121 łez

Autor:

I. M. Darkss

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
328
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,20 zł
Nasza cena: 26,61 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Silne emocje, desperacja, a może przeznaczenie? Ta powieść wywoła w Twojej głowie prawdziwy zamęt, pozwalając poznać relację, która normalnie nie mogłaby istnieć.

"121 łez" to powieść, która zaskakuje swoim ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Bohaterów łączy przeznaczenie lub inna siła, w którą czytelnik jest skłonny uwierzyć. Emily ma jeszcze przed sobą kawał życia. Dzięki swojej atrakcyjności przyciąga męskie spojrzenia, a jednak nie potrafi odnaleźć się w swoim otoczeniu. Wydaje jej się, że nie ma co liczyć na to, że znajdzie prawdziwą miłość, bo nigdy sobie na nią nie zasłużyła. Uważa, że jedyną receptą na ten stan jest samobójstwo.

Derek widzi Emily, gdy ta próbuje skoczyć z mostu. Mężczyźnie udaje się uratować kobietę, jednak nie ma możliwości, by dowiedzieć się o niej czegokolwiek, bo Emily znika. Poszukiwania zresztą też nie przynoszą efektu. Mimo wszystko po upływie roku para trafia na siebie ponownie. Teraz jednak role się odwracają: to Emily przychodzi z ratunkiem. I choć tym razem także planuje rozpłynąć się w powietrzu, Derek wie, że na to nie pozwoli. Jak rozwinie się ich relacja? Czy między dwojgiem różnych osób może pojawić się coś pięknego? Czy Emily zdoła zaufać Derekowi i otworzyć się na uczucie?

I. M. Darkss to pseudonim artystyczny polskiej pisarki pochodzącej z Warmii. W swoich powieściach stawia na romantyzm, który sama wyznaje w życiu. Jej debiutem literackim była powieść fantasy "Światło w mroku". Swoją twórczość publikuje także w internecie i tam zbiera bardzo pozytywne recenzje.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Poprzednią powieść autorki czytałam w zeszłym roku. Gwiazdy nadziei nie zachwyciły mnie jakoś specjalnie, ale nie mogę też napisać, że była to zła pozycja. W tym roku postanowiłam sięgnąć po kolejną książkę I. M. Darkss i dać jej szansę. Jak wyszło?

  Emily próbuje odzyskać życiowy pion po rozstaniu ze swoim poprzednim partnerem. Ze strachu przed powrotem okrutnej przeszłości i z braku nadziei na miłość i lepsze życie, postanawia popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili dostrzega ją Derek, który natychmiast rzuca się kobiecie na ratunek. W szpitalu próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o niej samej i powodach takiego kroku. Jednak Emily ucieka, pozostawiając tę sprawę za sobą. Po upływie roku ponownie się spotykają. Tym razem to kobieta rusza na ratunek Derekowi. Po tym planuje ponowne zniknięcie, ale mężczyzną tym razem nie daje jej uciec. Czy między nimi nawiąże się nić wzajemnej sympatii?

  Standardowo rozpocznę od bohaterów. Emily była postacią całkiem sympatyczną, która naprawdę da się lubić, jednak ja liczyłam na zdecydowanie więcej uczuć, które do niej poczuję. Oprócz sympatii dało się odczuć tylko współczucie względem niej, ponieważ to, co przeszła, było straszne. Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym czegoś takiego. Nie dość, że były partner okazał się gnojkiem, to jeszcze rodzina nie była zbyt przyjazna... Tak, Emily to zdecydowanie bohaterką dramatyczna.

  Derek, czyli właściwie drugi główny bohater powieści to mężczyzna również po wielu przejściach, a obecnie wykonujący zawód psychologa. Szczerze mówiąc po kilku dniach od skończenia tej pozycji, nie wiem co mam o nim myśleć. Z jednej strony został dobrze wykreowany i nawet go polubiłam, ale z drugiej... Coś mi chyba w nim niezbyt zagrało.

  Zanim też przejdę do plusów tej historii, muszę wspomnieć o minusie, który bardzo rzucał mi się w oczy. Wiem też, że dla niektórych może to być już takie przyczepianie się do najmniejszych elementów, no ale muszę to zrobić. Relacja Dereka i Emily byłaby jak najbardziej pozytywna i mogłabym im bez przeszkód kibicować, gdyby nie fakt, że ON przez chwilę był jej psychologiem. Wydało mi się to trochę niezdrowe, że psycholog wchodzi w relację ze swoją pacjentką i mogę porównać tego typu “związek” do tego między nauczycielem a uczennicą/uczniem.

  Na pierwszy plan wychodzi jednak wątek depresji oraz toksyczności w związku. Jest ON bardzo dobrze zarysowany oraz przedstawiony. Podczas lektury czułam wszystkie emocje, które targają główną bohaterką w związku z różnymi wydarzeniami z jej życia, więc już przy tym autorka dostaje ode mnie ogromnego plusa. Czytając tę powieść, nie czułam też, że główny wątek został potraktowany po macoszemu, a to nie lada umiejętność, by wywołać takie “zaspokojenie” czytelnicze pod względem pojawiających się wątków.

  121 łez czytało mi się znacznie przyjemniej niż poprzednią powieść autorki. Tutaj bez przeszkód wczułam się w tę historię, chłonęłam wszystko całą sobą, a także autorce udało się wywołać u mnie łzy wzruszenia. Jeżeli w takim tonie zostanie napisana następna powieść I.M. Darkss, to z pewnością po nią sięgnę.

  Jest to książka poruszająca piekielnie trudny temat, ale tak jak pisałam wyżej, nie został ON tylko wspomniany, ale bardziej rozbudowany. Styl autorki również jest bardzo przyjemny, a książkę czyta się w ekspresowym tempie. Jak więc widać, moje drugie spotkanie z autorką wyszło bardzo dobrze, a powieść tę mogę z czystym sercem polecić wszystkim tym, którzy lubią powieści obyczajowe oraz dramaty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka z piękną historią kobiety po przejściach, która uczy się żyć na nowo po poznaniu Dereka.

  Wzrusza, daje do myślenia oraz posiada ma piękne przesłanie. Polecam z całego serca ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie to nic innego jak pokonywanie kolejnych lęków. Nie uchronisz się przed błędnymi decyzjami i złymi wyborami. Będą przeplatać się z dobrymi do końca. Jednak nie popełniając błędów, nie odnajdziesz właściwej drogi. Prawdziwe szczęście to to, które pomimo tysiąca łez i setki upadków przetrwa.*

  Jak bardzo musimy udawać kogoś, kim nie jesteśmy, by ktoś nas zaakceptował? Ile z siebie musimy ukryć, by być idealnym w oczach innych? By powiedzieli, że są z nas dumni i nas kochają, że chcą spędzać z nami czas? I czy w ogóle musimy to robić? Może lepiej być sobą, nieważne jak trudne może to być i ile stracimy, i otaczać się tylko tymi osobami, które znają nasza prawdziwą twarz? Tymi, którzy widzą nasze rany i niedoskonałości, a i tak pozostają z nami?

  121 blizn, 121 łez, 121…

  Emily to młoda kobieta, która dla świata ma wszystko. Usytuowaną rodzinę, niczego jej nie brakuje, a na dodatek jej narzeczony, to znany adwokat. To jednak tylko pozorny obraz. W domu nie zaznała miłości, a akceptację rodziców ma tylko wtedy, gdy robi wszystko pod ich dyktando. W związku z Deksem nie jest lepiej. Mężczyzna okazuje się sadystycznym psychopatą, który nie akceptuje nawet małej niedoskonałości. I za każdą winę według jego mniemania surowo karze kobietę. Nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Niszczy ją do tego stopnia, że jedyne, o czym marzy Emily, to przestać czuć cokolwiek. To zaś może zagwarantować tylko jedno… ktoś jednak ją ratuje i chociaż ucieka od swojego wybawcy, to ich drogi po roku krzyżują się ponownie. Cze Emily pozwoli się zbliżyć Derekowi do siebie?

  121 łez są trzecią powieścią I. M. Darkss i chociaż mam na półce Gwiazdy nadziei, to dopiero ta najnowsza skłoniła mnie skutecznie do poznania nowej autorki. Przez wielu klasyfikowana w kategorii książki dla kobiet, przeze mnie, jako historia, którą pokocha i zrozumie każdy, kto chociaż przez chwilę udawał kogoś innego dla innych, by otrzymać, chociaż okruch uczucia.

  Emocje, emocje, emocje…

  Najtrudniej jest mi pisać o książkach, które poruszyły mnie do głębi, które rozdarły moje serce i pokonały mury, za którymi skrywam wszystkie bolesne momenty, wszystkie rany, zadry i żale. Bo jak opisać wtedy coś, co tak mocno wstrząsnęło sercem i przy tym nie ujawnić tych wszystkich emocji i myśli, którymi nie chce się podzielić? Jak napisać, że powinniście przeczytać 121 łez i nie napisać o czymś, o czym prawdopodobnie nie wie nikt?

  Nie spodziewałam się tego, co zaserwowała I. M. Darkss swoim czytelnikom. Nie wiedziałam, że pod płaszczem historii, która może być dla niektórych czymś, co już tyle razy czytali, będzie tyle emocji. Tak intensywnych i dopadających z całą mocą i niedających szans, by od nich uciec. Pojawiają się nagle i bez chwili na przygotowanie się na ich przyjęcie. 121 łez, to idealny przykład tego, że chociaż ludzie mogą mieć różne przeżycia, to potrafią zrozumieć swoje emocje, motywy zachowania i potrzebę robienia czegoś tak, a nie inaczej.

  I. M. Darkss stworzyła powieść o kobiecie, która zawsze musiała coś udowadniać i nikt jej nie pokazał, że najlepszą wersją siebie jest wtedy, kiedy pokazuje swoją prawdziwą twarz. To smutne, że nie wszyscy potrafią zaakceptować kogoś takim, jakim jest i wymaga konkretnego działania. To przerażające, że rodzice nie kochają dzieci na tyle, by dla nich walczyć ze wszystkim, a partner okazuje się najgorszym katem odzierającym ze wszystkiego…

  On, ona, on… i inni.

  Nie da się w kilku zdaniach opisać należycie żadnej z tych najistotniejszych postaci. Najważniejsza jest jednak tutaj Emily. Kobieta, która została pozbawiona poznania prawdziwej miłości i akceptacji. Zarówno ze strony rodziny, jak i partnera. Zmuszona i łaknąca akceptacji robiła wszystko, by być idealną dla tych, których miłości i akceptacji pragnęła. To wszystko było dla niej destrukcyjne, a że nie wierzyła w swoją wartość i siłę, tkwiła w tych toksycznych relacjach. Tkwiła i dała się złamać. Jednak dostała drugą szansę i przetrwała. Na początku tylko trwała z dnia na dzień i odgrywała nadal jedną z ról, ale gdy nadszedł czas, pokazała, że już nie boi się konfrontacji i pokazania prawdziwej siebie. Nie boi się zawalczyć o życie według własnych zasad.

  No i jest Derek, który uratował Emily i zdobył moje serce. Ujmuje chyba wszystkim. Jest czuły, empatyczny, troskliwy, cierpliwy i wytrwały. Profesjonalny ze względu na wykonywany zawód i konsekwentny w zdobyciu zaufania kobiety.

  Są też inni, bez których nie byłoby fabuły. I. M. Darkss każdemu nadaje iskry sprawiającej, że są niezwykle prawdziwi i całkowicie różni. Jednych się lubi i z nimi zżywa, drugich najchętniej, by się pozbyło, bo… świat bez nich byłby lepszy.

  To trzeba przeczytać.

  Jestem zachwycona i oczarowana. Czuję, że muszę na nowo zbudować swoją fortecę, by skryć za nią, to o czym nie chcę pamiętać, a jednocześnie nie żałuję ani chwili spędzonej z tym tytułem. 121 łez porusza do głębi, uderza w najczulsze i najmroczniejsze struny duszy. Wypiera emocjonalnie i daje nadzieję. Ogromne brawa dla I. M. Darkss, że w książce wszystko ma swój czas i miejsce. Autorka kładzie nacisk na to, że po wielkich traumach miłość nie jest w stanie cudownie wszystkiego uleczyć. Może być bodźcem, podporą i metą, do której chcemy dotrzeć. Jednak to my sami musimy uporać się z tym, co siedzi nam w głowie i sercu. Nawet gdy czasem trzeba odejść od tego, co było najlepsze w naszym życiu. Nic tak nie pomaga, jak czas, chęć przezwyciężenia wszystkich przeszkód i wiara w siebie. Co mi się też ogromnie podobało, to właśnie relacja Emily i Dereka. Nie było nagłego wybuchu, tylko powolne zdobywanie i ofiarowanie zaufania. Może się wydawać, że w tej historii dominuje sam smutek, ale nic bardziej mylnego. Jest tu również radość, śmiech, nadzieja i miłość.

  Chciałabym napisać, co najbardziej ujęło mnie za serce, ale nie da się wskazać jednego elementu. To całokształt zasługuje na zachwyt. 121 łez pokazuje, jak wielkie szkody czynią toksyczne relacje, I. M. Darkss uświadamia też, że nie wolno oceniać patrząc z boku, że cisza może być krzykiem pełnym bólu i niewylanych łez.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po tylu mocnych romansach, czy erotykach potrzebowałam ciepła, problemów i jednocześnie realizmu. "121 łez" wywołała burzę uczuć. Od uśmiechu, po współczucie.

  Jest to przepiękna historia, która nie da Wam odejść od siebie na dłużej. Bo ja pochłonęłam ją w dwa dni. I wiem, że kiedyś, za 30 lat usiądę w swoim fotelu i do znowu do niej wrócę. Pfff... Pewnie niedługo znów ją przeczytam, by umocnić się w wierze, że istnieją realne książki. A raczej takie realne historie.

  Nowość wydawnicza owocuje w problemy ludzkie, poczucie zrozumienia, ucieczki przed złem, poszukiwanie akceptacji oraz siły miłości i poszukiwaniu wartości rodzinnych.

  To wszystko jest tak pięknie opisane, że każdy rozdział chwyta za serce. ❤️

  I nie można było dać bardziej trafnego tytułu! 💞

  Jeżeli szukacie pięknych historii, tak bardzo realnych i tak bardzo wzruszających- nie zastanawiajcie się zbyt długo.

  Emily próbuje rozstać się z bolesną przeszłością. Niestety zaznaje wsparcia tylko u swojego najlepszego przyjaciela, który jest dla niej bliższy niż brat. Bardzo pragnie doznać rodzinnych wartości i miłości rodziców, jednak wydaje się to niemożliwe. Kiedy już myśli o tym, żeby zakończyć życie, w ostatniej chwili ratuje ją psycholog Derek. Mężczyzna wywołuje w Emily emocje, które zakopała głęboko w swoim sercu. Zakopała je, by nauczyć się być zimną i wyrachowaną. By nigdy więcej nie dać się skrzywdzić. Jednak życie ma wobec niej inne plany... Polecam Wam całym sercem tę przepiękną historię. ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Gwiazdy nadziei 5/5 Nasza cena:
25,29 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdy nadziei

On sądzi, że szczęście jest tylko chwilowym złudzeniem, a miłość okrutnym żartem. Ona będzie chciała to zmienić. Amara po latach spędzonych w szkołach z internatem wraca do rodzinnego domu. Nie jest to jednak miejsce, w którym czuje się akceptowana. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia....
Światło w mroku 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło w mroku

Jeden wieczór.Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył.Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień.Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi – rodu Światła – który wkrótce się o nią upomni.On jako jedyny mężczyzna,...
eBook Gwiazdy nadziei mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,50 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gwiazdy nadziei mobi epub

On sądzi, że szczęście jest tylko chwilowym złudzeniem, a miłość okrutnym żartem. Ona będzie chciała to zmienić. Amara po latach spędzonych w szkołach z internatem wraca do rodzinnego domu. Nie jest to jednak miejsce, w którym czuje się akceptowana. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia....
eBook Światło w mroku mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,19 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Światło w mroku mobi epub

Jeden wieczór. Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył. Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień. Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi – rodu Światła – który wkrótce się o nią upomni. On jako jedyny mężczyzna,...
eBook 121 łez mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook 121 łez mobi epub

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą. Wydawałoby się, że niczego jej nie brak. Sama jednak uważa, że nie ma już dla niej nadziei i że nie zasługuje na miłość. Postanawia odebrać sobie życie....
Migdałowy aromat 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Migdałowy aromat

 Nigdy nie mów nigdy W pewien ciepły, wrześniowy wieczór Eliza wysiada z samolotu na lotnisku w Filadelfii. Celem jej podróży jest "Ustronie" - uroczy zakątek powiatu Sussex w stanie Delaware, gdzie do niedawna mieszkała czwórka przyjaciół, którzy u schyłku życia zawiązali niecodzienny pakt....
Połączyły ich gwiazdy 4/5 Nasza cena:
24,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Połączyły ich gwiazdy

Czasami nawet przeznaczeniu trzeba trochę pomóc... Gdy przyjaciele z dzieciństwa, Justine (sceptyczny Strzelec) i Nick (wierzący Wodnik), wpadają na siebie w dorosłym życiu, romantyczna odmiana ich losów wydaje się nieunikniona. Przynajmniej tak sądzi Justine. Zwłaszcza gdy dowiaduje się, że Nick...
Marzenia na agrafce 0/5 Nasza cena:
21,94 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia na agrafce

Lato to pora słonecznych plaż, bosych stóp, zwiewnych sukienek i... miłości. To właśnie o niej marzy Bogumiła, dziewczyna pełna kompleksów, walcząca z nadwagą i przykrymi wspomnieniami. Liczy na to, że wyjazd z Rafałem nad Bałtyk okaże się pod każdym względem przełomowy. Niestety, wymarzone wakacje...
Być może kiedyś 4/5 Nasza cena:
24,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Być może kiedyś

Błyskotliwa, urocza i przezabawna powieść o początkującej młodej aktorce, która próbuje zrobić karierę w Nowym Jorku – i nie zwariować. Jest styczeń 1995 roku, a Franny Banks zostało już tylko pół roku z trzyletniego deadline’u, który sobie wyznaczyła, gdy przyjechała do Nowego Jorku, marząc o...
Ryzyko 5/5 Nasza cena:
24,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzyko

Elle Kennedy powraca w wielkim stylu. Doskonałe połączenie humoru, uczuć i namiętności w historii o dziewczynie z zasadami, która trafia na zbyt przystojnego chłopaka bez zasad… Wszyscy twierdzą, że niedobra ze mnie dziewczyna. Mają rację tylko po części – nie pozwalam, by rządził mną strach i z...
Dziennik bridget jones 5/5 Nasza cena:
24,29 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik bridget jones

Ta książka sprawi, że polubisz się za te cechy, których najbardziej się wstydzisz.Będziesz co rusz wybuchać śmiechem i wykrzykiwać: "Bridget Jones to ja!".POZNAJCIE BRIDGET JONES:singielkę trochę po trzydziestce, która jest pewna, że wszystko się ułoży, jeśli tylko:- straci na wadze trzy...
Jutro będziemy szczęśliwi 5/5 Nasza cena:
24,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jutro będziemy szczęśliwi

 Życie pisze własne scenariusze Trzy lata - już tyle czasu Zuza próbuje poskładać swoje życie od nowa, ale w tej skomplikowanej układance wciąż brakuje najważniejszego elementu - jej wielkiej miłości. Adam zniknął bez słowa pożegnania, zostawiając ją samą, ze złamanym sercem. Kiedy Zuza postanawia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula