Jej porywacz. Zatrzymaj mnie. Twist me. Tom 2

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo:NieZwykłe
Seria:Twist me
Oprawa:Miękka
Rok wydania:2021
Ilość stron:278
Opis

Drugi tom legendarnej zagranicznej trylogii!
Dla fanów Raw i Birthday Girl!


Julian zabiera Norę do Kolumbii, do miejsca, gdzie się wychował. Nie był tam od śmierci rodziców. Teraz potrzebuje strzeżonego schronienia, a tym właśnie jest dom jego ojca.

Mężczyzna zrobi wszystko, żeby zapewnić Norze bezpieczeństwo. Jego zabaweczka należy do niego i nikt mu jej nie odbierze.

Nora nie jest już tą samą przestraszoną dziewczyną, którą Julian zabrał na wyspę. Porywacz posiadł nie tylko jej ciało, ale również duszę. Przez okres, kiedy nie byli razem, kobieta zapomniała o skrywającym się w sercu Juliana mroku. Jednak szybko sobie o nim przypomni.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Twist me

Czy książka "Jej porywacz. Zatrzymaj mnie. Twist me. Tom 2" jest odpowiednia dla osób szukających lekkiego romansu?

Powieść ta nie jest lekkim romansem, lecz mroczną historią z gatunku dark romance przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych czytelników. Fabuła skupia się na skomplikowanej relacji opartej na dominacji, obsesji oraz motywie porwania, co wyklucza subtelny charakter opowieści. Autorka kładzie duży nacisk na psychologiczny mrok głównego bohatera i trudne emocje towarzyszące bohaterce podczas pobytu w Kolumbii. Wybierz ten tytuł tylko wtedy, gdy akceptujesz w literaturze kontrowersyjne motywy i wysoką dawkę erotyzmu.

Czy lektura tej części wymaga znajomości poprzedniego tomu serii Twist Me?

Tak, zapoznanie się z pierwszym tomem jest niezbędne do pełnego zrozumienia relacji między Julianem a Norą. Książka stanowi bezpośrednią kontynuację losów bohaterów i rozwija wątki zapoczątkowane w poprzedniej części trylogii. Bez znajomości początkowych wydarzeń na wyspie, motywacje postaci oraz dynamika ich związku mogą być niejasne dla odbiorcy. Lektura w odpowiedniej kolejności pozwala w pełni śledzić przemianę Nory i ewolucję mrocznej natury Juliana.

Jaki klimat dominuje w tej części przygód Juliana i Nory?

W książce panuje duszna, pełna napięcia atmosfera zagrożenia połączona z egzotycznym tłem kolumbijskiej posiadłości. Przeniesienie akcji do rodzinnego domu Juliana wprowadza nowe wątki związane z jego przeszłością oraz potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa w niebezpiecznym środowisku. Czytelnik obcuje z mrocznym instynktem posiadania, który definiuje niemal każde działanie głównego bohatera. Całość utrzymana jest w tonie emocjonalnego rollercoastera, gdzie strach nieustannie miesza się z fascynacją.

Dla kogo ta powieść może okazać się zbyt trudna lub nieodpowiednia?

Tytuł ten nie jest wskazany dla osób unikających w literaturze motywów przemocy, braku obopólnej zgody oraz toksycznych relacji. Ze względu na brutalną naturę Juliana i specyficzny rodzaj więzi z ofiarą, treść może budzić dyskomfort u czytelników wrażliwych na punkcie etyki w romansach. Książka jest skierowana do osób, które świadomie sięgają po literaturę z pogranicza thrillera i mrocznego erotyku. Jeśli szukasz opowieści o zdrowym partnerstwie, ta pozycja zdecydowanie nie spełni Twoich oczekiwań.

Czego można spodziewać się po dynamice relacji bohaterów w tym tomie?

Relacja bohaterów ewoluuje z fazy czystego przerażenia w stronę głębokiego, choć wciąż mrocznego i skomplikowanego przywiązania. Nora przestaje być jedynie bierną ofiarą, a jej postać nabiera nowych cech w obliczu powrotu Juliana do jego korzeni w Kolumbii. Autorka pokazuje, że mrok mężczyzny jest niezmienny, co stawia kobietę przed nowymi wyzwaniami emocjonalnymi. To intensywne studium psychologiczne ujęte w ramy fikcji literackiej dla fanów mocnych wrażeń.

Szczegóły
  • Autor: Anna Zaires
  • Wydawnictwo NieZwykłe
  • Seria Twist me
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 278
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381786263
  • Język: polski
  • Podtytuł: Twist me #2
  • Oryginalny tytuł: Keep Me
  • Tłumacz: Grzywa Mateusz
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788381786263
  • EAN: 9788381786263
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek, Dąbrowskiego 57/4, 32-600 Oświęcim, Polska, niezwykle@wydawnictwoniezwykle.pl, tel. 537852877
Recenzje książki Jej porywacz. Zatrzymaj mnie. Twist me. Tom 2 (9)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Agata W. w dniu 2021-10-03
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    „Jej porywacz. Zatrzymaj mnie” jest drugim tomem cyklu Twist me i bez dwóch zdań należy książki czytać według kolejności. To seria niezwykle mroczna, destrukcyjna, nie dla każdego. Znajdziecie tutaj przemoc fizyczną, a także różne nadużycia psychiczne. W poprzednim tomie poznaliśmy słodką i bezbronną Norę oraz jej bestię Juliana. Przedmiot dzisiejszej recenzji przedstawia dalsze losy bohaterów. Co takiego się wydarzy? Czy Nora w końcu uwolni się od bestii, czy wręcz przeciwnie?

    Julian Esguerra nie jest miłym człowiekiem, porwał dziewczynę, ponieważ jej pragnął, chciał uczynić ją swoją i nie widział w tym niczego złego. Przetrzymywana w niewoli przez 15 miesięcy Nora Leston zakochała się w swoim porywaczu. Sprawy się skomplikowały, wierzy w to, że Julian zginął w eksplozji po tym, jak ją uratował. Jest jej niezwykle ciężko, jednak stara się wrócić do normalności, zacząć żyć bez niego, jednak przeznaczenie potrafi namieszać. Julian stracił Norę raz, teraz nie ma zamiaru ponownie do tego dopuścić. Jego potrzeba posiadania jej, dobrowolnie lub w niewoli, wszystkie skrajności, do jakich doprowadzi, aby ją „zatrzymać”, nie znają granic. Wiele komplikuje to, że dziewczyna jest jego słabością, w jego wrogom nie będzie trudno zorientować się, że to właśnie ona jest jedyną rzeczą, na której Julianowi zależy. Nic nie powstrzyma ich by wykorzystać dziewczynę po to, aby dobrać się do niego. Musi zrobić wszystko, aby zapewnić Norze bezpieczeństwo, nawet, jeśli oznacza to zabranie jej do Kolumbii, jego rodzinnego domu, którego unikał od śmierci rodziców. Czy uda mu się zapewnić dziewczynie bezpieczeństwo? Czy będzie w stanie utrzymać swoja zabaweczkę przy sobie? Z dala od mężczyzny Nora zapomniała już, jak silna, władcza i nieb bezpieczna jest ta mroczna cześć Juliana. Jest domin torem i niczego bardziej nie pragnie niż sprawowania nad nią swojej władzy, wie, że potrafi ją zarówno przerazić, jak i podniecić jak nikt inny. Czy Norze uda się poukładać wszystko na nowo? Czy ten potwór ma serce?

    „Jej porywacz. Zatrzymaj mnie” jest książką, która ukazuje Juliana, jako bohatera, który z pewnością ma w sobie ogromne pokłady mroku. W dalszym ciągu jest maniakiem kontroli, nadal ma nieskończoną władzę nad Norą i manipuluje nią bez przerwy, a ona uzależnia się od niego. Czy ta relacja jest zdrowa? Pewnie nie, ale zaczęła jej pasować. Została u jego boku z własnej woli, możemy się zastanawiać, czy to, dlatego, że ON doskonale wiedział, jak to ugrać, czy faktycznie otworzyła przed nim swoje serce. Nora się zmienia z ofiary stała się kobietą, która świadomie podporządkowała się mężowi, jest twarda i bezwzględna, jest gotowa na wiele zwłaszcza, gdyby życie jej męża wisiało na włosku. Jest w nim całkowicie zakochana, w jego ciemności i świetle. Myślę, że nie powinno się już wracać do tego, że był jej oprawcą, a ona jego ofiarą. Sama zdecydowała, że mimo tego, co jej robił była gotowa z nim pójść. Julian rozbudził ją, pokazał, jakie ma potrzeby i rozbudził jej własną ciemność. „Jej porywacz. Zatrzymaj mnie” to powieść, która jest kontynuacją losów Nory i Juliana, nie spodoba się każdemu, ale jeśli należysz do grona czytelników lubiących mroczne historie i szaleństwa bohaterów, to powinieneś sięgnąć po ten cykl.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Kasia P. w dniu 2021-09-20
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Prawda bywa często bolesna, a stawienie jej czoła wymaga odwagi, lecz czasem przynosi z sobą to, od czego uciekaliśmy. Czy można stać się zupełnie inną osobą niż byliśmy jeszcze niedawno? Co wydarzy się kiedy zaakceptujemy rzeczywistość, która wydawała się nie do przyjęcia, a teraz wydaje się jedyna, w jakiej możemy być sobą? Czasem to, co powinno nas zniszczyć odsłania kim jesteśmy naprawdę albo kim staliśmy się.

    Kilkanaście miesięcy wcześniej życie Nory zmieniło się całkowicie, nie jest już tą dziewczyną, jaka swobodnie planowała swoją przyszłość i dopiero chciała się przekonać na co ją stać. Dojrzała i zdecydowała się na drogę, która wydaje się co najmniej kontrowersyjna dla jej bliskich, wybrała Juliana i egzystencję u jego boku. Wydaje się, że wie co ja czeka, lecz czy na pewno? W świecie gdzie zagrożenie czyha za każdym rogiem, bezpieczeństwo wydaje się luksusem na jakie nikogo nie stać. No chyba, że jest się kimś takim Esguerra, kto nie zawaha się przed niczym i nie czuje strachu albo raczej przypomniał sobie jak smakuje lęk o najbliższego człowieka. Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za bycie razem pomimo tego, co dzieje się wokół nich? Łatwo jest uwierzyć, że nic złego nie wydarzy się już, lecz to jedynie iluzja, nawet jeśli wydaje się, że kontroluje się wszystko. Wystarczy kilka minut by rozbić szczęście niczym szklaną bańkę, Julian zawsze był panem sytuacji, lecz teraz ktoś musi podjąć decyzję wbrew jemu. Nora poznała już ciemną stronę życia, ale ona ma wiele twarzy i musi jednej z niej spojrzeć prosto w oczy. Kim będzie po tym pojedynku?

    Miłość bywa lekka, przynosi radość i przyjemne chwile. Ma też mroczniejszą odsłonę i tę właśnie odkrywa Anna Zaires po kolejny w cyklu Jej porywacz, a drugi tom pokazuje jak zmieniają się ludzie pod wpływem uczucia, które nie miało prawa zaistnieć, lecz wbrew okolicznościom rozwija się. „Zatrzymaj mnie” odsłania od podszewki miłość, jakiej daleko do łagodności i prostych emocji, wprost przeciwnie jedno i drugie jest złożone, połączone wzajemną fascynacją, prawie na skraju obsesji oraz przeszłością, jaka pozostawiła po sobie bolesne blizny. Część z nich stało się tarczą, lecz niektóre ukształtowały człowieka, kontrolującego siebie i innych, kosztem zadawania kolejnych ran. Pisarka dopasowała tło do sylwetek postaci, chociaż postawiła także na kontrast, by pokazać proces kształtowania i dopasowania się do warunków, w których jest się zmuszonym egzystować. Motywy bohaterów dalekie są od czarno – białych decyzji, choć na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że nic prostszego niż dokonanie takiego podziału. Anna Zaires nie ułatwia czytelnikom lektury, kreśląc przejrzyste i nieskomplikowane osoby, jakie dokonują odpowiednich wyborów. W tej serii nieustannie toczy się rozgrywka pomiędzy tom, co dyktuje rozsądek, a co emocje, sprzeczności burzą mury, zbudowane przez postacie i przyjęte zasady, ale też tworzą je od nowa. „Zatrzymaj mnie” ma prędką akcję, a gdy ona zwalnia to bardzo szybko czytający uczą się, że jest to cisza przed burzą. Miłość, trudna i raniąca jest osią fabuły, uczucie pełne cierni, wymaga od bohaterów czegoś, na co nie od razu są gotowi się zgodzić. Ta książka sięga głęboko w ludzkie umysły, demaskuje demony i wydobywa je na światło dzienne.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Beata M. w dniu 2021-09-20
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Po ekscytującej lekturze pierwszego tomu musiałam od razu zdecydować się na kontynuację. Musiałam! Oszalałabym w niewiedzy, bo losy bohaterów ogromnie dały mi się we znaki angażując moje myśli i emocje. Nie spodziewałam się, że ta seria aż tak mi się spodoba - a jednak. Cieszę się więc ogromnie, że wszystkie trzy tomy miały swoją premierę w jednym dniu.

    Teraz widzę, że pierwszy tom był jedynie wprowadzeniem. Kontynuacja bowiem znacznie rozwija fabułę, chociaż w dalszym ciągu otrzymujemy dość krótką, niespełna trzystustronicową książkę. To trochę mylące, ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się, że czeka na nas mało rozwinięta historia, po której tylko się ślizgamy. Nic bardziej mylnego! Jak się okazuje wystarczy niewiele stron, żeby stworzyć oryginalną, angażującą lekturę.

    Drugi tom to ścisła kontynuacja wydarzeń wcześniejszych. Ponownie więc śledzimy losy porwanej Nory, ale tym razem dowiadujemy się więcej faktów na temat Juliana. Zabiera ON swoją wybrankę do Kolumbii, do miejsca skąd pochodzi. Jego rodzinne strony otworzą więc nowy rozdział w historii, chociaż wciąż przede wszystkim skupiamy się na jego fascynacji Norą.

    Dwie narracje, dwa zupełnie różne punkty widzenia, wciąż ta sama, dobrze napisana historia. Zaskakuje mnie fakt, że wciągnęłam się w mroczny dark romance, który już dawno znudził mnie jako gatunek, a jednak oddaję Zaires rację, że w dobrych rękach każda historia ma własną wartość. Przygotujcie się jednak na historię pełną scen podważających zdrowy rozsądek, romantycznych mniej, erotycznych bardziej, ponieważ scen dla dorosłych ponownie jest cała masa a Julian wydaje się być przewodnikiem w kolejnych ekscesach.

    Drugi tom na pewno bije na głowę część pierwszą dopracowaniem. Wszystkiego jest więcej - od emocji, przez akcję, po lepsze dopracowanie bohaterów. Wciąż zanurzamy się w historii oryginalnej i takiej, przy której czasami łapałam się za głowę myśląc: "co tam się dzieje?!", ale jeśli wiecie z czym je się dark romance myślę, że nikomu nie muszę tłumaczyć, że racjonalność nie jest główną cechą gatunku. Liczą się emocje obecne na każdym kroku, więc ponownie zachęcam Was do lektury, która okazała się bardzo miłą odskocznią od tego co ostatnio czytałam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Wiesława B. w dniu 2021-09-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    „Ta miłość jest zła i perwersyjna pod wieloma względami, jednak nie staje się przez to mniej prawdziwa.”

    Nora dochodzi do siebie po dramatycznych wydarzeniach. Jest przekonana, że Julian nie żyje. Wie, że to nienormalne, ale nie może przestać myśleć i tęsknić za swoim porywaczem. Jej zdziwienie jest ogromne, gdy pewnego dnia ten zjawia się u niej. Kolejny raz porywa ich szał namiętności i kolejny raz Julian nie daje jej wyboru, pozbawia złudzeń. Ona nie jest w stanie uciec i ukryć się przed nim. Zabiera ją do dalekiej Kolumbii, do miejsca, w którym się wychował. Jest to prawdziwa, dobrze strzeżona forteca zbudowana jeszcze przez jego ojca. Wydaje się, że tu będzie bezpieczna. Julian z uporem i wytrwałością maniaka tropi swoich prześladowców, wie, ze stawką jest życie Nory. W Norze zaszły znaczące zmiany, to czego doświadczyła bardzo ją zmieniło, nie jest już tą samą niepewną siebie dziewczyną. Czy Julian ma serce? Czy oprócz maniakalnej, seksualnej obsesji na punkcie Nory, tlą się w nim jakieś uczucia? Kolejny raz zmusza ją do uległości, Nora zostaje jego żoną.

    Czy ta dziewczyna ma szansę uwolnić się od swojego oprawcy? A może ona już tego nie chce… Akcja powieści toczy się swoim rytmem i intryguje. Autorka pisze lekko, przyjemnie, zaskakuje wnikliwym, wyraźnym obrazem psychiki bohaterów. Ukazuje mroczne zakamarki umysłu oprawcy i ofiary. Tym razem narracja prowadzona jest z perspektywy obojga, mamy wgląd w ich serca, znamy ich myśli, zamiary. Do Nory już w pierwszej części poczułam sympatię i to się nie zmieniło. Dokładnie zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji się znalazła, jednak rozum swoje, a serce swoje. Julian z premedytacją krok po kroku uzależniał ją od siebie. Umiejętnie i z wyczuciem wytresował. Bywa delikatny, za chwilę bardzo brutalny, robi z nią co chce i jak chce, ta bezwolnie mu ulega. Jakie ma wyjście? Chwilami traktuje ją coś najcenniejszego. Pobyt w Kolumbii bardzo zbliża ich do siebie. Nora podejmuje dalszą naukę, studiuje, intensywnie ćwiczy samoobronę i uczy się obsługiwać broń. On coraz chętniej i częściej ukazuje jej swój prawdziwy świat, wprowadza ją w ciemne tajniki swojej pracy. Julian… uch brak słów… bezwzględny, zaborczy socjopata chwilami wręcz dziki. Jest sadystyczny, tajemniczy, nie ma żadnych zahamowań. Bardzo próbowałam go zrozumieć, nie byłam wstanie, tak jak nie mogłam w żaden sposób zaakceptować jego poczynań. Przerażał mnie. Z premedytacją doprowadził do tego, że ona nie potrafi już bez niego żyć. Odczuwa ogromny, wręcz obsesyjny strach, że mógłby ją stracić. Jak to ocenić, wyważyć, potraktować? Jedno wiem na pewno, to fikcja literacka. Powieść może szokować i wzbudzać niesmak. Sceny łóżkowe są bardzo odważne, namiętne, chwilami przepełnione brutalnością i perwersją.

    Mocno erotyczna, wciągająca, elektryzująca opowieść. Intrygujący pomysł i rewelacyjne wykonanie. Trudno to wszystko ubrać w odpowiednie słowa. Czyta się bardzo szybko, a skrajne emocje buzują. Zakończenie bardzo zaskakuje, ogromnie się cieszę, że mam trzeci, finalny tom. Bardzo polecam, jednak ta seria nie jest dla każdego. Tatiasza i jej książki :)

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Karolina K. w dniu 2021-09-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Julian stał się częścią Nory. Tak ją zdominował, że dziewczyna nie potrafi bez niego żyć. Chociaż ma świadomość jak ją traktuje, co z nią robi i jak wpływa na jej psychikę - ona nie pragnie nikogo innego. Wyrusza z nim do Kolumbii, do jego rodzinnego domu. Zamienia piękną piaszczystą plażę na nowe więzienie. Znowu oddaje się ekscytacji, zmysłowemu uśmiechowi i żarem bojących z jego oczu. Znowu wpadła w sidła pozytywnych złudzeń ich relacji, mając nadzieję, że bezwzględny handlarz bronią odwzajemni jej uczucia....

    Bardzo się cieszę, że Autorka postanowiła przedstawić nam tę historię z perspektywy Juliana. Jego obsesyjny głód na punkcie dziewczyny oraz jej bezpieczeństwa, strach przed jej utratą, uzależnienie od niej była miejscami przytłaczająca. Odnoszę wrażenie, że i pragnienie jest jeszcze większa niż zostaje nam to przedstawione. Dzikość i barbarzyńskość przebija się niemal wszędzie. Socjopatyczny umysł Juliana nie zna granic, a Jego mroczna zaborczość jest mega intensywna. Tak samo jak wszystkie agresywne pocałunki czy jego brutalne podboje. Z zafascynowaniem chłonęłam wszystkie emocje jakie miała do przekazania Autorka. Nadal brakowało mi dialogów i wyjaśnień nie których spraw. Pragnęłam więcej buntowniczej strony Nory, a nie tylko jej przebłysków przez co przyglądałam się jak powoli gaśnie w niej cudowna dziewczyna, a zostaje sama skorupa, której emocje są wyćwiczone przez szkolenia Juliana. Absolutne podporządkowanie się i brak oporu czuć było kartka po kartce. Cały ból i przemoc, gniew i żal zmieszane z rozkoszą i namiętnością... Niebezpieczeństwo... Dużo tego było- i nie wszystko pozytywne. Chociaż ich ciała rozpaczliwe pragnęły się nawzajem, ja odczuwałam zniszczenie psychiki dziewczyny. Miejscami sama czułam się emocjonalnie zmęczona. Autorka świetnie zobrazowała te postacie. Jestem pod ich ogromnym wrażeniem. Nie pogubiła się ani w obrazie psychologicznym swoich bohaterów, ani w fabule, która się toczyła.

    To była bardzo dobra cześć tej serii. Zilustrowała nie tylko emocje Nory, ale i organizację Juliana. Pozwoliła nam go poznać od środka. Autorka zaprosiła nas do jego świata i  stać się jego częścią. Obnażyła mroczne zakamarki umysłu i chęć niezdrowej dominacji nad kobietą. Poznała z wrogami i nakarmiła ogromem adrenaliny. Znowu gorączkowo przerzucałam strony przy końcówce. Bardzo się cieszę, że mam pod ręką zakończenie tej historii. Z piekielną przyjemnością mogę oddać się w niebezpieczny świat niezrozumiałych lecz fascynujących emocji, jakie serwuje Autorka. 

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula