Gwiazdy nadziei

Autor:

I. M. Darkss

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
468
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,90 zł
Nasza cena: 26,65 zł 37,91 zł Taniej o: 30%

"Gwiazdy nadziei" to znakomite połączenie romansu i powieści obyczajowej.

Piękna opowieść o dwojgu ludzi, którzy od zawsze byli sobie przeznaczeni.

Żadne z nich nie wie, że ich drogi splotły się już kiedyś, przed laty. A jednak to właśnie dla niego Amara wróciła w rodzinne strony. Po latach spędzonych w szkołach z internatem znów zawitała w progi rodzinnego domu. Nie znajduje tu jednak ani ciepła, ani zrozumienia. Wśród tych, którzy powinni być jej najbliżsi, czuje się jak zupełnie obcy człowiek. Wróciła tu tylko z powodu Jaksa. Z powodu mężczyzny, którego pokochała od pierwszego wejrzenia i o którym nigdy nie potrafiła zapomnieć.

Kiedy Amara staje na jego drodze, całe dotychczasowe życie Jaksa gwałtownie się zmienia. Ten poraniony przez życie mężczyzna, ironiczny i zdystansowany do świata właściciel salonu tatuażu nie wierzył ani w szczęście, ani w miłość. Uważał je za ułudę i bardzo dbał o to, żeby jego relacje z kobietami były płytkie i krótkotrwałe. Teraz wszystko to, cała jego przeszłość i dawne blizny, bledną w obliczu uczucia, które jawi się na horyzoncie.

"Gwiazdy nadziei" to przepiękna opowieść o dwojgu ludzi, którzy zostali sobie przeznaczeni. On nie wierzy w miłość i szczęście. Uważa je za okrutne żarty, jakie tylko życie potrafi płatać człowiekowi. Ona zaś za wszelką cenę pragnie udowodnić mu, że jest zupełnie inaczej. Czy Amara zdoła przebić skorupę, w której od lat ukrywa się ten jedyny ważny w jej życiu mężczyzna? Czy Jaks znów będzie potrafił kochać? Przekonajcie się, biorąc do rąk tę niezwykłą i bardzo wciągającą powieść.


O autorce słów kilka

Nowa książka I. M. Darkss to znakomite połączenie romansu i powieści obyczajowej. Z pewnością wiele czytelniczek kojarzy nazwisko autorki z innym bestsellerem jej autorstwa. Mowa o wydanej w 2016 roku powieści "Światło w mroku", która zdążyła już podbić serca wielu miłośniczek romansów. Czy "Gwiazdy nadziei" czeka podobny, wydawniczy sukces? Z pewnością! Serdecznie polecamy!

Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo fajna pozycja, czyta się lekko wciąga od pierwszego akapitu, nie jest typowy mydlany romans:-) bardzo polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy miłość naprawdę może być tylko iskrą, która wypala się na wietrze? Burzą emocji, która jest równie krucha, co niestabilna, złudzeniem optycznym, zakrzywionym obrazem w świetle, który niknie, kiedy nadciągają ciężkie chmury. Czy łatwo jest przestać w nią wierzyć? Co takiego musi się stać, aby człowiek zmienił się w skorupę pozbawioną uczuć? I co ważniejsze, czy można wyzbyć się potrzeby bycia kochanym? Czy nadzieja jest na tyle silnym uczuciem, aby zwyciężyła wszelkie wątpliwości? A może to miłość tak łatwo nie da się powstrzymać? I.M Darkss zabiera nas w podróż niezwykle emocjonalną i zaskakującą, czy jesteście na to gotowi?

  "Głębia pochłaniającego nas bólu nigdy nie świadczy o ilości zranień, ale o potędze uczuć, jakie żywimy względem raniącej nas osoby".

  Głównymi bohaterami książki „Gwiazdy nadziei” są Amara i Jaks, dwie dusze skrzywdzone wewnętrznie, które usiłują się odnaleźć w surowym świecie. Gdzieś krążą na jednej orbicie przyciągając się i odpychając jednocześnie, chociaż ich przeznaczeniem jest podążanie w tym samym kierunku.

  Amara Moore po ukończeniu szkoły z internatem zdecydowała się na powrót do domu, gdzie chce przemyśleć parę spraw, zdecydować się na to, co chce robić w przyszłości. Rodzice namawiają ja na rozpoczęcie studiów na dobrej uczelni, ma także do wyboru coś, czego zawsze pragnęła, a mianowicie spełniać się artystycznie rozwijając pasję do rysunku. Trudno podążać za własnym sercem zwłaszcza, kiedy pragnie czegoś, co wydaje się niemożliwe. Jej serce pragnie Jaksa Traviss’a, mężczyzny, który prowadzi własne studio tatuażu Tattoo&Fire.

  „Nadzieja zawsze gdzieś na nas czeka, nawet jeśli się poddamy. To ona jest sprawdzianem naszej zdolności do walki".

  Amara dorastała w domu, w którym uczucia wydawały się nie istnieć, przepych i bogactwo wydawało się wypełniać więzi, których potrzebowała. Kiedy więc wróciła do domu, wiedziała, że poczucie osamotnienia na nowo ją wypełni. Żyjąc w takim miejscu nie jest łatwo się odnaleźć, opuścić gardę i przestać, gdzieś w środku się bać, jednak Jaks wydobywa z niej wszystko to, co najlepsze. Gdyby tylko mężczyzna zdecydował się odrzucić przeszłość i otworzyć dla niej serce, wszystko ułożyłoby się idealnie, jednak bardzo z tym walczy, nie tak łatwo jest wyjść ze swojej skorupy i na nowo uwierzyć w miłość. Od zawsze byli sobie bliscy, dla Amary Jaks jest bardzo ważny, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, jednak w drugą stronę, coś zaczęło się zmieniać. Obszerne mury, którymi otoczył swoje serce stopniowo zaczynają się kruszyć, czy miłość jest na tyle potężna, że obróci je w pył? Jaks jest atrakcyjnym mężczyzną zasłaniającym się ironią i wyjątkowym temperamentem, który działa na kobiety niczym magnes. Każde z bohaterów ma swoje tajemnice i boleśnie skrywane sekrety, czy zdobędą się na to, aby je wyjawić? Czy mają szansę na szczęście? Czy są gotowi zaryzykować?

  „Gwiazdy nadziei” to nie tylko powieść o wyrzeczeniu się miłości, ale także o przebaczeniu samemu sobie popełnionych w przeszłości błędów. Autorka ukazuje jak trudno jest walczyć z własnymi demonami, poruszając przy tym kilka ważnych tematów, które misternie zostały splecone w całość. Walka ze słabością i tym, co sprawia, że błądzimy, zbaczamy z obranego wcześniej kursu jest mocno zaakcentowana. To nie tylko romans, ale także sposób na wygojenie poranionej duszy.

  Język, którym operuje autorka jest piękny, stosuje barwne opisy, które bardzo lubię, chłonę każde zaakcentowane w ten sposób słowo. Jest przede wszystkim lekki i swobodny, sprawia, że z powieści można wychwycić wiele mądrych i chwytających za serce cytatów.

  „Gwiazdy nadziei” sprawiły, że mocno zaangażowałam się w historię bohaterów, którzy pozornie wydają się tak bardzo od siebie różni, nie mający szans na szczęśliwe zakończenie i szansę na dobrą przyszłość w swoich ramionach. Czy, aby na pewno? Czasem wszystko wydaje się być przegrane, a przecież za sprawą jednego uśmiechu od tej właściwej osoby, zmienia się wszystko, roztapiają się lodowce i upadają królestwa.

  „Gwiazdy nadziei” jest powieścią emocjonalną, która mi się podobała, bohaterów bardzo polubiłam, gdzieś emocjonalnie się z nimi wiążąc, kibicując im i czasem chcąc nimi potrząsnąć, aby zrobili to, co powinni. Nie byłam pewna, jak autorka rozwinie fabułę, jak zakończy losy tej skrzywdzonej dwójki, mocno trzymałam za nich kciuki. Mnogość motywów zastosowanych w tej historii sprawiła, że nie była monotonna, ale zaskakująca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli mam być szczera, to bałam się sięgać po tę książkę. Gdzieś tam w środku, miałam przeczucie, że powieść I.M. Darkss zmiażdży moje serce, podepcze moje uczucia i wywoła ogromne załamanie nerwowe. No i wiecie co? Miałam cholerną rację.

  Główną bohaterką powieści jest Amara. Młoda kobieta, która po latach nauki w szkołach z internatem, musi wrócić do domu. Do zimnego domu, gdzie nie ma miejsca na uczucia, a szczególnie względem niej. Ta bohaterka wzbudziła morze mojego współczucia i ogromnie trzymałam za nią kciuki. Bardzo liczyłam na to, że będzie na tyle silna i uwolni się od tych dupków, którzy mają czelność nazywać się jej rodzicami.

  Dziewczyna jest twarda i potrafi przyjąć na klatę nawet najgorsze rzeczy, jednak gdzieś tam przebija jej wrażliwość i kruchość. Właśnie takie postaci lubię najbardziej. W tej chwili pomijam oczywiście te wszystkie momenty, w których Amara wykazywała się kompletnym brakiem mózgu i miałam ochotę ją co najmniej udusić. Mimo tego wzbudziła ona moją ogromną sympatię.

  Jaks z kolei to facet, o którym większość kobiet ma najbardziej erotyczne sny. Ma ironiczne poczucie humoru, nie wierzy w długotrwałe związki i absolutnie zabrania swoim "dziewczynom" kochania go. Mogę powiedzieć, że jest ON na swój sposób podobny do Amary. Dlaczego? Ponieważ mimo tego, że wybudował ON wokół siebie ogromny mur, który uniemożliwia innym zbliżanie się do niego, to w niektórych miejscach przebija jego wrażliwość, piękne i ogromne serce, a także potrzeba bliskości z drugą osobą. Ten bohater również mnie tym kupił i dzięki temu, zaczęłam patrzeć na niego nieco łaskawszym okiem. Jednak i tak uważam go za dupka.

  Gwiazdy nadziei to było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Pierwsze, ale za to jakie udane! Gdzieś podświadomie wiedziałam, że muszę dawkować sobie tę książkę. Podejrzewam, że gdybym tak usiadła i przeczytała ją na raz, no to mogłoby być troszkę ze mną źle. Takie uczucia, jakie wzbudza ta powieść, to tylko jej czytelnicy wiedzą.

  Jest to naprawdę piękna opowieść o bólu, stracie, braku wybaczenia dla samego siebie oraz o miłości, która może być jednocześnie budująca, jak i niszcząca. Historia Amary i Jaksa totalnie chwyciła mnie za serce i trafiła w mój czytelniczy gust. Jest to romans, który niektórym może wydać się okropnie schematyczny, jednak dla mnie jest to przede wszystkim bardzo dobra książka, w dodatku napisana przez naszą polską autorkę. Niech mi teraz ktoś powie, że Polska ma nieutalentowanych autorów, to ja nie wiem.

  Gorąco polecam Wam tę pozycję, w szczególności, jeśli jesteście fanami romansów oraz powieści obyczajowych i New Adult.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  PRZYJAŹŃ Z BONUSEM?

  Dziewczyna z bogatego domu i buntownik będący właścicielem salonu tatuażu. Amara na pewno nie jest jedną z tych egoistek, które to na wskutek statusu społecznego chodzą z wysoko zadartym nosem. Nieakceptowana przez matkę, z zepsutą do szpiku kości siostrą, jest wyalienowanym rodzynkiem, który znajduje ukojenie wyłącznie w męskich ramionach Jaksa. Wielbicielka kolorów, młoda osoba, której przyszło już sporo wycierpieć. Czy jej postać w zupełności mnie przekonała? Zarówno w przypadku Amary jak i Jaksa autorka wykonała dobrą robotę, dbając o wyrazistość osobowości. Nie obyło się jednak bez delikatnych zgrzytów i niespójności, które w przypadku żeńskiej wersji głównej bohaterki tej powieści odbijały się na moim nastroju. Jakby Amara momentami sama nie wiedziała już czego chce. Z kolei Jaks, jest po prostu wszędzie. Jakby za chwilę miał wyskoczyć mi z lodówki, to zaś w pewnym stopniu pozwoliło mi się do niego mocniej zbliżyć, a że połączenie charakterny mężczyzna + tatuaże to na pewno moja bajka, mogłabym przytaknąć i wysłać w jego kierunku kciuk postawiony w górę.

  BÓJ O UCZUCIA W OBLICZU TRAGEDII

  Akcja powieści rozpoczyna się od toksycznego rodzinnego spotkania, podczas którego ciężko było mi uwierzyć, że mogą być ludzie tak okrutni i tak podli. Nie ma główna bohaterka łatwego życia, oj, to na pewno. Potem następuje bój o coraz bardziej wyraziste uczucia. Główne postaci mają się ku sobie, potrafią znaleźć u swojego boku ukojenie, a jednak co rusz zdarza się coś burzącego ich spokój. Taka fala na wykresie wzlotów i upadków, bo raz ona ma jakieś „ale”, raz on. Fabuła zdecydowanie mnie przekonała, tym bardziej, że pojawił się w niej motyw dramatycznych okoliczności z przeszłości dotyczący zarówno Amary jak i Jaksa. Czekałam na takie smaczki i się nie zawiodłam. Dobra książka musi posiadać mocniejszy akcent i ta również została o takowy wzbogacona. Tym bardziej ucieszyłam się ze zwrotu, kiedy zdążyłam trochę zacząć nudzić się powtarzalnością rytmu życia bohaterów i ich rozlicznymi dylematami. Mam wrażenie, że gdyby tak ich trochę uszczknąć, mogłoby być odrobinę ciekawiej i dynamiczniej.

  PODSUMOWANIE

  Autorka na naszym rynku wydawniczym może jeszcze wiele zwojować. Ma dobry styl, umiejętność kreowania chwytliwych bohaterów i ciekawe pomysły. Książka jest intrygująca, w większości absorbująca i wpisuje się w mój czytelniczy gust. Jak już wspomniałam, były momenty, które nieco mnie przynudziły, więc nie uznam jej za lekturę idealną, ale na tyle dobrą, że na pewno sięgnę po kolejne propozycje I.M. Darkss.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Amara wraca do domu i choć nie tęskniła za tym miejscem, to pragnie ponownie spotkać Jaksa. Miłość od pierwszego wejrzenia z każdym kolejnym dniem przybiera na sile, lecz głęboko ją ukrywa. Jaks jest złożonym mężczyzną. Zabawny, ironiczny i lubiący się droczyć, jednak walczy z demonami przeszłości i przytłaczającym go poczuciem winy. Czy ten związek może się udać?

  Jaks jest bohaterem o wielu twarzach. Każdy postrzega go jako wesołka i uwodziciela, ale tak naprawdę jest zamknięty w sobie. Jest również tatuażystą, czym już na samym początku zyskała w moich oczach, bo mam do nich słabość. Bezsprzecznie jest interesującą i bardzo dominującą postacią, która absorbuje uwagę czytelnika. Potrafi też ranić słowami, co kilkakrotnie mnie zszokowało. Jeśli chodzi o Amarę, to rzuca się w oczy jej miłości i oddanie względem Jasa. Jest to chyba jedyny minus tej książki, bo ta ślepa miłość i jednostronna walka o stworzenie czegoś więcej, była frustrująca. Jednak z dziewczyną łatwo nawiązać więź i utożsamić się, co z pewnością wpłynęło na pozytywny odbiór tej książki.

  Amara pochodzi z bogatej rodziny, w której nie zaznała ciepła i miłości. Rodzice na siłę starali się z niej zrobić damę i kogoś z „klasą”, jak dla mnie ten wątek jest świetny i z chęcią poznałabym lepiej siostrę Amary i jej rodziców, bo oni doprowadzali mnie do białej gorączki.

  „Gwiazdy nadziei” to niezwykła powieść i jedna z najlepszych książek w tym gatunku. Radość tym większa, że autorką jest młodą, polską pisarką. Cudowny i dojrzały styl, który przypomina mi książki z pod pióra Jennifer Armentrout. Opisy są plastyczne i nie za długie. Cudowne i zachwycające dialogi. Nie brak im ognia i wiele rozmów między głównymi bohaterami jest naprawdę emocjonujących. Kiedy napięcie sięgało zenitu, dosłownie kipiałam z natłoku tych wszystkich uczuć, bo Jaksa można lubić, można się w nim zakochać, ale też chwilami ma się ochotę solidnie uderzyć w te jego zakręconą głowę.

  Zwroty akcji to kolejny atut tej powieści, jest ich naprawdę dużo i muszę przyznać, że wielu z nich nie byłam w stanie przewidzieć. Amara i Jaks w swoim życiu doświadczyli przerażających rzeczy i odkrywanie ich sekretów, oraz poznawanie bolesnych wspomnień, było smutnym i wyjątkowym doświadczeniem. Akcja jest dość szybka i bardzo dużo się dzieję. Nie chodzi tylko o relację Amary i Jaksa, bo inni bohaterowie również przykuwają uwagę. Autorka wykreowała dużą grube postaci na tyle interesujących, że z łatwością zapadają w pamięci i chciałoby się poznać ich lepiej.

  „Gwiazdy nadziei” to piękna i poruszająca powieść, którą czytałam przez łzy rozbawienia i smutku. Jeśli zdecydujecie się na lekturę, to zapewniam Was, że czeka Was wiele zaskoczeń, podczas których doświadczycie ogromu emocji! Warto! 8/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: I. M. Darkss
 • Wydawnictwo Zysk i S-ka
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 468
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381165860
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381165860
 • EAN: 9788381165860
 • Wymiary: 14.0x20.5x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kredki Gwiazdy Oceanu 16 kolorów 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kredki Gwiazdy Oceanu 16 kolorów

Zestaw Kredki Gwiazdy Oceanu, to uśmiechnięte rozgwiazdy, które zachęcą każdego malucha to zabawy kredkami. Kształt gwiazdy jest nie tylko śliczny, ale praktyczny gdyż łatwy do chwytania przez małe rączki dziecka. Ten śliczny, kolorowy zestaw zawiera 16 kredek woskowych. W kolorach takich jak...
CD MP3 Z mocy nadziei wyd. 2 0/5 Nasza cena:
19,40 zł 29,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CD MP3 Z mocy nadziei wyd. 2

„Z mocy nadziei” to autobiograficzna opowieść prześladowanego przez służby specjalne znanego dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, który odsłaniał sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie i zapłacił za to drastycznie wysoką cenę. To historia walki o prawdę i...
Światło w mroku 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło w mroku

Jeden wieczór.Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył.Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień.Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi – rodu Światła – który wkrótce się o nią upomni.On jako jedyny mężczyzna,...
eBook Światło w mroku mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,24 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Światło w mroku mobi epub

Jeden wieczór. Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył. Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień. Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi – rodu Światła – który wkrótce się o nią upomni. On jako jedyny mężczyzna,...
Forteca w szarym lodzie JV Jones 0/5 Nasza cena:
18,45 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Forteca w szarym lodzie JV Jones

Posiadane przez nas egzemplarze tego tytułu mają nieznacznie zarysowane okładki i zagięte rogi.ZYSK I S-KA 2005, ISBN: 8372987904, 125x180, 678 s., oprawa miękka Zaczęła się Długa Noc i Władcy Kresu przebudzili się w swym wiecznym więzieniu znanym jako Ślepnia. W takim okresie ludzie z miast i...
Wybraniec Bogów Kroniki króla-kapłana tom I Chris Pierson 0/5 Nasza cena:
17,50 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybraniec Bogów Kroniki króla-kapłana tom I Chris Pierson

Istar. Najpotężniejsze imperium, jakie kiedykolwiek istniało na Krynnie. Królowie-kapłani od stuleci władali Istar w imieniu Paladine`a, najwyższego boga Dobra. W samym sercu imperium drzemie jednak zło. Król-kapłan przewidział własną śmierć, a wokół świątyni gromadzą się mroczne siły z zamiarem...
Drugie pokolenie Margaret Weis Tracy Hickman 0/5 Nasza cena:
17,50 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drugie pokolenie Margaret Weis Tracy Hickman

Posiadane przez nas egzemplarze mają zniszczone okładkiOpowieść o dzieciach bohaterów sagi DRAGONLANCE, o niebezpiecznej wyprawie po klejnot oraz legenda o córce Raistlina. Towarzysze lancy uchronili świat przed mrokiem, przywracając równowagę dobra i zła. Okrzyknięto ich bohaterami, gdy po...
Dom z obserwatorium n 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom z obserwatorium n

"Nosiłem białe rękawiczki... Nosiłem białe rękawiczki, chociaż nie byłem służącym. Nie grałem w orkiestrze. Nie byłem kelnerem. Nie byłem magikiem. Byłem kustoszem muzeum. Muzeum rzeczy ważnych." Observatory Mansions był kiedyś rezydencją rodową Orme`ów. Teraz jest tylko zrujnowaną kamienicą na...
Mistyczna róża 0/5 Nasza cena:
19,50 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mistyczna róża

Trzeci tom trylogii "Krucjaty celtyckie". Pasjonujące zakończenie wysoko ocenionej trylogii, rozpoczętej tomami: Żelazna włócznia i Czarny krzyż, w której jest wszystko: miłość, zdrada, bohaterstwo, wielkie bitwy, duchowe poszukiwania, skarb i przygoda. Wypełniona wydarzeniami historycznymi i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula