Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

Autor:

Stuart Turton

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
512
Rok wydania
2019
Inne wersje (4)
Książka, op. miękka
od 27,41 zł
eBook, mobi, epub
za 31,10 zł
Audiobooki mp3
za 37,07 zł
Nasza cena: 31,02 zł 42,90 zł Taniej o: 28%

Uważasz, że o kryminale wiesz już wszystko i nic w tym gatunku nie jest już w stanie cię zaskoczyć?

Sięgnij po “Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” Stuarta Turtona i przekonaj się, w jak wielkim byłeś w błędzie!

Akcja powieści toczy się w położonej w środku lasu tajemniczej posiadłości Blackheath. To właśnie tam każdego wieczoru po wybiciu godziny jedenastej ginie tytułowa bohaterka, córka właścicieli rezydencji. Evelyn będzie umierać w nieskończoność, codziennie powtarzając swój tragiczny los, dopóki ktoś nie rozwikła zagadki jej śmierci. W gronie gości przebywających w posiadłości jest troje ludzi, którzy próbują odkryć, kim jest zabójca kobiety i tym samym wyrwać się z zaklętego kręgu - jeśli w ciągu ośmiu dni im to się nie uda, na zawsze pozostaną w przeklętym Blackheath.

Każdego dnia mają nową szansę, budząc się w ciele innej osoby i rozpaczliwie walcząc z nieubłaganie mijającym czasem. Głównym bohaterem książki, z którego perspektywy poznajemy wydarzenia, jest Aiden Bishop - nie pamięta, kim jest ani w jaki sposób znalazł się w rezydencji. Szybko staje się dla niego jasne, co musi zrobić, żeby się stamtąd wydostać. Zadania nie ułatwiają chcący się go pozbyć konkurenci, a codzienna zamiana ciał powoduje, że nigdy nie jest pewny, kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem.

“Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”  to powieść oryginalna i nietuzinkowa, nawiązująca klimatem do klasycznych kryminałów retro w stylu Agathy Christie. Autor bawi się z czytelnikiem, wplatając w fabułę mnóstwo nawiązań popkulturowych, stanowiących klucz do rozwiązania zagadki. Znajdziemy tu także elementy dystopii, science-fiction i powieści grozy, w efekcie czego otrzymujemy literacki eksperyment, który satysfakcjonuje i na długo pozostaje w pamięci.


O autorze

Stuart Turton to brytyjski pisarz i dziennikarz, pracował również jako wolny strzelec w Szanghaju i Dubaju. “Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”  jest jego debiutancką powieścią. Po jej wydaniu napisał również kilka opowiadań, nagrodzonych w lokalnych konkursach literackich.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dawno nie czytałam tak zawiłej i oryginalnej książki. Cała przyjemność i w tym przypadku magia czytania jest widoczna w momencie, kiedy dopiero wczytujemy się w tę powieść, strona po stronie.

  Bałam się trochę przereklamowania tej książki. Wiele już osób mówiło, że to genialna historia, że sama bohaterka, że to wszystko... A wiecie jak jest, im więcej człowiek słyszy takich opinii, tym więcej potem wymaga od danej lektury.

  Na pewno nie mogę Wam zdradzić za dużo jeżeli chodzi o samą fabułę. Czemu? Bo właśnie o to chodzi w tej książce, że to ta fabuła stanowi dla nas największy prezent. Jak jest zbudowana? Na zasadzie powtarzalności danego dnia. Czytałam już kiedyś podobne książki, że dany dzień jest przetwarzany kilkakrotnie. Jak dla mnie jest to coś genialnego i wyjątkowego zarazem.

  Najlepsze jednak było to, że książkę miejscami było bardzo ciężko zrozumieć. Bo ta powtarzalność dni nagromadzała się wraz z urywkami rozmów, które miejscami raczej nic nie wnosiły, dopiero cały obraz książki dawał nam pełen ogląd na sytuację. Nasz bohater poprzez wielość występujących tutaj dni, spotyka się z różnymi osobami, prowadzi różne rozmowy. Ten tajemniczy klimat, ta zagadka, która do końca stanowi dla nas nie lada wyzwanie, no coś niesamowitego.

  I choć przyznam, że miałam ogromny problem z tą książką, bo była po prostu trudna. Należy ją z pewnością czytać po woli i dokładnie. Bo tak jak mówiłam, fabuła nie należy do najprostszych, niestety.

  Czy warto wytrwać do końca książki? Zdecydowanie. Autor zostawił najlepsze na koniec. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. I może piszę ogólnikowo, ale nie chcę Wam zdradzić zbyt dużo, bo najlepsze jest na końcu i ogólnie właśnie w fabule.

  Czytałam również wiele opinii, w których to część czytelników mówiła, że aby w pełni zrozumieć tę lekturę, należy ją ponownie przeczytać...

  Opis fabuły

  Evelyn Hardcastle zostaje zamordowana. A my, jako czytelnicy, mamy możliwość wcielenia się w rolę detektywa. Mamy osiem dni i osiem różnych wcieleń aby odnaleźć zabójcę.

  Evelyn będzie umierać codziennie na nowo, codziennie o jedenastej wieczorem, do momentu aż ktoś wreszcie rozpozna zabójcę i odkryje kto jest sprawcą przestępswa.

  W pewnym miejscu Blackhearh zbiera się grupka ludzi, którzy stale próbują odgadnąć kto jest zabójcą, jednak niestety, każdy kolejny dzień kończy się niepowodzeniem i ponowną śmiercią Evelyn.

  I tak zostaje właśnie wybrany Aiden Bishop. Osoba, która ma osiem dni na znalezienie zabójcy. Jeżeli tego nie uczyni, to nie opuści tej posiadłości, zostanie uwięziony. Codziennie budzi się w ciele innej osoby, aż do momentu, kiedy odkryje kto jest seryjnym zabójcą. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę? Kto jest seryjnym zabójcą Evelyn?

  Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Albatros.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Przez 19 lat przebywała w Paryżu. Teraz wróciła do rezydencji Blackheath i czeka ją śmierć. I to nie jedna. A sama rezydencja...hmm... nie przypomina tej rodem z filmów, no chyba, ze koszmarnych horrorów. Wyjątkowe miejsce, które dodaje książce niesamowitego klimatu. Sam narrator w pewnym momencie tak mówi o rezydencji (...) Jeżeli to nie jest piekło, to diabeł z pewnością pilnie się temu przygląda i robi notatki.

  Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy… Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej zabójca.

  Aiden Bishop ma przed sobą nie lada zadanie. Żeby opuścić dom musi odkryć kto jest zabójcą. Nie będzie to łatwe.

  Siedem śmierci Evelyn Hardcastle to doskonale napisana, niezwykle wciągająca powieść.

  Co prawda kilka stron i dobra chwilę zajęło mi aż lektura naprawdę mnie wciągnęła, ale gdy to nastąpiło nie mogłam się od książki oderwać.

  Stuart Turton stworzył z jednej strony niezwykły kryminał, a z drugiej niebanalną powieść z elementami fantastyki. Książka wciąga, ale i sprawia, iż w trakcie lektury czujemy się uwięzieniu zarówno w miejscu jak i w czasie.

  Całość podzielona jest na 8 dni. Każdego dnia główny bohater pojawia się w innym ciele. Każdego dnia Evelyn umiera na nowo. Zagadkowe, intrygujące, niezwykłe.

  Książka dopracowana, ciekawie nakreślona, pełna zagadek, niespodzianek, zakończenie zaskakujące.

  Cała fabuła to jakby gra, do której już od pierwszej strony zaprasza nas autor. Jak się w nią gra? O tym przekonacie się sami rozpoczynając lekturę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Evelyn Hardcastle będzie umierać 8 razy, codziennie przez 8 dni o tej samej porze, w ten sam sposób, a pewien mężczyzna ma odkryć, kto jest odpowiedzialny za tę śmierć. Jeśli tego nie okryje przed końcem ósmego dnia, zostaną mu wymazane wspomnienia i historia zacznie się powtarzać od nowa. Brzmi ciekawie, prawda?

  O tym właśnie opowiada powieść Stuarta Turtona pt. "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle". I trzeba przyznać, że pomysł na tę historię jest oryginalny, mamy tu bowiem niejako pętle czasową - jeden dzień powtarza się kilka razy, a główny bohater codziennie ma inną tożsamość, mimo iż zachowuje swoją świadomość i wspomnienia z wcześniejszych wcieleń... Ponadto, poza sprawą śmierci Evelyn i śledztwem naszego bohatera, przedstawianego jako Aiden Bishop, w tej powieści pojawia się jeszcze nieco wątków pobocznych, tajemnic z przeszłości i historii postaci drugoplanowych, które nie ustępują głównej intrydze.

  Gra, w którą Aiden jest uwikłany dała autorowi duże pole do popisu. Powieść bowiem aż kipi od tajemnic i nieco dziwnych sytuacji, w których znajduje się główny bohater, a które to powodują, że jego śledztwo co chwila zmienia bieg i odkrywane są coraz to nowe historie. Również postacie drugoplanowe, powołane do życia przez pana Turtona, mimo iż są niejako bohaterami spektaklu odgrywanego codziennie i oglądanego przez Aidena, nie są płaskie, jednowymiarowe, jednoznaczne. Sam główny bohater jest z kolei najbardziej tajemniczą osobą z całej tej historii, nie wiemy o nim zbyt wiele, tak właściwie razem z nim okrywamy powoli jego prawdziwą tożsamość.

  Z tego połączenia ciekawego pomysłu fabularnego z pełnokrwistymi bohaterami wyszła fascynująca historia, pełna tajemnic, nieco zagmatwana, ale w pozytywny sposób, klimatyczna, choć może nieco duszna, bo rozgrywa się w jednym miejscu, na terenie nieco zapuszczonej posiadłości Blackheath. W tej książce nie ma miejsca na nudę, mimo iż przeżywamy z bohaterem w kółko jeden dzień, to nie jest to nużące, lecz wręcz zaskakująco interesujące! Bohater w końcu przeżywa ten dzień w innych postaciach i choć zachowuje świadomość, to przejmuje też cechy osoby, którą w danej chwili jest, a my widzimy wydarzenia tego pamiętnego dnia śmierci Evelyn z różnych perspektyw .

  To wszystko powoduje, że czytelnik sam kombinuje, bawi się w domysły i razem z Aidenem próbuje rozwiązać kryminalną zagadkę. Dzięki temu czytanie tej historii jest wielką przyjemnością i wspaniałą rozrywką. Nie ma tu miejsca na nudne opisy, czy drętwe dialogi, a zamiast tego wartka akcja i odkrywanie prawdy o wydarzeniach z głównym bohaterem pozwalają wkręcić się w tę książkę. Dodatkowo są w niej elementy grozy, w postaci tajemniczego antagonisty oraz nieco fantastyki, bo w końcu sam pomysł z przeżywaniem jednego dnia kilka razy w różnych tożsamościach jest w gruncie rzeczy z tego gatunku.

  "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" to po prostu świetny przepis na kryminał w bardzo dobrym, dopracowanym wykonaniu. Mamy w nim wszystko co trzeba: dziwne miejsce akcji - starą, zaniedbaną posiadłość, plejadę nietypowych i barwnych bohaterów, choć może niekoniecznie pozytywnych, a i okazja do zbrodni jest idealna - bal zorganizowany rzekomo na cześć córki powracającej po latach zza granicy. Dodatkowo, gdzieś tam się przewija tragedia sprzed lat powiązana z postaciami występującymi w książce i oczywiście mamy sam wątek z pętlą czasową i sposób prowadzenia akcji, gdzie wraz z bohaterem jesteśmy nieco zdezorientowani i próbujemy rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. To wszystko powoduje, że ta książka bardzo zbliża się do miana kryminału idealnego, a na pewno odkrycia roku...

  Pełna opinia na blogu: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  𝑵𝒂𝒋𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒔𝒎𝒚 𝒔𝒐𝒃𝒂 𝒘𝒕𝒆𝒅𝒚, 𝒈𝒅𝒚 𝒏𝒂𝒎 𝒔𝒊𝒆 𝒘𝒚𝒅𝒂𝒋𝒆, 𝒛𝒆 𝒏𝒊𝒌𝒕 𝒏𝒂𝒔 𝒏𝒊𝒆 𝒘𝒊𝒅𝒛𝒊

  ~

  Osiem identycznych dni, osiem różnych wcieleń i jeden bezlitosny morderca, którego tożsamość odkryć będzie musiał Aiden Bishop. Czy uda mu się rozwikłać tę mętną, pełną złudnych poszlak układankę? Czy może zapętli się w następujących po sobie cyklach, pozostając w upiornej posiadłości Blackheath już na zawsze?

  Uwielbiam kryminały, a te w klimacie retro przemawiają do mnie szczególnie. Nie do końca byłam natomiast przekonana do wplątanej poniekąd w tę historię fantastyki, jednak przez masę pozytywnych opinii ostatecznie zdecydowałam się po nią sięgnąć - cóż, z pewnością tego nie żałuję.

  To, co z zachwyca już od pierwszych stron, to styl autora. Niezwykle plastyczny, prosty, a jednocześnie na swój sposób niepowtarzalny. W piękny sposób udało mu się odtworzyć aurę tamtych czasów, urzeka również czytelnika gęstym, posępnym klimatem, którym kartki są wręcz przesiąknięte. Fabuła to niekończące się zwroty akcji, zawiłe łamigłówki i barwni, skrajnie różni bohaterowie, którzy intrygują, bawią, ale i przerażają. Turton stawia czytelnikowi wyzwanie, stopniowo podsuwając mu z pozoru niewiele znaczące elementy, które koniec końców mają doprowadzić go do najistotniejszej postaci. Mordercy.

  Czy sama podołałam? Po części tak, po części nie. W pewnym momencie byłam wręcz lekko rozczarowana rozwiązaniem, jednak kierunek, jaki później obrała ta historia, nawet nie przyszedł mi na myśl, a tym samym w pełni mnie usatysfakcjonował.

  "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" to przemyślany w każdym, nawet najmniejszym szczególe kryminał, i chociaż próżno w nim szukać napięcia, to zachwyca ponurym klimatem i złożonością. Myślę, że warto samemu spróbować swoich sił w odkryciu tożsamości zabójcy 🔪

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam wszelkiego rodzaju kryminały i thrillery, a to zauroczenie w parze z liczbą przeczytanych książek sprawia, że wymagania wciąż rosną. Cały czas szukam czegoś nowego, świeżego, godnego przeczytania i zapamiętania. Można by jednak pomyśleć, że wszystko już było. Tylko czy na pewno?

  „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” to tytuł, obok którego nie mogłam przejść obojętnie. Intrygująca fabuła, w bardzo niecodziennym wydaniu, sprawiła, że powieść zrobiła na mnie spore wrażenie. Mocny początek okazał się zaproszeniem do udziału w mrocznej i nietypowej grze, a każdy kolejny rozdział utwierdzał mnie w przekonaniu, że całość jest tajemnicza, nieprzewidywalna i szalenie kusząca.

  Wyobraźcie sobie, że musicie odnaleźć zabójcę, posiadając do dyspozycji osiem różnych wcieleń. Mogłoby się wydawać, że jesteście na wygranej pozycji, bowiem w ten sposób otrzymujecie niebywałą możliwość spojrzenia na sprawę z różnych perspektyw. Oczywiście. A gdyby tak okazało się, że każda z tych osób posiada własne sekrety, które więcej komplikują niż odkrywają? A jeśli wraz z kolejnymi wcieleniami przypisywano by Wam także wady i zalety danej osoby?

  Dokładnie tak najłatwiej opisać to, co dzieje się na kartach powieści. Kolejne wcielenia to nie tylko możliwości, ale również przeszkody. Zagadki, sekrety, mrok i zło. Osadzając głównego bohatera w różnych ciałach, Turton proponuje czytelnikowi udział w trudnym, ale bardzo pociągającym wyzwaniu. Stajemy się nie tylko obserwatorami, ale wraz z bohaterem staramy się na własną rękę poskładać wszystko powoli w całość. A wcale nie jest łatwo.

  Nie wydaje mi się, żeby stworzenie takiej fabuły było sprawa prostą. Autor postarał się, by całość wypadła możliwie logicznie i autentycznie. Nie zaplątał się i ciężko do czegokolwiek się przyczepić, choć podczas lektury w naszej głowie może powstać pewien chaos. I ja taki lekki bałagan czułam, jednak ani przez chwilę nie miałam o to żalu do Turtona. Nie przeszkadzało mi, w jaki sposób ze mną igrał, jak powoli dawkował mi wszystkie informacje, nie byłam zła z powodu kolejnych sekretów i z wielką cierpliwością mozolnie składałam fragmenty tej układanki.

  „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” to spora łamigłówka i czytelnicze wyzwanie. Ta powieść nie należy do tych, w których wszystko zostaje podane czytelnikowi na tacy. Przy niej trzeba trochę pomyśleć, skupić się, poświęcić czas i uwagę. I nie można także pozostać obojętnym. Bowiem zarówno pomysł autora, jak i cała otoczka- klimat, bohaterzy, akcja- wywołują w nas konkretne, różnej maści, emocje.

  Co jednak dla mnie najważniejsze, ta książka bardzo dobrze wpisuje się w mroczny klimat, łącząc w sobie elementy charakterystyczne dla kryminału i thrillera. Pełna napięcia atmosfera, intrygujące śledztwo, charyzmatyczni bohaterzy, skomplikowana zagadka i dziwne morderstwo to w mojej ocenie składniki idealnego przepisu na sukces. Jeśli i Wy cenicie sobie mroczne, przemyślane i dopracowane powieści, nie macie wyjścia- po prostu musicie sięgnąć po ten tytuł!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Siedem śmierci Evelyn Hardcastle 0/5 Nasza cena:
29,08 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy… Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
Siedem śmierci evelyn hardcastle 5/5 Nasza cena:
27,41 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem śmierci evelyn hardcastle

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy… Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
eBook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,10 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mobi epub

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy... Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
Audiobook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mp3 5/5 Nasza cena:
37,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Siedem śmierci Evelyn Hardcastle mp3

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana. Masz osiem dni i osiem wcieleń. Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. Zrozumiano? W takim razie zaczynamy... Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej...
Słup ognia. Filary Ziemi. Tom 3 0/5 Nasza cena:
44,76 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słup ognia. Filary Ziemi. Tom 3

38 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ! A tylu sięgnęło po Filary Ziemi oraz Świat Bez Końca i zakochało się w historii osób zaangażowanych w budowę katedry i mostu w Kingsbridge. Słup ognia to niezwykle wciągająca historia, w której pobrzmiewają echa dwóch wcześniejszych tomów...
Wyspa Camino 0/5 Nasza cena:
31,76 zł 42,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyspa Camino

Świat książek może być o wiele bardziej mroczny i niebezpieczny, niż ci się wydaje... Białe kruki, niepozorni antykwariusze i niebanalna historia kryminalna! Księgarnia, szelest przewracanych kartek, usypiająca atmosfera... Nudno, prawda? A co, jeżeli ten spokojny, pokryty kurzem świat ma drugie...
Zabójcza pamięć wyd. 2 0/5 Nasza cena:
28,03 zł 37,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójcza pamięć wyd. 2

Co takiego wiedział, że pozbawiono go przeszłości?   Rok 1958. Środek zimnej wojny. Początek wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Satelita Explorer I to dla Amerykanów szansa na wysunięcie się na prowadzenie w tym szaleńczym współzawodnictwie. Tymczasem na...
Czas przeszły. Jack Reacher. Tom 23 0/5 Nasza cena:
29,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas przeszły. Jack Reacher. Tom 23

ZAZWYCZAJ PRZECIWNICY REACHERA MAJĄ DWIE PIĘŚCI. TYM RAZEM JEDNAK BĘDZIE MUSIAŁ BIĆ SIĘ Z PRZESZŁOŚCIĄ. Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale, jak zwykle, nie ujechał daleko. Przy leśnej drodze w Nowej Anglii widzi drogowskaz do miejsca, w...
Jack Reacher: Zasady 0/5 Nasza cena:
16,37 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jack Reacher: Zasady

MUST HAVE DLA FANÓW POWIEŚCI O PRZYGODACH JACKA REACHERA! Jestem człowiekiem z zasadami. Jeśli ludzie dają mi spokój, ja też daję im spokój. Jeśli nie, odpłacam im tym samym. Jack Reacher JEDYNA W SWOIM RODZAJU KSIĄŻKA ZBIERAJĄCA ZASADY JACKA REACHERA, BYŁEGO WOJSKOWEGO SAMOTNIE PRZEMIERZAJĄCEGO...
Trylogia Pan Mercedes, Znalezione nie kradzione, Koniec warty 5/5 Nasza cena:
67,17 zł 89,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trylogia Pan Mercedes, Znalezione nie kradzione, Koniec warty

Wyjątkowe wydanie zawierające trylogię detektywistyczną Stephena Kinga, której bohaterem jest Bill Hodges. Tworzą ją powieści: Pan Mercedes, Znalezione nie kradzione oraz Koniec warty.   Pan Mercedes: Światła mercedesa wyłaniają się przed świtem z mgły i suną wprost w tłum bezrobotnych kobiet i...
O krok za daleko 0/5 Nasza cena:
31,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O krok za daleko

Sekrety nie umierają nigdy Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki, Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku, gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron, człowiek, przez którego uciekła. A Paige znowu...
Adres nieznany. Jack Reacher 2/5 Nasza cena:
29,38 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Adres nieznany. Jack Reacher

Bez względu na to, czy jest nastolatkiem, który podczas awarii prądu odkrywa mroczną stronę miasta, czy jest świadkiem kradzieży tajemniczej torby, czy wpada na trop szpiega lub czy staje w intelektualne szranki z czterema kobietami. W jego wykonaniu nawet przyjemna wędrówka po Maine może się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula