Knox

Autor:

Anna Wolf

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2022
Ilość stron
320
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 28,40 zł
Audiobooki mp3
za 35,52 zł
Nasza cena: 27,22 zł 42,90 zł Taniej o: 37%

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego.

Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją do Jackson w Tennessee, gdzie mieści się jego klub. Dziewczyna razem z Knoxem broni siedziby klubu przed atakiem wrogiego gangu motocyklowego. Rani jednego z napastników. Okazuje się nim mężczyzna, którego próbowała wymazać ze swojej pamięci. Konflikt między klubami przybiera na sile, tak samo jak nieporozumienia między Knoxem a Caroline.

Czy miłość będzie w stanie wygrać z nienawiścią, a teraźniejszość w końcu pogrzebie przeszłość?

Recenzje (22)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Knox" Anna Wolf

  Wydawnictwo: Akurat

  Premiera: 15.o6.2o22r.

  Knoxa to członek klubu motocyklowego "Storm Riders MC'". Jest wysoki, przystojny, dobrze zbudowany. Jest wyniosły i pewny siebie.

  Caroline to młoda piękna, trochę zagubiona dziewczyna. Wiedzie spokojne życie, jest wystraszona jednak kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki.

  Caroline i Knox znali się już wcześniej. Jednak nie można powiedzieć, że ich drogi rozeszły się w miłej atmosferze. Po paru latach ich drogi po raz kolejny się przecinają. Caro, jest w niebezpieczeństwie i potrzebuje pomocy. Los sprawia, że akurat w pobliżu jest Knox, i to on będzie musiał wybawić ją opresji. Jednak w jego klubie pojawiają się problemy. Ktoś zagraża jemu i jego braciom.

  Czy Knox pomoże dziewczynie? Czy może wplącze ją w jeszcze większe problemy?

  Czy Knox i Caroline będą potrafili się dogadać? Czy Caro odnajdzie się w świecie motocyklistów?

  "Knox" to kolejna książka z serii 'Storm Riders MC', która miałam możliwość przeczytać. Książki z motywem klubów motocyklowych nie należą do moich ulubionych, ale tylko dlatego, że dopiero zaczynam przygodę z tym gatunkiem. Na swoim koncie mam tylko kilka przeczytanych książek tego typu, ale muszę przyznać, że z każdą kolejną coraz bardziej przekonuje się do takich książek.

  "Knox" jak i pozostałe książki tej serii napisana jest w ciekawy sposób. Fabuła jest interesująca a bohaterowie zadziorni i pyskaci. Zwłaszcza Caroline ma cięty język, często używa go w stosunku do Knoxa. Caroline na temat klubów motocyklowych wiedziała tyle co ja jeszcze niedawno. Dopiero poznaje ten świat. A pytania które zadawała dziewczyna często były również moimi pytaniami więc bardzo mnie cieszyło, że nie musząc ich wypowiadać dostawałam na nie odpowiedzi i mogłam bardziej zrozumieć ten świat i zasady które panują w tym bractwie.

  Akcja jest dynamiczna. Pomiędzy Caroline i Knoxem ciągle przeplata się miłość i nienawiść. A ich wymiana zdań była często zabawna. Natomiast konflik pomiędzy klubami trzymał w napięciu.

  Polecam przeczytać całą serię, uważam, że można ją czytać jako osobną książkę. Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam ta serie. Początkw gdy kończyłam tom drugi miałam pewne podejrzenia co do tego kto będzie bohaterem kolejnego tomu. No cóż, trochę mnie autorka zaskoczyła ale muszę przyznać, że to dobrze bo na historie Knoxa też czekałam. I to jeszcze jak.

  Caroline jest kuzynka Eli, którą poznaliśmy już wcześniej. Caro wpada w tarapaty za sprawa swojej kuzynki. Gdy Eli ucieka od niedoszłego męża to Caroline staje się celem. Ścigana dzwoni do Eli. Z opresji ma ja uratować Knox. Tylko że Caro i Konox mają za sobą poplątana przeszłość. Czy uda się ja im rozwiązać?

  Knox to jeden z ważnych członków Strom Riders MC. Kiedy dostaje telefon od Eli, że jej kuzynka znajduje się w opałach rusza z odsieczą. Zabiera Caroline do siedziby klubu i traktuję jak swoją "starą". Tylko czy to ze względu, by ją chronić? A może ma w tym swój cel? Co łączyło ich w przeszłości?

  Oprócz dobrze znanej nam dawki humoru i specyficznej atmosfery w klubie mamy także kolejna silną kobietę. Jakby tego było mało mamy wybuchową fabułę i w przenośni i dosłownie. Wraz z pojawieniem się Caroline zaczynają się kłopoty. Tylko czy winna jest Caro? A może to także konsekwencja pojawienie się wcześniej w klubie Eli? Kto czytał poprzednie części ten wie, że wszystko tu ma swoja powiązania. Kto stoi za napaścią na klubowy dom? Kim jest wróg i jakie powiązania z nim ma brat Konoxa Rick?

  Fabuła książki dynamiczna, dużo się dzieje. Autorka tym razem skupiła się na całości a sama historia Caro i Konoxa to niejako element składowy całości. Mamy tu mniej tych typowych relaksacyjnych klubowych chwili a więcej tej mrocznej strony. Jest strzelanina, napaść, a nawet jest wybuchowo. Oprócz tego mamy dwójkę naszych głównych bohaterów, którzy walczą ze sobą. Dużo scen jest zabawnych w stylu autorki choćby nokaut Konoxa przez Caro. Mamy także sceny erotyczne ale są one w mniejszości. W książce mamy wiele emocji, nasi motocykliści nie mają lekko ani z wydarzeniami, ani ze swoimi kobietami. Zwłaszcza cieszy mnie, że oprócz historii Caro i Konoxa mamy jednocześnie przybliżony ciąg dalszy historii poprzedników. Zwłaszcza zabawne są momentyy gdy Summer domaga się pewnego prezentu....

  Zakończenie to wisienka na torcie historii. Zaskakujące i intrygujące. Co gorsza, nie wiemy dokładnie, o co w tym biega. Kolejna tajemnica? A jakże. Kolejna kobieta, która namiesza? Coś w tym jest I kto będzie bohaterem kolejnej części? Jedno jest pewne to nie koniec kłopotów Strom Riders MC

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🔥Recenzja🔥

  "Przeszłość nas
  kształtuje, ale w jakim kierunku, to już my sami musimy zdecydować."

  Caroline stanowi przeszłość dla Knox'a. Miała wybór, jednak wolała jego brata. Czy postąpiła słusznie? Czy on był tym lepszym? Kiedy wpada w kłopoty, Knox nie zastanawia się ani chwili. Rusza jej na ratunek. Dawne uczucia, które żywił do dziewczyny, nie wygasły i teraz mają szansę odrodzić się na nowo. Będzie o nią walczył, aby stanęła u jego boku. Ułatwi to mu zabranie jej do swojego klubu. Tam będzie bezpieczna. Tam będzie mógł ją chronić. Tam będzie miał ją na oku. Jednak nic co piękne nie może trwać wiecznie. Na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Będą musieli stawić im czoła. Przeszłość ponownie powróci. Czy dadzą jej się zdominować? Czy miłość wszystko przezwycięży?

  Kolejny motocyklista i kolejne niezapomniane emocje. Autorka zabierze nas do świata pełnego niezapomnianych emocji, potyczek, walki o dawną miłość, ale też uświadomi, jak przeszłość kształtuje naszą teraźniejszość i przyszłość. Nie zabraknie tutaj komplikacji i trudnych wyborów, które namieszają w życiu bohaterów. Miłość pomiędzy bohaterami również nie będzie typowa. Knox wszystko będzie chciał zrobić tak, jak jemu pasuje najlepiej. Nie będzie czekał. Nawet jeśli miałby zdobyć ją podstępem, to się przed tym nie cofnie. Czy złamane serce i dawne pomyłki w końcu znajdą wspólną drogę?

  Jest to kolejne udane spotkanie z twórczością autorki. Każdy motocyklista jest inny, ale za każdym razem jestem nimi tak samo oczarowana. Czekam na kolejne dzieła spod pióra autorki, a wam polecam sięgnąć po tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  @recenzje_ksiazek_niezwyklych_

  🌸 "Knox"
  spod pióra Anny Wolf to trzecia część serii "Storm Riders MC"

  🌸 Dla Knoxa klub jest jak rodzina i dla niego jest w stanie zrobić wszystko.

  Gdy na jego drodze ponownie staje Caroline, która teraz potrzebuje pomocy, Knox decyduje się wziąć ją pod opiekę, i zapewnić bezpieczeństwo. W międzyczasie ktoś próbuje im zaszkodzić i zagraża zarówno jemu jak i klubowi.

  Czy Knox będzie w stanie pomóc dziewczynie?

  Czy Caroline i Knox dojdą do porozumienia?

  Kto i dlaczego zagraża klubowi?

  🌸 Nie wiem jak autorka to robi, ale każda kolejna część tej serii jest lepsza od poprzedniej. Choć każda z książek opowiada historię innego członka klubu, i można je czytać oddzielnie, to jednak polecam przeczytać hronologicznie, gdyż w ten sposób lepiej będziecie się orientować w fabule.

  Jest to jedna z moich ulubionych serii motocyklowych, i choć nie jest to mój ulubiony gatunek, to na każdą część czekałam z wielką niecierpliwością.

  Ta historia była niezwykle wciągająca i trzymająca w napięciu. Wartka akcja i niebanalni bohaterowie sprawili, że nie sposób się przy niej nudzić.

  Jeśli lubicie styl pisania autorki lub chcecie poznać bliżej jej twórczość i szukacie ciekawej książki o motocyklistach, to koniecznie sięgnijcie po tą książkę, ale gorąco polecam przeczytać całą serię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ponownie wkraczamy do siata gangów motocyklowych, by w towarzystwie silnych oraz niezależnych bohaterów odkrywać nieznane im uczucia. Mówi się, że miłość przebija mury i zawsze potrafi znaleźć drogę do serca, więc przy lekturze "Knox" postanowiłam sprawdzić czy w przypadku motocyklistów ta reguła również się sprawdzi.

  Znam twórczość Anny Wolf nie od dziś i bardzo lubię jej książki. Autorka pisze lekko, skupia się na emocjach i składa na nasze dłonie wiarygodną kreację bohaterów. Wszystkie jej serie umilały mi czas i angażowały w losy postaci, ale najbardziej zżyłam się z tymi, którzy pojawili się w cyklu Storm Riders MC. Okazało się, że członkowie gangu, nawet jeśli uważali inaczej, byli ze sobą powiązani silnymi emocjami co znalazło swoje odbicie również w moich emocjach.

  W trzecim tomie serii poznajemy losy tytułowego Knoxa. To bohater silny i niezależny, który ucieka od niepotrzebnych uczuć. Poza swoją przybrana rodziną nie potrzebuje nikogo, a na pewno nie Caroline, która jest już dla niego przeszłością. Jednak dziewczyna potrzebuje pomocy a on nie potrafi jej odmówić. Odżywają więc demony przeszłości, dawne urazy i zapomniane emocje, które mocno namieszają w życiu tych dwojga i zmusza ich do konfrontacji z urazą oraz niedomówieniami.

  To historia w stylu romantycznym, ale nie słodka i przesadzona a mocno stąpająca po kartach powieści. Nie znajdziemy więc pięknych słów i zbyt szybkich wyznań a zmierzymy się za to z targającymi bohaterów sprzecznymi emocjami. Obydwoje zakochani w sobie po uszy wciąż rozstrzygają nieporozumienia nadające bieg ich historii i jednocześnie angażują się w wojnę pomiędzy gangami, która przyniesie do fabuły sporo niebezpieczeństwa oraz ciekawych zwrotów akcji. Książka będzie więc obfitować w liczne wątki składające się na jedną, spójną całość.

  Jeśli lubicie motyw gangów motocyklowych w połączeniu z wątkiem romantycznym oraz szukacie ciekawie wykreowanych bohaterów - oto propozycja dla Was. "Knox" to idealny wybór na leniwe popołudnie, kiedy potrzebujemy wyłączenie angażującej lektury oraz kubka gorącej herbaty. Spędziłam miły czas w towarzystwie członków Storm Riders MC, ale przyznaję, że było również intensywnie i niebezpiecznie co skutecznie wpłynęło na moje przyspieszone bicie serca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Knox
 • Autor: Anna Wolf
 • Wydawnictwo Muza
 • Seria Storm Riders MC
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328720701
 • Język: polski
 • Podtytuł: Storm Riders MC
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328720701
 • EAN: 9788328720701
 • Wymiary: 13x20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -38%
  Nicolas. Bezlitosna siła. Tom 6

  Nicolas. Bezlitosna siła. Tom 6

  Bohaterowie bestsellerowej serii Bezlitosna siła wracają na ring! Jesteście gotowi na wielki finał tej walki? Nicolas ma jeden cel – chce pomścić brata i zniszczyć chłopaków z Panta Rhei. Sara jest utalentowaną i delikatną dziewczyną po przejściach. On zbliża się do niej, by spełnić swój plan...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,65 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -33%
  Shade

  Shade

  Seria motocyklowa autorki „Krwawych obowiązków”! Brutalny, krwawy świat motocyklistów, w którym kobiety są traktowane przedmiotowo. Dwudziestotrzyletnia Sonia Lebowski była zmuszona zrezygnować z wyjazdu na studia i zostać w miasteczku Savannah. Zaciągnięte przez jej matkę długi oraz zaginięcie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,12 zł 41,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Mój szef. Mój AS 2 i pół

  Mój szef. Mój AS 2 i pół

  Trzeci tom fenomenalnej, bestsellerowej serii Mój szef. Dowcipne dialogi, zabawne sytuacje, namiętne sceny, moc wzruszeń i niepowtarzalni bohaterowie. Kontynuacja komedii romantycznej, jakiej jeszcze nie było! Ten, kto uznał, że ciąża to stan błogosławiony, musiał być naprawdę mocno wstawiony....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,78 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  W ramionach mafii

  W ramionach mafii

  Mafijny romans wypełniony nieokiełznanym pożądaniem. W trakcie ucieczki przed policją Mojra włamuje się do przypadkowego mieszkania, gdzie trafia na imprezę gangu motocyklowego. Pod wpływem impulsu dołącza do pokerowej rozgrywki. Jej przeciwnikiem okazuje się Vincenzo Gambino - mroczny książę...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,17 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Korona diabła. Tom 1

  Korona diabła. Tom 1

  Kiedyś wszyscy się go bali. Szanowali. Czcili. Stało się jednak coś niemożliwego – zakochał się. Od tej pory wszystko się zmieniło… Poznaj historię Alekseia, drugoplanowego bohatera bestsellerowej serii All The Pretty Things Moniki James. Uczucia Aleka nie mogły zostać odwzajemnione. Kto pokochałby...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,19 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Sekretny kurort

  Sekretny kurort

  Enzo prowadzi we Włoszech ekskluzywny kurort, jego życie wydaje się spokojne i ułożone. Do czasu! Kaja wyjeżdża na wakacje z przyjaciółką, zmęczona pracą w Polsce zastanawia się nad nowym początkiem. Wszystko wskazuje na to, że namiętny romans, który wybucha między tą dwójką skończy się jak jedna z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,59 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -33%
  Blade

  Blade

  Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych panienek. Zdecydowanie nie miał czasu nikogo niańczyć. A właśnie to go czekało, ponieważ obiecał koledze, że gdyby temu stało się coś złego, Blade zajmie się jego siostrą....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,91 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Gniewa

  Gniewa

  W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,68 zł 44,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -32%
  Christian Saint

  Christian Saint

  Ostatnią osobą, którą pielęgniarka Grace Malley spodziewa się spotkać w miejscu pracy, jest jej ojciec. Kobieta widziała go zaledwie dwa razy w życiu. Szybko okazuje się, że mężczyzna skontaktował się z nią, ponieważ potrzebuje pomocy. Pożyczył pieniądze, a ona stała się ważną częścią umowy, którą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,58 zł 41,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Brat. Sekrety mafii. Tom 3

  Brat. Sekrety mafii. Tom 3

  Maksim Aristov jest zaginionym przed laty bratem Mishy. Mężczyźni wychowywali się w domu dziecka, ale nie wiedzieli, że są spokrewnieni. Teraz, po latach, mają szansę być prawdziwą rodziną i to nie tylko ze względu na więzy krwi. Maksim wejdzie także w struktury mafijne. Będzie musiał zdobyć...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,12 zł 41,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Sexy Bastard. Tom 3. Knox 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sexy Bastard. Tom 3. Knox

Trzeci tom serii o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma...
Świąteczne namiętności 4/5 Nasza cena:
24,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne namiętności

Już kiedyś się spotkali. Już kiedyś ze sobą byli. Już kiedyś było upojnie, dziko, gorąco… A może wcale nie? Może pierwsze, nieistotne i prawie zapomniane zauroczenie to był zaledwie wstęp do czegoś znacznie większego, gwałtowniejszego, szaleńczego? Życie pisze różne scenariusze. Scenariusze...
Nie zostawię Cię 4/5 Nasza cena:
21,65 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zostawię Cię

Nowa powieść bestsellerowej autorki serii „Gangsterzy”! Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo prowadzi dobrze prosperującą firmę. To wszystko sprawia, że wiedzie beztroskie, wypełnione niezobowiązującym seksem...
Grzeszne święta 5/5 Nasza cena:
22,88 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszne święta

Zbiór gorących opowiadań na zimne wieczory. Za oknami mróz, z daleka słychać dzwonki przy saniach, śnieg skrzypi pod butami, a w ciepłym wnętrzu, rozświetlonym blaskiem ognia igrającego w kominku, spotykają się spojrzenia, splatają się palce, usta łączą się w pocałunku. Zamiast szelestu papieru...
Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna 5/5 Nasza cena:
28,02 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

Witaj w świecie, którym rządzą wielkie pieniądze, brutalne reguły i gorące uczucia! Gdy popularne polskie autorki z grupy literackiej Euforia spotkają się razem w kawiarni, a naprzeciw nich usiądzie wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o włoskim typie urody… W perfekcyjnie skrojonym garniturze,...
Facet na wakacje 4/5 Nasza cena:
24,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Facet na wakacje

Jedenaście pikantnych miłosnych historii, które zapewnią niezapomnianą podróż do krainy rozkoszy. Niezobowiązujący flirt z atrakcyjnym nieznajomym w barze, namiętny seks w hotelowym pokoju, romantyczne zachody słońca na włoskiej Sycylii, mocno zakrapiana impreza w domu gwiazdora rocka zakończona...
Gorące lato. Grzeszne opowieści 5/5 Nasza cena:
30,67 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące lato. Grzeszne opowieści

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne...
Obietnica gangstera 5/5 Nasza cena:
24,39 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie, i dziewczyna, która w wyniku gangsterskich porachunków traci ukochaną osobę i musi nagle...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
25,46 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,95 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby. Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick...
Ring 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Storm 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Storm

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Summer jest samotną matką czteroletniego Arona. Niedawno straciła pracę, ponieważ odmówiła zostania kochanką swojego szefa. Nie mając wyboru, zwróciła się o pomoc do jedynej...
Wybrane bestsellery
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,77 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,89 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula