Hity roku 2020


Co powiesz na książkowe hity roku 2020?

Rok 2020 był... No cóż, z pewnością nie należał do łatwych. Za nami czas pełen niepewności i zagrożenia, które zaledwie dwanaście miesięcy temu było nie do pomyślenia.

Na szczęście mieliśmy książki. Dzięki nim udało nam się znaleźć chwilę wytchnienia. Z ich pomocą uciekaliśmy od pandemicznej rzeczywistości, by podróżować po świecie realnym i tym fantastycznym. To dlatego rok 2020 warto powspominać właśnie pod kątem literackim! 

Promocja potrwa jeszcze tylko do końca stycznia 2021.

Złap hity Roku 2020 
Powrót z Bambuko. Sprawdź >Powrót z Bambuko Katarzyna Nosowska

W tej książce możemy przejrzeć się jak w krzywym zwierciadle. W chwili gdy wydaje nam się, że świat zwariował i nigdy już nie będzie normalnie, z pomocą przychodzi nam Nosowska, której słowa dodają nam otuchy i nadziei. Zamiast siedzieć i martwić się o to, co będzie jutro, już dziś weźmy swój los we własne ręce i nie przejmujmy się opinią innych.Każdy z  nas ma jedno życie i powinien je przeżyć w zgodzie z samym sobą.

Dla jednych "Powrót z Bambuko" będzie swego rodzaju poradnikiem, instrukcją obsługi tej szalonej rzeczywistości, możliwością spojrzenia na własne życie z innej perspektywy. Dla innych będzie po prostu świetną rozrywką.

Sprawdź książkę >


Czuły narrator. Sprawdź >Czuły narrator Olga Tokarczuk

"Czuły narrator" to tekst zupełnie inny od pozostałych, które do tej pory napisała Olga Tokarczuk, lecz tak samo pasjonujący, jak jej powieści i opowiadania. Autorka podzieliła się swoim prywatnym światem, na który składają się, oprócz procesu twórczego, także osobiste doświadczenia, przemyślenia i chęć zrozumienia skomplikowanego i pełnego różnorodności wszechświata.

Na potrzeby tej książki, po dokładnej selekcji, pisarka wybrała dwanaście wykładów i esejów. Nadarza się zatem doskonała okazja do zapoznania się z istotnymi dla Olgi Tokarczuk tekstami - wśród nich znajduje się jej mowa Noblowska. Nie zabrakło również tekstów premierowych.

Sprawdź książkę >


Służąca. Sprawdź >Służąca Alicja Sinicka

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia - mimo starań, i tak padasz ofiarą niebezpiecznej gry. To właśnie spotkało właśnie młodą Julię: staranną, zorganizowaną dziewczynę, którą od zawsze cechowała pedantyczność. Nienawidziła bałaganu, zawsze porządkowała swoje rzeczy; przekształciła zamiłowanie do sprzątania w sposób na życie. W przeciwieństwie do swojej siostry nie wybrała się na studia - postanowiła założyć swój mały biznes, oferując usługi porządkowe.

Sprawdź książkę >
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać