Na gorącym uczynku

Autor:

Harlan Coben

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (4)
Książka, op. miękka
za 33,12 zł
eBook, mobi, epub
za 28,05 zł
Audiobooki mp3
za 30,67 zł
Audiobook CD
za 33,73 zł
Nasza cena: 28,12 zł 38,90 zł Taniej o: 28%

“Na gorącym uczynku” to kolejna znakomita powieść światowego mistrza kryminału.

Przekonaj się, jak skomplikowana może być prawda, gdy jedna tajemnica goni następną.

“Na gorącym uczynku” to kolejny kryminał autorstwa mistrza tego gatunku - Harlana Cobena. Historia osnuta jest tym razem wokół tajemniczego zaginięcia siedemnastoletniej Haley McWaid, nastoletniej wzorowej uczennicy. Pewnego dnia dziewczyna niespodziewanie nie wraca ze szkoły, a jej rodzina rozpoczyna rozpaczliwe poszukiwania. Gdy przez kolejne trzy miesiące śledztwo nie przynosi żadnych rezultatów, wszyscy powoli przygotowują się na najgorsze.

Tymczasem pracownik opieki społecznej Dan Mercer, szczególnie troszczący się o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes - dziennikarkę, która w swoich programach telewizyjnych z cyklu "Przyłapani na gorącym uczynku" demaskuje przestępców seksualnych. Reporterka twierdzi, że doszło do zbliżenia między Danem a nastolatką. Oskarżonego szczęśliwie stać na dobrego adwokata, zostaje więc uniewinniony. Niestety w tak małej zamkniętej społeczności mężczyzna nie może odtąd czuć się bezpiecznie - grozi mu samosąd, wystarczy, że były szeryf Ed Grayson rzuci hasło.

Wendy Tynes, znana z tego, że widzi więcej niż tylko to, co oczywiste, jest kobietą w średnim wieku, wdową, matką nastolatka. Przeżyła w życiu wiele - doświadczenia te determinują jej sposób postrzegania świata. Gdy na jej oczach Dan zostaje zamordowany, w reporterce nie tylko budzą się wątpliwości co do winy mężczyzny, ale i uczucie, że to ona padła ofiarą manipulacji.

Już nie na potrzeby reportażu, ale dla własnego spokoju, chcąc poznać prawdę, postanawia przeprowadzić dokładne śledztwo na własną rękę. Zatacza ono coraz szersze kręgi i dotyczy rosnącej liczby osób. Wciąż nie wiadomo, dlaczego w komputerze Dana Mercera policja znalazła obciążający materiał, który może świadczyć o tym, że mężczyzna miał związek z tajemniczym zaginięciem Haley. Czy dziewczyna żyje? I kto tak naprawdę za tym wszystkim stoi?

Mroczny thriller trzyma w napięciu do ostatniej strony!


Opinie o książce

Mamy oczywiście do czynienia z mrocznym thrillerem, lecz tym razem bohaterowie są rozkosznie wręcz niejednoznaczni - jak w dobrym czarnym kryminale. Pozytywni na pierwszy rzut oka, nagle odkrywają przed nami skazy charakteru i mroki duszy, których istnienia wcześniej nie podejrzewaliśmy..

papierowemysli.pl

Mowiąc wprost, GHarlan Coben jest jednym z moich ulubionych autorów. Jego książki mają wszystko: tajemnicę, przez którą obgryzasz paznokcie, fabułę pokręconą jak rollercoaster, ważne tematy i postaci napisane w punkt.

Kristin Hannah, autorka "Słowika"

Coben odpowiada na wszystkie pytania, ale najpierw serwuje dużo starannie przygotowanych zwrotów akcji!

"Independent"

"Na gorącym uczynku" to Harlan Coben w najlepszym wydaniu!

"The Huffington Post"

"Na gorącym uczynku" pokazuje zakulisowe gierki rozgrywane w każdej rodzinie. Mówi też o tym, jak nawet najmniejszy gest może mieć potężne konsekwencje.

"South Florida Sun-Sentinel"


O autorze

Harlan Coben to urodzony w 1962 roku amerykański pisarz, autor powieści kryminalnych. Debiutował powieścią “Mistyfikacja”, kolejną jego książką była “Klinika śmierci”. Jest autorem cyklu powieści z Myronem Bolitarem w roli głównej: “Bez skrupułów”, “Krótka piłka”, “Bez śladu”, “Błękitna krew” czy “Jeden fałszywy ruch”. Bohaterem trzech innych powieści jest Mickey Bolitar (“Schronienie”, “Kilka sekund od śmierci”, “Odnaleziony”). Sławę przyniosły mu takie tytuły jak: “Nie mów nikomu”, “Tylko jedno spojrzenie”, “Niewinny”, “W głębi lasu”, “Zachowaj spokój” czy “Sześć lat później”.

W 2018 roku platforma Netflix zawarła z Harlanem Cobenem umowę, dzięki której w ciągu  kilku najbliższych lat powstanie aż 14 ekranizacji jego powieści!

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Moja przygoda z Harlanem Cobenem wciąż trwa. Idąc za ciosem, sięgnęłam po kolejny tytuł, chcąc sprawdzić czy moje zainteresowanie się rozwinie czy stanie w miejscu. Co się okazało?

  'Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jeśli ktoś robi coś takiego... jeśli jego geny lub marne życie są tak pokręcone, że musi krzywdzić dziecko... no cóż, najbardziej humanitarną rzeczą, jaką można zrobić, jest wyeliminowanie takiego człowieka.'

  Pewnego dnia siedemnastoletnia Haley nie wraca do domu. Zarówno rodzice jak i nauczyciele nie wierzą, że mogła uciec. Była jedną z tych nastolatek, do których to po prostu nie pasuje. Jednak po trzech miesiącach wszyscy tracą nadzieję, że dziewczyna zostanie odnaleziona.

  Jednocześnie Dan Mercer wpada w pułapkę, którą założyła na niego znana reporterka, Wendy. Zostaje w programie na żywo prostawiony przed faktem dokonanym, a wszyscy dowiadują się, że mężczyzna jest pedofilem. Czy historia tych dwóch osób ma ze sobą związek? I jaką rolę w tym wszystkim pełni reporterka?

  Autor na samym początku przedstawia nam tajemnicę, którą należy odkryć. I robi to, strona po stronie. Odkrywa przed nami kolejne karty i powiązania między osobami zamieszanymi w zaginięcie Haley. Historia wciągnęła mnie od pierwszej strony. Momentami mniej, momentami bardziej, ale zainteresowanie trwało przez całą lekturę. Coben po raz kolejny tak pomieszał fabułę i wydarzenia, że nie byłam w stanie rozwiązać zagadki, zanim nie otrzymałam rozwiązania na tacy. Lubię takie książki. Takie, w których rozwiązanie nie jest oczywiste. Czegoś mi jednak brakowało w tej historii. Czego? Chyba niewielkiej nuty dramatyzmu.

  'Może zasługuje na dobrodziejstwo wątpliwości. Może jest niewinny, dopóki nie dowiedzie mu się winy.'

  Fani z pewnością znają i kochają kolejny z tytułów Harlana Cobena. Dla mnie historia była ciekawa i wciągająca, ale nie skradła mojego serca. Bardzo chciałam poznać zakończenie i nie ukrywam, że ostatnie strony mnie zaskoczyły, ale nadal poszukuję takiego tytułu, który wbije mnie w fotel.

  'Czy tragedia powoduje pęknięcia i sprawia, że stają się coraz większe, czy tylko zapala światło, przy którym można dostrzec pęknięcie, które zawsze tam było?'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Harlan Coben po raz kolejny nie zawiódł. "Na gorącym uczynku" to thriller, który wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Historia osnuta wokół tajemnicy zaginięcia siedemnastoletniej Haley McWaid przeplata się z losami Dana Mercera, pracownika opieki społecznej a wszystko to spaja osoba Wendy Tynes, dziennikarki. To właśnie ona przygotowuje pułapkę na Dana w swym programie "Przyłapani na gorącym uczynku", demaskując go jako pedofila.

  I tu akcja rozkręca się w taki sposób, że, jak dla mnie, książka stała się "nieodkładalna". Co się stało z Haley? Czy spokojna i ułożona siedemnastolatka uciekła z domu? Czy padła ofiarą przestępstwa? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim jej chłopak? Jak sprawa zaginięcia wiąże się z oskarżeniami wobec Dana Mercera? Czy dziennikarska dociekliwość pozwoli Wendy Tynes właściwie ocenić swój udział w tych sprawach? Co łączy Dana Mercera, Kelvina, Phila, Steva i Farley, dawnych współlokatorów z Princeton? Czy w poszukiwaniu prawdy Wendy uwierzy byłej żonie Dana, przekonanej o jego niewinności? Kim jest "twarz w bliznach"?

  Uwielbiam czytać thrillery, ale czasami domyślam się zakończenia już wcześniej. Harlan Coben nie odsłonił rozwiązania, nie odpowiedział na wszystkie pytania do samego końca. Wciągająca, niesamowita historia, która z każdą stroną zaskakuje, stawia kolejne pytania, nie uciekając od poruszania tematów ważnych i trudnych. Czy zawsze przyłapanie na gorącym uczynku daje jednoznaczną odpowiedź w kwestii winy? Harlan Coben zmusza do zastanowienia się, czy na pewno wszystko jest takie, na jakie wygląda i czy łatwość osądzania idzie w parze z prawdą.

  Harlan Coben stworzył swoich bohaterów w taki sposób, że nie można nie zastanowić się nad złożonością ludzkiej psychiki. Czy można podzielić ludzi na dobrych i złych, czy ten podział jest zawsze oczywisty i niezmienny, czy może każdy, przyłapany "na gorącym uczynku" ma coś do ukrycia?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ksiazka godna polecenia. Wciagajaca akcja i zaskakujace zakonczenie. Super.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bóg nie jest niezbędny, żeby stworzyć winę, ani żeby karać. Wystarczą ludzie wspomagani przez nas samych. Sąd ostateczny jest co dzień.” – pisał Albert Camus, tymi prostymi słowami oddając pokrętną ludzką naturę. Mimo istnienia całego aparatu prawnego, wciąż chcemy mieć moc sprawczą, wciąż lubimy dopatrywać się winy i za nią karać. Rozwój cywilizacji, a nawet wzrost świadomości poszczególnych jednostek i wymóg funkcjonowania w grupie nie zmieniły naszych zachowań, nie spowodowały zniknięcia samosądów. Nie chcemy czekać, aż złoczyńcę dosięgnie karzące ramię sprawiedliwości – to my chcemy być tym ramieniem…

  Czy tak właśnie swoją pracę traktuje Wendy Tynes, dziennikarka programu „Przyłapani na gorącym uczynku”, demaskującego sprawców i ich zbrodnie, bohaterka wciągającej książki mistrza kryminału. Harlana Cobena? Powieść „Na gorącym uczynku”, opublikowana nakładem wydawnictwa Albatros, to nie tylko przerażające studium ludzkiej psychiki, ale również naszych słabości. Autor, jak nikt inny, potrafi portretować najbardziej pierwotne z ludzkich zachowań, najbardziej brutalne i upokarzające, poddając naszej moralnej ocenie wybory dokonywane przez swoich bohaterów. Nie inaczej jest i tym razem – z zapartym tchem śledzimy rozwój wydarzeń wpadając w kolejne pułapki przygotowane przez Cobena, próbując zgłębić tajemnicę wydarzeń sprzed lat, a także rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia młodej dziewczyny. Nie sposób nie angażować się emocjonalnie w lekturę szczególnie, że traktuje o jednym z najpodlejszych czynów karalnych, będących równocześnie swego rodzaju tabu – o pedofilii.

  Wendy po raz kolejny jest na szczycie. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz dziennikarskiej prowokacji, udało jej się zidentyfikować potwora, który czyha na niewinne dzieci. Działając za pośrednictwem forum internetowego, a następnie zwabiając przestępcę pod wskazany adres, jest w stanie pokazać ludzkości jego twarz, twarz Dana Mercera. Program, a także znalezione w jego domu dowody w postaci zdjęć i laptopa wystarczyły, by społeczność go skazała, zanim jeszcze postawiono mu jakiekolwiek zarzuty. Tym bardziej bulwersuje wszystkich, a szczególnie rodziny ofiar, uniewinnienie Dana i odrzucenie przez sędziego dowodów z uwagi na ich stronnicze przedstawienie w mediach. Pikanterii dodaje sprawie fakt, ze do czasu zdemaskowania przez Wendy, Dan był cenionym członkiem lokalnej społeczności, zaangażowanym w niesienie pomocy potrzebującym pracownikiem socjalnym, zatrudnionym w ośrodku pomocy dla młodzieży. Wystarczyło kilka chwil, by został wyrzucony poza nawias, znienawidzony przez wszystkich, by doświadczył przemocy fizycznej ze strony sąsiadów. Jedynie była żona wraz ze swoją nową rodziną staje w jego obronie, to jednak nie wystarczy – ludzie już wydali wyrok.

  Kiedy zdesperowany, ukrywający się mężczyzna dzwoni do Wendy tłumacząc, że zaszła pomyłka, ta, kierowana dziennikarska intuicją, postanawia się z nim spotkać. Nie bez znaczenia jest też fakt, że została wyrzucona z pracy, choć zapewne znając dalszy rozwój wypadków, wolałaby zostać w domu opłakując zmarłego przed ośmioma laty męża. Los zadecydował jednak inaczej – Wendy staje się świadkiem morderstwa Dana, zaś sprawcą jest prawdopodobnie ojciec jednej z ofiar, emerytowany szeryf federalny, Ed Grayson. Kiedy jednak kobieta przybywa na miejsce zbrodni wraz z policją, po ciele pedofila nie ma już śladu, zaś jedynym dowodem uprawdopodobniającym jej wersję wydarzeń, jest dziura po kuli oraz kilka kropel krwi. Staje się to bodźcem, do przeprowadzenia przez Wendy własnego śledztwa, które wiedzie ją aż do Princeton i zmusza do podróży w czasie

  Okazuje się bowiem, że Dan nie jest jedynym absolwentem tej prestiżowej uczelni, który popadł w poważne kłopoty. Jeden ze studentów z rocznika Mercera został oskarżony o defraudacje, polityczną karierę drugiego zniszczył skandal z prostytutką, a kolejny został aresztowany za posiadanie środków odurzających.. Czy to przypadek że wszyscy ci mężczyźni, których życie zostało zrujnowane w przeciągu ostatniego roku, byli … współlokatorami Dana? Czy to możliwe, żeby Mercer był odpowiedzialny nie tylko za uwodzenie nieletnich i robienie im roznegliżowanych zdjęć, ale również za zabójstwo? W pokoju Dana znaleziono bowiem telefon siedemnastoletniej Haley McWaid, nastolatki, która pewnego dnia nie wróciła do domu, po czym słuch po niej zaginął. I choć wszystko wskazuje na to, że Dan był nie tylko pedofilem, ale i mordercą, to Wendy ogarniają coraz większe wątpliwości. Czy to możliwe, że zniszczyła życie zupełnie niewinnemu człowiekowi? Kluczem do rozwiązania zagadki jest okres studiów w Princeton, a choć dziennikarce grozi wielkie niebezpieczeństwo, wyrzuty sumienia i pragnienie poznania prawdy nie daje jej pozostawić śledztwa spokoju. Wytrwale podąża zatem wszystkimi możliwymi tropami, ale prawda jest bardziej zaskakująca, niż sądzi…

  „Na gorącym uczynku” Cobena to powieść, która zmusza nas do uczestnictwa w opisywanych wydarzeniach, która angażuje emocjonalnie i skłania do rozważań na temat winy i karny. Doskonale przemyślana konstrukcja tekstu, nieszablonowe i zaskakujące zakończenie oraz mistrzowskie kreacje bohaterów są niewątpliwie mocną stroną powieści, a przy tym znakiem rozpoznawczym Cobena. Tu nie ma miejsca na przypadek, wszystko dzieje się we właściwym czasie, nieustannie podsycając napięcie, aż do punktu kulminacyjnego, którego nie sposób przewidzieć. Chyba nie doczekamy się chwili, kiedy Coben nas zawiedzie, a już na pewno nie w przypadku tej lektury…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Napisana tak, że czyta się szybko i z przyjemnością. Akcja logiczna i ciekawa. A do tego z morałem. Z każdą książką Cobena lubię go coraz bardziej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Audiobook Na gorącym uczynku CD 0/5 Nasza cena:
33,73 zł 35,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Na gorącym uczynku CD

Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie...
Już mnie nie oszukasz 5/5 Nasza cena:
30,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Już mnie nie oszukasz

Będziesz musiał się zastanowić nad tym, w co możesz wierzyć i komu powinieneś ufać Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai,...
Klinika śmierci 5/5 Nasza cena:
29,79 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klinika śmierci

Pierwszy thriller medyczny w dorobku mistrza suspensu! Doktor Harvey Riker pracujący w klinice na Manhattanie poświęcił życie, aby wynaleźć lekarstwo na jedną z najgorszych chorób na świecie - AIDS. Jego pacjenci, jeden po drugim, zostają wyleczeni. A potem - także jeden po drugim - giną z rąk...
Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4 0/5 Nasza cena:
24,65 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4

Cykl z Myronem Bolitarem Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki i zaskakujące zakończenie – to podstawowe cechy literackiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego...
Niewinny 0/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewinny

Jeden mały błąd może zmienić wszystko. Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości. Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy,...
Zaginiona. Myron Bolitar. Tom 9 4/5 Nasza cena:
29,02 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginiona. Myron Bolitar. Tom 9

Ciężko jest oprzeć się dawnej kochance. Dowiaduje się o tym Myron Bolitar, kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: Przyjedź do Paryża. Ale czy obietnica namiętnego weekendu jest bezinteresowna, skoro Terese jest podejrzewana o zamordowanie byłego męża? I do nikogo oprócz Myrona nie może...
Obiecaj mi. Myron Bolitar. Tom 8 0/5 Nasza cena:
26,40 zł 34,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obiecaj mi. Myron Bolitar. Tom 8

Cykl z Myronem Bolitarem Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy pisarskiego...
Ostatni szczegół. Myron Bolitar. Tom 6 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni szczegół. Myron Bolitar. Tom 6

Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wracać do Nowego Jorku – jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego bejsbolisty Clu Haida, jego pierwszego klienta. Co gorsza, nie chce składać wyjaśnień, milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę...
Jeden fałszywy ruch. Myron Bolitar. Tom 5 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden fałszywy ruch. Myron Bolitar. Tom 5

Piąta powieść z Myronem Bolinarem - detektywem i agentem sportowym w jednym! Myron Bolitar podejmuje się ochrony czarnoskórej gwiazdy żeńskiej koszykówki, Brendy, nękanej telefonicznymi pogróżkami. Jest inteligentna, piękna, ma poczucie humoru, lecz brak jej agenta. Czy kłopoty Brendy mają związek...
Bez śladu. Myron Bolitar. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,03 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez śladu. Myron Bolitar. Tom 3

Trzecia powieść z Myronem Bolidarem - detektywem, agentem sportowym i niepoprawnym kobieciarzem Myron Bolitar przyjmuje propozycję właściciela klubu New Jersey Dragons i zgadza się odnaleźć gwiazdę drużyny, Grega Downinga, swojego rywala z czasów studenckich, który przepadł jak kamień w wodę. W...
Krótka piłka. Myron Bolitar. Tom 2 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krótka piłka. Myron Bolitar. Tom 2

Mecz US Open zostaje przerwany przez odgłos strzału. Ofiarą okazuje się zabita przed stadionem dwudziestoczteroletnia tenisistka, Valerie Simpson. Sześć lat wcześniej zapowiadała się na gwiazdę, jednak nieoczekiwane załamanie nerwowe położyło kres jej karierze. Valerie zamierzała jednak wrócić do...
Bez skrupułów. Myron Bolitar. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,02 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez skrupułów. Myron Bolitar. Tom 1

Kobiece sekrety, męskie kłamstwa, rodzinna tragedia... Myron Bolitar - dawny koszykarz, a obecnie agent sportowy - ma ręce pełne roboty. Jest u progu sfinalizowania kontraktu gwiazdy footballu, Christiana Steele`a. I właśnie wtedy na jego prominentnego klienta pada podejrzenie o zabicie...
Wybrane bestsellery
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Zło w Cmentarnej Górze 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

„Związana z mafią” to czwarty tom serii Bracia Vedetti Ady Tulińskiej. Miłość czy nienawiść? Co zwycięży tym razem? Marcello to wzgardzony syn bossa z Sycylii, Enrica. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz blizna na twarzy i szyi budzą powszechny strach. Niektórzy mówią na niego Conciatore –...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula