FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD

TaniaKsiazka.pl znalazła się w gronie mecenasów Festiwalu literackiego Patrząc na Wschód, który odbędzie się 14–17 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą.

Stare, drewniane gospodarstwo, a w nim artyści, pisarze, podróżnicy, dziennikarze oraz zwykli mieszkańcy, którzy przyszli posłuchać opowieści, porozmawiać o książkach, obejrzeć wyjątkowe zdjęcia. Festiwal literacki Patrząc na Wschód każdego lata przyciąga do małej wsi na krańcu Wigierskiego Parku Narodowego setki uczestników z całej Polski, spragnionych wyjątkowej atmosfery i magicznych spotkań na pograniczu kultur.

Już po raz drugi dołączyliśmy do grona mecenasów Festiwalu. Będzie nas można spotkać przy specjalnym stoisku, dostępnym przez cały czas trwania imprezy. Na miejscu będzie można zakupić książki bliskie tematyce poruszanej podczas rozmów z autorami.

Gośćmi tegorocznej, piątej edycji Patrząc na Wschód, będą m.in. Paweł Smoleński, Piotr Czyżewski, Szymon Hołownia, Ziemowit Szczerek, Michał Książek, Małgorzata Rejmer czy Wojciech Górecki. Oprócz spotkań autorskich uczestnicy wezmą udział w warsztatach, spacerach, minirecitalu, pokazach slajdów czy filmu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz rękodzieła oraz lokalnych produktów.

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na Facebooku.Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać