LEGO Super Mario - klocki, zestawy klocków dla dzieci, figurki

Bestsellery - Klocki LEGO

Nowości - zabawki

Trudno znaleźć osobę, która nie zna kultowej gry Super Mario. Niemal każdy kojarzy pana z wąsem, który skacze, zbierając monety i unikając żółwi. Charakterystyczna muzyka towarzysząca grze jest rozpoznawana na całym świecie. Te kultowe obrazy teraz dostępne są jako zestawy klocków LEGO Super Mario.

LEGO i Super Mario - kultowe klocki i kultowa gra

LEGO Super Mario to świetny zestaw dla wszystkich miłośników zabawy klockami. Szczególnie ucieszą się z niego gracze kultowej przygody, w której Mario zbiera monety, przechodzi rurami do innych światów, ucieka przed żółwiami, a wszystkiemu towarzyszy rozpoznawalna na całym świecie i charakterystyczna muzyka.

LEGO Super Mario Przygody z Mario - zestaw startowy 71360 to doskonała propozycja na początek. Zestaw startowy pomoże w rozpoczęciu przygody. Cała seria klocków kultowej gry doskonale odzwierciedla świat, w którym porusza się wszędzie rozpoznawalna figurka głównego bohatera serii. Postać idealnie odzwierciedla hydraulika Mario z wąsem i w niebiesko-czerwonym stroju.

Klocki LEGO Super Mario - zestawy startowe i rozszerzające

Zestawy startowe LEGO Super Mario to bardzo dobra propozycja rozpoczęcia zabawy z klockami z ponadczasowej gry. Zestawy rozszerzające pomagają budować kreatywność i dostarczają jeszcze więcej zabawy. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla samego siebie. Pozwoli cofnąć się w czasie do lat, gdy popularność Super Mario była niezwykle duża. Gra zapewniała błogą zabawę, każdy chciał zbierać monety, unikać żółwi oraz mięsożernych kwiatów.

LEGO Super Mario Przygody z Luigim - zestaw startowy 71387 umożliwi poznanie kompana Mario, czyli Luigiego. To drugi charakterystyczny bohater kultowej gry. Zestaw rozszerzający Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust 71397 oraz Yoshi i dom Mario - zestaw rozszerzający 71367 to serie rozszerzające podstawowe zestawy, które jeszcze bardziej rozwiną kreatywność i zadbają o to, aby świetne pomysły zostały zrealizowane.

LEGO Super Mario - kreatywna zabawa

Klocki LEGO Super Mario to zabawa dla całej rodziny. Figurka hydraulika z wąsem zostanie rozpoznana przez dziadków oraz przez wnuki. Warto odwiedzić sklep i kupić zestaw. Przygody Super Mario zapewnią radosną zabawę każdemu. Pozwolą starszym powrócić do beztroskiego dzieciństwa, a młodszym pomogą w trenowaniu zmysłu wyobraźni.

LEGO Super Mario Mistrzowskie przygody - zestaw twórcy 71380 to świetny zestaw do rozwoju kreatywności. Sterowiec Bowsera - zestaw dodatkowy 7139 to seria, która zapewni jeszcze więcej zabawy. Warto przejrzeć zestawy i podarować je członkowi rodziny. To wspaniała zabawa bez względu na wiek i płeć, ponieważ Super Mario jest dosłownie dla każdego.

LEGO® i Super Mario - kultowe klocki i kultowa gra

LEGO® Super Mario™ to świetny zestaw dla wszystkich miłośników zabawy klockami. Szczególnie ucieszą się z niego gracze kultowej przygody, w której Super Mario zbiera monety, przechodzi rurami do innych światów, ucieka przed żółwiami, a wszystkiemu towarzyszy rozpoznawalna na całym świecie i charakterystyczna muzyka.

LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario - zestaw startowy 71360 to doskonała propozycja na początek. Zestaw startowy pomoże w rozpoczęciu przygody z LEGO® Super Mario™. Cała seria klocków kultowej gry doskonale odzwierciedla świat, w którym porusza się wszędzie rozpoznawalna figurka LEGO® Mario™. Postać idealnie odzwierciedla Hydraulika Super Mario z wąsem i w niebiesko-czerwonym stroju.

Klocki LEGO® Super Mario™ - zestawy startowe i rozszerzające

Zestawy startowe LEGO® Super Mario™ to bardzo dobra propozycja rozpoczęcia zabawy z klockami z ponadczasowej gry. Zestawy rozszerzające pomagają budować kreatywność i dostarczają jeszcze więcej zabawy. Zestaw LEGO® Super Mario™ to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka, jak i dla samego siebie. Pozwoli cofnąć się w czasie do lat, gdy popularność Super Mario była niezwykle duża. Gra zapewniała błogą zabawę, każdy chciał zbierać monety, unikać żółwi oraz mięsożernych kwiatów.

LEGO® Super Mario™ Przygody z Luigim - zestaw startowy 71387 umożliwi poznanie kompana LEGO® Super Mario™, czyli Luigiego. To drugi charakterystyczny bohater kultowej gry. LEGO® Super Mario™ Zestaw rozszerzający Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust 71397 oraz LEGO® Super Mario™ Yoshi i dom Mario - zestaw rozszerzający 71367 to serie rozszerzające podstawowe zestawy, które jeszcze bardziej rozwiną kreatywność i zadbają o to, aby świetne pomysły zostały zrealizowane.

LEGO® Super Mario™ - kreatywna zabawa

Klocki LEGO® Super Mario™ to zabawa dla całej rodziny. Figurka hydraulika z wąsem zostanie rozpoznana przez dziadków oraz przez wnuki. Warto odwiedzić sklep i kupić zestaw. Przygody Super Mario zapewnią radosną zabawę każdemu. Pozwolą starszym powrócić do beztroskiego dzieciństwa, a młodszym pomogą w trenowaniu zmysłu wyobraźni.

LEGO® Super Mario™ Mistrzowskie przygody - zestaw twórcy 71380 to świetny zestaw do rozwoju kreatywności. LEGO® Super Mario™ Sterowiec Bowsera - zestaw dodatkowy 7139 to seria, która zapewni jeszcze więcej zabawy. Klocki LEGO® Super Mario™ są ponadczasowe i prawdopodobnie nigdy nie zostaną zapomniane. Warto przejrzeć zestawy i podarować je członkowi rodziny. To wspaniała zabawa bez względu na wiek i płeć, ponieważ Super Mario jest dosłownie dla każdego.