Grillujemy ceny - wiosenna wyprzedaż


Na wiosenny głód wyprzedaży serwujemy ceny zgrillowane

Nie ma to jak zacząć tegoroczny sezon grillowy przypieczoną obniżką. Wrzuciliśmy na ruszt książki, gry i zabawki a teraz wytapiamy ceny. Kropelka po kropelce, procencik po procenciku, wszystko po to, żeby osiągnąć idealny stopień wys... wyrabatowania.

Wiosenna wyprzedaż

W wiosennej wyprzedaży znajdziesz książki, w których zasmakują różni czytelnicy. Dla tych, co lubią bardziej krwiste, mamy kryminały i thrillery, a dla tych, co wolą przyprawione garścią wyobraźni - fantastykę. Do tego słodko-gorzka literatura obyczajowa i wiele innych.

W naszym grillowym menu nie zabraknie smakołyków dla dzieci i młodzieży: od książek i puzzli po gry i zabawki. Nie zwlekaj, bo ilość produktów objętych promocją jest ograniczona.

Obniżka trwa do 16 maja 2021.Był sobie szczeniak. BaileyBył sobie szczeniak. Bailey W. Bruce Cameron

Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, szybko pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem, poznawanie farmy podczas wspólnych wakacji oraz Wylizywanie Talerzy (tylko kiedy Mamusia nie patrzy!). Jednak bystry psiak szybko zauważa, że ma ważną misję do wypełnienia. Postanawia trwać u boku małego Ethana na dobre i na złe. Wie, że przyjaźń jest najważniejsza! Czy piesek zdoła uchronić chłopca przed pakowaniem się w tarapaty?

Sprawdź książkę >
Prosta sprawaProsta sprawa Wojciech Chmielarz

Do Jeleniej Góry przyjeżdża pewien mężczyzna, który chce zwrócić zaczerpnięty dawniej dług. Odwiedza przyjaciela w jego mieszkaniu, a w zasadzie to miał taki zamiar, bo zamiast Prostego w jego domu stoją dwaj podejrzani faceci, którym źle z oczu patrzy. Ku naszemu zaskoczeniu to gangsterzy wychodzą z całego spotkania z uszczerbkiem na zdrowiu, a tajemniczy dłużnik dalej szuka Prostego. Okazuje się jednak, że nie jest w tym sam. Rozpoczyna się wyścig z czasem i ze sobą nawzajem.

Sprawdź książkę >
Wielka księga robaliWielka księga robali Yuval Zommer

Szukasz ciekawej książki dla Twojego dziecka? Chcesz, by zostało małym odkrywcą? Idealną propozycją dla Was będzie "Wielka księga robali". Publikacja ta obudzi miłość do natury w niejednym maluchu. Robale często wzbudzają wstręt i strach wśród najmłodszych, często okazuje się jednak, że są to po prostu małe, niegroźne i przyjazne stworzenia. Dużym plusem księgi są krótkie informacje, które każde dziecko jest w stanie sobie przyswoić. Oprócz tego nie zabrakło tu niezwykłych, kolorowych ilustracji, które z pewnością przyciągną do siebie niejednego malucha.

Sprawdź książkę >Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać