Książki, gry i zabawki na długie wieczory dla młodszych i starszych

Sprawdź książki, gry i zabawki na długie wieczory >>W jesienne wieczory potrafi ukradkiem wkraść się niezapowiedziany gość - nuda. Uprzykrza życie i młodszym i starszym. Mam coś, co się z nią skutecznie rozprawi. To książki gry i zabawki na długie wieczory.

W jednym miejscu zebraliśmy dla Ciebie wszystko, co może stać się skutecznym orężem w walne z jesienną nudą. To gry planszowe dla młodszych i starszych, puzzle, zabawki, klocki magnetyczne, klocki LEGO i książki. Nie byle jakie książki. Te, które wybraliśmy do walki z jesienną nudą to opasłe, wielostronicowe tomy, idealne na lekturę podczas wydłużających się jesiennych wieczorów.

Książki, gry i zabawki na długie wieczory. Sprawdź >>

Możesz je złapać do końca października.Gra Wielka Pętla. Sprawdź >>


Gra Wielka Pętla, Harding Asger Granerud 

Szybka, taktyczna gra o wyścigach kolarskich, w której każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Gracze poruszają swoich zawodników, dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują, jak daleko poruszy się każdy zawodnik.   Niech wygra najlepszy!   Wielka pętla to polska edycja bestsellerowej gra wyścigowej Flamme Rouge, która uznawana jest za klasykę gatunku. Poprzez zastosowanie ciekawych mechanik mamy wrażenie uczestnictwa w autentycznym wyścigu kolarskim.

Sprawdź grę >>Księgi Jakubowe. Sprawdź książkę >>Księgi Jakubowe, Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk - lauretka literackiej Nagrody Nobla!

Czytelnicy czują niedosyt jej twórczości i nieustannie czekają na jej nowe książki. Doczekali się nowego dzieła. I to jakiego! Jej najnowsza, licząca prawie tysiąc stron powieść „Księgi Jakubowe” to próba dotarcia do nieznanych przez większość Polaków skrawków historii. Połowa XVIII wieku. W Rohatynie zjawiają się Katarzyna Kossakowska i Elżbieta Drużbacka. Wypadałoby godnie przywitać kasztelanową i poetkę. Na kolacji powitalnej Drużbacka zaprzyjaźnia się z proboszczem Benedyktem Chmielowskim. Myślą i czują podobnie, nic więc dziwnego, że ich kontakt się nie urywa po wyjeździe poetki. Przez długi czas wymieniają się listami, dając w nich wyraz swoim zainteresowaniem literatura i nauką.

Sprawdź książkę >>


Szczygieł, Donna Tartt

Wyróżniona Nagrodą Pulitzera i Carnegie Medal, ponadto była również nominowana do National Book Critics Circle Award i Bailey’s Prize. Bestseller w Stanach Zjednoczonych, Francji, Włoszech i Niemczech, który zdecydowanie warto przeczytać.
Powieść jednocześnie zawiera w sobie zagadkę kryminalną i pokazuje, jak kształtuje się osobowość głównego bohatera, Theo. Kiedy go poznajemy, jest tylko nieco rozwydrzonym chłopcem, z czasem dorasta, dojrzewa i kształtuje swoje poglądy. Na naszych oczach zmienia się w mężczyznę.

Sprawdź książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać