Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
544
Rok wydania
2019
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 32,70 zł
eBook, mobi, epub
za 31,10 zł
Audiobooki mp3
za 37,07 zł
Nasza cena: 29,93 zł 42,90 zł Taniej o: 30%

Uważasz, że o kryminale wiesz już wszystko i nic w tym gatunku nie jest już w stanie cię zaskoczyć?

Sięgnij po “Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” Stuarta Turtona i przekonaj się, w jak wielkim byłeś w błędzie!

Akcja powieści toczy się w położonej w środku lasu tajemniczej posiadłości Blackheath. To właśnie tam każdego wieczoru po wybiciu godziny jedenastej ginie tytułowa bohaterka, córka właścicieli rezydencji. Evelyn będzie umierać w nieskończoność, codziennie powtarzając swój tragiczny los, dopóki ktoś nie rozwikła zagadki jej śmierci. W gronie gości przebywających w posiadłości jest troje ludzi, którzy próbują odkryć, kim jest zabójca kobiety i tym samym wyrwać się z zaklętego kręgu - jeśli w ciągu ośmiu dni im to się nie uda, na zawsze pozostaną w przeklętym Blackheath.

Każdego dnia mają nową szansę, budząc się w ciele innej osoby i rozpaczliwie walcząc z nieubłaganie mijającym czasem. Głównym bohaterem książki, z którego perspektywy poznajemy wydarzenia, jest Aiden Bishop - nie pamięta, kim jest ani w jaki sposób znalazł się w rezydencji. Szybko staje się dla niego jasne, co musi zrobić, żeby się stamtąd wydostać. Zadania nie ułatwiają chcący się go pozbyć konkurenci, a codzienna zamiana ciał powoduje, że nigdy nie jest pewny, kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem.

“Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”  to powieść oryginalna i nietuzinkowa, nawiązująca klimatem do klasycznych kryminałów retro w stylu Agathy Christie. Autor bawi się z czytelnikiem, wplatając w fabułę mnóstwo nawiązań popkulturowych, stanowiących klucz do rozwiązania zagadki. Znajdziemy tu także elementy dystopii, science-fiction i powieści grozy, w efekcie czego otrzymujemy literacki eksperyment, który satysfakcjonuje i na długo pozostaje w pamięci.


O autorze

Stuart Turton to brytyjski pisarz i dziennikarz, pracował również jako wolny strzelec w Szanghaju i Dubaju. “Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”  jest jego debiutancką powieścią. Po jej wydaniu napisał również kilka opowiadań, nagrodzonych w lokalnych konkursach literackich.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dawno nie czytałam tak zawiłej i oryginalnej książki. Cała przyjemność i w tym przypadku magia czytania jest widoczna w momencie, kiedy dopiero wczytujemy się w tę powieść, strona po stronie.

  Bałam się trochę przereklamowania tej książki. Wiele już osób mówiło, że to genialna historia, że sama bohaterka, że to wszystko... A wiecie jak jest, im więcej człowiek słyszy takich opinii, tym więcej potem wymaga od danej lektury.

  Na pewno nie mogę Wam zdradzić za dużo jeżeli chodzi o samą fabułę. Czemu? Bo właśnie o to chodzi w tej książce, że to ta fabuła stanowi dla nas największy prezent. Jak jest zbudowana? Na zasadzie powtarzalności danego dnia. Czytałam już kiedyś podobne książki, że dany dzień jest przetwarzany kilkakrotnie. Jak dla mnie jest to coś genialnego i wyjątkowego zarazem.

  Najlepsze jednak było to, że książkę miejscami było bardzo ciężko zrozumieć. Bo ta powtarzalność dni nagromadzała się wraz z urywkami rozmów, które miejscami raczej nic nie wnosiły, dopiero cały obraz książki dawał nam pełen ogląd na sytuację. Nasz bohater poprzez wielość występujących tutaj dni, spotyka się z różnymi osobami, prowadzi różne rozmowy. Ten tajemniczy klimat, ta zagadka, która do końca stanowi dla nas nie lada wyzwanie, no coś niesamowitego.

  I choć przyznam, że miałam ogromny problem z tą książką, bo była po prostu trudna. Należy ją z pewnością czytać po woli i dokładnie. Bo tak jak mówiłam, fabuła nie należy do najprostszych, niestety.

  Czy warto wytrwać do końca książki? Zdecydowanie. Autor zostawił najlepsze na koniec. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. I może piszę ogólnikowo, ale nie chcę Wam zdradzić zbyt dużo, bo najlepsze jest na końcu i ogólnie właśnie w fabule.

  Czytałam również wiele opinii, w których to część czytelników mówiła, że aby w pełni zrozumieć tę lekturę, należy ją ponownie przeczytać...

  Opis fabuły

  Evelyn Hardcastle zostaje zamordowana. A my, jako czytelnicy, mamy możliwość wcielenia się w rolę detektywa. Mamy osiem dni i osiem różnych wcieleń aby odnaleźć zabójcę.

  Evelyn będzie umierać codziennie na nowo, codziennie o jedenastej wieczorem, do momentu aż ktoś wreszcie rozpozna zabójcę i odkryje kto jest sprawcą przestępswa.

  W pewnym miejscu Blackhearh zbiera się grupka ludzi, którzy stale próbują odgadnąć kto jest zabójcą, jednak niestety, każdy kolejny dzień kończy się niepowodzeniem i ponowną śmiercią Evelyn.

  I tak zostaje właśnie wybrany Aiden Bishop. Osoba, która ma osiem dni na znalezienie zabójcy. Jeżeli tego nie uczyni, to nie opuści tej posiadłości, zostanie uwięziony. Codziennie budzi się w ciele innej osoby, aż do momentu, kiedy odkryje kto jest seryjnym zabójcą. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę? Kto jest seryjnym zabójcą Evelyn?

  Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Albatros.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawy i dobrze poprowadzony pomysł na książkę.

  Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego dnia i kompletnie nie pamiętasz, kim jesteś, patrzy na ciebie jakaś inna twarz w lustrze, masz wrażenie, że jeszcze się nie obudziłeś… Masz 8 dni i 8 różnych wcieleń, żeby dowiedzieć się, kto zamordował Evelyn. Będziesz ciągle przeżywał jeden i ten sam dzień, ale oczami innych osób. Masz możliwość obserwacji stosunków domowników i służby, śledzenia ich czynów i zebrania wszystkich puzzli w jeden pełny obraz. Pamiętaj jednak, że nie jesteś jedynym uczestnikiem tej zabawy, a ten, kto pierwszy rozwikła zagadkę śmierci Evelyn, będzie mógł opuścić błędne koło i wrócić do normalności. To jak, zagrasz?

  Przede wszystkim warto tutaj wspomnieć o świetnym wyborze miejsca akcji i bardzo dobrym opisaniu go. Możliwość wczucia się w otoczenie tajemniczego domu pośrodku lasu sprawia, że książkę dosłownie pochłaniamy w kilka wieczorów. Troszkę żałuję, że zostawiłam ją na stosie hańby tak długo, zdecydowanie lepszy klimat oddałaby surowa zima i możliwość czytania jej pod kocem przy palącym się kominku, ale nie ma tego złego…

  Podoba mi się również ogólny zamysł tego, jak ma wyglądać całość, zupełnie inne charaktery poszczególnych 8 wcieleń i wątki poboczne ich prywatnego życia delikatnie wplecione w główny robią robotę, aczkolwiek myślę, iż zakończenie odstaje poziomem. Są momenty, które przytłaczają czytelnika, powodują, że trzeba ją odłożyć, bo za długo ciągnie się akcja i w pewnej chwili staje się ona zbyt wolna, nudna. Wrócę jeszcze do zakończenia - nie spodziewałam się go tylko dlatego, iż wydawało się banalne, oczekiwałam jakiegoś wielkiego BUM i fajerwerków, a dostałam marny niedopałek - szkoda, to mógł być bardzo dobry kryminał, a jest tylko dobry.

  Przyczepię się jeszcze wątku Anny, który dla mnie jest zbędny i nudny, zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby autor zrezygnował z niego na rzecz tylko i wyłącznie gry w kto pierwszy ten lepszy.

  Niemniej, bardzo szanuję autora za dobrze przemyślaną fabułę, wykreowanie różnych odmiennych charakterów, z których każdy coś wniósł i pchnął ten wózek dalej. W dodatku w książce znajdziecie mapę domu z układem pokoi, pomieszczenia wokół centralnego miejsca akcji i spis wszystkich postaci, więc sami możecie pobawić się w detektywa. Bardzo dobry debiut, z przyjemnością sięgnę po inne książki Turtona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Przez 19 lat przebywała w Paryżu. Teraz wróciła do rezydencji Blackheath i czeka ją śmierć. I to nie jedna. A sama rezydencja...hmm... nie przypomina tej rodem z filmów, no chyba, ze koszmarnych horrorów. Wyjątkowe miejsce, które dodaje książce niesamowitego klimatu. Sam narrator w pewnym momencie tak mówi o rezydencji (...) Jeżeli to nie jest piekło, to diabeł z pewnością pilnie się temu przygląda i robi notatki.

  Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy… Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej zabójca.

  Aiden Bishop ma przed sobą nie lada zadanie. Żeby opuścić dom musi odkryć kto jest zabójcą. Nie będzie to łatwe.

  Siedem śmierci Evelyn Hardcastle to doskonale napisana, niezwykle wciągająca powieść.

  Co prawda kilka stron i dobra chwilę zajęło mi aż lektura naprawdę mnie wciągnęła, ale gdy to nastąpiło nie mogłam się od książki oderwać.

  Stuart Turton stworzył z jednej strony niezwykły kryminał, a z drugiej niebanalną powieść z elementami fantastyki. Książka wciąga, ale i sprawia, iż w trakcie lektury czujemy się uwięzieniu zarówno w miejscu jak i w czasie.

  Całość podzielona jest na 8 dni. Każdego dnia główny bohater pojawia się w innym ciele. Każdego dnia Evelyn umiera na nowo. Zagadkowe, intrygujące, niezwykłe.

  Książka dopracowana, ciekawie nakreślona, pełna zagadek, niespodzianek, zakończenie zaskakujące.

  Cała fabuła to jakby gra, do której już od pierwszej strony zaprasza nas autor. Jak się w nią gra? O tym przekonacie się sami rozpoczynając lekturę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Evelyn Hardcastle będzie umierać 8 razy, codziennie przez 8 dni o tej samej porze, w ten sam sposób, a pewien mężczyzna ma odkryć, kto jest odpowiedzialny za tę śmierć. Jeśli tego nie okryje przed końcem ósmego dnia, zostaną mu wymazane wspomnienia i historia zacznie się powtarzać od nowa. Brzmi ciekawie, prawda?

  O tym właśnie opowiada powieść Stuarta Turtona pt. "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle". I trzeba przyznać, że pomysł na tę historię jest oryginalny, mamy tu bowiem niejako pętle czasową - jeden dzień powtarza się kilka razy, a główny bohater codziennie ma inną tożsamość, mimo iż zachowuje swoją świadomość i wspomnienia z wcześniejszych wcieleń... Ponadto, poza sprawą śmierci Evelyn i śledztwem naszego bohatera, przedstawianego jako Aiden Bishop, w tej powieści pojawia się jeszcze nieco wątków pobocznych, tajemnic z przeszłości i historii postaci drugoplanowych, które nie ustępują głównej intrydze.

  Gra, w którą Aiden jest uwikłany dała autorowi duże pole do popisu. Powieść bowiem aż kipi od tajemnic i nieco dziwnych sytuacji, w których znajduje się główny bohater, a które to powodują, że jego śledztwo co chwila zmienia bieg i odkrywane są coraz to nowe historie. Również postacie drugoplanowe, powołane do życia przez pana Turtona, mimo iż są niejako bohaterami spektaklu odgrywanego codziennie i oglądanego przez Aidena, nie są płaskie, jednowymiarowe, jednoznaczne. Sam główny bohater jest z kolei najbardziej tajemniczą osobą z całej tej historii, nie wiemy o nim zbyt wiele, tak właściwie razem z nim okrywamy powoli jego prawdziwą tożsamość.

  Z tego połączenia ciekawego pomysłu fabularnego z pełnokrwistymi bohaterami wyszła fascynująca historia, pełna tajemnic, nieco zagmatwana, ale w pozytywny sposób, klimatyczna, choć może nieco duszna, bo rozgrywa się w jednym miejscu, na terenie nieco zapuszczonej posiadłości Blackheath. W tej książce nie ma miejsca na nudę, mimo iż przeżywamy z bohaterem w kółko jeden dzień, to nie jest to nużące, lecz wręcz zaskakująco interesujące! Bohater w końcu przeżywa ten dzień w innych postaciach i choć zachowuje świadomość, to przejmuje też cechy osoby, którą w danej chwili jest, a my widzimy wydarzenia tego pamiętnego dnia śmierci Evelyn z różnych perspektyw .

  To wszystko powoduje, że czytelnik sam kombinuje, bawi się w domysły i razem z Aidenem próbuje rozwiązać kryminalną zagadkę. Dzięki temu czytanie tej historii jest wielką przyjemnością i wspaniałą rozrywką. Nie ma tu miejsca na nudne opisy, czy drętwe dialogi, a zamiast tego wartka akcja i odkrywanie prawdy o wydarzeniach z głównym bohaterem pozwalają wkręcić się w tę książkę. Dodatkowo są w niej elementy grozy, w postaci tajemniczego antagonisty oraz nieco fantastyki, bo w końcu sam pomysł z przeżywaniem jednego dnia kilka razy w różnych tożsamościach jest w gruncie rzeczy z tego gatunku.

  "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" to po prostu świetny przepis na kryminał w bardzo dobrym, dopracowanym wykonaniu. Mamy w nim wszystko co trzeba: dziwne miejsce akcji - starą, zaniedbaną posiadłość, plejadę nietypowych i barwnych bohaterów, choć może niekoniecznie pozytywnych, a i okazja do zbrodni jest idealna - bal zorganizowany rzekomo na cześć córki powracającej po latach zza granicy. Dodatkowo, gdzieś tam się przewija tragedia sprzed lat powiązana z postaciami występującymi w książce i oczywiście mamy sam wątek z pętlą czasową i sposób prowadzenia akcji, gdzie wraz z bohaterem jesteśmy nieco zdezorientowani i próbujemy rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. To wszystko powoduje, że ta książka bardzo zbliża się do miana kryminału idealnego, a na pewno odkrycia roku...

  Pełna opinia na blogu: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  𝑵𝒂𝒋𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒔𝒎𝒚 𝒔𝒐𝒃𝒂 𝒘𝒕𝒆𝒅𝒚, 𝒈𝒅𝒚 𝒏𝒂𝒎 𝒔𝒊𝒆 𝒘𝒚𝒅𝒂𝒋𝒆, 𝒛𝒆 𝒏𝒊𝒌𝒕 𝒏𝒂𝒔 𝒏𝒊𝒆 𝒘𝒊𝒅𝒛𝒊

  ~

  Osiem identycznych dni, osiem różnych wcieleń i jeden bezlitosny morderca, którego tożsamość odkryć będzie musiał Aiden Bishop. Czy uda mu się rozwikłać tę mętną, pełną złudnych poszlak układankę? Czy może zapętli się w następujących po sobie cyklach, pozostając w upiornej posiadłości Blackheath już na zawsze?

  Uwielbiam kryminały, a te w klimacie retro przemawiają do mnie szczególnie. Nie do końca byłam natomiast przekonana do wplątanej poniekąd w tę historię fantastyki, jednak przez masę pozytywnych opinii ostatecznie zdecydowałam się po nią sięgnąć - cóż, z pewnością tego nie żałuję.

  To, co z zachwyca już od pierwszych stron, to styl autora. Niezwykle plastyczny, prosty, a jednocześnie na swój sposób niepowtarzalny. W piękny sposób udało mu się odtworzyć aurę tamtych czasów, urzeka również czytelnika gęstym, posępnym klimatem, którym kartki są wręcz przesiąknięte. Fabuła to niekończące się zwroty akcji, zawiłe łamigłówki i barwni, skrajnie różni bohaterowie, którzy intrygują, bawią, ale i przerażają. Turton stawia czytelnikowi wyzwanie, stopniowo podsuwając mu z pozoru niewiele znaczące elementy, które koniec końców mają doprowadzić go do najistotniejszej postaci. Mordercy.

  Czy sama podołałam? Po części tak, po części nie. W pewnym momencie byłam wręcz lekko rozczarowana rozwiązaniem, jednak kierunek, jaki później obrała ta historia, nawet nie przyszedł mi na myśl, a tym samym w pełni mnie usatysfakcjonował.

  "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" to przemyślany w każdym, nawet najmniejszym szczególe kryminał, i chociaż próżno w nim szukać napięcia, to zachwyca ponurym klimatem i złożonością. Myślę, że warto samemu spróbować swoich sił w odkryciu tożsamości zabójcy 🔪

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -43%
  Siedmiu mężów Evelyn Hugo

  Siedmiu mężów Evelyn Hugo

  Powieść, którą pokochały setki tysięcy Amerykanek! To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,79 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Vicious. Nikczemni

  Vicious. Nikczemni

  Victoria Schwab, bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards 2018 wraca z wyjątkową serią „Złoczyńcy”! Poznaj nowe oblicze autorki "Okrutnej pieśni”, "Mrocznego duetu” i "Odcieni magii”. Życie – takie, jakim jest naprawdę – to walka nie między złym a dobrym, lecz między złym, a...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,41 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -20%
  Pacjentka

  Pacjentka

  Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku! Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,00 zł 40,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Demon i mroczna toń

  Demon i mroczna toń

  Nowa śmiała powieść autora kryminalnej zagadki z książki „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. „Demon i mroczna toń” nadaje nowy wymiar duetom detektywistycznym w stylu Holmesa i Watsona! Spodziewajcie się trzymającego w napięciu horroru z siłami nadprzyrodzonymi, podejrzeń o tajemny kult i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 34,63 zł 45,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Inkub

  Inkub

  Wyobraź sobie, że możesz wszystko. Nawet oszukać śmierć. Nad Suwalszczyzną za kilka dni pojawi się zorza polarna. W Jodoziorach, małej wiosce na prowincji, zostają znalezione spopielałe zwłoki małżeństwa. Wśród lokalnej społeczności miejsce to owiane jest złą sławą, słynie ze szczególnego nasilenia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 38,68 zł 54,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Córka zegarmistrza

  Córka zegarmistrza

  Ojciec wołał na mnie Birdie, mawiał, że jestem jego małym ptaszkiem. Dla wszystkich byłam jego dzieckiem, córką zegarmistrza. Edward nazywał mnie swoją muzą, przeznaczeniem. Ludzie pamiętają mnie jako złodziejkę, oszustkę, tę, która miała się za lepszą od innych i nie była niewiniątkiem. Nikt już...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 29,13 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Zły król. Okrutny książę. Tom 2

  Zły król. Okrutny książę. Tom 2

  Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek.... Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero początek. Niemało trzeba sił, by zadawać cios za ciosem i nigdy nie poddawać się znużeniu. O tak, to...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,46 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Vengeful. Mściwi

  Vengeful. Mściwi

  Przed wami przesycona supermocami konfrontacja niezwykłych umysłów opanowanych niepohamowaną żądzą zemsty. Bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards, V.E. Schwab, powraca z ekscytującą kontynuacją Nikczemnych. Marcella Riggins nie potrzebuje nikogo. Po szybkim otrząśnięciu się ze...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,46 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Cisza białego miasta. Trylogia Białego Miasta. Tom 1

  Cisza białego miasta. Trylogia Białego Miasta. Tom 1

  Pierwsza część fenomenalnej TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA, pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycji. Mieszkańcami hiszpańskiej Vitorii wstrząsa wiadomość o podwójnym morderstwie, łudząco podobnym do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. W tym samym czasie na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,66 zł 49,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Okrutny książę. Tom 1

  Okrutny książę. Tom 1

  Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,69 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Demon i mroczna toń 5/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Demon i mroczna toń

Nowa śmiała powieść autora kryminalnej zagadki z książki „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. „Demon i mroczna toń” nadaje nowy wymiar duetom detektywistycznym w stylu Holmesa i Watsona! Spodziewajcie się trzymającego w napięciu horroru z siłami nadprzyrodzonymi, podejrzeń o tajemny kult i...
Siedem śmierci Evelyn Hardcastle 4/5 Nasza cena:
32,70 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana.Masz osiem dni i osiem wcieleń.Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą.Zrozumiano? W takim razie zaczynamy? Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
Audiobook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mp3 5/5 Nasza cena:
37,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mp3

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy... Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
eBook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,10 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mobi epub

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójca. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy…   Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
eBook DEMON I MROCZNA TOŃ mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook DEMON I MROCZNA TOŃ mobi epub

Nowa śmiała powieść autora kryminalnej zagadki z książki „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. „Demon i mroczna toń” nadaje nowy wymiar duetom detektywistycznym w stylu Holmesa i Watsona! Spodziewajcie się trzymającego w napięciu horroru z siłami nadprzyrodzonymi, podejrzeń o tajemny kult i...
Audiobook Demon i mroczna toń mp3 0/5 Nasza cena:
39,65 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Demon i mroczna toń mp3

Zbrodnie na pełnym morzu. Niezwykły duet detektywów. Demon, który być może nie istnieje. Rok 1634. Z Batawii wyrusza do Amsterdamu siedem statków należących do Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej. Na pokładzie jednego z nich, Saardama, płyną znamienici pasażerowie: gubernator kolonii, jego...
Sycylijczyk 0/5 Nasza cena:
28,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sycylijczyk

Świat, w którym każda zniewaga musi być zmyta krwią.Sycylia, rok 1950. Dwuletnie wygnanie Michaela Corleone zbliża się ku końcowi. Na polecenie ojca ma zorganizować ucieczkę do Ameryki młodego bandyty, Salvatore Guiliana. Dla Sycylijczyków Guiliano jest bohaterem, który walcząc ze skorumpowanymi...
Dzień rozrachunku 0/5 Nasza cena:
33,88 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień rozrachunku

John Grisham, jakiego dotąd nie znaliście! Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton - odznaczonym bohaterem II wojny światowej, głową prominentnego rodu, dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów. Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie,...
Bar pod Kogutem 4/5 Nasza cena:
33,30 zł 43,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bar pod Kogutem

Trójka przyjaciół właśnie rozpoczyna ostatni semestr studiów na wydziale prawa. Ale co potem? Zola, Mark i Todd zgodnie dochodzą do wniosku, że opinia o nieograniczonych możliwościach kariery prawniczej to mit. Czeka ich spłacanie kredytów studenckich, dyplom ich uczelni ma niewielką wartość, a w...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
37,32 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
O krok za daleko 0/5 Nasza cena:
32,33 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O krok za daleko

Sekrety nie umierają nigdy Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu...
Wichry Camino. Wyspa Camino. Tom 2 4/5 Nasza cena:
32,79 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wichry Camino. Wyspa Camino. Tom 2

Ulubiony pisarz ameryki – mistrz thrillera prawniczego – powraca w nowym, tym razem nieco lżejszym, wakacyjnym wydaniu… Witajcie ponownie na wyspie Camino, tu wszystko może się zdarzyć ‒ nawet morderstwo w oku cyklonu, które być może okaże się zbrodnią doskonałą… Księgarnia Bay Books Bruce’a...
Wybrane bestsellery
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,48 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,16 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
32,90 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula