Lalki z bajek

Bestsellery - Lalki

Nowości - zabawki

Lalki z bajek to jedne z ulubionych zabawek małych i nieco większych dziewczynek. Wiernie odwzorowane postaci mogą zapewnić rozrywkę dziecku bawiącemu się samotnie bądź w towarzystwie koleżanek. Jeśli zatem poszukujesz prezentu dla swojej córki czy siostry, śmiało sięgnij po lalkę. Dobrze zastanów się jednak nad wyborem postaci. Musisz koniecznie przyjrzeć się temu, jakie bajki ogląda zazwyczaj dziecko, które chcesz obdarować. 

Lalki postacie z bajek – jeszcze więcej radości

Lalka z bajki ma szansę stać się przyjaciółką kilkuletniej dziewczynki, która będzie zabierać ją ze sobą dosłownie wszędzie, zarówno do przedszkola, jak i na plac zabaw. Jeśli Twoja pociecha uwielbia oglądać adaptacje klasycznych baśni, lalka wyglądająca jak księżniczka sprawi jej mnóstwo radości. Niektóre dziewczynki lubią jednak innego rodzaju bajki, dlatego może przypaść im do gustu na przykład lalka Masza. To bohaterka wzruszającej animacji, która przeżywa wiele zaskakujących przygód ze swoim przyjacielem niedźwiedziem. Masza lalka z sukienkami i melodią ucieszy każdą dziewczynkę, która z zapartym tchem śledzi losy rezolutnej 3-latki

Bohaterki z bajek dla dzieci – Masza, Enchantimals i inne

Bohaterki i bohaterowie ulubionych bajek i kreskówek dla dzieci niejedno mają imię. Każdego dnia, pociecha może obserwować na szklanym ekranie losy wielu księżniczek, a także innych sympatycznych postaci, takich jak chociażby wspomniana już Masza. Wbrew pozorom, nie każda dziewczynka pragnie za wszelką cenę lalek przedstawiających księżniczki Disneya. Niektóre z nich będą bardzo zadowolone, jeśli otrzymają salon piękności pudelków Enchantimals. Dzięki temu zestawowi, możliwa będzie troskliwa pielęgnacja laleczek w kształcie psów. Z takiej zabawki ucieszy się każda mała miłośniczka zwierząt. Dziewczynkom zafascynowanym światem magii, spodobać mogą się zaś laleczki przedstawiające Shimmer&Shine. Są one siostrami, należącymi do świata dżinów. O ich licznych przygodach opowiada amerykański serial dedykowany najmłodszym. 

Lalki Disney Princess – Elsa, Kopciuszek, Roszpunka i inne

Księżniczki to bez wątpienia jedne z ulubionych postaci z bajek, zwłaszcza wśród kilkulatek. Niejedną dziewczynkę uraduje zatem lalka Disney Princess Kopciuszek. To jedna z najpopularniejszych bohaterek disneyowskich adaptacji klasycznych baśni. Nie ma się temu co dziwić, jest piękna, ma klasę, a na dodatek dobre serce. 


Możliwe jednak, że Twoją córeczkę czy siostrę interesują przede wszystkim losy długowłosej księżniczki uwięzionej w wysokiej wieży. Wówczas, radość sprawi jej bez wątpienia Disney Princess Roszpunka. Podczas zabawy, pociecha będzie mogła odtwarzać liczne przygody złotowłosej i optymistycznie nastawionej do życia piękności. Kto wie, może w przyszłości warto będzie dobrać dla Roszpunki jakieś nowe, kolorowe sukienki? 


Niemal każdej kilkulatce znana jest również Kraina Lodu. To wyjątkowa i stosunkowo nowa disneyowska baśń, która przyciąga przed ekrany również starszych widzów. Jej główna bohaterka, Elsa, to jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim troskliwa i zdolna do poświęceń. Jeśli Twoja córka jest jej fanką, ucieszy ją lalka Disney Frozen Elsa Kraina Lodu.