Książki po 11 zł na 11 listopada!

11 listopada, 100-lecie Niepodległości - z tej okazji mamy dla Ciebie książki po 11 zł!

Świętuj z nami Narodowe Święto Niepodległości! Polska odzyskała wolność 100 lat temu po ponad 100 latach zaborów. Dlatego to tak wyjątkowa rocznica. Żeby ją uczcić, przygotowaliśmy wielką pulę książek, a każdy z tytułów kosztuje tylko 11 złotych.

Zaczytaj się w Święto Nieodległości!

Książki po 11 zł na 11 listopada. Sprawdź! >>


Zwróć uwagę na:Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl! Dziecko wspomnień Steena Holmes

Gdy Diane zachodzi w ciążę, jej mąż Brian jest w siódmym niebie. Nie jest to jednak dobry czas na dziecko – Diane awansuje, zaś Brian musi wyjechać do Londynu, by tam koordynować otwarcie filii przedsiębiorstwa, w którym pracuje.


Mija rok. Diane jest bardzo szczęśliwa i spełnia się w nowej roli, a córeczka Grace to jej oczko w głowie. A jednak coś jest nie tak…
Pobyt Briana w Londynie przedłuża się w nieskończoność, Diane natomiast drży o dziecko, nie chcąc zostawić go choćby na moment z kimś innym. Wokół Diane mają też miejsce niepokojące zmiany, które sugerują, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda…

Kup książkę >>


Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl! Lampiony Katarzyna Bonda

Tym razem wraz z Saszą trafimy do Łodzi, miasta starych fabryk, tajemniczych podziemi i tysięcy skomplikowanych ulicznych arterii. Architektura miasta stwarza idealne warunki dla zbrodni. W tej historii kryminalnej, Sasza Załuska będzie musiała zmierzyć się z nieprzewidywalnym podpalaczem i przy okazji z jednym ze swoich największych lęków - ogniem. Jakby tego było mało, jej myśli będą zaprzątały problemy osobiste.

Sasza w nowej kryminalnej zagadce dostrzeże szansę na ucieczkę od problemów i koszmarów przeszłości, które łaskoczą ją po piętach jak ogień pochłaniający łódzkie budynki.

Kup książkę >>Sprawdź wszystkie książki po 11 zł >>

Promocja trwa od 5 do 11 listopada 2018.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać