Jeszcze lepsza zabawa latem. Letnia kraina zabaw dla małych odkrywców

Jeszcze lepsza zabawa latem

Letnia kraina zabaw dla małych odkrywców

Kabaret Starszych Panów śpiewał kiedyś, że "w czasie deszczu dzieci się nudzą". Choć trudno w to uwierzyć, potrafią nudzić się nawet wtedy, gdy świeci słońce - w wakacje! Mamy jednak sposób, by na to zaradzić. Na TaniaKsiazka.pl w jednym miejscu zebraliśmy wszystko, co zapewni większym i mniejszym brzdącom jeszcze lepszą zabawę latem.

W strefie małego czytelnika znajdziecie książeczki dla dzieci oraz łamigłówki i kolorowanki, w przestrzeni z grami będziecie mieć do wyboru takie, które można wrzucić do plecaka, również te dla jednej osoby. Polecamy także różnorodne produkty, które wyniosą na wyższy poziom zabawę na świeżym powietrzu. A zabawki na niepogodę przydadzą, się na ten wspomniany wcześniej deszcz. 

>> Letnia kraina zabaw <<


Zaginiona wyspa skarbów. Zgaduj, rozwiązuj, wydostań się, Tecnoscienza

Zaginiona wyspa skarbów

Mark i Fatima jadą do swojej cioci i dowiadują się przez przypadek o wyspie piratów, na której kapitan Różowobrody zgromadził swoje skarby. Pragną odnaleźć to miejsce. Wyruszają więc w podróż łodzią i trafiają na papugę Pana Rogera należącą kiedyś do Różowobrodego. Papuga pomaga im wskazując miejsca ukrycia kolejnych stron z pamiętnika pirata. Pamiętnik jest potrzebny, aby rozwiązać wszystkie zadania i bezpiecznie powrócić do brzegu.

Historia przeplatana jest ponad dwudziestoma zadaniami, które należy rozwiązać razem z bohaterami. Chcąc poznać kolejne losy Marka i Fatimy w podróży po skarb Różowobrodego, czytelnik zmierzy się z liczeniem, porównywaniem, odnajdywaniem ścieżki w labiryncie, odczytywanie znaków itp.

Sprawdź >>


Mądre bajki, Agnieszka Antosiewicz

Mądre bajki

"Mądre bajki" to pozycja, która z pewnością zainteresuje każdego malucha również swoimi barwnymi ilustracjami. Oddziałują one na wyobraźnię, pobudzają i sprawiają, że wszystko nabiera jeszcze ciekawszej formy. Każda opowieść to dobry wstęp do rozmowy z dzieckiem i dyskusji po zakończeniu czytania. Jak nasze dziecko rozumie przyjaźń, rodzinę, miłość? Czy wie, jaka siła w nim drzemie i czy będzie gotowe stawić czoła przeciwnościom losu?

Tutaj nie znajdziemy historii o superbohaterach, możemy za to dostrzec zupełnie inne, o wiele ważniejsze zalety książeczki. Dobrze jest wybierać dla naszych pociech właśnie takie pozycje, które nie tylko sprawiają przyjemność podczas czytania, ale niosą za sobą niejedno ważne, życiowe przesłanie. Ucząc i bawiąc jednocześnie, tak jak robią to najlepsze i najmądrzejsze bajki dla dzieci, najlepiej wpływamy na rozwój dziecka i jego edukację.

Sprawdź >>


Jeździk "Panda" jeździdełko auto pojazd, Polesie

Jeździk

Lekki kolorowy jeździk na 4 plastikowych wytrzymałych kółkach. Jeździk posiada okrągłą kierownicę a jego pozaokrąglane kształty pozwalają na bezpieczną zabawę maluszka. Zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów. Niskie siedzisko oraz wygodne oparcie. Dziecko siedząc na siedzisku może odpychać się nóżkami a wygodny uchwyt z tyłu wspomaga naukę chodzenia. Zabawka wspomaga rozwój małej i dużej motoryki. Zabawka przystosowana do zabawy w domu i na dworze.  Z przodu uśmiechnięta buzia, nosek oraz uszy pandy zachęcają dziecko do zabawy. Producent zastrzega sobie prawo do zmian kolorystycznych - kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Sprawdź >>


Ubongo karciane, Egmont

Ubongo karciane

"Ubongo. Gra karciana. Gry do plecaka" to bardzo prosta i przyjemna karciana wersja gry znanej pod tytułem "Ubongo". Gra jest prosta, ale wymaga szybkiego i logicznego myślenia. Każdy z graczy otrzymuje na starcie 9 kart, na których widnieją kolorowe klocki w różnych kształtach - po 6 na każdą kartę. Celem uczestnika zabawy jest dopasowanie kart tak, by ułożyć swoją łamigłówkę. Ważna jest szybkość i spostrzegawczość. No i kto pierwszy ułoży całość, krzyczy "Ubongo"!

Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać