięknie brzmiącym tytule „Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania”. Byłam ciekawa co autorka w niej opisała i czy dowiem się czegoś nowego.

  Na samym wstępie muszę przyznać, że współczuję autorce. Dążenie do sukcesu, który wymarzyli sobie jej rodzice, a nie ona… Uświadomienie sobie w wieku 30 lat, że najwyższa pora wziąć sprawy we własne ręce i zacząć robić to co sprawia jej satysfakcję… Uczucia kompletnie mi nie znane i naprawdę bardzo się z tego cieszę. To tyle zmarnowanego czasu, który można było poświęcić na realizację własnych marzeń, a nie czyiś.

  Książka podzielona została na trzy rozdziały. W pierwszym poznajemy historię autorki o której już wspomniałam. Tutaj należą się dla niej ogromne brawa za odwagę, aby to wszystko opisać. Rozdział drugi to prezentacja kroków do tego jak mieć wyjeb***, aby było nam dane. Muszę przyznać, że z tego rozdziału nie dowiedziałam się kompletnie niczego nowego. Większość z tych kroków towarzyszy mi od dawna i nie potrzebowałam do tego żadnego poradnika, aby uzmysłowić sobie, że mogą one zmienić moje życie. Momentami odniosłam wrażenie, że opisane są one zbyt szybko, chaotycznie i częściowo potraktowane „po macoszemu”. Jednak jest to tylko moje subiektywne odczucie, które być może spowodowane jest własnymi doświadczeniami. Rozdział trzeci natomiast pomaga nam zdecydować co robić dalej i jak wykorzystać zdobytą wiedzę. Na pochwałę zasługuje także okładka i szata graficzna książki. Została ona naprawdę bardzo ładnie wydana, co tylko umiliło mi lekturę.

  Ogólnie całość oceniam dość pozytywnie. Autorka nie jest wybitną pisarką, ale nie o to tutaj chodzi. Niektóre elementy bardziej bym rozwinęła. Jednak uważam, że dla laika tej cudownej „filozofii” ta książka może okazać się być bardzo pomocna. Dlatego zdecydowanie mogę ją polecić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -37%
  Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami

  Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami

  O autorce dr Katarzyna Czyż — doktor nauk prawnych, absolwentka MBA oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach ICF, studentka psychologii w pięcioletnim systemie dziennym. Psychoterapeutka w trakcie akredytacji WIP oraz praktykująca od dziesięciu lat joginka. Prywatnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,20 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -40%
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,89 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  Kiedy ciało mówi nie. Koszty ukrytego stresu

  Kiedy ciało mówi nie. Koszty ukrytego stresu

  Czy można dosłownie umrzeć z samotności? Czy istnieje połączenie między zdolnością wyrażania emocji a chorobą Alzheimera? Czy można zdefiniować „osobowość nowotworową”? Opierając się na dogłębnych badaniach naukowych, doktor Gabor Maté udziela odpowiedzi na pytania dotyczące połączenia umysł–ciało....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,51 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -32%
  Potęga podświadomości

  Potęga podświadomości

  Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,39 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Kobiety, które czują za bardzo

  Kobiety, które czują za bardzo

  Wyjątkowa wrażliwość. Dar czy przekleństwo? Czujesz się przytłoczona własnymi emocjami? Bardzo łatwo cię zranić? Fatalnie radzisz sobie w tłumie ludzi? Masz wrażenie, że nie pasujesz do współczesnej rzeczywistości? Nadmiernie przejmujesz się krytyką i zdaniem innych? Czasami chciałabyś po prostu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi

  Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi

  Nie daj się zainfekować! Czy zdarza Ci się w towarzystwie jakiejś osoby czuć się źle? Doświadczać przy niej dyskomfortu, skrępowania, emocjonalnego wyczerpania i myśleć wyłącznie o tym, by się jak najszybciej ulotnić? To nie przypadek ani wyjątek od reguły, to po prostu toksyczność. Toksyczni...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,95 zł 49,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -33%
  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Umysł i ciało pozostają w absolutnej symbiozie. Upraszczając - jeśli masz zdrowy umysł, to i twoje ciało ma się dobrze. I odwrotnie - kiedy ciało zdrowe, to i umysł jest w dobrej kondycji. Jednak są ludzie, u których opisana zależność nie występuje. Każdy z nas tylko do pewnego momentu zachowuje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,45 zł 38,00 zł
  w magazynie
 • -41%
  Nie zaczęło się od ciebie

  Nie zaczęło się od ciebie

  Depresja, zaburzenia lękowe, chroniczny ból czy obsesje nie zawsze muszą być efektem wydarzeń, których doświadczyliśmy osobiście. Ich korzenie czasem sięgają czasu naszych rodziców, dziadków, a nawet pradziadków. Badania dowodzą, że traumatyczne doświadczenia mogą być przekazywane z pokolenia na...
  Ocena: 2/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,69 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -36%
  Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

  Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

  Autor "Potęgi podświadomości" powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu! Poznaj moc podświadomości. Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 19,06 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Potęga teraźniejszości

  Potęga teraźniejszości

  Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika. o. Jan...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,95 zł 34,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami 5/5 Nasza cena:
25,20 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami

O autorce dr Katarzyna Czyż — doktor nauk prawnych, absolwentka MBA oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach ICF, studentka psychologii w pięcioletnim systemie dziennym. Psychoterapeutka w trakcie akredytacji WIP oraz praktykująca od dziesięciu lat joginka. Prywatnie...
Poradnik skutecznego działania. Jak nie przekładać spraw na potem w obliczu prokrastynacji 0/5 Nasza cena:
27,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poradnik skutecznego działania. Jak nie przekładać spraw na potem w obliczu prokrastynacji

Co masz zrobić pojutrze, zrób... dziś - będziesz mieć dwa dni wolnego! Koniec ze zwlekaniem, prokrastynacji mówimy zdecydowane "nie". Łatwo sobie to obiecać, trudniej zrobić, prawda? Wiadomo, że odkładanie spraw na później to nie najlepszy pomysł, szczególnie jeśli jest ich dużo - w rezultacie...
Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

Z odwagą, w podróż do wnętrza siebie. Rdzenni mieszkańcy Amazonii mają wielki szacunek do przyrody, wśród której żyją. Przyglądają się jej uważnie, uczą się od niej i szanują jej przedstawicieli. Jednym z najważniejszych z nich jest Jaguar. Dla Indian symbol wewnętrznej mocy, odwagi, pewności...
Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki 5/5 Nasza cena:
25,63 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki

Klasyczny traktat Sun Tzu, Sztuka wojny, pozwolił wielu pokoleniom mężczyzn odnosić sukcesy, czy to na wojnie, czy to w wielkim biznesie. W końcu i jedno, i drugie jest traktowane jako domena mężczyzn. Tymczasem kluczowe koncepcje Sun Tzu mogą się doskonale przełożyć na taktykę prowadzącą do...
Pokonać strach. Jak zapanować nad emocjami i odzyskać kontrolę nad życiem 0/5 Nasza cena:
25,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokonać strach. Jak zapanować nad emocjami i odzyskać kontrolę nad życiem

Zbyt często się zdarza, że niezależnie od tego, jak ciężko ludzie pracują i jak bardzo starają się dbać o siebie oraz o romantyczne relacje z ukochaną osobą, w żaden sposób nie umieją utrzymać się na fali sukcesu. Sami nie wiedzą, jak to się dzieje, że gdy tylko uda im się spełnić swoje marzenie,...
Bądź nieustraszony 0/5 Nasza cena:
36,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź nieustraszony

Podziwiamy ludzi, którzy dokonali czegoś wielkiego, co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy, myśliciele, nieustępliwi naukowcy, odkrywcy czy wspaniali artyści - oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek,...
Umysł niewzruszony. W szkole mistrzów 0/5 Nasza cena:
31,03 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umysł niewzruszony. W szkole mistrzów

Współczesny świat jest głośny. Pełen trajkotu, rozpraszającej paplaniny, powiadomień o nieistotnych sprawach i codziennego hałasu. Wymaga się od nas ciągłej dostępności i nieustannego wystawiania się na wiadomości, reklamy, doniesienia i plotki. Jesteśmy przebodźcowani, przeciążeni zadaniami,...
Życzliwy sceptycyzm. Poradnik uzytkowania 0/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzliwy sceptycyzm. Poradnik uzytkowania

Ani cynizm. Ani hurraoptymizm. Zamiast tych skrajności: zdrowy krytycyzm i refleksyjne myślenie. Takie właśnie podejście do spraw tego świata, pracy i życia osobistego proponują Sceptyczni Trenerzy Rozwoju Osobistego. Tu w osobie Marcina Ilskiego, pomysłodawcy tego kolektywu szkoleniowego. Idea...
Dziennik stoika. Refleksje i myśli o sztuce życia na 366 dni 0/5 Nasza cena:
37,54 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik stoika. Refleksje i myśli o sztuce życia na 366 dni

Oto nieoceniona pomoc na Twojej ścieżce rozwoju, doskonalenia się w logicznym myśleniu i poszerzania wiedzy - drugie, znacznie uzupełnione wydanie dziennika, który ma Ci posłużyć jako inspiracja do własnej refleksji i praktyki. W książce przedstawiono pięćdziesiąt dwie stoickie dyscypliny, po...
Znajdź swoje DLACZEGO 5/5 Nasza cena:
26,80 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znajdź swoje DLACZEGO

Książka Zaczynaj od Dlaczego zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszystkiego, co robią - w życiu prywatnym, w karierze zawodowej i w prowadzeniu firmy. Znajdź swoje DLACZEGO zaczyna się w miejscu, w którym skończyło się Zaczynaj od Dlaczego. Pokazuje, jak wykorzystać w...
Magia słów. Jak pisać teksty, które porwą tłumy 0/5 Nasza cena:
32,91 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia słów. Jak pisać teksty, które porwą tłumy

By odpowiednie dać rzeczy słowo W języku angielskim słowo writer rozumie się bardzo szeroko - oznacza właściwie każdego, kto pisze. W języku polskim jedynie autorzy literatury beletrystycznej mają prawo używać zaszczytnego miana pisarza. Czy to znaczy, że dziennikarz jest zwolniony z obowiązku...
Guru kultu. . Ry 0/5 Nasza cena:
34,43 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Guru kultu. . Ry

Przeczytaj: ",Pierwszy w blogosferze wywiad z Michałem Wawrzyniakiem. Nazywa siebie Guru i ponoć zarabia miliony mó,wiąc ludziom jak mają żyć", »,. Wywiad przeprowadził Grzegorz Marczak z Antyweb. Stań się ,GURU KULTU..ry  , CZYLI POKONAJ ,6 ETAPÓ,W, ABY...
Wybrane bestsellery
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula