Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki - to już dziesiąta powieść z Myronem Bolitarem
Wszyscy mamy tajemnice Harlana Cobena to 10 już tom z bestsellerowego cyklu powieści kryminalnych. Główny bohater cyklu i ulubieniec czytelników, Myron Bolitar, niedoszły koszykarz i właściciel agencji sportowej, znów podejmuje wyzwanie, jakie stawiają przed nim jego klienci - celebryci i usiłuje z pełnym zaangażowaniem wybawić ich z kłopotów. Towarzyszenie mu w świecie wielkich pieniędzy, prywatnych dramatów i kryminalnych afer to pasjonujące przeżycie dla każdego miłośnika thrillerów.
Główną bohaterką powieści Wszyscy mamy tajemnice jest ciężarna Suzze Trevantino, sławna tenisistka oraz jej mąż, gwiazda rocka, Lex. Jak przystało na XXI wiek, intryga kręci się za pomocą Facebooka – gdy zostaje zakwestionowane ojcostwo Lexa, ten znika, a Suzze prosi Bolitara o odnalezienie małżonka. Myron świetnie wywiązuje się z zadania, ale równocześnie wpada na trop swojego zaginionego brata. Zmusza go to do dalszych poszukiwań oraz stawienia czoła tajemnicom i kłamstwom z przeszłości własnej rodziny, co też czyni ze swoim nieodłącznym, ironicznym poczuciem humoru.
Książki Harlana Cobena to klasyka kryminału w najlepszym wydaniu – mistrzostwo autora uhonorowano licznymi nagrodami literackimi, między innymi prestiżową Edgar Poe Award. Nieprzewidziane zwroty akcji, frapujące sekrety z przeszłości, wyraziste postaci, świetne dialogi, zaskakujące zakończenie i przede wszystkim słynny cobenowski humor – te walory powieści Wszyscy mamy tajemnice na pewno doceni każdy wiebiciel dobrej literatury „z dreszczykiem”, która potrafi dostarczyć zarówno świetnej rozrywki na samotne wieczory, jak i tematów do interesujących rozmów w szerszym gronie.