Lalki bobasy dla dzieci z akcesoriami

Bestsellery - Lalki

Nowości - zabawki

Nie wiesz, jak atrakcyjnie wypełnić wolny czas swojej maleńkiej pociesze? Sięgnij do asortymentu lalek bobasów z akcesoriami i podaruj dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy.


Bobasy to lalki zapewniające najmłodszym znakomitą rozrywkę, a jednocześnie uczące dzieci troski o innych. Opiekując się lalką, maluch przygotowuje się do roli starszego brata lub siostry, a jednocześnie nabywa umiejętności przydatne na późniejszych etapach życia. Stąd warto stawiać na lalki interaktywne, wyposażone w dodatkowe funkcje, na przykład potrafiące jeść, chodzić czy robić siku. Dodatkową atrakcję dla najmłodszych stanowią akcesoria dla bobasów. Najczęściej są to ubranka, smoczki, łóżeczka, spacerowe wózeczki i nosidełka, nocniczki, wanienki do kąpieli czy butelki na mleko.


Asortyment lalek bobasów obejmuje nie tylko pojedyncze modele, ale całe kolekcje. Wśród nich wyróżniają się dzidziusie Cry Babes od Tim Toys oraz seria Natalia firmy Artyk, z lalkami wyposażonymi w szereg funkcji, między innymi mówienie, liczenie, śpiewanie czy chodzenie. Ciekawą propozycją są też dwie kolekcje marki Zapf Creation: Baby Born i Baby Anabell. Ta pierwsza ma wiele odsłon tematycznych - lalki mogą jeździć na rowerku, brać kąpiel lub być karmione. Z kolei bobasy o wdzięcznym imieniu Anabell będą - niczym prawdziwe niemowlaki - gaworzyć, śmiać się czy ziewać.


W ofercie lalek bobasów z akcesoriami znajdują się wyroby renomowanych producentów zabawek i innych gadżetów dla najmłodszych, między innymi polskich firm Tim Toys, Artyk czy Trifox, a także hiszpańskich marek Llorens i Antonio Juan. Na uwagę zasługują też lalki od Mega Creative, marki specjalizującej się w produkcji zabawek edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku.