Listopad 2017: rabat i książki za 11 zł

Ta książka idealnie nastroi Cię na zbliżający się wielkimi krokami czas świąteczny. Poza nią, mamy dla Ciebie kończącą się 14.11.2017 promocję na ponad 200 książek w cenie całych... 11 zł:

Psiego Najlepszego, zobacz książkę >>

Słychać dzwonki sań i szczekanie psiaków! Nadciąga...

Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta!
Nowa książka autora bestsellerowej powieści Był sobie pies jest naładowaną emocjonalnie i przeuroczą świąteczną opowieścią, która pokazuje, że warto otworzyć swoje serce, kiedy puka do niego ktoś potrzebujący.

Josh Michaels jest bardzo wrażliwym mężczyzną, który ciężko znosi rozstanie z dziewczyną. Zaczyna izolować się nie tylko od ludzi, ale nawet od zwierząt. Dlatego, kiedy pewnego dnia pod swoimi drzwiami znajduje ciężarną suczkę Lucy, jego życie zmienia się diametralnie. Gdy na świat przychodzi pięcioro szczeniąt, mężczyzna prosi pracowników miejscowego schroniska o pomoc przy zorganizowaniu adopcji. Tak poznaje sympatyczną Kerii. Im dłużej przebywa w jej towarzystwie, tym bardziej się w niej zakochuje, a także darzy szczeniaki coraz większym uczuciem. Kiedy nadchodzi dzień, w którym trzeba oddać zwierzaki, Josh orientuje się, że chce, aby zostały w jego życiu. I nie tylko one...

Psiego najlepszego to klimatyczna i niezwykle ciepła powieść, która wprawi każdego w świąteczny nastrój. Ta książka będzie idealnym prezentem pod choinkę dla wszystkich Twoich bliskich! To idealna pozycja nie tylko dla miłośników psów, ale też wszystkich osób, które chcą się zrelaksować przy wzruszającej historii. Kości zostały rzucone! Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta musi znaleźć u Ciebie nowy dom ;)Romantyczny wieczór za 11 zł? To możliwe!

Wykwintna kolacja, drogi szampan, nastrojowa muzyka... nie zaprzątaj sobie tym głowy! Wieczór możesz spędzić o wiele prościej i taniej. Tylko Ty i książka ;) Do tego dorzucamy jeszcze TanioKsiążkowe gadżety!

Wielka promocja na 11.11 – produkty po 11 zł!

Promocja trwa do 14.11.2017 do godz. 23:59

Liczba egzemplarzy w promocji jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!

 

Zobacz nagranie, w którym koledzy z działu Marketingu zapraszają Cię na romantyczną kolację.

 

Sprawdź książki z tej promocji >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać