Księgarenka przy ulicy Wiśniowej

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
424
Inne wersje (2)
Pocket, op. miękka
za 12,96 zł
eBook, mobi, epub
za 21,48 zł
Nasza cena: 26,40 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

Sięgnij po chwytającą za serce powieść o nadziei, miłości i zmianie. "Księgarenka przy ulicy Wiśniowej" jest wspaniałym efektem współpracy pięciu pisarek i dwóch pisarzy.

Przez blisko 50 lat działała niewielka przytulna księgarnia prowadzona przez pana Alojzego. Teraz ten sympatyczny właściciel postanowił zamknąć Księgarenkę przy ulicy Wiśniowej. Choć była dla niego całym życiem i nie potrafi wyobrazić sobie przyszłości bez niej, to zaczyna brakować mu sił. Lat nieustannie przybywa, a chciałby również zrealizować niektóre swoje marzenia. A czasu jest coraz mniej. Kiedy tylko znajdzie chwilę, poleci do swojej córki, do Australii. W końcu zobaczy się z rodziną. Ale zanim to nastąpi, musi dokończyć kilka spraw.

Każdy ze stałych klientów dostanie drobny upominek. Będzie to książka, ale specjalnie dobrana do osoby, bo właściwa książka podarowana w prezencie potrafi odmienić życie i zdziałać prawdziwe cuda. Dlatego piękna i rozkojarzona Celestyna dostanie "Błękitny Zamek" autorstwa Lucy Maud Montgomery, pewien egocentryczny reżyser otrzyma "Opowieść Wigilijną", a w ręce tajemniczej Alicji trafi oczywiście "Alicja w Krainie Czarów". A kto dostanie "Wielką księgę Kubusia Puchatka"? To będzie największe zaskoczenie. Pan Alojzy skrywa smutny sekret, a obdarowywanie ludzi i czynienie dobra ma ułatwić mu te najtrudniejsze chwile. Czy zdoła ulżyć swojemu sercu?


O autorach

Grupka popularnych autorów postanowiła wspólnie stworzyć pełną ciepła i świątecznej magii historię, która na zawsze może odmienić życie czytelnika. Agnieszka Krawczyk, Magdalena Witkiewicz, Gabriela Gargaś, Liliana Fabisińska, Alek Rogoziński, Marta Obuch i Remigiusz Mróz stworzyli wzruszającą powieść mówiącą o sile nadziei i miłości. "Księgarenka przy ulicy Wiśniowej" uczy trudnych wyborów i godzenia się z nieuniknionym.

Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Księgarenka przy ulicy Wiśniowej” to zbiór opowiadań różnych autorów. Łączy je sympatyczny pan Alojzy i jego mała, stara księgarnia.

  Pan Alojzy zdecydował, że zakończy pracę. Zanim zamknie na zawsze księgarnię, podaruje swoim stałym klientom wybrane dla nich książki.

  Czy jedna książka może zmienić czyjeś życie? Na pewno może skłonić do refleksji. A nasze przemyślenia wpływają na to, kim jesteśmy, jak postępujemy, jak postrzegamy świat.

  Co z tego wyniknie dla bohaterów naszej książki? Co wyniknie dla pana Alojzego? Czy odnajdzie w swoim życiu spokój i sens?

  Opowiadania zawarte w „Księgarence przy ulicy Wiśniowej” bardzo dobrze się czyta. Lektura tej książki jest przyjemna i pozwala na bardzo miłe spędzenie wieczoru z książką.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie przepadam za opowiadaniami, ale „Księgarenka przy ul. Wiśniowej” urzekła mnie nieprzeciętnie. Piękne opowiadania, w których aż skrzy od wspaniałych uczuć, ludzkich gestów, czułych słów, marzeń i prezentów. Charakter książki świetnie oddaje okładka – tajemnicza, elegancka i świąteczna do bólu.

  W pierwszej kolejności poznajemy Pana Alojzego – właściciela maleńkiej księgarenki przy ul. Wiśniowej. Pan Alojzy jest trochę smutny, bo zamierza zamknąć swoją magiczną księgarenkę i właśnie przyszedł ten moment w życiu, w którym postanowił wcielić swój plan w życie. Żal przepełnia mu serce, bo zdaje sobie sprawę, że dla wielu stałych bywalców, księgarnia stała się ważnym elementem życia. Pan Alojzy w kącie postawił fotel, na którym wiele osób czyta książki. To prawdziwi maniacy – czytają z wielkim namaszczeniem i oddają poszczególne tomy właściwie nienaruszone. Każdemu z nich właściciel postanawia sprawić gwiazdkowy prezent – tak na pożegnanie. I w ten sposób poznajemy bohaterów poszczególnych opowiadań. Urszulę, która bardzo potrzebuje stałej pracy bo ma małego syka na wychowaniu. Sędzinę Dering, która zabrała syna od kochającej matki. Małego Franka wychowywanego przez babcię. Skąpego furiata, Euzebiusza, którego jeden wigilijny wieczór odmienił o sto osiemdziesiąt stopni… Każdy z nich otrzymał od pana Alojzego książkę, każdy jest na zakręcie swojego życia i każdy traci wiarę. Na szczęście za pomocą książek, Pan Alojzy pomaga każdemu tę wiarę odzyskać.

  A Pan Alojzy? A to zupełnie inna historia…

  Książka ma wielu autorów – składa się przecież z opowiadań, które stworzyli różni ludzie. Każde jest bezsprzecznie zachwycające i każde otula ciepłem w te mroźne, zimowe wieczory. Każde jest inne, ale wszystkie w przepiękny sposób tworzą jedną całość, która zachwyca przesłaniem i nastrojem. Jednak to co dla mnie najważniejsze to to, że osią wszystkiego są książki. A to jest właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej. Pięknie i magicznie wiążą wszystkie opowiadania w całość, a czytelnik nie może się od poszczególnych historii oderwać. Bo jak tu przerwać lekturę skoro każde opowiadanie ma książkowego bohatera w tle – „Alicję w Krainie czarów”, „Zabić drozda”, „Wiersze” Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, „Błękitny Zamek”, „Opowieść Wigilijna” i kilka innych. To po prostu magia. Coś pięknego.

  Jakże ja bym chciała spotkać na swojej drodze takiego Pana Alojzego…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z taką pracą zbiorową jeszcze nie miałem przyjemności się spotkać. Ale to nic złego, ponieważ jestem bardzo mile zaskoczony. Spodziewałem się czegoś innego i bardzo proszę jakie miłe zaskoczenie na mnie czekało. Całość oceniam bardzo pozytywnie i jestem zadowolony, że "Księgarenka przy ulicy Wiśniowej wpadła w moje ręce". To książka, która tchnie pozytywizmem. Dobre emocje sprawiają, że człowiek czyta z wielką przyjemnością tą książkę. Historie zupełnie inne, chociaż łączy je postać jednego człowieka - pan Alojzy. Polecam tą książkę innym, którzy chcą odnaleźć w sobie wiarę w inne osoby i ich dobroć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie opowiadania zbiorowe? Powiem Wam szczerze, że ja uwielbiam jak w jednym miejscu spotyka się kilku wspaniałych autorów.

  "Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem".

  Wierzycie, że książki mają magiczną moc i mogą odmienić czyjeś życie? Ta książka udowadnia, że owszem.

  Pan Alojzy, właściciel Księgarenki przy ulicy Wiśniowej, musi niestety zamknąć swój sklepik. Chciałby odpocząć i wyruszyć w podróż do swojej córki.

  Pan Alojzy rozdaje książki swoim stały bywalcom. Nie jest to jednak wybór przypadkowy. Dla każdego obdarowanego książka będzie drogowskazem.

  Poznamy [Adres usunięty]. Ule, która dzięki małej Alicji przekona się, że szczęście jest czasami bliżej niż myślimy, sędzię Dering, która zrozumie, że popełniła wielki błąd. Czy uda jej się go naprawić zanim ktoś będzie bardzo cierpiał? Poznamy młodego, wrażliwego chłopca Franka, którego wychowuje prababcia, i który okaże się niezwykle dojrzały jak na swój wiek. Kto z nas nie zna "Opowieści wigilijnej"? Jeden z bohaterów "Księgarenki..." bardzo przypomina głównego bohatera tej książki. Joanna, która ma za sobą nieudane małżeństwo, śmierć męża, przemoc, hazard, zacznie życie od zera. Ryszarda Kociołek otrzyma książkę "Wielka Księga Kubusia Puchatka", a Celestyna "Błękitny zamek". Przekonajcie się sami jak książki wpłyną na życie bohaterów.

  Jest to niezwykle poruszający i pouczający zbiór opowiadań. Każdy z autorów przestawia inną historię, ale łączy je jedno, nadzieja na lepsze jutro i wiara, że gdzieś na świecie jest ktoś kto na nas czeka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest to przepiękny zbiór opowiadań świątecznych. W publikacji czytelnik znajdzie nie jedno, a aż osiem świątecznych opowiadań, przy czym pierwsze i ostatnie tworzą całość, stanowiąc coś w rodzaju wprowadzenia i zakończenia wszystkich pozostałych. Mamy więc zbiór historii stworzonych przez siedmiu autorów. Ich tematem przewodnim, a właściwie miejscem, które łączy wszystkie opowieści jest niewielka księgarnia znajdująca się na ulicy Wiśniowej. Jej właścicielem jest starszy pan, który od wielu lat nosi się z zamiarem zamknięcia księgarni. Nie to żeby jej nie kochał, nie to żeby nie lubił swojej pracy i odwiedzających księgarnię gości. Alojzy ma do odbycia ważną podróż. Nie może odkładać jej w nieskończoność bo ma świadomość tego, że jest coraz starszy i już za kilka lat nie będzie w stanie zrealizować swoich planów. Jedynym wyjściem jest zamknięcie księgarni wraz z nadejściem Świąt Bożego Narodzenia. Swoich stałych klientów, których nazywa gośćmi Alojzy postanawia obdarować prezentem pożegnalnym w postaci książki. Wybór w każdym przypadku nie jest przypadkowy. Dla każdego z obdarowanych książka ta będzie miała ogromne znaczenie, odmieni ich życie, pozwoli coś zrozumieć...

  Trudno wskazać najciekawszą historię, bo tak naprawdę każda była wyjątkowa i piękna. W mojej pamięci zapadło np. opowiadanie "Malutkie czary", którego akcja rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia. Jego bohaterka w nieoczekiwany i odrobinę tajemniczy sposób odmieniła swoje życie. Takie niezwykłe rzeczy czasem się przecież przytrafiają, a najłatwiej o nie właśnie w Wigilię, bo okazane innym dobro powraca wtedy ze zdwojoną siłą...

  Innym ciekawym przykładem jest opowiadanie "Niezła szopka", opowiadające o kobiecie, która nie lubiła dzieci i nigdy nie chciała zostać matką. Nieoczekiwanie ktoś poprosił ją o to aby zaopiekowała się małym chłopcem na czas świąt Bożego Narodzenia. Maluch niedawno stracił mamę, jego ojciec przebywał w więzieniu. Mógł oczywiście trafić do domu dziecka, ale na to bohaterka nie potrafiła się zgodzić. Szybko okazało się, że rezolutny chłopiec podbił serce kobiety i właściwie już po jednym wspólnie spędzonym z nim wieczorze wiedziała, że nie odda go po świętach i stworzy dla malca dom, w którym będzie bezpieczny, szczęśliwy i kochany...

  Takich historii w tym magicznym zbiorku jest wiele. Każda oczywiście inna choć losy wszystkich bohaterów łączą się w jakiś sposób z księgarnią pana Alojzego, który dla każdego ma czas, serce i każdemu stara się pomóc. Takie lektury czyta się niebywale szybko i przyjemnie, szczególnie że obrazują zwyczajnych ludzi, historie, które mogłyby przytrafić się każdemu z nas. Dodatkowo akcja krąży wokół cudnej księgarni, miejsca które przyciąga ludzi i skrywa w sobie jakąś magię...

  Książka została wydana przez wydawnictwo Filia w ramach świątecznego cyklu opowiadań. W jego skład wchodzi obecnie 6 tytułów. Oprócz "Księgarenki przy ulicy Wiśniowej" są to zbiory takie jak "Zakochane Zakopane", "Cicha 5", "Siedem życzeń", "Miłość z widokiem na Śnieżkę" oraz "Zakochany Święty Mikołaj". Cykl stał się więc dla czytelników czymś w rodzaju świątecznej tradycji, dlatego cieszy się sporą popularnością.

  Publikacja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Lubię opowiadania, chętnie po nie sięgam, dlatego zdecydowanie tego wyboru nie żałuję. Książka idealnie sprawdzi się w chłodne zimowe wieczory, niekoniecznie tytko te świąteczne. Zdecydowanie warto się za nią rozejrzeć. Mieszanka stylów, różnorodność bohaterów i jedyny w swoim świąteczny klimat sprawiają, że lektura ta nie pozwoli się Wam od niej oderwać. Gorąco polecam ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet FotoRetro: Wilno, Lwów, Kraków 0/5 Nasza cena:
60,73 zł 69,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet FotoRetro: Wilno, Lwów, Kraków

Zestaw trzech albumów z serii FotoRetro: „Lwów w starej fotografii” to piękny i pełen nostalgii album o przedwojennym Lwowie – mieście bliskiemu sercu wielu Polaków. Na czarno-białych fotografiach odnajdujemy przedwojenne bezcenne zabytki, lwowskie ulice, Cmentarz Łyczakowski, gwar wielkomiejskiego...
Pakiet MotoRetro: Samochody, motocykle..., Samoloty, szybowce..., Statki orkęty, żaglowce… 0/5 Nasza cena:
60,73 zł 69,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet MotoRetro: Samochody, motocykle..., Samoloty, szybowce..., Statki orkęty, żaglowce…

Zestaw trzech albumów z serii FotoRetro: „Samochody,motocykle…” Pierwszy album z serii MOTO RETRO poświęcony jest samochodom i motocyklom obecnym na ulicach i drogach przedwojennej Rzeczpospolitej. Motoryzacja, rozwijająca się szybko po pierwszej wojnie światowej, budziła w Polsce powszechne...
Miłość warta wszystkiego 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość warta wszystkiego

Upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie wojna - nieprzewidywalna, mroczna. Ale teraz jeszcze słońce i jego spojrzenie: błękitne, gorące, jedyne. Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim, to miłość zrodzona z przypadku. Łączy ich potężne uczucie, dzieli wszystko inne - ona jest Żydówką z...
Za siódmą górą 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za siódmą górą

Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży fatum. Pech, który sprawia, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż. Wyjeżdża do Krakowa, by się zająć odziedziczonym po prababci...
Devlin 5/5 Nasza cena:
25,77 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Devlin

Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy zarówno przeraża, jak i fascynuje. Dla...
Lato w pensjonacie pod bukami 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato w pensjonacie pod bukami

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek? Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz....
Róża wiatrów 4/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Róża wiatrów

W życiu nie zawsze układa się tak, jak sobie wyśniliśmy w marzeniach. Matylda Radwan wraca nad morze pełna nadziei na nowy związek. Pomiędzy nią a archeologiem Łukaszem Rokickim coś się jednak psuje. Kobieta gubi się w domysłach, co może być tego powodem. Nie ma pojęcia, że ukochany ukrywa przed...
Szczypta nadziei 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczypta nadziei

Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. Zapraszamy do pięknego dworku w stylu angielskim. Odpocznij w miękkim fotelu i rozkoszuj się gorącą herbatą z nutą bergamotki. W urokliwym dworku w Miłosnej trwają przygotowania do świąt. Ada, która leczy złamane serce, wraca...
Zwyczajne cuda 4/5 Nasza cena:
26,60 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zwyczajne cuda

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości, bo przecież przed świętami każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym. Losy bohaterów przecinają się w...
Pracownia dobrych myśli 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pracownia dobrych myśli

Szczęście można uszyć z kawałków jak patchwork, połączyć je z elementów w nowy wzór. Ale trzeba wiedzieć, jak tego dokonać. Mała, przytulna pracownia, w której oknach zawsze stoją kwiaty, to miejsce pełne czarów. Można tam przymierzyć szczęście, przynajmniej tak brzmi jej slogan reklamowy. To...
Słońce, wiatr i księżyc 5/5 Nasza cena:
31,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słońce, wiatr i księżyc

Kaja zawdzięcza Pawłowi życie jej brata. Pamiętne wakacje u dziadków na wsi są początkiem ich wielkiej przyjaźni, ale też próbą dojrzałości, ponieważ Paweł skrywa tajemnicę, której odkrycie będzie Kaję dużo kosztowało. Okres dorastania staje się dla Kai i Pawła bardzo burzliwym czasem. Rozkwitające...
Tamta kobieta 4/5 Nasza cena:
28,65 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tamta kobieta

Do gabinetu dr Romy Jasińskiej przychodzi mężczyzna z małą dziewczynką. W pięknej pani doktor rozpoznaje kobietę, której szukał przez wiele lat. Dlaczego lekarce tak bardzo zależało na tym, aby nie zostać odnalezioną? Co ukrywa i co łączy ją z przybyłym? Jaką rolę w tej tajemniczej historii...
Wybrane bestsellery
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula